Jsem začátečník a chci začít hrát Travian - Jaký vybrat + Základní otázky

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• Jsem začátečník a chci začít hrát Travian - Jaký vybrat + Základní otázky

Ahoj, rád bych začal hrát Travian. Ale předtím bych měl několik otázek k této hře.
      Samozřejmě že hru znám, zkoušel jsem ji kdysi - tedy původní Travian s označením Legends.
      Hra mě strašně bavila ale v té době mě moc nechytla, ovšem teď bych se ke hře rád vrátil.
      Aktuálně ale nevím kterou zvolit jestli Travian Legends nebo Travian Kingdoms

Zde mám pár otázek a byl bych rád kdyby si někdo udělal čas a odpověděl.

1. Chci začít hrát Travian, jaký je v aktuální době nejlepší - Travian Legends nebo Travian Kingdoms. (legends je ten starší a Kingdoms ten nový pokud se nepletu)
      2. Jaké jsou rozdíly mezi těmito verzemi hry, i když jsou obě od stejné firmy. A které doporučujete hrát začátečníkovy který hru hrál maximálně pár hodin.
      3. Z pohledu zkušených hráčů by mě zajímalo která verze vás baví více a proč.
      4. Když si ve hře vyberu nějaký národ, je možné po určité době jej změnit, třeba zjistím že mě nebude bavit. Například změna za poplatek apod.
      5. Dozvěděl jsem se, že každý server má určitý časový interval, to znamená když začnu na nějakém světě hrát a on za x určitý čas skončí, musím asi začít zase od znova že ?
      Chápu že svět a vše se mi smaže ale zůstane mi nějaký postup a levely na mojí postavě (tedy účtě) - platí jak pro Legends tak pro Kingdoms ?
      6. Je povoleno u této hry mít nějaké pomocníky jako jsou boti apod ? Tím myslím abych poté u hry nemusel stále sedět a nastavil si to a samo mi to pak stavělo aniž bych nemusel pořád chodit k PC a rozklikávat. Je to legální nebo ne ?
      7. Teď otázka více pro Travian Legends - co je to svět Fire and Sand. Všiml jsem si že tam jsou navíc dva národy.
      8. Otázka na světy, na jakém je dobré vždy začít hrát, na těch co vznikly dříve nebo na novějších a aktuálních.

Moc děkuji za všechny odpovědi, věřím že pomohou i dalším novým hráčům. Stačí klidně odpovídat ve stručnosti. :)
    • Mark89 wrote:

1. Chci začít hrát Travian, jaký je v aktuální době nejlepší - Travian Legends nebo Travian Kingdoms. (legends je ten starší a Kingdoms ten nový pokud se nepletu)
      Nejde tyto hry porovnat každá hra je jiná a má své kouzlo. Já preferuji osvědčenou klasiku. Novému travianu jsem nepřišel na chuť.

Mark89 wrote:

2. Jaké jsou rozdíly mezi těmito verzemi hry, i když jsou obě od stejné firmy. A které doporučujete hrát začátečníkovy který hru hrál maximálně pár hodin.
      Cíl hry je stejný postavit div. Jen v Kingdoms je potřeba větši spolupráce a vyhrává království které nasbírá vice vítězných bodů.

Mark89 wrote:

4. Když si ve hře vyberu nějaký národ, je možné po určité době jej změnit, třeba zjistím že mě nebude bavit. Například změna za poplatek apod.
      Ne, je možné hrát jeden účet ve více lidech.

Mark89 wrote:

5. Dozvěděl jsem se, že každý server má určitý časový interval, to znamená když začnu na nějakém světě hrát a on za x určitý čas skončí, musím asi začít zase od znova že ?
      Ano. Celkové statistiky se vedou jen ve hře Kingdoms.

Mark89 wrote:

Je povoleno u této hry mít nějaké pomocníky jako jsou boti apod ? Tím myslím abych poté u hry nemusel stále sedět a nastavil si to a samo mi to pak stavělo aniž bych nemusel pořád chodit k PC a rozklikávat. Je to legální nebo ne ?
      Ne

Mark89 wrote:

7. Teď otázka více pro Travian Legends - co je to svět Fire and Sand. Všiml jsem si že tam jsou navíc dva národy.
      Každá verze je na foru popř v napovědě popsána. Tento server je nyní nový a hraje se pouze na vítězné body.

Mark89 wrote:

8. Otázka na světy, na jakém je dobré vždy začít hrát, na těch co vznikly dříve nebo na novějších a aktuálních.
      Do rozjetého vlaku se špatně nastupuje. Vždy je lepší ohlídat si nový začátek
      I'm never afraid of the future. He will soon come.