Kincsvadászat

• Gyevocska_HU wrote:

Kedves Játékosok,

Nemrégiben a történészek nagyon érdekes pergamenteket találtak, amely információt tartalmazott egy Natar kincsesládáról, eltemetve, elrejtve valahol a Travian földjén. A dokumentum sérült, néhány szó hiányzott, de sikerült megfejteni néhány információt.

Ez áll rajta:

Elindultam a 0/0 koordinátáról. A követők lerázása érdekében többször változtattam az utazási sebességet, és az irányt.
      Először 1 órát keletre haladtam paladin sebességgel, aztán északnak fordultam, és a katapultok sebességével 5 órát utaztam. Ezután meg kellett változtatnom a irányt nyugat felé, és 2 órát bandukoltam druidaként. Később csatlakoztam a telepesek egy csoportjához, akik dél felé tartottak, és 9 órán keresztül pihenhettem a szekerükön. A buzogányosok csapatával keletre fordultam, és 6 órát utaztam velük. Amikor megérkeztünk a helyre, cseréltem egy kis aranyat ezüstre, és vásároltam egy telivért. A telivérem hátán, mely egy római hősé volt, 1 órát lovagoltam dél felé. Egy kereszteződésben találkoztam egy szenátorral, és vele tartottam. Csak 15 percig tartott az utazás nyugatra, mert úgy gondolta az aranyamnak nagyobb hasznát venné, és meg akart öletni az embereivel. Ezért a következő órában szélsebesen dél felé vettem az irányt, mint egy gall felderítő. Ezután már semmi erőm nem maradt, úgyhogy elástam az aranyaimat ott.

Feladat: Mi a pontos koordináta ahová érkezett, és elásta az aranyat?

A gyorsabb számoláshoz használhatjátok ezt a kalkulátort:
      Travian :: távolság kalkulátor

A sebesség 1x

A válaszok ismét moderáltak, tehát csak a verseny végén fogjuk megjeleníteni azokat.
      Vitatéma a versenyről:
      Vitatéma a fórum játékról

A verseny vége: 2017.10.09. 10:00 óra

A helyes válaszadók között véletlenszerűen 3x30 aranyat sorsolunk ki!

Sok sikert :)

A Travian Legends csapata

Megjegyzés: Mivel többen jeleztétek, hogy nem lehet kommentelni, ezért leírom mit jelent a moderált szál.
      A válaszaitok nem jelennek meg. Ha beírjátok, és rányomtok a Submit gombra, akkor elküldtétek, de azért nem látjátok, mert moderálva van. Így nem tudjátok egymás válaszait lelesni. Ha vége a játéknak, akkor megjelenítem mindenki válaszát, és megnézhetitek ki milyen megoldást küldött be.

Egy jó tanács is: Nagyon figyeljetek oda, mert ha egy helyen rosszul számoltok, akkor az egész megoldással el fogtok csúszni. Tehát inkább nézzétek át többször, és utólag is módosíthatjátok a hozzászólásotokat.
      Sziasztok!

0/0 kiindulópont
      10/0 paladin 1*10 mező
      10/15 katapult 3*5 mező
      -22/15 druida 2*16 mező
      -22/-30telepes 9*5 mező
      20/-30 buzogányos 6*7 mező
      20/-47 római hős telivéren 1*17 mező
      19/-47 szanátor 1/4*4 mező
      19/-64 gall federítő 1*17 mező

19/-64-es kordinátára rákerestem. Megelőztek.
      A Multihunter már elfoglalta a mezőt ;)
      Nem lesz aranyam :(

Hu19 Senki!
    • Sziasztok!

Az általam helyesnek vélt válasz a kincs hollétére:

+19;-64

Indoklás:
      irányváltás12345678össz
      észak1515
      dél45171779
      kelet104252
      nyugat32133

Egységek sebessége:
      paladin sebsség10mező/h
      katapult3mező/h
      druida16mező/h
      telepes5mező/h
      buzogányos7mező/h
      római hős telivérrel17mező/h
      szenátor4mező/h
      gall felderítő17mező/h

Üdvözlettel:
      Szobanövény
    • Sziasztok,

A játék véget ért. Nagyon sok megoldás érkezett, és sok a jó válasz közöttük :)

A helyes megfejtés: 19/-64

A sorsolás alapján a következő játékosok nyertek:

Pityinger
      Silexor
      Tomahawk

Gratulálunk mindenkinek! :)

Megkérem a nyerteseket, hogy játékon belül küldjenek egy üzenetet arról az accountról, amelyre a nyereményt kérik. (címzett: admin)

Örülünk, hogy ilyen sok résztvevő volt. Igyekszünk még hasonló, érdekes feladványokkal jönni :)

A Travian Legends csapata
      Gyevocska
      Community Manager
      HU