Dārgumu meklējumi

• Dārgumu meklējumi

Sveicināts spēlētaj,
      Nesen mūsu vēsturnieki atklāja ļoti interesantu rakstu, kas saturēja informāciju par dārgumiem, nozagtiem no Natāriem un paslēptiem kaut kur Travian kartē. Daļa no šī parčmenta bija ļoti sabojāta un daži vārdi ir pazuduši, taču mēs atkodējām šo informāciju

Tā saka sekojošo:
      Es sāku savu ceļu nulles koordinātēs (0I0). Lai apietu meklētajus, izvēlējos taku un mainīju augstumu ātrumu un virzienu. Sākumā es devos uz austrumiem 1 stundu paladina ātrumā, tad nogriezos uz ziemeļiem un ceļoju uguns katapultas ātrumā 5 stundas. Tad nogriezos uz rietumiem un ceļoju druīda jātnieka ātrumā 2 stundas. Pievienojos kolonistu grupai, kura devās uz dienvidiem 9 stundas. nākamā kompānija bija rungas vēzētāji, kuri devās uz austrumiem 6 stundas. Galā iegādājos zirgu un devos dienvidu virzienā 1 stundu romiešu varoņa ātrumā. krustcelēs satiku senatoru un mēs ceļojām kopā rietumu virzienā 15 minūtes, pēc tam devos dienvidu virzienā vienu stundu pēdziņa ātrumā. šeit es apraku zeltu.

P.S.
      Ātrums - x1
      Ātrakām kalkulācijām izmantojiet šo kalkulatoru travian.kirilloid.ru/distance.php

Balvas
      3x30 zelta nejaušā secībā izvēlētiem spēlētājiem