Lobių žemėlapis: diskusija

• "Kai jie atvyko, aš iškeičiau aukso į sidabrą ir nusipirkau vidutinį žirgą vietiniame aukcione. Taigi, tada pasukau į pietus ir jojau su šiuo gražiu žirgu 1 valandą romėnų karžygio greičiu."

Klausimas: greitis Romėnų karžygio + vidutinio žirgo ar tik Romėnų karžygio?
      Atėjau, pamačiau, sugrioviau...
    • MindFreak_LT wrote:

"Kai jie atvyko, aš iškeičiau aukso į sidabrą ir nusipirkau vidutinį žirgą vietiniame aukcione. Taigi, tada pasukau į pietus ir jojau su šiuo gražiu žirgu 1 valandą romėnų karžygio greičiu."

Klausimas: greitis Romėnų karžygio + vidutinio žirgo ar tik Romėnų karžygio?
      Greitis romėnų karžygio su vidutiniu (=antrojo lygio) žirgu.
      Community Manager Shanti
      Travian: Legends Lietuva
    • STARTAS (0,0)
      KryptisGreitisTrukmėKoord
      RytaiPaladinas (10)1 val. + 10
      ŠiaurėKatapulta (3)5 val. + 15
      VakaraiDruidas (16)2 val. + 32
      PietūsKolonistai (5)9 val. + 45
      RytaiPėst. Kuokos (7)6 val. + 42
      PietūsRomėnų karž. (su vidut. žirgu) (17) 1 val. + 17
      VakaraiSenatorius (4)15 min + 1
      PietūsPėdsekys (17)1 val. + 17
      PABAIGA (x, y)

STARTAS (0,0)
      1.(10,0) +
      2.(10,15) +
      3.(-22,15) +
      4.(-22,-30) +
      5.(20,-30) +
      6.(20,-47) +
      7.(19,-47) +
      8.(19,-64) +
      PABAIGA (19,-64)

Ganėtinai juokinga, kad daugelis nelabai koordinačių ašyse susigaudo... Ir labai apmaudu, kad nelaimėjau. Tas atsitiktinumo faktorius yra blogas dalykas, nes nesuprasi kokiu pagrindu "atsitiktinai" renkamasi.
      Atėjau, pamačiau, sugrioviau...
    • MindFreak_LT wrote:

Ir labai apmaudu, kad nelaimėjau. Tas atsitiktinumo faktorius yra blogas dalykas, nes nesuprasi kokiu pagrindu "atsitiktinai" renkamasi.
      Kad ir kaip gaila, bet visi laimėti negali.
      Aš asmeniškai atsitiktinai renkuosi taip:
      Surašau visus teisingai atsakiusius žaidėjus ir juos sunumeruoju (1, 2, ...). O tada naudoju atsitiktinių skaičių generatorių, kuris pateikia atsitiktinį skaičių ir laimėtojas būna žaidėjas, pažymėtas tuo numeriu.
      Community Manager Shanti
      Travian: Legends Lietuva