Nowy serwer x2

• New

Ja bym proponował aby Chloe opisała w jaki sposób otrzymała funkcję "Community Manager PL" i multihuntera na jednym z polskich serwerów. Takich bzdur co wypisuje w korespondencji to jeszcze w życiu nie widziałem. Poziom intelektualny zerowy a wiedza regulaminu traviana beznadziejna. Ale jak się ma niskie "ego" to można robić co się podoba , co nie Chleo - [usunięto wulgaryzm] ?
      Wy wszyscy moderatorzy, pseudo multihunterzy, wielcy znawcy regulaminu traviana macie to jedno szczęście, że jesteście anonimowi.

The post was edited 1 time, last by lenek76 ().

• New

Postanowiłam nie usuwać tego wpisu, chociaż się do tego kwalifikuje. Nikt Ciebie nie obrażał w wiadomości, ale Ty to robisz. Naprawdę chcesz rozmawiać tutaj o powodach blokady Twojego konta? :). Nie jesteśmy anonimowi, wszelkie informacje są dostępne w Centrali, tylko w jakim celu potrzebujesz mojego adresu, chcesz mnie postraszyć "wjazdem na chatę"?, to takie typowe. Zasady gry są bardzo jasne, a nieprzestrzeganie ich grozi blokada konta i nie widzę tutaj powodów aby się za to wyżywać na Teamie.
      Pozdrawiam
    • New

Jakim "wjazdem na chatę" ???? Dziecko drogie, ochłoń i nie pisz bzdur ponownie... Nikt tu nikogo nie straszy, tylko chcę wszystkim tutaj wyperswadować to, że interpretujesz regulamin gry na swój sposób, który jest bardzo dziecinny ( interpretacja regulaminu )... Jakoś dla mnie wszytko było zrozumiałe jak dostałem odpowiedź z Monachium na podobną ( lecz nie identyczną ) sytuację na innym serwerze. I zrozumiałem to, i nie miałem blokady konta aż do teraz, kiedy ty wyszłaś przed szereg i zrobiłaś to co zrobiłaś i nie jesteś w stanie się logicznie wytłumaczyć z tego - wskazać punktu w regulaminie, który jednoznacznie mówi o tym że złamałem regulamin ( podobno bardzo przejrzysty i jasny jest ten regulamin - też tak uważam ).
      Twoja odpowiedź na moje pytanie na serwerze odnośnie blokady konta nadawałaby się na nagrodę roku w kategorii "najbardziej debilne odpowiedzi"...
      Ale poczekam na odpowiedź z Monachium. Wtedy całą korespondencję razem z twoimi wypocinami z serwera umieszczę tutaj na forum.
      A to, że jesteście anonimowi, to chodzi mi głównie o to, że nie można w żaden sposób pociągnąć was do odpowiedzialności za podejmowane decyzje, które nie są zgodne z regulaminem. Bo gdyby tak było to wszystkie decyzje podejmowane przez was by były 10000 razy przemyślane, przeanalizowane. A tak, to jesteście jak "wolne elektrony", które mogą robić co chcą i kiedy chcą z graczami traviana.
      Moje konto w travianie na serwerze Travian plx, które jest przez ciebie zablokowane, nie pełni żadnej ważnej funkcji ( nie posiada żadnego artefaktu, nie jest "dostarczycielem - dawcą" ani "biorcą" surowców, nie jest "parkingiem" dla wojsk innych kont, nie produkuje wojska na potrzeby innych kont itp, itd.i dlatego mam "olewcki" stosunek do sytuacji na tym koncie - nie "ratuję" tego za wszelką cenę. Wyjaśnienie całej sytuacji może trwać dla mnie do końca serwera. A jeżeli tak będzie to, temat twojej pozycji multihuntera na wszystkich serwerach oraz temat niemieckich twórców traviana będzie skończony.
      co nie Chleo - [usunięto wulgaryzm] ? - gdzie ty tu widziałaś wulgaryzm ? specjalnie napisałem to, żeby być świadkiem ponownie debilnie podejmowanych przez ciebie decyzji. A trzeba było najpierw się zwrócić do mnie z pytaniem co oznaczało to owe słowo ( niby wulgaryzm według ciebie ), to bym wyjaśnił rzeczowo i fachowo. Ale lepiej ponownie wyjść przed szereg i zrobić "swoje"... Brak słów...

"Nikt Ciebie nie obrażał w wiadomości, ale Ty to robisz." - jak to nikt mnie nie obrażał ? Ty mnie obraziłaś swoją decyzją, którą zinterpretowałem na swój sposób - zgodnie z moim regulaminem ( który jest zwięzły, jasny, "precyzyjny" i zawarty w trzech punktach ).

The post was edited 5 times, last by lenek76 ().

• New

@lenek76 Uwierz mi, że są w naszej międzynarodowej społeczności Community Managerowie wypisujący takie wierutne bzdury w korespondencji, że jakiekolwiek głupoty ci napisała Chloe to i tak stosunkowo są na poziomie opracowania naukowego ;)

<3 Shrek <3 to film o akceptowaniu siebie i innych niezależnie od ich wyglądu oraz uczący, żeby nie oceniać nikogo na podstawie cech fizycznych, jednak przez cały film wszyscy bohaterowie robią sobie żarty z niskiego wzrostu Lorda Farquaada :/
    • New

lenek76 wrote:

Jakim "wjazdem na chatę" ???? Dziecko drogie, ochłoń i nie pisz bzdur ponownie... Nikt tu nikogo nie straszy, tylko chcę wszystkim tutaj wyperswadować to, że interpretujesz regulamin gry na swój sposób, który jest bardzo dziecinny ( interpretacja regulaminu )... Jakoś dla mnie wszytko było zrozumiałe jak dostałem odpowiedź z Monachium na podobną ( lecz nie identyczną ) sytuację na innym serwerze. I zrozumiałem to, i nie miałem blokady konta aż do teraz, kiedy ty wyszłaś przed szereg i zrobiłaś to co zrobiłaś i nie jesteś w stanie się logicznie wytłumaczyć z tego - wskazać punktu w regulaminie, który jednoznacznie mówi o tym że złamałem regulamin ( podobno bardzo przejrzysty i jasny jest ten regulamin - też tak uważam ).
      Twoja odpowiedź na moje pytanie na serwerze odnośnie blokady konta nadawałaby się na nagrodę roku w kategorii "najbardziej debilne odpowiedzi"...
      Ale poczekam na odpowiedź z Monachium. Wtedy całą korespondencję razem z twoimi wypocinami z serwera umieszczę tutaj na forum.
      A to, że jesteście anonimowi, to chodzi mi głównie o to, że nie można w żaden sposób pociągnąć was do odpowiedzialności za podejmowane decyzje, które nie są zgodne z regulaminem. Bo gdyby tak było to wszystkie decyzje podejmowane przez was by były 10000 razy przemyślane, przeanalizowane. A tak, to jesteście jak "wolne elektrony", które mogą robić co chcą i kiedy chcą z graczami traviana.
      Moje konto w travianie na serwerze Travian plx, które jest przez ciebie zablokowane, nie pełni żadnej ważnej funkcji ( nie posiada żadnego artefaktu, nie jest "dostarczycielem - dawcą" ani "biorcą" surowców, nie jest "parkingiem" dla wojsk innych kont, nie produkuje wojska na potrzeby innych kont itp, itd.i dlatego mam "olewcki" stosunek do sytuacji na tym koncie - nie "ratuję" tego za wszelką cenę. Wyjaśnienie całej sytuacji może trwać dla mnie do końca serwera. A jeżeli tak będzie to, temat twojej pozycji multihuntera na wszystkich serwerach oraz temat niemieckich twórców traviana będzie skończony.

"Nikt Ciebie nie obrażał w wiadomości, ale Ty to robisz." - jak to nikt mnie nie obrażał ? Ty mnie obraziłaś swoją decyzją, którą zinterpretowałem na swój sposób - zgodnie z moim regulaminem ( który jest zwięzły, jasny, "precyzyjny" i zawarty w trzech punktach ).Jakim "wjazdem na chatę" ???? Dziecko drogie, ochłoń i nie pisz bzdur ponownie... Nikt tu nikogo nie straszy, tylko chcę wszystkim tutaj wyperswadować to, że interpretujesz regulamin gry na swój sposób, który jest bardzo dziecinny ( interpretacja regulaminu )... Jakoś dla mnie wszytko było zrozumiałe jak dostałem odpowiedź z Monachium na podobną ( lecz nie identyczną ) sytuację na innym serwerze. I zrozumiałem to, i nie miałem blokady konta aż do teraz, kiedy ty wyszłaś przed szereg i zrobiłaś to co zrobiłaś i nie jesteś w stanie się logicznie wytłumaczyć z tego - wskazać punktu w regulaminie, który jednoznacznie mówi o tym że złamałem regulamin ( podobno bardzo przejrzysty i jasny jest ten regulamin - też tak uważam ).

Mylisz się, nie jestem anonimowa, ponoszę konsekwencje swoich decyzji. Jeżeli chodzi o moje odpowiedzi skierowane do Ciebie, to proszę przeczytaj jak Ty zaprezentowałeś się pisząc do mnie to, co napisałeś. Nie rozumiem jakich jeszcze wyjaśnień oczekujesz, czy mam Ci napisać co robić aby ukryć multikonta?

lenek76 wrote:

Dobrze, że tylko temat Traviana będzie skończony bo czytając Twoje wpisy, mam obawy że jesteś w stanie wywołać III Wojnę Światową.

lenek76 wrote:

co nie Chleo - [usunięto wulgaryzm] ? - gdzie ty tu widziałaś wulgaryzm ? specjalnie napisałem to, żeby być świadkiem ponownie debilnie podejmowanych przez ciebie decyzji. A trzeba było najpierw się zwrócić do mnie z pytaniem co oznaczało to owe słowo ( niby wulgaryzm według ciebie ), to bym wyjaśnił rzeczowo i fachowo. Ale lepiej ponownie wyjść przed szereg i zrobić "swoje"... Brak słów...
      Specjalnie zostawiam Twoje wpisy aby zainteresowani zobaczyli jaką mamy ciężka przeprawę gdy złapiemy kogoś na łamaniu zasad gry.