סיכום שרת - יוני - Cannibal ו Paul newman

• Speed 3x

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• סיכום שרת - יוני - Cannibal ו Paul newman

אז איך הכל התחיל ואך הכל נגמר, ההבדל עצום, לא האמנתי לכזה מהפך
      זה התחיל עצוב, מכעיס, מייגע, ומתסכל, המשיך במרתון סליחות אליי, ואז כיף גדול, המון חברים במשחק, וניצחון מתוק.

שרת קודם נגמר, אחרי שבאמצע פרשתי ממנו בעקבות ריב עם גל בורגר, כל מה שקרה לי באותו שרת מפורסם בפוסט שפרסמתי בפורום
      סיכום שרת שעבר ILX22 - Burger.Chips
      באותו שרת הצד שבורגר שיחק בו ניצח, בורגר יצא הכוכב, וכמובן שבורגר בכל הזדמנות ניסה להוריד אותי, ללכלך עליי, לרדת עליי, למרות שתאכלס לא עשיתי לו שום דבר רע, הוא רב איתי בכוונה באותו שרת, אבל נהנה לקבל ממני תשומת לב, בצורה אובססיבית
      מה שקרה, בורגר היה מבוקש, ואני נחשבתי פתאום "החלש" אף צד לא רצה אותי, לכל צד בורגר אמר שלא מוכן שאהיה בו, ושיחק עם 2 הצדדים
      זה התחיל מזה שאבישי מתנצל לבורגר ומבקש סליחה, ואף מציע ומשכנע את בורגר לשחק איתו בצד, ובמקביל אבישי והעומרים סגרו שלא אשחק ב2 הצדדים ביחד עם עוד כמה שחקנים
      העומרים אפילו אמרו את זה לבורגר בשביל לצחוק עליי, שפניתי לאבישי, סיפר סיפורים שזה מישהו מהצד שלא רצה, זה כמובן היה שקר, אבל אמר אין בעיה אתה נכנס, אגיד לעומרים.

היה קשה למצוא שותפים, היה את נועם כמובן, ודולב שרצה לשחק איתנו, והודאל שהצעתי לו לשחק איתנו
      לגבי דולב היו לי המון חששות, הרי דולב נגד רונן? נגד ברווז? אך זה הגיוני
      אנשים אמרו לי לא לשחק איתו, שנריב, שהוא דומיננטי מדי, שלא סומכים עליו, שהוא מרגל, היו לי חששות, לא אגיד שלא, אבל בכל זאת בחרתי לא להקשיב לאחרים, וכן לשחק עם דולב ולתת בו אמון, כמובן שלא טעיתי ועשיתי את הבחירה הכי נכונה שיכלתי לעשות.

נחזור לעניין הצדדים
      אני מדבר גם עם ישראל, בודק לאיזה אזור להיכנס של ישראל או בטטה, פתאום שוב אומרים לי שאני ברשימה השחורה, שוב אומרים לי שלא רוצים אותי בצד של אבישי, לוחץ לדעת מי לא רוצה אותי, כי לא אומרים לי, שואל את אייל שאומר ש"יברר", לוחץ לוחץ, ומה מגלה? שאייל לא רוצה אותי,
      שרת שעבר היה ריב מטופש בין אייל לדולב שבסופו של ריב דולב חסם את אייל, וזה חירפן את אייל, ולכן אייל לא היה מוכן שדולב יכנס לצד, אייל אמר לי שניסה לרמוז לי מספר פעמיים לגבי דולב, ולא קיבלתי את הרמזים, אייל אמר שאם דולב לא נכנס אז אוכל להיכנס בלי בעיה
      אמרתי לדולב שלא רוצים אותו, דולב הציע שיגיד שהוא לא משחק ואז נוכל להיכנס, וזה מה שעשינו, אמרנו שדולב בכלל לא ישחק, גם כך דולב בצבא ולא ישמעו ממנו בשרת (זה לפחות מה שחשב)
      אבישי פונה אליי, מתי אמרתי שלא רוצה את דולב? עניתי שאייל
      שאלתי יש לך בעיה איתי?
      אבישי עונה שכן, "אתה לא העדפה ראשונה שלי
      הכי גלוי שיש, כמו שאני לא העדפה ראשונה שלך"
      והוסיף שאני עושה דרמות ומסתפק בחצי סיפור וכל מיני, זה היה ממש מעליב, כי חשבתי שאנחנו ביחסים טובים, עזרתי לו בכל שרת שהוא שיחק, בשרת בחול אפילו היינו שותפים
      אבל לבורגר הוא מבקש סליחה, ורוצה אותו???????????
      זה היה ממש מעליב

הרגיש לי שרואים אותי חלש ופשוט דורכים לי על הדם, אני זוכר שממש השתמשתי בביטוי הזה
      ידעתי הרי שאני אכנס אהיה שחקן בטופ 20 לפחות עם אוצרות, ואז ירדפו אחריי, והשתגעתי אך וויתרו עליי
      ישראל אבל המשיך לדבר איתי, הציע לי להיכנס לצד של גלזר, שזה תת צד סוג ג שכל מי שאבישי לא רצה היה שם, לא בדיוק היה ברור עד כמה יהיה שיתוף פעולה, בהתחלה אפילו גלזר לא תפס את אבישי לדבר, לא היה ברור עד כמה הם חלק מהצד ואם בכלל חלק
      התכנון של גלזר היה להיכנס לאזור של דיימונד ולהשתלט על האזור, וישראל יעזור לו, והוא יתיישב צמוד לאזור של ישראל
      לא התאים לי, אני לא סוג ג, ואני לא יכנס ככזה, אבל ישראל לחץ ולחץ, אמר שהוא מאמין בי והכל יסתדר

אני דולב ונועם דיברנו לגבי איפה ניכנס, היו התלבטויות, או ניכנס לאזור מסוים אנונימיים לחלוטין, או ניכנס עם גלזר, גם די אנונימיים
      אבל אם ניכנס אנונימיים, אז עדיין צריך לבחור אזור, איפה אכנס? לאזור של אבישי? ממש לא
      לאזור של ישראל? ישראל כל הזמן חזר על זה שיותר מדי רוצים קרופרים אצלו ואין מקום ושלא אכנס
      מה נשאר לאזור של עומר V או לאזור של רונן, אני בכלל לא רציתי לשחק עם עומר V וגם הרי סגרו הסכם שלא אשחק איתם, ורונן אין סיכוי, אחרי השרת הווייטנאמי שעשה לי מעשה מלוכלך והעיף אותי מהשחקן שנכנסתי לעזור להם, אחרי שהייתי השעיר לעזאזל שלהם לפני
      לא הייתה שום אופציה ראלית, דולב לא רצה לשחק עם ישראל, ומבחינתו לפתוח במקום רנדומלי
      ישראל המשיך לשכנע שאכנס עם גלזר, בסופו של דבר דיברתי עם גלזר, והחלטתנו להיכנס איתו
      התכנון היה פשוט, אני נכנס באזור של גלזר, ואז מתמקם בפינה של האזור של ישראל, ואז בהמשך אשחק עם ישראל אם לא יהיה הפתעות, אני כבר ראיתי את הצד של ישראל ואת הצד של אבישי רבים ביניהם, ואז אני ישחק עם ישראל נגד אבישי

מגיע יום הפתיחה, גלזר אומר לי, מחליפים אזור, אני איש אסטרטגיה, שזה אומר במקום להתיישב באזור של עומרים מתיישב באזור של רונן וצמוד לאבישי
      ואני לא יודע מה לעשות, מחכה שישראל יענה, אומר לי אין ברירה תפתח עם גלזר, גלזר לא עונה לי
      ואני פותח באזור של גלזר

אני הייתי בשחקן Cannibal עם הודאל, ובהגנתי The Scientist המדען היה דולב ונועם עם שמירות הדדיות
      רק ישראל וגלזר ידעו שאני בקניבל, אבל השם שבחרתי היה קצת שקוף, כבר היה לי שחקן בשם חניבעל, אבל זה השם שעלה לי ברגע האחרון בלילה, ואהבתי את השם
      את הקרופר פתחנו בסופו של דבר אחרי שישראל אמר לי כך בפינה של האזור של בטטה.
      הודאל ראיתי שאין לו חשק לשחק, לא באמת שיחק, שאלתי אותו אם הוא רוצה להמשיך, אמר שלא, שאין לו זמן, (תחילת שרת אמר שיש לו המון זמן) ובכך נשארתי בקניבל לבד
      ונועם בהגנתי, ודולב בצבא די עציץ.
      הבנתי שחייבים שותף, דולב רצה שנשחק רק שלושתנו, ואני התעקשתי ואפילו רבתי איתו, שהוא חיי בסרט ושזה לא אפשרי, אבל צריך למצוא שותפים
      בהתחלה איתן הציע, במקור דובר שניכנס ביחד, אבל אמר שהוא בצבא ובסוף אמר שלא יכנס
      ואז פתאום עלה לו החשק שוב, אמר שיוכל בסופי שבוע, דולב לא סמך, אמר הוא בטח של אבישי, ולמרות שרציתי בסוף הוא לא נכנס

ואז הגיע הכוכב עומר מילוא (הדב) עוד לפני תחילת השרת דיברנו, וגם במהלך השרת
      הוא היה עושה ועידה למתן רג'קס ולאנשים, והייתי על השתק (שם גם שמעתי שחושדים שאני בקניבל), הוא נכנס עם אבישי, עם התקפי הגנתי, ספונסר להתקפי, בגלל הבאנים שנתן ירין תחילת שרת, השותף החליט שזה לא צודק לבזוז עם כפולים ולקבל באן על זה, ופרש
      ועומר נשאר בלי זהב, אמר שקיבל הצעה לעבור לרונן לשחקן הגנתי שלו (לפני שהשרת התחיל עשו לו קטע בדקה ה90, והוא נשאר בלי שחקן, ולכן נכנס עם אבישי בסוף)
      אני שהייתי בלי שותף הצעתי לעומר לשחק אצלי, אמנם היה לנו היסטוריה רעה בוונטד ליסט שרצה להעיף אותי, שהייתי בעל המייל, אבל בכל זאת החלטתי כן להציע לו, כי המצב היה נורא לא היה אפשר להמשיך כך
      הייתי צריך לקבל הסכמה שלו, ואז ללכת לדולב לקבל הסכמה שלו, דולב לא התלהב, אבל בסוף השתכנע, דולב לא אהב את עומר, דולב לא סמך עליו
      בסוף עומר נכנס אליי, הסברתי לעומר מההתחלה שאני משחק עם גלזר שזה ישראל, אבל אם נרגיש שסוג ג, לא נישאר, לא מוכן לזה, אבל כרגע כל עוד לא קורה משהו, אנחנו איתם, עומר הבין והסכים.

עומר שיחק מהשחקן ניקיטה עם שמירה בקניבל וגם הסטרטר שלו אימן הגנות
      בנוסף הביא איתו את החשבון ההגנתי שלו שהיה בזמנו בצד של אבישי "אוהבי הגבינות"
      באוהבי הגבינות ישבו חברים של עומר, בלי זהב, אבל בכל זאת יישב אותם בקרופר שגם היה 30 משבצות ממני

בשחקן השקענו ביחד הרבה, היה קשה והיה צריך עוד שותף, אבל הצלחנו איכשהו למלות את היום, ביחד עם נועם כמובן, ובהמשך דולב חזר ל3 שבועות ונתן המון עבודה בלילה, אבל זה עדיין לא היה קל לתפעל את 2 החשבונות ביחד שמישהו נמצא
      שמתי זהב בקניבל, דולב ונעם במדען, היה לא קל מבחינת זהב
      בזמן שהיה קשה לנו עם זהב, עומר לא הפסיק לחפור שחייבים זהב לאוהבי הגבינות, הצלחתי לשכנע את נועם לשים 600, (והיה עוד חבילה של 100 לפני או אחרי לא זוכר) עומר היה מרוצה,
      אבל עבר קצת זמן ונגמר הזהב, עומר היה ממש נואש לזהב שם, רצה לבקש מכל בן אדם אפשרי, רצה לבקש מגלזר, ומכל בן אדם בצד שלנו שיתן
      מן הסתם שאם הוא מבקש זהב מצד מסוים, אז זה אומר שהוא סגור בצד הזה, שאם לא, לא היה מבקש זהב מצד, זה דבר מאוד בסיסי, הדגשתי את זה כי יש לזה המשך, בסופו של דבר אף אחד לא הכניס לו זהב, והשחקן שקע והשותפים פרשו

ניסתי להסתיר איפה משחק, אבל משום מה כולם התחילו להגיד יוני בקניבל, רק גלזר וישראל, ידעו שאני משחק, כנראה ניחשו בגלל השם השקוף והבזיזות מהכפולים תחילת שרת, וזה שלא יודעים מי בקניבל,
      גם קניבל והמדען הגיעו בשיא לטופ 10, מה שהביא אנשים פתאום להתייחס ולפנות אלינו
      עומר V אפילו התחיל לדבר איתי, עניתי בקרירות, אבל הוא דיבר איתי בגלל שאני משחק בקניבל, ובמטרה לנסות לגייס אותי לברית שלו, כלכך מהר כבר רוצה אותי, אחרי שלפני השרת סגר הסכמים שלא אכנס לאף צד, אבל ככה זה שרואים 2 שחקנים בטופ 10 רציניים שלא נראים סגורים בצד
      עומר הדב היה עושה שיחות כל לילה עם אנשים מדיימונד, היה כל פעם שהיה לו מידע היה נותן לי, איפה חושבים שאני משחק, מי משחק איפה ואיפה, וסמכתי עליו, חשבתי שהוא ילד גדול ועם אופי, ולמרות שמדבר עם הצד השני, קודם יהיה לטובת השחקן

יום אחד דולב או עומר כבר שכחתי, שמו לב שיש שחקן עם קרופר לידנו בשם היוש בברית KGB, ש40 משבצות מאיתנו, שלחנו סיור, ראינו מחסנים מלאים וקצת חניתות, לא התרגשתי, אמרתי מחר נבזוז
      למחרת שולחים סיור, יש מיניפים וקאטות בכפר, הבנו שקורה משהו, שלחנו סיורים נוספים וראינו שזה רק עולה ועולה, הבנו שכנראה שחקן נכנס לפרק אותי, הדבר שחששתי ממנו ולכן נכנסתי אנונימי (מעבר לעניין הצדדים שלא רצו אותי), בהמשך התחלנו לחשוד שזה בורגר, אבל לא יכלנו לדעת שזה באמת.
      מכיוון שהיוש זה בירה, הבנו שחייבים הרבה קאטות לפרק אותו, אז עצרתי קצת חשבון, ואימנתי קאטות ב3 כפרים, כל יום אפילו יותר סיירנו אותו, והמחשבה היתה פשוט יום אחד להפתיע ולפרק אותו, אפילו השגתי גישה לברית KGB לראות זמינות שלו
      מה שאירוני בכל הסיפור הזה שבזכות זה שהתחלתי קאטות מוקדם, זה גרם להאמר שלי להיות מאפס, ובסוף לא סתם יצא לפלא, יצא לפלא של היוש, האירוניה במיטבה

בורגר מתחילת השרת, למעשה עוד משרת קודם, היה כל הזמן אובססיבי אליי, כל הזמן חיפש תגובה ממני, לשם כך היה כל הזמן מלכלך עליי, מעוות את מה שקרה ומספר לכולם, היה משקר לגביי, והיה פשוט רק מחפש את תגובה שלי, זה נהפך לאובססיבי ומטריד בצורה קיצונית.
      יצא שבורגר ועומר הדב ניפגשו באיזה הופעה, ונהיו חברים, עומר התחיל לאהוב את בורגר
      בורגר אפילו היה בשלב מסוים עם גלזר, שהיה במארבל וארקון שרב עם דיימונד

עומר מתחיל לדבר איתי על לעבור צד, שרוצה לעבור לרונן, אף בשלב מסוים אמר להם שהוא בקניבל (בהסכמתי), אמר להם שצריך לדבר עם "השותף" מבלי להגיד יוני, אבל היה שקוף, רצו שנעשה שיחה נכיר שנדבר לפני שאעבור, אני לא התלהבתי, לא אהבתי את הצד של דיימונד, התמהמהתי עם זה,
      דיברתי עם ישראל, רציתי להבין ממנו מה הוא יכול לתת לי, אך נוכל בכלל לשתף פעולה שהרי הוא בצד השני של המפה
      אמר שיביא שבועה גדולה (אמר שגם גם ווילי רוצה, אז זה אמור לשכנע אותי) והוא מפוצץ הגנות, כן כן, ויוכל לעזור לי בהגנות שבועיים אחרי האוצרות, (איזה מפוצץ הוא, תקיפות מתחילות באוצרות, לא שבועיים אחרי)

תוך כדאי שאני מתמהמה לגבי לעשות שיחה עם העומרים, בשביל להכיר, ולראות אם אולי העבור אליהם
      אייל פונה אליי, וכאן מתחיל הרומן שלנו, תחילת שרת אייל כבר התנצל על הקטע שעשה לפני שהשרת התחיל שאמר שלא רוצה אותי, ובגלל דולב העדיף את בורגר, והדרך שעשה היתה רעה
      אייל מדבר איתי על צדדים, אומר שאבישי לא יודע או לא התלהב שנדבר משהו כזה, ודיבר על אוצרות שלא אקח מהאזור שלו, ואז מדבר על זה שהעבור אליו, אמרתי לו שמי שלא רצה אותי היה אבישי ואני הרי רציתי, עכשיו אני פגוע מאבישי ולא יודע אם רוצה, אמר אבישי ידבר איתך,
      הייתה לי שיחה של שעה עם אבישי, אבישי אמר שטעה שהיה לו "זיכרון מוטעה" רק חבל שהוא גילה על הזיכרון שגילה שאני שחקן משפיע בשרת גם התקפי וגם הגנתי בטופ 10
      הסביר שעשה טעות, שהוא מתנצל והוא ישמח שנשחק ביחד, הבטיח לי אוצרות, שבועה מעוברת, וכל מה שרציתי
      ואז שאלתי אותו על היוש, שבזמנו היה חשש מאוד גדול, ואבישי מספר לי שהיוש זה האחד והיחיד גל בורגר, התכנון היה שהסטרטר של היוש מפרק את עומר V, ואבישי עוזר לו בזה, ובתמורה אבישי עוזר לו לפרק אותי אחרי זה,
      התכנון של אבישי היה אחרי שהיה מפרק את עומר V היה דופק את בורגר ולא עוזר לו ואפילו מזהיר אותי מפניו
      סוף שיחה כבר שאל אם רוצה הגנות וכמה, פשוט ביקשתי לקניבל ונועם למדען וקיבלתי, אהבתי את זה

סיימתי שיחה ועדכנתי את כולם, עומר לא אהב את זה וגם דולב למעשה
      עומר לא התלהב ועדיין רצה שנעבור לדיימונד, ודולב לא אהב שפתאום שמתאים לאבישי אז הוא כן רוצה שההיה איתו
      הסברתי שמראש אמרתי שאני בצד של ישראל שזה גם אבישי, ואם ארגיש סוג ג, אז נעבור אם יקרה משהו, וכרגע אבישי הביא לי את כל מה שרציתי, אז מה רע? זה לא שהצד השני התנהג אלי יותר טוב
      סיפרתי שהיוש זה בורגר
      עומר אמר שבורגר חבר שלו, ואם יגיד לו שהוא בקניבל, בורגר לא יתקוף אותו, והוא ממש מרגיש שאפשר לסמוך עליו, אמרתי לו שבורגר אובססיבי אליי, ולבורגר אין חברים, יש רק אינטרסים, ובורגר ישחק עם כל העולם רק לאינטרסים שלו
      ועדיף לדבוק בתוכנית המקורית, ולפרק את היוש (בורגר) בהפתעה
      ביינתים עומר המשיך להיות בחשבון אבל כבר ממש התחיל לעבור לדיימונד, אמר לי שלל סיבות למה רוצה, כי בצד השני יערבו אותו יותר, שהוא רוצה צחוקים עם רג'קס בלילה, ולהיות עם חברים שלו. אני מזכיר תחילת שרת אותם חברים דפקו אותו, והשאירו אותו בלי שחקן
      מה שלא ידעתי זה שבאותו זמן נרקם רומן בין בורגר לעומר הדב. היינו שולחים כל הזמן סיורים להיוש, פתאום משום מקום היוש שם סיירים ועלה על הסיור מהמדען, בדיעבד התברר לי שעומר אמר לבורגר שיודע על היוש, אמר שאני בקניבל,
      והדבר הכי גרוע שיכל לעשות עומר, זה להביא לבורגר סיסמא לניקיטה ששמר בקניבל, המעשה הכי מכוער ומגעיל שאפשר לעשות לחבר, רק בהמשך השרת גילתי, וכל זה אחרי שהוא בא אליי בטענות שלא הייתי בסדר, הגיע לזה בהמשך
      עומר גם טען שלא זכר שניקיטה שומר אצלי, ושלל שקרים, הבעיה שיום אחרון לפני שעזב שיחק אצלי בלילה, ולפני זה עוד היה לבורגר סיסמא לניקיטה

עומר החליט לעבור לדיימונד, ניסיתי לשכנע, אפילו אייל שלח לו מגילה
      אבל עומר היה להוט לעבור לדיימונד, אמר לי שאם עובר לדיימונד, הוא עובר איתי, אבל אם לא יעזוב את השחקן ויעבור לשחקן אחר, שזה נטו בגלל הצד
      ושהוא קיבל הצעה ממש גדולה, בדיעבד התברר שקיבל מבורגר הצעה לעבור לחליסי, חשבון מרגל\מתהפך באזור של הגלידות

שאלתי את עומר מה עם אוהבי הגבינות, הרי הוא 30 משבצות ממני ועם זהב שלי, אני רוצה אותו
      עומר אמר לי, "אני לא רוצה שיהיה לך מפלצת הגנות לידך" (ממש מפלצת) ואני מעדיף שתמשוך את הזהב, אמר את זה איזה 10 פעם שמבחינתו מעדיף שאמשוך את הזהב, והצוות שם פרש
      במהלך השיחה הבאתי כלפי עומר את אכזבתי שעזב ועבר, ואמרתי לו שסמכתי עליו בזמן שעשה את כל השיחות עם הצד השני ובורגר, שיש לו אופי ויחשוב קודם על טובת השחקן, עומר פשוט התפוצץ בצורה חסרת פרופורציה,
      אמר שעכשיו ידאג שיתקפו אותי, יגיד לבורגר שההסכם שאסור לבורגר לתקוף אותי בזמן הקרוב מבוטל, ויותר מזה, הוא בעצמו יתקוף אותי ויתקוף לי פידרים, ניסיתי להסביר לו את מה שאמרתי, אבל לא הספקתי להגיד גם את זה, הוא פשוט ניתק לי בפנים, ולא ענה יותר

עומר עזב את השחקן היה קשה מדי, נועם קצת פחות שיחק, ובפועל בעיקר דולב ואני היינו פעילים
      דולב שמח שעומר עזב שכן זה הוכיח את הנקודה שלו שאי אפשר לסמוך על עומר, שהוא ילד קטן
      וזה עוד לפני שידע שעומר נתן גישה לבורגר לחשבון שלנו

דולב היה עצבני מהקטע של אבישי שתחילת שרת אמר שלא רוצה ופתאום רוצה, אפילו פעם אחד שישנתי בכלל משך זהב במדען, ואחרי 5 דקות התחרט וביטל את המשיכה
      דולב אמר שאני לא יודע עד כמה רוצים אותנו, ושאני מזלזל בזה
      תחילת שרת ידעתי שבסוף יפנו אליי הצדדים לעבור אליהם, אבל לא ידעתי עד כמה זה יהיה מהר ועד כמה ירצו אותי, חבל שאותם צדדים לא השכילו תחילת שרת, הרי אחרי שאבישי אמר לי לא, אם העומרים היו פונים, כנראה שבכלל שהייתי משחק איתם
      סגרנו שנעשה שיחות עם 2 הצדדים, ורציתי שאבישי ידבר עם דולב, שכן הם חברים טובים, ולכן דולב גם יכל להיות אובייקטיבי יותר, איכשהו השיחה הזאת לא הצליחה לקרות בכלל,
      בהתחלה לא רציתי עם רונן בגלל הקטע שעשה בשרת הווייטנאמי, בהמשך אמרתי שבלי התנצלות של רונן זה לא יקרה, ורונן שלח התנצלות ארוכה בסקייפ שהסביר שטעה, ולא ידע אם יש טעם להתנצל לפני, ועכשיו שמע שיש טעם התנצל, וזה אמיתי, ובלי קשר לשרת

הייתי במרתון שיחות עם 2 הצדדים, מצד אחד אייל בעיקר עם אבישי
      מצד שני רונן בעיקר עם ברווז, עומר V ועומר 2 שחר גפן
      שניהם מאוד רצו אותי בצד, אני רציתי להיות עם אייל\אבישי
      ודולב ונועם העדיפו להיות עם דיימונד
      והיוש של בורגר היה במרכז של כל זה, רונן הציע לי את המייל של היוש, התכנון היה שהמייל עובר לברווז וברווז מעביר לנו, לא היינו מוכנים כל הצוות בשום אופן שבורגר ימשיך לידנו, בזה כולנו הסכמנו, וההצעה של המייל קסמה, שלא רק שאין איום, גם נקבל שחקן לידנו שנאכל להשתמש בו באוצרות.
      מהצד השני אייל הציע לי את השחקן שלדג שאוכל לצאת ממנו על היוש, וזמני האימפריין שלו הם זמני הקאטות של קניבל
      אמרתי להם שאני בוחר צד זה רציני עד הסוף, ולכן גם ביקשתי שיארגנו לי שותף, כי לא יכלנו לבד כבר לשחק, זה היה ממש קשה
      הגלידות הציעו לי כמה (אור ארבלי, רוי שמדריק), או אפילו שאייל יעבור אליי, בסופו של דבר זה לא ממש קרה, ומצאתי את עצמי גם בפול ניומן, אבל זה בהמשך
      לדיימונד אמרתי שאני מראש נוטה לגלידות, ושותף יוכל לשנות זאת, בסופו של דבר הציעו מישהו (שפעם התהפך עליי) ולא שחקן גדול, אם בכלל זה לא כפול
      מכיוון שדרשתי שותף, זה נמשך הרבה זמן, וכל הזמן היו שיחות, כל הזמן שכנועים
      ואז רונן פתאום התחיל ממש ללחוץ, אמר זה מה יש השותף שהבאתי לך, תחליט היום, לחץ בהמון הודעות, בצורה מאוד קשה ומעצבנת , מה שקרה זה שבורגר לחץ עליו שרוצה לצאת עליי
      אז אמרתי נעשה שיחה מסודרת אחרונה עם נועם ל2 הצדדים ונחליט, דולב כבר חזר לצבא, והשאיר את ההחלטה בידיים שלנו

ואז מדברים בשיחה על היוש, פתאום רונן יורד מההבטחה שלו למייל, ועוד אומר שבכלל לא הבטיח
      הרי אחד הדברים שבגללו שקלנו לעבור היה עניין היוש
      אמר יוסיף את בורגר לשיחה, בורגר אמר שלא מוכן להביא מייל ובחיים לא יתן מייל לשחקן
      ומציעים 2 אפשריות, שאין סיכוי בעולם שמישהו מהצוות שלנו היה מסכים לו
      1) שבורגר ימשיך להתפתח שם 40 משבצות ממני עם התקפי, ואני יכול לסמוך עליהם שהוא לא יתקוף אותי
      אמרנו מראש שלא סומכים על בורגר
      אמרו לנו שיש לבורגר חשבון הגנתי גדול, בדיעבד התברר שזה היה חליסי
      והסכמתי לזה, אבל לא שהוא 40 משבצות ממני עם קאטות
      2)זה ההצעת המילניום של בורגר
      שאני והוא נלחם והברית לא תתערב, ורונן יושב בשיחה, ואומר אני סבבה עם זה
      זאת אומרת שאין לו בעיה שחקן ש"מאוד חשוב" לצד ולטענתו ו"מאוד חשוב לו", ילחם עם כפול
      ואולי יפגע ממנו, ועוד מספר אחרי זה עד כמה אני חשוב לו ועד כמה דולב חשוב לו, זה זלזול נוראי
      כמובן לא היה שום סיכוי לזה, זה משהו שכל הצוות היה סגור לגביו, כל הצוות נורא נעלב שהם העדיפו את בורגר על פנינו
      אז תוך כדאי השיחה אני רושם לנועם "נראה שזה לא ילך איתם, זה רק למשוך זמן, ולהיות עם אייל"
      בסופו של דבר זה גם לא פייר שעד הרגע האחרון לא סגרתי עם אף אחד, ודקה אחרי שאסגור יוציאו עליי תקיפה, ולכן לא היתה ברירה, רשמתי לאייל שעובר אליהם סופית
      אפילו לא היה צריך לעשות שיחה, ושישלח הגנות
      ובינתיים אמרתי לרונן שהם שינו הסכם ושידברו עם דולב
      הרעיון היה פשוט בכל מוקד חשוב שמתי 40-30 הגנות (של הברית) בערך שמורחים את היוש , סך הכל 4 מקומות, והשאר ה200 הגנות של המדען ימגנו בפידרים

רונן תפס את דולב למחרת, דולב בהתחלה חשב למשוך זמן, רונן לחץ לחץ, עד שדולב אמר לו "תוציא כבר את היוש"
      כבר באותו לילה, בורגר פנה לכל המנהלים של הגלידות על מנת למכור אותי, שזה גם אומר למכור את הצד שלו, שזה מדהים, שהצד שלו, רונן ועומרים העדיפו את בורגר עליי, ושניה אחרי כבר הלך למכור אותם, בורגר היה נואש, הבין שאין לו סיכוי לפרק אותי, והאובססיה שלו הייתה חשובה לו יותר מהכל.
      למחרת ברווז מדבר איתי, אומר לי שאני צריך להתפשר ולהפסיק עם האגו ושבורגר כבר מוכן להעביר את המייל
      אומר לו מה הקשר אגו, לא מוכן שבורגר יהיה 40 משבצות ממני ועוד עם התקפי,
      מסביר לו שיש צד שרוצה אותי וצד שרוצה שאתפשר, במי אבחר? הסברתי לו שזה סופי וסגור, ברווז התעצבן, במקביל דיבר עם דולב שסתם משך איתו זמן, וברווז מקלל אותי לדולב, זה עיצבן אותי שאני ישיר איתו ואומר לו את האמת, והוא מקלל אותי, לעומת דולב שסתם משך את הזמן איתו.

בשחקן היו כבר תקופה ארוכה "הגנות מזויפות" של אוהבי הגבינות וניקיטה, שהשארתי בשביל שלא יגיעו להיוש, ואכלו יבול, יומיים אחרי שהצד נסגר סופית, הגיע הזמן למשוך את הזהב באוהבי הגבינות, גם נכנסתי לסרטים שאוהבי הגבינות מרים או ירים משהו התקפי
      נועם מושך את הזהב, ואז עומר מגיע מאיים, "יש לך דד לין עד מחר ב12 לבטל את המשיכה, ולא אני מושך לך את הזהב"
      אני מזכיר לו שהוא נידב אותי למשוך, ולא הגיוני ששחקן 30 משבצות ממני שהכנסתי אליו זהב יתהפך עליי, עם הזהב שלי, זה אפילו היה חלק מההסכם שחתמו אבישי ועומר V
      עומר ממשיך לאיים, בדיעבד התברר שהשחקן שומש לכפול של חליסי לצורך שבירת שיא, אני מזכיר עומר נוצל בחליסי על ידי בורגר, שבורגר היה בחול עומר דפק עבודה שם, ואז שבורגר חזר הוא רצה לשחק בצדדים, אז רב עם עומר בכוונה כי ידע שעומר של דיימונד,
      בדיוק כמו שרת שעבר שבורגר רב איתי ושאר השותפים בכוונה וגם הודה בזה
      אבל עומר דבק בזה שאני יבטל אם לא ימשוך, עשינו ועידה עם כמה אנשים ועם אבישי, אבישי הסביר לעומר שאם הוא מושך זה הפרת הסכם שלו עם עומר V ויהיה לזה מחיר, עומר נרתע

עומר אבל ממשיך לבקש לבטל את המשיכה, החלטתי בסופו של דבר כן לבוא לקראתו, ולבטל משיכה של 600 זהב = 100 שקל (שאי אפשר למשוך חזרה אחרי זה) לאחר שאייל הציע את זה ודחף לזה
      עומר אמר לי שצריך את החשבון לאוצרות, ואז לא צריך, ואף מוכן לתת שיתוף מסך כל יום שהחשבון שלא מרים התקפי, ואפילו שנשתיל שם חבילה (למרות שתאכלס יש עוד חבילה שם) ואחרי האוצרות לפרק,
      דולב לא התלהב מההסכם, זה נמשך עוד יומיים, ואז לחצתי לסגור, ואז פתאום עומר אומר שרוצה חסינות לכל השרת, אני אומר לעומר שזה לא ראלי, שיציע משהו, אני גמיש, אבל חסינות לכל השרת זה לא ראלי, עומר התעקש וסיים באיומים שימשוך מתישהו בשרת

בשחקן נהיה נורא קשה, אין מצב שבורגר מפרק אותי, אני לא יתן לזה לקרות בחיים, בשביל זה צריך שיהיה עין תמיד בשחקן
      נועם התחיל קורס חובשים כל יום, בהתחלה היה שם שעון לבוקר, אחרי זה גם לא, ואני לפעמיים הייתי הולך לישון ב12 בצהריים רק בשביל למצוא אנשים שישמרו ב2 החשבונות, וזה חזר על עצמו יום יום
      כבר נשברתי, ודולב גם היה עצבני על נועם שפחות שיחק, ואז יצאתי על נועם ממש במגילה ששלחתי לו, נועם למחרת שקם, התקשר כולו עצבני ונעלב ברמה קשה, אבל מאז עשה סוויץ', והתחיל ממש להשקיע, אני אבל כבר די איבדתי כוחות ונשחקתי, והזמינות שלי ירדה במשחק
      אבל נועם נהיה זמין ועזר המון
      אבל יש בעיה, נועם הולך לטוס לתאילנד לשבועיים וחצי, והתאריך קרב, אין סיכוי שהשחקנים יוכלו להישאר. אני שוקל לפרוש, אולי רק לשחק במדען, דולב מתעקש שקניבל ישאר אומר שהחליף בצבא מקום, יביא לאפטופ ויהיה זמין יותר,
      אבל עדיין לא מבין אך הוא יוכל לטפל בתקיפות בעיקר בלילה, ובכלל.
      אייל הציע לעבור לקניבל, אייל גם עזר מדי פעם בקניבל, ודחף שם האמר, אבל בפועל לא עבר לקניבל, ואז אייל הציע שהעבור לשחק בפול נוימן

מה שקרה בפועל זה שנהיה יותר גרוע הייתי תקוע בין קניבל ומדען לפול נוימן
      כל הזמן היה קונפליקט, דולב לחץ שאשחק בקניבל ושאני מזניח אותם, ובפול לחצו שיותר חשוב פול, צריך הגנות לשם, צריך מישהו כי הם קורסים, צריך להוציא תקיפות,
      פעם אחת אפילו פתחתי ועידה עם כולם, כי היה נמאס לי להיות באמצע ודולב ומתן רבו. דולב המשיך ללחוץ עד כמה קניבל חשוב ושהוא יכול להיות מאפס ולהכריע את השרת
      בסופו של דבר, היייתי שחוק חסר כוחות לחלוטין, אז כל יום הייתי יושב בלילה בקניבל דוחף האמר כמה שעות חוץ מארווה גדולה ליום שלם, וכך חוזר, לא היו מחסנים גדולים אפילו בהתחלה כי רצינו לשמור על פרופיל נמוך, בסופו של דבר היה,
      גם דחפנו עם שבועה, שהייתה שבועה זה דולב שדחף ודאג למשאבים גם מהחשבון שלו המדען, וגם משחקנים בצד
      דולב נהיה מאוד להוט לנצח, העלה פרופיל, במדען היו רעמים, שכל הזמן חיפש איפה לתפוס האמר, והצלחנו לתפוס האמרים נחמדים של דארק הול, התימני הנודד
      זה היה התפיסה הכי גדולה
      Screenshot by Lightshot
      ודולב חיפש בכל דרך אפשרית מה אפשר לעשות שננצח, דולב לא היה אופטימי, כי ידע שיש להם מאפסים, והבין שחייבים לפגוע בהם,

בפול נשארתי ועזרתי להם מדי פעם, כולל במבצע למחיקת המאפס של קרימינל, אמרו לי תעשה מבצע עם סבג, שעתיים ולך לישון, בסוף זה היה 12 שעות! שכלל תיזמון גיבורים ממקדולנדס בגלל הפשלה בגלים של סבג,
      אבל התוצאה של גניבת שבועה ומחיקת מאפס הייתה שווה
      גם הוצאתי פה ושם האמרים משחקנים, וגם דאגתי לפלא לפעמים
      במבצע על הפלא של דיימונד עם מינים, מתן ביטון פספס, ונחתנו שעה וחצי אחרי כולם עם האמר בירה, וזה היה הדוח שעשה הכי הרבה נזק, זה היה מצחיק
      Screenshot by Lightshot

בשלב מסוים התהפכו לי השעות, והתחילו תקיפות, לא היה מי יהיה בלילה, והיה צריך שמישהו ישגיח
      כל לילה הייתי צריך לבקש, אנשים לא רצו, אז נאלצתי "לאיים": "בגג ילך מאפס, לא נורא" ואז אנשים נדלקו, אני חושב זה איזה שבוע כך, אבל לא היתה לי ברירה, אני לא ישאיר את השחקן ללא השגחה
      בכל התקופה למרות שבשלב מסוים הייתה שבועה, דאגתי לאכסן חצי מהאמר בשחקן רחוק ולשמור על פרופיל נמוך, אף אחד בצד השני לא ציפה שאני יהיה מאפס
      בסופו של דבר, הפלא של דיימונד היה שלב 99 ומישהו היה צריך לצאת ראשון, ושמחתי על זה
      יצאתי בזמן הכי קשוח, עם זמן אימון הכי קצר, שההגנות של דיימונד היו בשיא, ועם בונוס מתכות של 8 אחוז, והפלא ירד לשלב 96
      ארכיון דוחות תקיפה עבור משחק רשת טרביאן

לקראת הסוף יצאנו מפול נוימן לפלא שירד הפעם ל88
      ארכיון דוחות תקיפה עבור משחק רשת טרביאן
      אחרי זה נשאר היה לעשות נתיבים לפלא, וכמעת ולא שיחקתי, בקטנה עזרתי לפלא, אבל הצלחתי במרמה ללחוץ על שלב 99 , שעמית שהיה בשחקן הלך לשירותים
      ובסופו של דבר ניצחנו עם שיא הגנות לפלא בישראל!
      Screenshot by Lightshot

• לגלידות
      היה נורא כיף לשחק איתכם, ללא ספק עשיתי את ההחלטה הנכונה שבחרתי לשחק איתכם, הברית הכי טובה ששיחקתי בה מעולם, אחד אחד היה כיף לשחק איתו, ברית שמגויסת למשחק ולניצחון
      אבל שגם אכפת לה מכל חברי הברית, אוהב אתכם ברית גלידות <3

• Diamond

בהתחלה סגרתם הסכם שלא אשחק עם 2 הצדדים ורצתם לצחוק עליי, שאבישי אמר לי לא, הייתה לכם הזדמנות שהייתי איתכם, שזה כמובן כולל את המדען דולב ונועם
      לאחר מכן שוב העדפתם את בורגר על פניי, פספסתם הזדמנויות, שמי יודע אך השרת היה נגמר אם הייתי בצד שלכם, אבל אני כמובן שמח בכך, כי ללא ספק לא מצטער על זה שבחרתי בגלידות

תודות
      המדען - The Scientist
      • נועם – אנחנו מכירים 3 שנים מאז שנכנסתי לשחק אצלך בפיורי, ומאז אי אפשר להיפרד ממך, אפשר לראות אך גדלת, השתפרת המון במשחק, פעם לא היה לך ביטחון להספליט, והיום אתה מוציא מבצעים שלא היו מביישים אף שחקן
      משקיען רציני (רק צריך טיפה מוטיבציה) שחקן תותח, תמיד חושב על רעיונות אך לגנוב אוצר או לעשות דברים, עד הרגע האחרון הלכת לנקות פלא רק בשביל לבחור שם להקניט את בורגר, למרות הקירי הלא מוצלח שלך בהתחלה, וזה היה נראה חסר סיכוי
      כיף לדבר איתך ולשחק איתך, שרת בלעדייך זה אחרת לגמרי, ולכן אני בחיפושים אחר נועם המשודרג

• דולב – לנו היתה היכרות רעה, בשרת של האלמנטים קיללת וצחקת עליי, בשלב מסוים שיחקנו ביחד עם רונן, ואפילו באותו שחקן בשרת 19 שניצחנו את השרת, אחרי זה הספקת להתהפך עליי במהיר ולרגל.
      שרת שעבר ששיחקנו ביחד, עד הפיצוץ עם בורגר, השרת נכנסו מההתחלה ועד הסוף לשרת רציני
      ללא ספק אחרי השרת הזה אני תופס ממך הרבה יותר, יש לך ראש טוב, בהתחלה די גררתי אותך לשחק נגד רונן, אחרי מה שאבישי עשה, אבל בשלב מסוים, אפשר היה לראות את הרצון העז שלך שננצח, ועזרת בכל מה שרק יכלת,
      אם זה בסיורים אין סופיים שקיבלת את הבדולח, נסיון לתפוס האמרים ומאפסים, ללחוץ על זה שאמשיך לשחק בקניבל וזה חשוב, וצדקת פה ללא ספק והמון דברים שאצטרך למלא עמוד שלם
      הרעמים שלך ללא ספק הם נוקדת דרך, ובעקבות השרת הזה, נראה עוד הרבה שחקנים שמאמנים רעמים לתפוס האמרים, מודה שהייתי סקפטי על הרעמים בהתחלה
      שמח ששיחקתי איתך השרת, ומקווה לראות אותך בעוד שרתים ביחד, עדיין אני חייב שיר עלייך, אולי בהזדמנות אחבר

פול נוימן – Paul newman
      • אייל (גם גואן) – לנו היה היכרות ארוכה שעוד הוצאתי מבצעים בשבילך בשרתים איטיים, והיית מספר שאתה זה שהוצאת אותם
      ואז מהירים ששיחנו ביחד, כשחקן בצד איתי וכהגנתי שלי, ותמיד היו לך שחקנים ברמה גבוהה
      ועם הזמן התקרבנו עוד ועוד, השרת התחלנו ברגל שמאל, אבל התנצלת על זה, ובסופו של דבר בלעדייך, כנראה גם לא הייתי עובר לגלידות, כיף לשחק איתך ולדבר איתך,
      השרת הרמת את גואן חשבון מפחיד, ובנוסף את פול נוימן עם שמירה (עד לקראת סוף השרת שעברת לפול עם סיסמא) וגם עזרת לי בקניבל, והכל מנייד
      אתה אסטרטג טוב, חבר אמיתי, דאגת לי במה שיכלת בשרת, ואפילו הכנסת לי זהב לקניבל וסמכת עליי, ונתת לי סיסמאות לכל מקום שהיה צריך, תמיד שהיה בעיות ידעתי למי לפנות,
      אמנם התחלנו רומן השרת, אבל הוא צריך להיגמר בחדר המיט.. אז תחכה לי ע... אני בא!
      • מתן ביטון – וואו כמה השקעת השרת, היית השותף הכי פעיל בפול נוימן, הרבצת המון עבודה, אתה שחקן תותח שיודע לבנות חשבונות טוב, ללא ספק נכס לשחקן,
      הכרנו לעומק השרת, אחרי שרתים עם היכרות פחות טובה, עוד שהמצאת את שיטת האיומים, היה כיף לדבר איתך, העברנו הרבה לילות ביחד, לילות מצחיקים, בחלקם עם פשלות שלנו, והמתנה מורטת עצבים לתוצאה
      אשמח מאוד להמשיך לשחק איתך בשחקן ובצד
      • מתן מונה – הכרנו בשרת של שמילו שהיית "החופר הגאה" תמיד היה כיף ומצחיק לדבר איתך, היינו שותפים מאז, ושמחתי ששוב נהיו שותפים השרת בפול נוימן, כיף לשחק איתך, אתה מוסיף המון לשחקן
      וכן פעם שניה כבשנו לנו מיני שאנחנו שותפים, יאמר לזכותי שבלי לראות את התקיפות, אמרתי הולכים לכבוש את הכפר, ושראיתי אך נראו התקיפות על שחקן אחר, אמרתי יצא כוח קטן
      יאמר לרעתי שלא עשיתי עם זה כלום, והתעסקתי בקניבל בכלל חח
      שמחתי לפגוש אותך, ואשמח שנשחק ביחד בעתיד
      • שי – שנכנסתי הייתי פעיל הרבה, עם הזמן הזמינות שלך ירדה, לא היתה לנו היכרות מעמיקה, אבל שמחתי לשחק איתך
      Otistim
      • אבישי – ההיכרות הראשונה שלנו היתה שהתהפכתי על האלמנטים, דרכך ודרך סבידה, מאז שיחקנו ביחד גם בשרת של שמילו, וכמעט בכל שרת עזרתי לך, אם זה בלהוציא מבצע, לבדוק זמינות לאנשים, אפילו שותפים היינו, וכל מיני בקשות,
      תחילת שרת רציתי לשחק איתך, ומאוד נעלבתי ממה שאמרת לי, אבל התנצלת
      בסופו של דבר אני שמח על הבחירה שלי לשחק איתך, שמחתי גם לפגוש אותך
      הרמת צד ענק שבלעדייך בספק שהיה מורם צד כזה, ובטח לא היה סיכוי לצד לנצח בלעדייך, חבל שאין לך מוטיבציה למשחק, אבל אני לגמרי יכול להבין מאיפה זה נובע
      • אור דמרי – הכרתי אותך בשחקן הראשון שלך, בשרת של שמילו שגילתי בדיעבד שירד לי שלב בשדה בקרופר והתברר לי שנמרחת בבירה שלי, מאז התקדמת המון, והיום אתה שחקן ענק, הרמת חשבון מפחיד, עם כמות הגנות מפחידה, וכמובן מאפס ענק בכפר 24
      שמחתי לשחק איתך, ואשמח להמשיך לשחק איתך
      • פנדה – אנחנו מכירים מזמן ובעיקר מהשרת של דאפקט שהיית הגנתי שלי עם שמירה. שמחתי לשמוע שאתה משחק השרת, אמנם לא בזמינות מלאה, אבל הרמת חשבון ענק ועזרת בעיקר בסוף הרבה בפלא, היה כיף לשחק איתך, ואשמח להמשיך לשחק איתך בעוד שרתים

Tarantino
      • עידן – הכרנו עוד משרת האלמנטים היו לנו עליות וירידות ביחסים, הייתי בטוח שגם השרת אתה לא אוהב אותי, אבל דווקא הבנתי שלהפך, ובאמת היו יחסים טובים,
      חוץ מיום אחד שעצבנתי אותך, שהייתי בעצמי עצבני, והעירו אותי ב5 בבוקר בשביל ספליט, (אלון ונועם) מקווה שאתה התגברת על אותו יום, יודע שהגזמתי
      היה לך גם סיפור דומה לשלי, תחילת שרת לא רצו אותך, ובסוף ניהלת את כל הצד, ללא ספק אחרי שנכנסת לניהול כל הברית עלתה, דברים זזו, תמיד חיפשת לדאוג לשחקנים, לראות מי מותקף, בשביל למרוח,
      והיית משקיע לילות וכל רגע פנוי שאתה לא בצבא להרים את הצד, ויש לך חלק ענק בניצחון של הצד,
      אתה שחקן גדול, והשרת התגלת גם כמנהל גדול, שמחתי לשחק איתך, ואשמח להמשיך לשחק איתך
      • אלון – טוב לנו היו עליות וירידות, התחלנו ביחסים טובים, אפילו ניהלו ביחד עם עוד כמה את שרת 19 לניצחון, עד שהתחלת לא לאהוב אותי, בשרת של דאפקט ששיחקת עם אפק, מאז היית מחפש אותי הרבה,
      גם בתחילת השרת הבנתי כבר שלא התלהבת שאני משחק אתכם, בהמשך השרת הכרנו יותר, ושינת את דעתך, היו המון ועידות בלילה, והיה כיף איתך, וכמובן לנצח אותך במונופול
      אתה שחקן תותח, הרמת שחקן גדול, היית זמין המון, גם בשחקן וגם בפלא, וגם לילות ששמרת לי על קניבל, שמחתי לשחק איתך ולחדש את הקשר, ואשמח להמשיך לשחק איתך
      • סבג - הכרנו במבצע על קרימינל, שבכיתי בהתחלה, ומאז יש לך סיוטים ממני, אני לא בטוח עד כמה אתה מחבב אותי. אבל ללא ספק השיטה שלך הביאה את הניצחון, עוררת את הצד והאנשים,
      דפקת המון עבודה שיכלת (צבא) במבצעים וגם מהשחקן אל דיאבלו ובסופו של דבר זה הניב בשילוב עם ההירתמות של הברית לניצחון

El diablo
      • מתן גולד – הסטלן של טרוויאן, אתה אחד האנשים הכי מצחיקים במשחק, הכרנו שהיינו שותפים בדאפקט, היה שם כיף לשחק איתך, תחילת שרת בורגר המציא סיפורים שרבנו, ושאתה לא אוהב אותי, עד שדיברתי איתי, והבנתי שזה ממש לא המצב,
      היית מתקשר כל לילה לבדוק זמינות של שחקנים בברית של דיימונד, וכל רגע השחקן שהיית תוקף מתחבר, והיית נכנס לסרטים, אבל בסוף הכל הלך חלק
      אבל היית שיחה שהרגת אותי, אתה מתקשר: "מה קורה? אוי קפץ עלי ג'וק, טוב אני לא זוכר למה התקשרתי, נדבר"
      אנחנו צריכים יום אחד לשבת על עוגת תותים

Joanne woodward
      • נועם שלוסין – הdj של טרוויאן, אנחנו מכירים מזמן, מהשרת של דארק מגישן שניהלת את הצד המוצלח ביותר בתולדות טרוויאן, ואז עברת לשחק איתי בצד, ושרת אחרי זה היית הגנתי שלי והרמת חשבון ענק
      השרת שוב הרמת חשבון ענק, עזרת לי בקניבל כמה פעמים שהייתי שבור ולא היה לי כוח לשחק,
      שמחתי לשחק איתך, אשמח להמשיך לשחק איתך, רק אל תביא את ירון לצחוקים, זה לא מצחיק
      • אור ארבלי – הכרנו השרת, היה כיף הוועידות איתך בלילה, אתה מצחיק, ושנון, כמה היית מדבר בוועידות, דובר בהתחלה שנהיה שותפים בקניבל, אבל לבסוף זה לא קרה, הרמת חשבון מפחיד, נתת המון זמינות, לקראת הסוף קצת נעלמת, אבל במה שהיה נהנתי איתך
      Black list
      • ישראל – וואי אך הכרנו, מלעזור לך בפלא, להיות שותפים, לריב ולהיות אויבים מרים, ועם הזמן חזרנו לדבר (והרבה) ולהיות חברים, רק בגלל ההתעקשות שלך נכנסתי עם גלזר, בלי ההתעקשות שלך, אני לא יודע איפה הייתי פותח, ואיזה צד הייתי מסיים,
      הרמת ברית\צד ענק המון אנשים שהבאת, וללא ספק זה הכריע בניצחון שלנו

McDonalds
      • רוני – שיחקנו ביחד כמה שרתים באותו צד, ועוד משם הכרתי אותך, והיה כיף לדבר איתך
      השרת המצאת מושג חדש "שבועותו של רוני", זה השם שצריך המשחק לשנות, כמה שבועות גנבת?? מי היה מאמין, כל פעם שהיה צריך לתזמן, דיברת איתי, והצלחנו לגנוב כלכך הרבה שבועות
      אתה לא יודע עד כמה זה תרם לצד, ובפועל עד כמה זה אומר שהשחקן שלך תרם המון לצד, לא כולל הפרטוריינים שאבישי אמר לך לתפוס בלילה ועד היום לא הבנתי למה אמר לך לעשות כך
      שמחתי לשחק איתך, לדבר איתך, בדרך כלל בלילה, וכמובן לשחק מונופול
      אשמח להמשיך לשחק איתך

Prophet
      • עידן יצחק – הכרנו בדיעבד בשרת של דארק מגישן ששיחקת בsony ומרחת את קוד ליוקו שם
      זה היה השחקן הראשון שלך, מאז התקדמת, ושיחקת בשחקנים גדולים, השרת הרמת מפלצת הגנות, ועזרת הרבה בפלא, ולמרות כל הניסיונות של בורגר להקים כפרים ליידך, בורגר לא הצליח לעשות שום דבר,
      אתה שחקן תותח ואין לי ספק שצפוי לך עתיד מזהיר בטרוויאן

• ליאור – היינו פעם שותפים בשרת 19, אבל אתה טיפוס שקט, כמעט לא שומעים ממך, כך שלא יצא לנו לדבר כלכך בשרת, אבל שמחתי לשחק איתך, הרמת שחקן ענק, וגם עזרת בפלא
      אל פצינו
      • סמי – הכרנו בשרת של דארק מגישן שפרשת אחרי שרונן לא התייחס אלייך כלכך, כל פעם שהיית מתקשר, היה אומר לך שהוא הולך לשירותים, אבל היתה לנו היכרות נחמדה,

השרת הורגשת לקראת הסוף, אחרי שהתייחסו אלייך ונתנו לך לנהל, ועשית עבודה נהדרת, עבדת קשה, אני לא בטוח שבכלל ישנת, דאגת לפלא, דאגת לשחקנים, הוצאת אנשים, עשית כל מה שיכלת בשביל הניצחון,
      וללא ספק יש לך חלק גדול בו, בנוסף לאנשים הרבים שהבאת לשרת, אתה ללא ספק נכס לצד, חבל שבסוף לא יכלת להוציא את האמר בגלל הטריק של הבאן זהב, אבל מה שעשית זה הרבה יותר מהאמר שהרמת
      אשמח להמשיך לשחק איתך

Dragon
      • אופיר ומאור - גנבי הבדולחים הנודעים, שלקחו לי את הבדולח הגדול שפול נוימן ניקו לי, אבל חוץ מזה הרמתם חשבון יפה, ועזרתם לברית במה שיכלתם
      Paramedic
      • הוד – הכרנו עוד מהשרת של שמילו, ותמיד היה כיף לדבר איתך בלילה, תמיד אהבת לספר סיפורי עבר שלך, של מה עשית, ומה עברת, עד שאני בא לספר בעצמי סיפור עבר שלי, ואז... אתה צריך לזוז
      הרמת שחקן יפה בלי הרבה זמינות וזהב, עשית דברים יפים בשרת ושאפו על כך
      • עמית – השטותניק של טרוויאן, תמיד אוהב לעשות צחוק מכל דבר, היכרנו עוד מהשרת של שמילו שהיית חווה, ומאז התקדמת והתפתחת בתור שחקן, נכנסת לשחקנים גדולים ונתת עבודה
      אם כי זה לא עזר לך עם הפלא שהצלחתי במרמה שהלכת לשירותים לשים את שלב 99 לבניה
      • רועי אח של פנדה – השרת גילתי שלפנדה יש אח, דיברנו קולית, אתה טיפוס מצחיק, ויחסית לשחקן מתחיל, דווקא קלטת יפה את המשחק, אם תמשיך צפוי לך עתיד מזהיר להיות חווה כמו פנדה

Enigmatic

• גלזר – הרמת קבוצה נחמדה תחילת שרת, כל מי שאבישי לא רצה היה אצלך, אבל משם כל אחד התפתח התקדם, והשפיע על השרת
      בשלב מסוים טסת לחו"ל והברית לא החזיקה הרבה, ושחקנים אחרים מילאו את הווקום, ישראל, אייל, ועוד כמה,
      נהנתי לדבר איתך, עזרת לי תחילת שרת, עם הזהב לשחקנים שהציקו לדיימונד ובעיקר לדארק סנופקין

Annonimos
      • אליה – אנחנו מכירים מזמן, פעם הצטערת שלא היית בצד שלי, והייתי עצבני עלייך, אחרי שדפקו אותך, והבטחת לעזור, (עם מאפס הגנות וכו.. ) ונעלמת, כל יום מחדש, שרת אחרי זה כבר ששיחקנו ביחד, ועשית מה שיכלת לתקן את הרושם של שרת שעבר, ומאז אני מעריך אותך יותר.
      שרת שעבר ביססת קשר טוב עם דולב ונועם, והשרת עזרת לי ולהם הרבה, אם זה בניקוי אוצרות, הגנות שהייתי צריך, ועוד
      רצית השרת לנקום בעומר V על התרגיל שעשה לך בשרת בעבר, ומחקת לו את הבירה, בעזרת תמונה שפברקתי לך, ובכך נקמת חזרה בעומר V, מה שהביא עצבים לעומר V וגרם לו לצאת באימפולסיביות, ובלי חשיבה על פידרים ולהימרח שם,
      ובכך די הוצאת את השחקן של עומר V מהמשחק, גם לך היה חלק בניצחון, גם כהתקפי וגם בהגנות

• מיקי - הכרנו בעבר בתור אויבים, אחרי שהעברתם שבועה יחודית לברית היריבה, למעשה התנהלתי אז מול סארי. בשרת שעבר (לא הזה), לא אהבתי את ההתנהלות שלך עם הברית שלך,
      בהמשך באותו שרת הכרת את דולב ונועם, ומאז אתם בקשר טוב איתם. והשרת הכרתי מיקי אחר נכנסת ועזרת לנו במה שיכלת, הרמת שחקן יפה, ושאפו על כך

זרש
      • יניב – הכרנו בשרת של דאראק מגישן, שהרבה צבועים הלכו לשחק עם ירון, ואתה שמרת על העקרונות שלך, ושיחקת איתי כנגד ירון, מאז אותו שרת הערכתי אותך
      שמחתי לשמוע שאנחנו משחק באותו צד, כל רגע היית ממציא בדיחות והיו מאמינים, כמו שפרצו לך ושלחו לך את האמר. הרמת מאפס יפה סוף שרת
      ובהצלחה בתור האדמיין של טרוויאן

נודרלכםאניחווה
      • איתמר - פנית אליי שחשבת שהיינו שותפים פעם, זה היה מצחיק, הרמת חשבון יפה, לא יודע למה עד הרגע האחרון השקעת בפיתוח השחקן, השחקן שלך היה אמור להיות נודרלכםאניחופר
      Glue
      • שרי – הרמת חשבון יפה, ומאפס יפה, לצערי לא היו יחסים טובים ביננו השרת
      רצית את הבדולח שהבאת לנו, מהחשבון של המדען, כי שיש עלייך תקיפה עוד 20 שעות (מה הסיכוי שזה אמת?), רציתי לברר מול דולב, עד שאמרת לי שהוא הסכים,
      פנית אליי ביום הולדת שלי, אמרתי לך בסופו של דבר תקחי, רק תתאמי מול המדען כי אני זז, לא תיאמת, אפילו שאלתי באותו יום את דולב, וזה התפספס
      ואז למחרת פשוט יצאת עליי שאני שקרן ורמאי, במקום פשוט לשאול, חבל לי, שכך בחרת להתנהג, וחבל לי שכך הסתכמו היחסים ביננו
      אני זה שהזהרתי אותך על גל אנג'ל, אני מזכיר, ולא היה לי רצון רע כלפייך
      בכל מקרה שאפו על השחקן

Bunker
      • שלומי - אנחנו מכירים מזמן שעוד שיחקת בצד שלי, הרמת חשבון יפה, שאפו

• נתי - גברת הסיורים, כמה סיורים שלחת השרת, ואת ודולב זה צוות הסיירים של השרת, עזרת המון, רק שאתה בוועידות, תפסיקי להשאיר את הטלפון בשיחה לבד ועם טלוויזיה דולקת
      • אורן דר – לא יצא לנו כלכך לדבר השרת, אבל הרמת מאפס, ואתה היית היציאה האחרונה לפלא, שהוציאה סופית את דיימונד מהמשחק, למרות הנסיון שלהם לבאן זהב

dolph lundgren
      • רוי – אותך השארתי אחרון, אתה ילד מצחיק, כיף לדבר איתך, אבל אתה עושה הכל שיחשבו שאתה מרגל, אני עד היום לא בטוח שלא ההית מרגל, ששאלתי אותך על בורגר גימגמת וסתרת את עצמך
      עד שהיה נמאס לי בועידות לשבור את הראש אך לדבר מבלי, להגיד דברים שלא צריך להגיד
      חוץ מזה, הרמת שחקן יפה עם הרבה הגנות, וגם רעמים שתפסו לך חח, כיף ועידות איתך בלילה, ושמחתי להכיר אותך, ואשמח לשחק איתך עוד בעתיד

Diamond

Gradient
      • שחר – אנחנו מכירים מהשרת הראשון שלי, שריגלת נגדי, וממש שנאתי אותך, אבל אז שיחקנו ביחד בשרת של דארק מגישן, ומאז אתה השחקן שאני הכי אוהב במשחק, אני אוהב את הראש שלך, אתה משקיען, ובונה שחקנים טובים,

ולכן השרת נלחמתי עלייך שתהיה שותף שלי ותיכנס איתי, אבל התעקשת שהבטחת לעומר 2 שתיכנס איתו, במהלך השרת כל אחד ניסה לשכנע את השני לעבור צד, בהתחלה היית אתה שהתבלטתי לגבי הצדדים, ואז אני, אחרי שלא העריכו אותך ועומר 2 סינן אותך,
      ביקשתי מאבישי שינסה להפוך אותך במפגש, ודאגתי שתשארו לבד, וגם סיפרתי לך כל הזמן על הצד שהוא טוב, בזמן שלי התלוננת שמסננים אותך, לקראת הסוף כבר עירבו אותך יותר.
      הרמת שחקן גדול, בלי הרבה זמינות, ואתה בין היחידים שלא היה פחדן ולא שם באן זהב, ונשאר עד הסוף, ולא הצליחו כלכך לפגוע לך בשחקן, כי דאגת לו עד הרגע האחרון, ובכך העריכו אותך יותר על זה, וזה גם מה שאמרתי לך שיקרה
      כיף לדבר איתך, אפשר לדבר איתך המון, לא תמיד על המשחק
      שמחתי לפגוש אותך במפגש, ואשמח שנשחק עוד ביחד
      • איתן – היינו צריכים להיות שותפים בכלל, אבל בסופו של דבר זה לא קרה, בהתחלה אתה לא חשבת שתאכל להיכנס בכלל, ואחרי זה לא סמכו עלייך
      בסוף נכנסת עם שחר לגרדינט, ונתת עבודה בסופי שבוע שחזרת מהצבא, תמיד שחר החמיא לך בתור שותף, וזה קנה אותי
      גם אתה ניסת לשכנע אותי עם שחר לעבור לדיימונד, שנשחק ביחד
      ואפילו רבת עם בורגר בגללי. כיף לדבר איתך, ואנחנו צריכים מתישהו להיות שותפים סוף סוף
      • אורי משולם - שחר הכיר אותך מלפני, והכניס אותך לשחקן, הרמת שחקן ענק, למעשה רוב הזמינות היתה ממך, ולכן מגיע לך שאפו על כך, תמשיך כך
      Dark snufkin
      • רונן – הכרנו בשרת של שמילו שהיינו יריבים, והתעסקת שרת שלם בי, ושכחת שיש עוד צד שלם נגדך, ודי בכישלון גמור, שרת אחרי זה נורא רצית שאשחק איתכם, בסופ של דבר היינו שותפים עד שפרשת, ובסופו של דבר נשארתי לנהל את הצד ולבד בשחקן,

והמשכתי משם להיות שותף באותו צוות בעוד שרתים, בווייטנאמי עשית לי תרגיל מסריח והעפת אותי מהשחקן, ומאז לא אהבתי אותך, תחילת שרת הצקתי לך משחקן אחר כל יום, אפילו פנית למולטי וזה לא עזר לך,
      ותפסתי לשחקן שלך דארק הול 1000 מניף (תחילת שרת).
      שדולב הציע שנשחק ביחד, שלחת לי הודעת התנצלות ארוכה, ואמרת לי שלא ידעת אם היה אקטואלי להתנצל לפני, אין לי ממש דרך לדעת אם באמת חשבת על זה פעם, אבל היתה לך הפריבילגיה להוכיח שלא בחרתי בך בסוף,
      אבל די נעלבתי מזה שהעדפת את בורגר כלפיי, וזה כולל את דולב, מה שמצחיק שכמה שעות אחרי כבר ניסה למכור אותך בורגר
      בסופו של דבר שמח שהשלמנו, אתה שחקן ענק, מחשבון על אנושי, ואשמח להמשיך להיות בקשר איתך
      • ברווז – הכרנו כמו שהכרתי את רונן, תמיד היה כיף לדבר איתך, אתה בחור מצחיק, אתה כמו דוד ביטן, דוד ביטן מתארח בתוכניות טלווזיה, אתה מתארח בשחקנים

עיצבנת אותי שקיללת אותי שהייתי ישיר איתך וכנה, אבל זה עבר לי, שמחתי לפגוש לפגוש אותך שוב, וצריך לחזור לדבר כמו פעם, מתגעגע לוועידות של פעם איתך
      • מתן רג'קס - אנחנו מכירים עוד מהשרת הראשון שלי, לא בנסיבות טובות, מאז יצא לנו לשחק באותו צד, וגם כהגנתי שלי, השרת התאכזבתי מהשחקן שלכם, לא יודע על מה התלהבת שרת שלם.

חוץ מזה אתה מצחיק וכיף לדבר איתך, ויש לי חלום ממך - תעשה לי חישוב!
      • עומר אמר – אנחנו מכירים מזמן, עוד מהשרת הראשון שלי שהיינו שותפים לזמן קצר, היו לנו עליות וירידות ביחסים, בדרך כלל ביחסים טובים

השרת שיחקת בהתחלה, שעוד הצקתי לך עם השחקן הקטן, עד שהפסקת לשחק
      אתה בחור מצחיק, וכיף לדבר איתך, אבל לפעמים גם מעצבן, כמו ההקנטות שלך בקבוצה בווצאפ, שלא ממש הולכות לך כי אני עונה לך עליהם
      בכל מקרה אשמח לשמור על קשר איתך
      • שחר גפן - הרמת עם רונן את השחקן בהתחלה עד שפרשת, אתה שחקן ענק, אבל לא שכחתי לך את הוויטנאמי

טייפון
      • יותם – הרמת עם גרר חשבון גדול בלי הרבה זמינות, ומאפס נחמד, יש לך הרבה פוטנציאל, אבל בשביל זה אתם צריך להיות יותר משקיען ופחות "חפפניק" שתשנה גישה אתה תעוף במשחק,
      כיף לדבר איתך ולשחק איתך

• גרר – אני זוכר אותך בשרת של דארק מגישן, שהיית איתי ואז עברת צד, תמיד רצית שיזכרו אותך, והינה מאז התקדמת, ואתה משחק בשחקנים גדולים ושובר שיאים (לא השרת הזה) אתה רק צריך לפתח יותר ביטחון במשחק (לא בקטע הילדותי) ולהגדיל ראש ואתה יכול להגיע עוד יותר רחוק
      מעבר לזה אתה מצחיק, וכיף לדבר איתך

Admiral
      • עומר V – אנחנו מכירים מזמן, כאויבים מרים, עד לא מזמן שהתחלת לדבר איתי, ואפילו ביטלתי את החסימה שלך בסקייפ, לפני שהשרת התחיל כבר סגרת שלא אשחק ב2 הצדדים, אחרי שהשרת התחיל, כבר פנית אליי שנשחק, יכלת ליצור תסריט שהייתי משחק אצלכם, ומי יודע אך השרת היה נגמר, אבל העדפת לצחוק עליי שסיפרת לבורגר את זה, אחרי זה רצית שהעבור דרך עומר הדב שדיבר איתכם, אבל לבסוף התנהל הכל דרך רונן, והתוצאות ידועות
      אף פעם לא אהבתי את דרך הניהול שלך, אבל מצד שני הבאת ניצחונות, כל שיחה שלנו אתה מתחיל בזה שלמה אני אומר את זה, אבל זה נכון, אתה תעשה הכל בשביל לנצח, זה לא בהכרח משהו רע

Kirby
      • עומר 2 - אני מכיר אותך מהשרת הראשון שלי שרת 1 שהיית שותף של שחר, ונתת לו פקודות, ורצה להעיף אותך, וגישרתי ונשארת בשחקן. אף פעם לא יצא לנו לשחק באותו צד, אני יודע שאתה לא אוהב אותי, זה לא סוד למעשה.
      אבל אתה שחקן גדול, עוד בשרת של נייטמר אמרתי שאתה שחקן טוב ואני עוד יראה אותך בעוד שחקנים גדולים. שאפו על השחקן על השחקן שהרמת, רק חבל שבתור מנהל סיננת אנשים
      • פאביאן – היינו פעם חברים עד המקרה המפורסם, השרת שהבנתי שיש למה, התנצלתי, ושמחתי לפתוח איתך דף חדש, כיף לדבר איתך, ושמחתי שאנחנו שוב בקשר, לא הצלחתי להבין בהדיוק מה עשית בשרת, כי עברת שחקנים (חליסי גם),
      ואם התעצבנת באמת על הבאן זהב או לא, שבגללו עזבת, אז לא היה לי מה לרשום על השחקן שלך השרת, בכל מקרה שמור על קשר

Alice
      • אפי – אנחנו מכירים עוד מהשרת של שמילו, ואחרי זה היית בצד שלי פעמיים, ועזרת המון, שמחתי שהיינו באותו צד, עברת לשחקן באזור של ישראל SE מכיוון שהיה לו חוסר בהגנות
      והתעצנת שאין ניהול, שלא היה מי שיאכסן את ההגנות שלך, שבפועל יוצא מזה גם למגן את השחקן
      בסופו של דבר זה התפוצץ, עוד קצת לפני הסברת לי, והעברתי לכמה אנשים את כל מה שהסברת לי, אבל זה לא עזר ולמרות שאמרת לי "אני יכול לריב אבל אני תמיד ישאר באותו צד עד הסוף"
      לבסוף זה לא קרה, והצלחת להגיע לפיצוץ גדול, ועברת צד, אבל השארת את השחקן לצוות שהיו איתך
      אתה הגנתי תותח שמרים המון הגנות, בשביל להצליח בזה, אתה אוהב יבול, ולא תמיד יש מי שיאכסן לך את ההגנות, מצד אחד זה טוב שאתה משחק בשביל להגן ולא לשיא, מצד שני זה לפעמים יוצר חיכוכים בברית שאין מי שיאכסן את ההגנות, גם אם אין תיאום, או שחקנים מזלזלים בזה ולא מבקשים, ובסוף נדפקים מזה
      בסופו של דבר אני חושב שאתה נכס לצד, שעוזר ותורם הרבה

דארק הג'בוג'
      • תום – לא ממש דיברנו השרת, אבל הרמת שחקן יפה, שכל לילה פנטזתי מקניבל שהיה קרוב אלייך, לגנוב לך את הקורש, אבל די ידעתי שאין ממש סיכוי, אתה בין היחידים שלא שם באן זהב עד הסוף, ומעריך אותך על כך
      אייס
      • שימי – תגלית השרת, אני זוכר אותך בטופ 40 ובכלל לא ראיתי אותך כאיום, ועוד היה את שלדג ליידך, הספלטת לי משדלג גלים, (יצא לא טוב, ולא ביטלתי, קצת זלזלתי) בהמשך כל הזמן היו תוכניות משלדג לטפל בך\לגנוב אוצר
      עד שגלזר בה ומרח את האמר בבזיזה על שחקן קטן, והתוכניות התפוגגו. בסופו של דבר הרמת שחקן גדול והאמר איתו, ניהלת את הברית בשלב מסוים, ולקחת בו חלק מאוד פעיל, אין לי ספק שאם דיימונד היו מנצחים, היו המון פוסטים שמהללים אותך
      אבל הפסדתם, וכולם שכחו, למעשה אף אחד לא פתח אפילו פוסט סיכום שרת מהצד שלך

Criminal
      גיא – אתה אמנם חדש במשחק, אבל הרמת חשבון יפה ועם האמר יפה, שהיה אמור להיות מאפס, לצערך, ולשמחתי איפסנו לך אותו, וגנבנו איתו את השבועה שלך, לקחת את זה יפה, וזה דבר שהביא הערכה כלפייך

והכוכבים לסוף

Cannibal \Khaleesi\Admiral
      • עומר מילוא הדב – הכרנו בשרת 1 שעוד לא ידעתי מה זה אוצרות בכלל, ומאז שיחקנו כמעט בכל שרת ביחד, לא תמיד היה קל איתך בשחקן.
      יש לך בעיה קשה בקבלת החלטות, שמתעלמות מהמציאות, מעבר לזה שאתה מתהפך כל הזמן. לדוגמא היה שרת ששיחקת עם גיל, מראש אמרתי לך כל מה שיקרה, לא הקשבת לי וצדקתי אחד לאחד,
      אם זה שלא ירצו את אליה, אם זה שיצאו לך על הפידרים (יומיים אחרי שאמרתי זה קרה), אם זה שגיל זה בעיות, ואז התעצבנת עליי, כאלו שאני לרעתך בסיפור ורוצה לסכסך.
      לפני זה בשרת של וונטד ליסט, בחרת להעיף חבר (אותי) מהשחקן, שהוא במקרה בעל המייל, בגלל זמינות, שגם לזה הייתה סיבה שהיית בלתי נסבל בשחקן וכל דבר שנעשה הייתה לך הערה וזה לא היה כיף,
      אין לי מושג אך עדיין בסוף המשכתי לדבר איתך ולהיות חבר שלך, ודיברנו המון, וזה הגיע לזה שהשרת נתתי לך אמון והכנסתי אותך לשחקן שלי, שידעת מראש על הצדדים והכל, ושוב עניין החלטות השגויות הגיע,
      נתחיל מזה, שעשית מעשה שפל ולא חברי, ונתת לבורגר גישה לחשבון שלי, זה דבר שקשה לי לשכוח, ואחרי זה עוד לכלכת עליי בכל דרך אפשרית ואיימת עליי שמשכתי זהב מחשבון ששמתי שם זהב ובעצמך אמרת לי למשוך,
      בתוך עצמך אתה יודע שזה מאוד הגיוני מה שעשיתי, ושזה לא מלוכלך, אפילו אמרת לאנשים אחרים שזה פשוט "מעשה לא חברי" אבל לספר לבורגר שאני יודע עליו ולתת גישה לחשבון שלי לבורגר זה מעשה חברי???
      לנתק לי בפנים ולאיים עליי שתתקוף אותי, זה מעשה חברי? ללכלך עלי בכל דרך אפשרית, ולספר עד כמה אני שחקן מלוכלך, זה מעשה חברי??
      שוב אנחנו חוזרים לעניין ההחלטות השגויות שלך ואי הבנת המציאות, אני אמשיך
      עברת לחשבון של בורגר, חליסי שאם היית שואל אותי מראש, הייתי אומר לך שאין סיכוי שתסדרו הרבה זמן, ובורגר שם ניצל אותך, שהיה בחו"ל, עד שחזר ורצה לשחק בצדדים (טרנטינו הרי שמר אצלו אפילו),
      ועשה את הטריק הקבוע שלו לריב עם השותף שיעזוב, ושהתאים לו חזר לדבר איתך, שיחק בך שרת שלם, ועוד לא הבנת את זה.
      אחרי שרבת עם בורגר עברת לחשבון אדמירל, אם היו אומרים לי שתתסדרו ואני משלם 1000 שקל, ואם לא תסדרו אקבל 10 שקל, הייתי קופץ על המציאה, לא היה לכם שום סיכוי להסתדר, והינה רבת עם השותפים בחשבון.
      ומלהיות בחשבון משפיעה קניבל, שהיה לו אוטונומיה משלו וכוח משלו, ויכל להיות לך חלק כשחקן שלך כמו שהיה שלי, בחרת להצטרף לחשבונות צפויים מראש שתריב איתם, שאחד מהם ניצל אותך, ולהישאר בסוף גלמוד בלי שחקן
      חבל על ההחלטות שלך ועל ההתנהגות שלך, אני כבר התייאשתי ממך, אכזבת אותי פעם אחר פעם, אולי יום אחד בהסתכלות לאחור תבין את הטעויות שלך, אולי אתה כבר הבנת ומסרב להודות, אני לא יודע.
      אבל אולי הגיע הזמן לעשות חשבון נפש עם עצמך, למה אתה פעם אחר פעם עושה החלטות כלכך גרועות, שיש לך הרבה פעמים ביד משהו טוב כבר

Khaleesi
      • גל בורגר – הכרנו בשרת האלמנטים, שהית עם אבישי, ואתה רבת איתו, והייתי באמצע, ניסתי לגשר ללא הצלחה, הייתי הראשון שדיבר איתך קולית בהמשך, ושיחקת בצד שלי, דרשת המון תשומת לב, שנתתי לך אותה, שחקת אותי מאוד באותו שרת,
      בסוף זה לא נגמר טוב ורבת עם עומר אמר, בשלב מסוים נעלמת. עד שהשרת שעבר חזרת, ובדרך לא דרך, הצלחת לגרום לי לשחק איתך, בזה שחפרת לי להירשם, ולחצת עליי שאשחק איתך,
      שוב דיברנו המון, שעות כל יום של שיחות, והייתי בטוח שאתה נורא מחבב אותי, עשינו כל מיני ניסיונות לגבי צדדים ושחקנים, באמצע כבר איבדת חשק, והצלחתי לשכנע אותך להמשיך, ניסתי להרים את הצד, והתייאשתי, והלכתי איתך לעבור צד.
      אני לא יודע אם זה הרצון שלך לריב, שלא קיבלת, או סתם רצון להיות ילד אבל "הבורגר" יצא ממך, והחלטת לריב איתי במכוון, (אני לא מדבר על לפני שלא רצית את דולב ורבת איתו גם במכוון) ובמקביל גם רבת עם נועם במכוון, ואפילו לכלכת עליו לאיתמר,
      לא לפני ששעה שלמה רבת עם נועם שאתה רוצה להתאבד עם ההגנות של השחקן. אחרי שזה קרה ניתקתי קשר איתך, לא הסכמתי לעלות לקוליות איתך, כמה ניסת ולא הסכמתי, הצומת לב שקיבלת ממני נעלמה, (אפילו איימת עליי סוף שרת שאם אספר דברים תעליל עליי ותספר שקרים עליי).
      והאובססיה עלתה, בכל דרך אפשרית העלתה אותי, בשביל לקבל יחס היית צריך ללכת על העניין השלילי, בכל דרך לכלכת עליי, אמרת ל2 הצדדים שאתה לא רוצה אותי, כל קבוצה היית רושם "יוניל" 10 פעם ביום,
      הכל בשביל לקבל ממני תשומת לב, במקביל אפילו פתחת שחקן כפול 40 משבצות ממני לפרק אותי, ואיימת איתו עליי, אך אמרת לי בסקייפ ששאלתי אותך מה אתה רוצה ממני, ענית לי "שתתחרפן" שלא משנה באיזה צד אהיה תפרק אותי,
      במקביל המשכת ללכלך עליי, לשקר עליי, גם שהוכחתי לך שזה זה לא נכון
      אחרי שדיימונד העדיף אותך על פני, אמנם עדיין רצה אותי, אבל לא בכל תנאי, ושהבנת שהצד השני הגלידות, מתגברים אותי חזק, פנית לכל מנהל אפשרי באותו לילה כבר בניסיונות למכור אותי, שזה אומר למכור את הצד שלך דיימונד,
      לאיזה רמת אובססיה הגעת, שכל מה שמעניין אותך, זה לפרק אותי ולקבל בכך ממני תשומת לב, בסוף לקחת אוצרות מהאזור שלי, ורצת להתלהב, אבל עדיין המשכת עם האובססיה, עד שזה הגיע למצב שהפסקתי לענות לך,
      וגם זה לא עזר, אז גם חסמתי אותך, גם זה לא עזר, כבר עברת לשלב שאתה מאיים לדקור אותי ברחוב שאני גר בו (אמנם זה היה בצחוק, אבל זה היה חלק מהנסיון האובססיבי שלך לקבל ממני תשומת לב) בסופו של דבר הפסדת ונעלמת, בלי יכולת לצחוק עליי או לקבל תשומת לב.
      אתה שחקן טוב, חכם, תמיד אמרתי את זה, הבעיה שלך זה האופי שלך, הילדותיות שלך, שהורס לך את זה, כל שרת נגמר בבאן זהב איתך, במקרה האחרון אתה שמת לעצמך, חבל שהאופי שלך הורס, בסופו של דבר אתה רק פוגע בעצמך, אנשים לא סמוכים עלייך, צדדים לא סומכים עלייך,
      אין לי מושג אך השרת נתנו לך לנהל, אבל מהר מאוד פרשת מזה, כמו שאתה פורש כל הזמן שמאבד חשק
      חבל שבמקום לרכז את התכונות הטובות שלך, אתה תמיד נותן לתכונות הרעות שלך ול"בורגר" לצאת ממך כל שרת
      אני מאמין שיגיע היום ותתבגר ותבין עד כמה התנהגת נורא ובילדותיות, אבל זה עדיין לא קרה
      ואתה עדיין "הבורגר"
      שחקני עבר

ILX - Radamel \ Fury \ Marilyn Manson \ Dark Magician \ Defect \ Burger.Chips \ Cannibal \ Paul newman

VNX - Harry Potter \ Empire 19 - Jinx \ AUX - Hannibal \ IL2 - the story \ IL1 - Merciless

The post was edited 21 times, last by Merciless_IL: הוספתי הקדשה לשרי Glue​​ הוספתי דוח תפיסה של המדען הוספתי דוח יציאה לפלא של פול ניומן ().

• אחלה סיכום יוניל , תענוג לקרוא!!

אתה אחד השחקנים הכי טובים שאני מכיר וההשקעה שלך במשחק היא פשוט מטורפת , שאפו ענק על ההאמר שהוצאת.
      שמחתי כרגיל לשחק לצידך (איכשהו אנחנו תמיד ביחד :)))) )
      שחקני עבר:
      ILX - RnR (13), ASHTRAY (16) , Nightmare (17) , Defect/Artic Kerah , Dirty
      (23) Coca Loca , Acamol (21) , Otistim,
      שותף בפלא 23,21,ILX 17 (נצחונות כולם :) )

שיא הגנות טאוטוני שרת מהיר אוצרות :)
    • כולם: 3-4 שורות
      גל בורגר: 13 שורות

תסיקו את המסקנות לבד
      גל + יוני = יונגל4
      | il19 - Unlimited | ilx18 - Random | ilx19 - Pink Elephant | ilx20 - Corrupt Hunter |

.
      ~ שיא הגנות רומאי לאוצרות לשעבר ~ מידע ומדריכים ~ ארכיון השרת המהיר ~ Hall of Fame ~

pure_evil wrote:

אף אחד לא מתעסק עם כלבלבלחם האיום !!!

kk? wrote:

צד של מושחתים.

• נחמד, רק 65 פעמים כתבת את השם "דולב", מיד אחריי השם "עומר" שנאמר על כמה עומרים שונים, השם אבישי נאמר כאן 44 פעמים. "רק" 26 פעמים את השם "נועם" שהיה זמין ממני פי 7 בערך, אפילו רונן זכה להופיע פה 24 פעמים.
      ובכיכוב ענק, המילה "בורגר" 76 פעמים (!!!!!!)
      אחלה פוסט יוני, שמחתי לשחק איתך
      לפעמים עצבנת אותי, לפעמים משכתי זהב כי כבר לא יכלתי יותר, אבל סך הכל אני מצדיע לעצמי על כך שהצלחתי לסיים איתך את השרת.
      שיהיה הרבה בהצלחה איש

Potato wrote:

כי דולב התהפך ושלח לכם הכל!

Dolevlevy wrote:

שן תחת שן, עין תחת עין
      וסבידה אכל ז.

I scream wrote:

Vl הם סה"כ קבוצת ישישים חסרי השכלה, ערכים וחינוך שהחליטו לבוא ולהתלהב על ילדים קטנים.

ILX - The Scientist
    • Dolevlevy_IL wrote:

נחמד, רק 65 פעמים כתבת את השם "דולב", מיד אחריי השם "עומר" שנאמר על כמה עומרים שונים, השם אבישי נאמר כאן 44 פעמים. "רק" 26 פעמים את השם "נועם" שהיה זמין ממני פי 7 בערך, אפילו רונן זכה להופיע פה 24 פעמים.
      ובכיכוב ענק, המילה "בורגר" 76 פעמים (!!!!!!)
      אחלה פוסט יוני, שמחתי לשחק איתך
      לפעמים עצבנת אותי, לפעמים משכתי זהב כי כבר לא יכלתי יותר, אבל סך הכל אני מצדיע לעצמי על כך שהצלחתי לסיים איתך את השרת.
      שיהיה הרבה בהצלחה איש
      חיכתי שתרשום איזה משהו שנון חחח
      בורגר הוא כוכב, אין פה ספק, אבל הצלחת בכישרון רב כמעט להגיע להגיע אליו בכמות האזכורים
      כמו שכבר רשמתי שמחתי לשחק איתך, שנינו דיי דומננטים, אבל למרות הכל הצלחנו להסתדר יפה, היה חשוב לי שנגמור את השרת יפה, שמח שזה מה שקרה, וכמובן בניצחון של הצד, שנותן לזה סוף מתוק
      אם כבר מדברים על הצדעות, אני מצדיע לעצמי שהצלחתי להחזיק אותך באותו צד שרת שלם! תחילת שרת לא היית מוכן לשמוע על אייל, והיום אתם חברים טובים
      שחקני עבר

ILX - Radamel \ Fury \ Marilyn Manson \ Dark Magician \ Defect \ Burger.Chips \ Cannibal \ Paul newman

VNX - Harry Potter \ Empire 19 - Jinx \ AUX - Hannibal \ IL2 - the story \ IL1 - Merciless

• עכשיו הכל ברור, כל השרת היית כל כך שקט אבל איכשהו עדיין בכל חדר אפשרי בצורה קריפית...
      למה לא אמרת שכל הזמן הזה אתה עבדת על הסיכום?
      כל פעם שאני מתחבר לפורום אני מקדיש איזה 5 דקות לסיכום שלך וממשיך לקרוא, בינתיים מהעשירית שקראתי היה טוב.

עריכה: לא מאמין שקראתי את כל זה, אומנם לקח לי כמה כוסות קפה והפסקות באמצע, אבל הצלחתי (לא כולל התודות).
      חוץ מהתודה כלפי, אני חופר? אחי חחחחחחח הסיכום הזה לוקח אותי בהליכה שריון קשקשים קלללל.
      בנוגע להערה בנוגע לפיתוח החשבון גם בסוף... היו חיילים באימון בכפרים, נתנאל בפלאים נעלם ונשארתי לבדי, לא יכולתי להמשיך לדחוף 24/7 ב30 כפרים, דחפתי כל יום מה שיכולתי, יצא בפלאים בערך שכל יום 7-8 שעות לא היו חיילים באימון כי פשוט לא היה לי כוח... יש מצב יותר אפילו, השקעתי בחשבון גם יחסית "בסוף" שרת אף על פי שזה לא היה באמת בסוף בגלל שיכולתי, זה קל יותר מלדחוף חיילים, ואני חווה.

חבל לי על איך שהתייחסו אליך, נשמע על הפנים, אבל שמח שבסוף דברים הסתדרו.
      עכשיו אני מבין למה היית שקט כל הזמן, גם דולב אני אף פעם לא באמת הכרתי אותו, אבל כששמעתי שהוא בכלל נמצא בשרת ולא ידעתי מזה אפילו זה היה לי מוזר, עכשיו מבין גם למה הוא היה כל כך שקט.
      לא הייתי אומר שהיה מהנה לקרוא, אבל היה מעניין, אתה לא צריך אותי לומר משהו בשביל לדעת שאתה עשית המון דברים שהשפיעו מעל ומעבר השרת ומי שקיבל אותך רק הרוויח - סליחה נפלט לי.
      בהצלחה בהמשך ואני מקווה שלא תיתקל בעוד מצבים של חרם חברתי שכזה, בגיל הזה לעבור חרם חברתי בטרויאן...
      כמעט משפיל כמו להכניס פלא לבאן זהב - אני והפליטות שלי וואי.
      ~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
      ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~
      ~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

ts19: Dontouchmeplz
      ts2: ???

The post was edited 1 time, last by Hell's Lullaby: לא רציתי לעשות לילה לבן כשהתחלתי לקרוא את זה ().

• אני לא מאמין שקראתי את כל זה (לא כולל כל התודות אני עוד לא משוגע )

סיכום יפה ארוך ומעייף :P

היה תענוג לשחק איתך יוני ללא ספק הצלת אונו יותר מפעם אחת
      וחייב לך על זה הוכרת תודה
      וכן פעם שנייה שכובשים לנו תמיני :(

בהצלחה בהמשך אוהב מאוד
      המונה ליזה

LifeTime , B.M.W , SILVER , ice , Hannibal , Recovery , Defect , Dirty

Paul Newman

THE END
    • Hell's Lullaby wrote:

עכשיו הכל ברור, כל השרת היית כל כך שקט אבל איכשהו עדיין בכל חדר אפשרי בצורה קריפית...
      למה לא אמרת שכל הזמן הזה אתה עבדת על הסיכום?
      כל פעם שאני מתחבר לפורום אני מקדיש איזה 5 דקות לסיכום שלך וממשיך לקרוא, בינתיים מהעשירית שקראתי היה טוב.

לא עבדתי על הסיכום לפני שהשרת נגמר, כן עלו לי פה ושם רעיונות, אבל לא עבדתי על הסיכום בכלל
      שחקני עבר