Hra podobná Travianu, ale pouze s 1 vesnicí?

• Ahoj. Tu môžeme odporučiť iba jednu hru a to je Travian Fire and Sand na CZ serveri. Ten sa mi celkom pozdáva. Pamätám si však, že som raz ako malý chalan hrál Sim City normálne na kompe. Doba však pokročila. Ak budeš šikovný, možno najdeš i v prohlížačovom prostredí niečo podobné.

Ale hrať niečo iné ako Travian.cz je hriech.

A prečo na tej 1 vesnici tak trváš ? tak hraj Travian iba se startovačků.
      Volám sa Tibor, som z Humenného, čiže som východniar. Zaujímam sa o muziku (dobrý rap, Rytmus ) a o svoju vlasť. Mojim koníčkom je Travian a občas dedková 60% samohonka :S . Dedko je chudák slepý :(, čiže mu akotak pomáham na dedine. 8o

Dalej v posledné dobe robím Parkour, tady je pár parádičok :
      https://www.youtube.com/watch?v=ZEs9zmF-Fwk

Mne to jede preto lebo mam Louis Vuitton na sebe, dokončenú iba základku
      https://www.youtube.com/watch?v=runQo_hRRrs

The post was edited 1 time, last by Tibor Laco ().

• Ahoj, díky za odpověď- Travian 4 pouze s 1 vesnicí jsem hrál cca před 2 lety. Napsal jsem na starém foru i návod, jak to hrát. Zlákal jsem k tomu projektu cca 25 lidí, utvořili jsme alianci defařů, postavili MC9 případně MC7 kolem šedé zóny, zbourali zakládačky a defovali top hráče, kteří tam v okolí měli hlávky. Každý jsme měli zástup na 2 hráče z aliance, ve vesnici každý cca 50k defu k dispozici, takže během chvíle jsem dal dohromady 150k defu. Pokud byl byť 1 další hráč z ali online, takže už to bylo 300k defu.

Klidně bych to hrál znovu, ale začátek je náročný. Chce to najít MC9 100-150% tak, aby v 7x7 nebylo MC15. Jelikož hraješ def, tak offař s MC15 by ti ty oázy sebral. Musíš tedy co nejrychleji založit 2. vesnici právě na místě takového MC9. První 2-3 týdny to vyžaduje hrát opravdu hodně intenzivně a samozřejmě začít hned po startu serveru.

Mám obecně rád minimalismus. Nemám rád věci složité, nerad se starám o 18 vesnic. Chci mít 1 město, v něm stavět armádu a to svoje město si taky bránit.