Bakım çalismasinin neden duyurusu yapilmiyor ?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bakım çalismasinin neden duyurusu yapilmiyor ?

Tr serveri degil eleme serverinde bakim calismasi yapilacaksa neden haber verme zahmetinde bulunmuyorlar. Saldiri atiyorum saldiri aliyorum. Bu kadar dusuncesiz acemice eleme serverimi yonetilir.

Nasil bir yonetim zihniyetiniz var sizin anlamis degilim
      :cursing:
      Biz bir vadiden Allah diye haykırırız;
      Bu ses diğer vadiden ...
      HÜRRİYET diye yankılanır....

• Keşke forum ve admin olarak 2ye ayrılmasa direk oyun yöneticileri ile irtibata geçebilsek o zaman eminim çok fazla sorun uzamadan çözülecektir.
      Şimdi biz burda öfkemizi forum yöneticilerinden cıkarıyoruz onlarada yazık , forum yönetimine konu açıp kapama dısında yetki vermemişler (yıllarca forum adminliği modlugu yaptım ) oyuncuların isteklerini okuyup haklısınız demekten başka bir şey yapamıyorlar yani oyun içine bir etkileri yok anlamında diyorum.
      Kısaca durum karman çorman ve çözüm yok.Botların ne kadar ciddi bir tehlike oldugunun forum yöneticileri farkında belki ama oyun yönetimi farkında degıl , herhangi bir şey yapılamıyor.
      Eğer senin konuna gelirsek habersiz bakım çalışması yapılmışsa forum yönetiminin bir suçu yok , ama bakım onceden haber verilmiş ve oyuncularla paylaşılmamışsa forum yönetimi bana göre suçlu bu durumda çünkü travianı oynamışlarsa saniyelerin bile ne kadar önemli oldugunu bilirler koca bir ordu yok olabilir....
    • hanci admin olayine emaili atma noktasini bana yazmadin sanirim .

2 saat oyuna girdigimde vakit gecir diye foruma yonlendiren is guzar sayfanin cikmasi can sikiyor. Forum yonetimine neden kizalim suc onlarin degil.

Forum ve oyun yonetiminin bu forumda olmasi lazim baksinlar diger online oyunlara azicik ders alsinlar
      Bu ses diğer vadiden ...

• HANBİRLİKLERİ_TR wrote:

reis adam oyun yönetimi ile burdan iletişime geçmek istemiş ona yazıverdim :)
      dostum metin amcada ben suan sgm gibi sacma sapan bir gorev yapiyorum ( laf aramizda epin iyi para ediyor ) orda takimin hepsi vardir forumda ve iletisime geciliyor kafamiz agriyor ama oyle.
      Bu ses diğer vadiden ...

• ArTeS wrote:

Önceden planlanmış her bakım çalışmasının duyurusu forumda yapılabiliyor. Eğer server bakimi duyurulmadiysa kritik bir sorun yasanmis ve mudehale edilmesi gerekmis olabilir.

iyi forumlar.
      Gozumun nuru forumun diregi @ArTeS senin bu yazdigin oldu zaten mudehale etmek zorunda kaldilar lakin saldiri gelir ve giderken bu kiritik durum umursanmiyor tarafimdan nedenmi? Sonradan sistemsel olan zararlar telafi edilmedigi icib
      Bu ses diğer vadiden ...

• Extremtarz wrote:

Keşke forum ve admin olarak 2ye ayrılmasa direk oyun yöneticileri ile irtibata geçebilsek o zaman eminim çok fazla sorun uzamadan çözülecektir.
      Şimdi biz burda öfkemizi forum yöneticilerinden cıkarıyoruz onlarada yazık , forum yönetimine konu açıp kapama dısında yetki vermemişler (yıllarca forum adminliği modlugu yaptım ) oyuncuların isteklerini okuyup haklısınız demekten başka bir şey yapamıyorlar yani oyun içine bir etkileri yok anlamında diyorum.
      Kısaca durum karman çorman ve çözüm yok.Botların ne kadar ciddi bir tehlike oldugunun forum yöneticileri farkında belki ama oyun yönetimi farkında degıl , herhangi bir şey yapılamıyor.
      Eğer senin konuna gelirsek habersiz bakım çalışması yapılmışsa forum yönetiminin bir suçu yok , ama bakım onceden haber verilmiş ve oyuncularla paylaşılmamışsa forum yönetimi bana göre suçlu bu durumda çünkü travianı oynamışlarsa saniyelerin bile ne kadar önemli oldugunu bilirler koca bir ordu yok olabilir....
      onlar islerine gelmeyince alakamiz yok diyorlar yoksa yeri gelince oyunla alakali tehtitleri savurduklari zamanlarida bilioz X/