Rekrutacja na MŚ- sojusz TP/ NTPL

• C

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rekrutacja na MŚ- sojusz TP/ NTPL

Jeżeli chcesz zagrać na MŚ, a nie spodobało ci się w PS, lub nie grałeś na eMŚ- nasz sojusz jest w sam raz dla Ciebie! :thumbsup:

Jako NTPL będziemy grali w KOALICJI z PS.

Żeby się do Nas dostać wystarczy napisać podanie i wypełnić krótką ankietę.

Co oferujemy z Naszej strony:

- grę na najwyższym poziomie
      - częste akcję ( na pewno nie będziemy się nudzić :D )
      - ofensywny styl gry z zapleczem deffowym najwyższych lotów
      - super atmosferę, bez niepotrzebnych kłótni
      - znakomitą organizację, znaną każdemu z poprzednich serwerów
      - wszystko będzie uporządkowane, zapięte na ostatni guzik- każdy będzie przydzielony do własnej GB
      - poznanie nowych ludzi i wymarłych gatunków lam

Kogo szukamy:

- ogarniętych offowców, którym nie straszne siedzenie po nocach
      - dobrych deffowców, którzy będą zajadle bronić wiosek przed przebiegłym agresorem
      - ludzi którzy nie mają własnej ekipy, zawsze można do kogoś dołączyć jako coplayer
      - wszystkich którzy nie mają dużo czasu na grę, zawsze można pomóc, klikając farmę
      - każdego chętnego, kto chce dokopać ruskim :D

Żeby przejść pomyślnie rekrutację najpierw trzeba wypełnić ankietę:

Ankieta rekrutacyjna MŚ 2017

oraz odpowiedzieć na parę pytań:

1. co to jest klin
      2. co robisz jak widzisz atak
      3. w jakim czasie jesteś w stanie założyć 2 wioskę
      4. kiedy stawiamy młyn chcąc ukończyć misję z samouczka
      5. czy da się przejąć wioskę od gracza z tego samego sojuszu, bez czekania 2 dni
      6. który sojusz uważasz za najlepszy ( można wybrać 3 i wyjaśnić dlaczego):
      a. Gwardia
      b. NCNS
      c. Legio
      d. Anarchy
      e. E&T
      f. BC
      g. CW
      h. TP
      7. którą z Pań najbardziej cenisz i szanujesz
      a. Kaja
      b. Burza
      c. Lalka
      d. Ruda
      e. kto inny
      8. czy mamy jakiekolwiek szansę na MŚ- jako POLSKA
      9. napisz coś o sobie + jaki styl gry preferujesz
      10. fotka obowiązkowa ( jeśli nie masz/ nie chcesz zamieszczać swojej, z chęcią ocenimy zdjęcie, żony, ciotki, kuzynki, coplayerki, córki- jeżeli ma skończone 18 lat :D )

Ankieta oraz powyższe pytania będą ocenione przez niezależne jury.

Każdy kto chcę u Nas zagrać musi napisać podanie (dotyczy również ludzi którzy grali z nami wcześniej).

Miłej zabawy

Pozdrawiamy

Sojusz NTPL

• Z całym szacunkiem i hołd , że coś próbujecie robić , ale M.Ś. to nie serwer dla przedszkolaków i nie będzie tam nikogo kto nie zna odpowiedzi na "ambitne" pytania z ankiety. Ale istotniejsze jest aby przedstawić siebie . Kto dowodzi ? Jakie ma osiagnięcia . Kto od deffa , offa , itd. I może kilka słów o strategii , bo zwoływanie ludzi to mieliśmy teraz przez pana Gonefa i na tym się skończyło, Nikt , a zwłaszcza zwoływacz nie pomyślał , aby choć na jednym pośród 600-set kont była cudaczna taranówka i katasówka...żenada. I nic nie pomogło , że tak ja , jak i dziesiątki ludzi prawie nie sypiało. Ten trud poszedł na marne , bo ktoś z pryszczami i kopany w dupsko w realu doszedł do wniosku , że będzie wielki i zauważony w Matrixie , bo dorwie sie do władzy i pozwola mu pisać masa , a takich cudaków od żałosnych masów na tym serwerze jest bez liku.
      Tak więc może - maksimum treści , a minimum słów , a nie odwrotnie
    • 1- klin jest jak

Patrokles wrote:

Z całym szacunkiem i hołd , że coś próbujecie robić , ale M.Ś. to nie serwer dla przedszkolaków i nie będzie tam nikogo kto nie zna odpowiedzi na "ambitne" pytania z ankiety. Ale istotniejsze jest aby przedstawić siebie . Kto dowodzi ? Jakie ma osiagnięcia . Kto od deffa , offa , itd. I może kilka słów o strategii , bo zwoływanie ludzi to mieliśmy teraz przez pana Gonefa i na tym się skończyło, Nikt , a zwłaszcza zwoływacz nie pomyślał , aby choć na jednym pośród 600-set kont była cudaczna taranówka i katasówka...żenada. I nic nie pomogło , że tak ja , jak i dziesiątki ludzi prawie nie sypiało. Ten trud poszedł na marne , bo ktoś z pryszczami i kopany w dupsko w realu doszedł do wniosku , że będzie wielki i zauważony w Matrixie , bo dorwie sie do władzy i pozwola mu pisać masa , a takich cudaków od żałosnych masów na tym serwerze jest bez liku.
      Tak więc może - maksimum treści , a minimum słów , a nie odwrotnie
      Założyliśmy rekrutacje "z jajem" na wesoło i po pracy chętnie złoże podanie :)
      Dowodzić będą szefowie grup bojowych - jeśli będzie 6 lokomotyw i 6 dziesięcioosobowych grup a w każdej lokomotywa, off pomocniczy dager i defówki. To jest 6 koordynatorów odpowiedzialnych każdy za 10 osób. Skład lokomotyw poznają pierwsi gracze w grupach, akcje off pisać będą od 1-3 osób - na pewno ja, Jasiek i to zależy od tego kto jeszcze i czy dojdą - morii, Emil i inni. Na początrku każdy szef GB odpowiada za czyszczenie okolicy - akcje off sojuszowe PRZED artefaktami a nie po. Tak samo zajmować się będziemy defem, przy czym przy defowaniu korzystamy ze zwiadu stąd do grupy defowej dojdą konta ze zwiadem, w tym pitbull.
      Szefa weźmiemy sobie lenia np Emila bo pzm jest wybitnym leniem on zajmował się będzie artefaktami, sadzaniem ludzi na cropy - przydzielaniem cropów i jeszcze kilkoma zajęciami o których nie warto pisać. Osobą odpowiedzialną za dobrą zabawę będę ja a jakie osiągniecia? sojusz TOP1 off i 10 pop na MŚ 2013, 3 miejsce i budowniczy polskiego cudaka na MŚ 2014 i jeszcze kilka innych pomniejszych. Największy sukces: spokojna i wesoła gra bez większych spin i kłótni - co potwierdzić mogą ci, z którymi grałam. Cud offów raczej u nas nie będzie, przy cudaku będziemy pomagac nie będziemy się tym zajmować, może w ogóle nasza gra zakończyc się po 2-3 miesiącach jak nas zjadą ale łatwo skóry nie oddamy.
      2012 Rude&Zuo
      2013 Ginger Kids i Gander Squad
      2014 Ginger Kids
    • Tych informacji oczekiwałem. Przez sam fakt , że autoryzujesz to sobą - oznacza , że wszystko bedzie jak w zegarku. Jesteś wybitnym graczem i dlatego mniej boli , że razy kilka "skopałaś" mnie wraz z Seveno . Liczę gorąco , że współpraca z PS będzie układać się wzorowo i może wszyscy przetrwamy dłużej niż dwa miesiące.

Pozdrawiam całą ekipę

The post was edited 1 time, last by Patrokles ().

• Rudolfina wrote:

bo pzm jest wybitnym leniem
      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Jako osiągnięcie dodałbym jeszcze fakt, że główny faworyt obecnie do wygranej - Rosjanie, swojego czasu na forum u siebie mieli ankietę, którego przeciwnika na mś uważają za najtrudniejszego, ze sporą przewagą wygrało TP. Na pewno dużo dobrego to o nas mówi :))

Po prostu zabawa, bliskość przeciwnika, częste i solidne akcje off, mocne zaplecze deffowe.

I trzymam mocno kciuki by relacje nTPL - PS były miód malina :))
      pzm / Czarne Owce / Black Sheep

• 1. co to jest klin
      seta wódki

2. co robisz jak widzisz atak
      włączam kasacje

3. w jakim czasie jesteś w stanie założyć 2 wioskę
      przed artefaktami

4. kiedy stawiamy młyn chcąc ukończyć misję z samouczka
      w pierwszym dniu gry

5. czy da się przejąć wioskę od gracza z tego samego sojuszu, bez czekania 2 dni
      to zależy czy jest online, bo może defa postawić

a. OV bo tam gralem

e. kto inny
      moja mama

8. czy mamy jakiekolwiek szansę na MŚ- jako POLSKA
      nie

9. napisz coś o sobie + jaki styl gry preferujesz
      mam na imię Dawid, farma

10. fotka obowiązkowa
    • Pół żartem, pół serio

1. co to jest klin - klin jest wtedy kiedy po melanżu rozpoczyna się kolejny melanż
      2. co robisz jak widzisz atak - pisze na czacie - a teraz się módlmy żeby to były fejki
      3. w jakim czasie jesteś w stanie założyć 2 wioskę - wszystko zależy od tego z kim się ścigam :p
      4. kiedy stawiamy młyn chcąc ukończyć misję z samouczka - w cropie - po założeniu 2 wioski i to zapamiętajcie jak pacierz!
      5. czy da się przejąć wioskę od gracza z tego samego sojuszu, bez czekania 2 dni - poproszę o koło ratunkowe - może byc pytanie do publiczności
      6. który sojusz uważasz za najlepszy ( można wybrać 3 i wyjaśnić dlaczego): nie wiem- trudno mi wybrać, żałuję że nie zagrałam w Gwardii i NCNS
      7. którą z Pań najbardziej cenisz i szanujesz - tu byłabym nieobiektywna ;)
      8. czy mamy jakiekolwiek szansę na MŚ- jako POLSKA - szanse zawsze są, nawet, jeśli marne to są
      9. napisz coś o sobie + jaki styl gry preferujesz - jak napisałam, że zagramy byłam po ciężkiej imprezie ale nie na tyle sponiewierana by nie wiedzieć, co napisałam - mam nadzieję, że nikt nie będzie żałował tej decyzji - ulubiony styl gry farma
      10. fotka obowiązkowa ( jeśli nie masz/ nie chcesz zamieszczać swojej, z chęcią ocenimy zdjęcie, żony, ciotki, kuzynki, coplayerki, córki-jeżeli ma skończone 18 lat
      Pozwolę sobie zamieścić zdjęcie rodzinne - ta z lewej to ja, w środku Seveno a po prawej Emil - zdjęcie robił luiso 8o
      2012 Rude&Zuo
      2013 Ginger Kids i Gander Squad
      2014 Ginger Kids
    • Rudolfina wrote:

budowniczy polskiego cudaka na MŚ 2014 (...) Największy sukces: spokojna i wesoła gra bez większych spin i kłótni - co potwierdzić mogą ci, z którymi grałam.
      Potwierdzam, szczególnie wtedy jak chciałaś zrywać całą polską koalicję, bo Ci neon wciskał ciemnotę, że na cudzie siedzi. My z neonem byliśmy bardzo spokojni i weseli.

comx classic 3,6 oi40.tinypic.com/2mc7spj.jpg

plx rekord punktów off /największy off PL
      youtube.com/watch?v=BOMo1boEQ3Y
    • 1. co to jest klin- to taki płyn do mycia szyb z alkoholem chodź pisze się przez "c"

2. co robisz jak widzisz atak - piszę kkrak ratuj :p

3. w jakim czasie jesteś w stanie założyć 2 wioskę- zależy jak daleko lecą osadnicy i czy się odbiją

4. kiedy stawiamy młyn chcąc ukończyć misję z samouczka- to zależy jaka jest druga osada

5. czy da się przejąć wioskę od gracza z tego samego sojuszu, bez czekania 2 dni- wszystko się da

a. Gwardia
      b. NCNS
      c. Legio
      d. Anarchy
      e. E&T
      f. BC
      g. CW
      h. TP

Oczywiście, że go tu nie ma bo pewnie nikt o nim nie słyszał ale to TBS :p i oczywiście E&T :love:

a. Kaja
      b. Burza
      c. Lalka
      d. Ruda
      e. kto inny

dlaczego nie ma panów do wyboru :D

8. czy mamy jakiekolwiek szansę na MŚ- jako POLSKA- Zawsze są :thumbsup:

9. napisz coś o sobie + jaki styl gry preferujesz- wredna ale nie ruda, deff +daggerek mini :D

10. fotka obowiązkowa ( jeśli nie masz/ nie chcesz zamieszczać swojej, z chęcią ocenimy zdjęcie, żony, ciotki, kuzynki, coplayerki, córki- jeżeli ma skończone 18 lat )

... ludzie najchętniej słuchają "własnej prawdy"... :love:
    • gitek wrote:

1. jak masz kaca to najlepiej rano machnąć tak zwanego klina i od razu lepiej
      2. Pisze do atakującego że jest "nie mądrym" botem bo ja tu tylko buduje i mh to mój wuja i ma bana
      3. w czasie aż będę miał 3 krasnali bo 4 nie można mieć w jednej osadzie
      4. Młyn stawiamy jak jest młynarz i ogarnie to badziewie bo ja się nie znam na mące
      5. Pewnie że się da.. pisałem wyżej mh to mój wuja wszystko można jak ma się uklady..
      6. GOT GAMBA OSSAKA TEAM
      7. żadnej nie miałem, więc ciężko mi ocenić, a że nie znam to szanuje wszystkie
      8. ze mną macie bezemnie ciężko Was widze :whistling:
      9. Mały cichy gnojek.. dobry z angielskiego i ogarniam rosyjski więc idealny kret ze mnie. Ojciec ale zarazem dziecko, czasem mąż czasem kochanek lubię dobrze zjeść i jeszcze lepiej się napić. Wychodzę z założenia że sen jest dla frajerów więc siedzę po nocach i buduje offa :D
      10. Po co fotka, zaproś na wódkę to będę szybciej niż zdjęcie na e-maili.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury inaczej będę musiał pogadać z wujem :thumbsup: 8)

GOT
      Suicide squad
      FF

The post was edited 1 time, last by sandacz90_PL ().

• ppppppppp_PL wrote:

gitek wrote:

- każdego chętnego, kto chce dokopać ruskim
      Dla czego akurat ruskim ? a nie niemcom czy francuzom ? ruskie stracili chyba już swojego powera...
      Bo Polacy grający w Traviana wstają od dwóch lat z kolan twarzą zwróconą na wschód... czy coś...

<3 Shrek <3 to film o akceptowaniu siebie i innych niezależnie od ich wyglądu oraz uczący, żeby nie oceniać nikogo na podstawie cech fizycznych, jednak przez cały film wszyscy bohaterowie robią sobie żarty z niskiego wzrostu Lorda Farquaada :/
    • 1.Jak idą fale to sie robi taki. Zazwyczaj ten klif jest przez fale niszczony, ale spoko bo robi się kolejny.
      2.Zwykle budzę się, zrywam z łóżka, szybko loguje na konto upewniając się że to tylko zły sen.
      3.Nigdy tego nie liczyłem.
      4.Przed końcem pierwszego tygodnia, medal za pop sam się nie zrobi.
      5.Da.
      6.Żaden z proponowanych, musząc jednak wybierać - zdecydowanie wyróżnia się na tle reszty NCNS i Gwardia.
      7.Ktoś inny ;]
      8.Albo wygramy, albo nie - więc 50/50.
      9.Mam brudno-zielone oczy ;] Taki na jaki pozwala mi mój poziom zaangażowania w dany serwer, dbając jednocześnie by czerpać z niego maksimum przyjemności i satysfakcji.
      10.Ma już 10 lat więc jest zrobiona przedsmartfonowym telefonem, ale ciągle aktualna - Forumowy avek.

The post was edited 1 time, last by Pitbull_CK_PL ().

• Rudolfina wrote:

Założyliśmy rekrutacje "z jajem" na wesoło i po pracy chętnie złoże podanie :)
      Dowodzić będą szefowie grup bojowych - jeśli będzie 6 lokomotyw i 6 dziesięcioosobowych grup a w każdej lokomotywa, off pomocniczy dager i defówki. To jest 6 koordynatorów odpowiedzialnych każdy za 10 osób. Skład lokomotyw poznają pierwsi gracze w grupach, akcje off pisać będą od 1-3 osób - na pewno ja, Jasiek i to zależy od tego kto jeszcze i czy dojdą - morii, Emil i inni. Na początrku każdy szef GB odpowiada za czyszczenie okolicy - akcje off sojuszowe PRZED artefaktami a nie po. Tak samo zajmować się będziemy defem, przy czym przy defowaniu korzystamy ze zwiadu stąd do grupy defowej dojdą konta ze zwiadem, w tym pitbull.
      Szefa weźmiemy sobie lenia np Emila bo pzm jest wybitnym leniem on zajmował się będzie artefaktami, sadzaniem ludzi na cropy - przydzielaniem cropów i jeszcze kilkoma zajęciami o których nie warto pisać. Osobą odpowiedzialną za dobrą zabawę będę ja a jakie osiągniecia? sojusz TOP1 off i 10 pop na MŚ 2013, 3 miejsce i budowniczy polskiego cudaka na MŚ 2014 i jeszcze kilka innych pomniejszych. Największy sukces: spokojna i wesoła gra bez większych spin i kłótni - co potwierdzić mogą ci, z którymi grałam. Cud offów raczej u nas nie będzie, przy cudaku będziemy pomagac nie będziemy się tym zajmować, może w ogóle nasza gra zakończyc się po 2-3 miesiącach jak nas zjadą ale łatwo skóry nie oddamy.
      Wracając do tematu:
      na której zamierzacie grać ćwiartce, na tej samej co PS lub inne sojusze z Polski ??