Sa Kolay Gelsin Arkadaşlar .

• C

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sa Kolay Gelsin Arkadaşlar .

1- cof birlikleri oyun başında yabancılarla anlaştımı?.
      2- cof ve polonyalılar anlaşarak gri bölgedeki turkey oyuncularına saldırı yaptımı ?.
      3- cof gri bölgedeki turkey oyuncularına saldırı yaptıktan sonra kesim yaptıgı köyleri polomyalılara söyledimi?.
      söylemedi ise polonyalıların cofların saldırıp savunmasını kestigi turkey köylerini reislemesi tesadüfmüdür.
      4- eleme başlamadan önce formda birbirine girdikleri ve türkey yönetimini tılsımların cıkmasına az bir süre kalana kadar elinde
      tutan ve birden cofcu olan arkadaşlar nedir .
      5- sırf BEN demek icin oyun oynayan ve emekleri paraları giden arkadaşları hırs icin harcamak neden?.
      6- neden gri bölgeye yakın turkey oyuncularını o bölgede yıpratana kadar saldırı yaptınızda polonya ve cinlilere yapmadınız?.
      7- polonyalılara saldırdık diyorsunuz yıktık dediniz lütfen bu saldırıları ne zaman yaptınız onuda acıklayın polonyalılar ve cinliler
      turkey birliklerindeki oyuncuları birilerinin sayesinde yıkarken siz ne yapıyordunuz.
      8- lütfen gercekci olun acık acık söyleyin tamam biz yabancılarla anlaştık cünkü türkeylerden korkuyorduk kendimize müttefik aradık ve onları kendimize uygun gördük
      ama baktıkki türkeyler cabuk cözüldü bizde askerler boşa gitmesin diye anlaşmalı olarak polonyalılara caktık.
      9- bumudur başarı öyleyse siz cok başarılısınız sizi tebrik ediyorum ama bu başarı askeri olarak degil entrika olarak bir başarı .
      10-grup C de seri başı olan türkiyeyi Nazdrovia COF! diye bitiren arkadaşlarıda tebrikler onları tebrik edenlerede tebrikler .

LÜTFEN .

GERCEKCİ OLUN BİZ BUYUZ DEYİN BİZİM İCİN TÜRKİYE DEGİL COF ÖNEMLİ DEGİL SAYGILAR .
    • 1- c grubunda şili polonya tayvan türkiye çıktı. Orada ekiplerin ismine göre bir değerlendirme yokc grubu seri başı türkiye ile turkey ekibi aynı değil seri başı olmamızı cof koalisyonunun final performansı sağladı öncelikle bunu açıklayim devam edeyim
      Gruplar bolgeler açıklanınca 600-700 bilet için gelecek polonyalılar zararsızlar diye bir yazı paylaştılar. Sonra da neden müttefik olmasın dediler. Lakin hızlı bir süreç ile bu dediklerini kaldırdılar -forum kapanma mevzusu vs-
      Tekrar medya olunca biz tüm bölgeye nötr davranıyotuz deselerde @Kenpachi_TR @ARVELES -john- ve bir kac kişinin daha olduğu ufak bir toplantı da cof başkanı kendi ağzı ile polonyalıları turkey üzerine biz ayarladık dedi.

2. Turkey- cof arasında adamus sayesinde biraz danışıklı dövüş oldu, cof kendi maşalarına vurup karşılık alarak savaş sebebi yarattı, kronolojik olarak tam hatırlayamasam da ilk kurşun zaharya hesabının attığı casus ile başladı. Özetle evet.

3- bu konu hakkında şundan dolayı diye gösterebileceğim.bir ss kanıt vs yok. Ama getter aracılığı ilr bir kaç "raslantı" görebilir insanlar kötüye yormak insana kalmış lakin cof bu kadar ufak bir entrika ile uğraşmaz. bana 1-2 kişinin şahsi oyunu gibi geliyor o da varsa böyle bir şey..dediğini şahsen ben tüm cofa ihale etmezdim.

4- cümle biraz düşük ben tam anlayamadım yanlış açıklama yapmayayim

5- sosyal hayatta bazen insan yeterince tatmin.olmuyor başarıları mevkileri vs ile. Bunun ezikliğini veyahut yetersizliğini yansıtanlar mevcut. Bunu sormaktansa bizzat konuşarak hissetmen daha tatmin edici olur.

Geriye.kalanlara da cevap yazarım müsait olunca
      zekiyim ama aptal değil.
      Birileri demişler hakkımda o öldü, şimdi yazsınlar Liseli geri döndü..
      Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.
    • ersoy09_TR wrote:

soruların muhatabı olarak kendini görüyorsan diledigin yerden başla.
      Ben kendilerini tebrik ettim ancak sebebi cofun kazanmış olması ve emirhanın yazısında büyük sorunlar bulmamamdır. Sorularının cevabını da zaten biliyorsun(soruş şeklinden belli). Cofu Türk temsilcimiz olarak görmemekle beraber adamların wow a cof yazması, türkiye için değil cof için kazandık demesi bence çok normal. En azından yaptıkları yanlışlar ortaya çıkınca cof yaptı diyoruz, milletimize laf gelmiyor. Cofun milliyetçilikle zaten uzaktan yakından alakası yok sadece arada insanların milliyetçiliğini kullanıp onları kendi saflarına çekiyolar. Tabi ki bu çok az yaşanıor çünkü tablet ve parayı kullanmak daha etkili :))))
      Allah rızası için banlama artık. Ne desem suç
    • ersoy09_TR wrote:

Zeki kardeşim 2 de zaten 4 dü cevaplamışsın eleme grubunda her sene zaten seri başıyız bunu cofa nasıl bagladın ki.
      4 biraz isyanvari olmuş, coftan önce malum.diriliş-uranyum ekibi vardı lakin bir varlık gösteremiyorlardı eleme final popülerliğini yalan yok onlar sağladı
      zekiyim ama aptal değil.
      Birileri demişler hakkımda o öldü, şimdi yazsınlar Liseli geri döndü..
      Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.
    • ersoy09_TR wrote:

1- cof birlikleri oyun başında yabancılarla anlaştımı?.
      2- cof ve polonyalılar anlaşarak gri bölgedeki turkey oyuncularına saldırı yaptımı ?.
      3- cof gri bölgedeki turkey oyuncularına saldırı yaptıktan sonra kesim yaptıgı köyleri polomyalılara söyledimi?.
      söylemedi ise polonyalıların cofların saldırıp savunmasını kestigi turkey köylerini reislemesi tesadüfmüdür.
      4- eleme başlamadan önce formda birbirine girdikleri ve türkey yönetimini tılsımların cıkmasına az bir süre kalana kadar elinde
      tutan ve birden cofcu olan arkadaşlar nedir .
      5- sırf BEN demek icin oyun oynayan ve emekleri paraları giden arkadaşları hırs icin harcamak neden?.
      6- neden gri bölgeye yakın turkey oyuncularını o bölgede yıpratana kadar saldırı yaptınızda polonya ve cinlilere yapmadınız?.
      7- polonyalılara saldırdık diyorsunuz yıktık dediniz lütfen bu saldırıları ne zaman yaptınız onuda acıklayın polonyalılar ve cinliler
      turkey birliklerindeki oyuncuları birilerinin sayesinde yıkarken siz ne yapıyordunuz.
      8- lütfen gercekci olun acık acık söyleyin tamam biz yabancılarla anlaştık cünkü türkeylerden korkuyorduk kendimize müttefik aradık ve onları kendimize uygun gördük
      ama baktıkki türkeyler cabuk cözüldü bizde askerler boşa gitmesin diye anlaşmalı olarak polonyalılara caktık.
      9- bumudur başarı öyleyse siz cok başarılısınız sizi tebrik ediyorum ama bu başarı askeri olarak degil entrika olarak bir başarı .
      10-grup C de seri başı olan türkiyeyi Nazdrovia COF! diye bitiren arkadaşlarıda tebrikler onları tebrik edenlerede tebrikler .

LÜTFEN .

GERCEKCİ OLUN BİZ BUYUZ DEYİN BİZİM İCİN TÜRKİYE DEGİL COF ÖNEMLİ DEGİL SAYGILAR .
      Her sorunuza ayrıntılı cevap verebilecek bilgiye sahip değilim. Bildiğim kadarıyla cevap vermeye çalışıyım :)

1- Yabancılarla finalde müttefiklik için görüşmeler yapıldığını biliyorum. Ama eleme için neler konuşuldu pek ilgilenmediğim için kesin ve doğru cevap veremem.

2- COF birliklerinin operasyonlarının çok büyük çoğunluğunda (tek elden hazırlanan operasyonların) bizzat işin içindeydim. Hiçbir şekilde hiçbir ekiple ne bilgi alışverişi, ne de yardım etme/alma durumu olmuştur. Operasyonları sadece kendi ekibimiz için elimizdeki imkanlara göre hazırladık.

3- Kesim yaptığımız raporları zaten foruma atıyoruz. Polonyalılarda da +20 IQ olduğu sürece foruma girip kimin defansı kesilmiş görebilirler. Bunu düşünmek çok zor olmasa gerek +20 IQ sahibi insanlar için.

4- O arkadaşlar Adamus ekibi. Eleme öncesi Adamus ekibinden Fatu Kadir de İstanbul'da arkadaşlarımızın düzenlediği buluşmaya katılmıştı. Orada bizim arkadaşların Fatu Kadir'e Turkey'le oynarsanız şu olacak size şöyle muamele yapacaklar uyarılarını ciddi bulmayınca Adamus ekibi Turkey birliklerinin yanında başladı. Server ilerledikce dediklerimiz birer birer çıkınca da doğru tarafın neresi olduğunu, kimin ayrılıkçı kimin bütünleştirici olduğunu gördüler ve bizim tarafta devam ettiler.

5- Sırf BEN demek için oynayanlara karşı savaştık zaten Türk ekiplerinden. Çahra Tuna Şahmaran saldırı almıyorken Turkey durduk yere niye saldırı alsın yoksa? Biz emek verenler harcanmasın diye günlerce uyarılarımızı yaptık. Turkey ekibinde olduktan sonra kimsenin gözünün yaşına bakmayacağımızı defalarca belirttik. Bu kadar uyarıdan sonra ya bizi ciddiye almadılar ya emeklerini. Bu konuda da yapabileceğimiz birşey yok.

6- Çünkü Polonyalıyla Çinliyle savaşması basit. Yıkılan mesaj atıp tebrik ediyor. Çakıldığımızda biz gidip tebrik ediyoruz. Para verip hesap satın almaya çalışmıyorlar. Sayfa sayfa yıkılınca forumda ağlamıyorlar. Araya birilerini sokup sözler verip Türk bütünlüğü diyip serverin bitmesine saatler kala arkadan vurmuyorlar. Midemizi bulandıran işleri önden bitirdik ki oyundan keyif alma işini sonraya bıraktık.

Bu konuda ayrıyeten bi parantez daha açayım. Polonyanın kullandığı 2 yetiştirmedeki köylere girip kaç tane soru işareti olduğuna bakabilirsin. Turkey'den sıfırladıysak 3 5 yer sıfırladık onlarında çoğu sonradan bize katılan Adamus ekibinin köyleriydi zaten. Amacımız da onların saldırı aldığında Turkey'lerin onları desteklemeyeceğini, biz turkey olarak saldıralım dediklerinde de Turkey yönetiminden ordu alamayacaklarını görmelerini istememizdi. Gayet başarılı olduğumuzu düşünüyorum.

7- Turkey birliklerinin yıkılması inan zerre umrumuzda değil tam tersine şahsım adına konuşayım bana keyif veriyor kıvranmaları. Yükseklerden uçarken 20 30k askerleri çakamayıp haritanın elek gibi delik deşik olmasını görmek mutlu etti beni. Sonradan bize katılan ekiplere de elimizden geldiğince defans ve ofans konusunda yardımlarımızı ettik. Siz kimi yıktınız gibisinden de birşeyler sormuşsun. 114 sayfalık raporlar bölümüne bakıp raporlarımızı görebilirsin. Yukarıda dediğim gibi onla uğraşacak zamanım yok diyorsan server hala açık. Gir en üst ve alttaki 1/2 yetiştirme tılsımına kaç tane soru işareti var say bakalım. COF wowu 25'i geçtikten sonra bizim rahatlama sebebimiz rakipte tılsım kullanmış ve çakılmamış bütün orduları sıfırlamamızdan ötürüdür.

8- Turkey ateş olsa anca kendini yakar şekil a daki gibi. Değil sadece Turkey, sv deki bütün irlandalılar birleşse sadece COF Zero ekibinin yarısıyla baş edemezler 3. gün beyaz bayrak çekerler. Polonyayla savaş konusuna gelince. Elemenin amacı finale bilet almak ve kimlerle oynadığını / oynayacağını görmek. Polonya inaktif bir ekip değil ve inaktif hesapları yok. Haliyle biz oyunun 30. gününde polonyayı haritadan silmedikten sonra bu adamların bilet almasını engelleyemezdik. 30. günde de çapraz bölgeyi silemessin ne mancınığın yeter ne zamanın. Bizde nasılsa adamlar biletlerini aldı hiç olmazsa içimizdeki irlandalılardan bi kurtulalım gerisine sonra bakarız dedik ve öyle de yaptık. Polonyayla savaş konusunda da savaşı biz değil onlar başlattı yoksa benim wowlarını vurmak dışında bi planım yoktu. Tamamen etki-tepki usulü savaşa başladık ve %90 kazançlı şekilde savaşı bitirdik.

9-Askeri olarak sadece wowa çaktığımız askerlere bakan insan bu yazdıklarınızı yazmaya utanır. Entrika 3.5 ay aynı bölgede oynayıp 1 fake atamayanların server bitmesine 5 saat kala mimarı çalma wowu buglama girişimleridir. Hesap satın alıp yıkılan birlik oyuncularına destek atabilecekken o defansları kendine parça parça çakıp savunmada birinci olmaya çalışmaktır. Bi wow köyünü boşaltacak askeri basamayıp parasını verip ordu satın almaktır. Sen önce bunları gör ve eleştir. Sonra ben sana entrika nedir nasıl yapılır anlatırım.

10. maddede cevap verilecek birşey yok soru sormamışsınız. Alttaki cümleden de hiçbirşey anlamadım sanırım yanlış yazdınız.

Biz Türkiye'nin başarısı için elimizden geleni yapıyoruz. Bireysel çıkarları hiçbir zaman ekip çıkarlarının üstünde tutmuyoruz. Madalya için, rekor için serveri satmıyoruz/riske atmıyoruz. Ben wowa madde akıttığım hesaplardan 1 hafta casus bassam (ki ahırları 20 casuslar araştırılmış vaziyette hazır köyler) açık ara farkla saldırı birincisi olabilirdim. Yine aynı şekilde sabah 8 de uyandığımda nasılsa rollback atılır diye wowa girip 100 basımını iptal etsem ordum dünya rekoru da olabilirdi. Ama bunlar sadece küçük ayrıntılar. Biz bu oyunu sadece KAZANMAK için oynuyoruz. Ve kazanmak için elimizden gelen herşeyi de yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz.

Anlayamadığınız yer varsa yazın anlatayım tekrar.

iso / For Larathian
      Emperor of HZZ/Mer-And&KaSiS /// TR Eleme - For Larathian /// iso

• sa kesim raporları formda diyorsun bildigim kadarıyla sizin yıkım yaptıgınız zaman form kapalı idi sizin saldırı yaptıgınız zaman zaten adamuslar türkiye yönetimindeydi yabancı yıktık diyorsun ben yıkmadınız demedimki yıkım yapma zamanınız garip geldi sadece serverin sonu.
    • Ve Aleyküm Selam Ersoy.

Yaww Şimdi iyi hoş demişsin kendince Neden COFTA oynanmayacağını yazmışsın..
      Peki tamam anladıkkk. Peki Yeni oluşumun Mimarları kim taktikleri ne Finallerde hangi ülkelerle müttefiklerr ???

Oldu ya Cof harici diğer birlikler birleşti aralarındaa. Kim Lider olacak Hangi birlik öncülük edecek.
      Elle tutulur şeylerle gelmediğiniz gelinmediği sürece Disiplin sağlanmadıgı sürece Ne kadar FİNAL de başarılı olunur.

Bence öncelikle taşlamak yerine finale gidecek ekipler ne yapacaklarını yazacaklar GERİSİDE Boş safsata.

Ben yukarıdaki yazdıklarınla ilgili düşüncelerimi söylemem çünkü TURKEY birliklere söz hakkkı doğacaktır Boşuna şu şu yaptı diye artık yazmak istemiyorum...
      Güneydoğuda yaşanan olayların %80-90 nını biliyorum sende biliyorsunn...
    • münyemin abi ben sadece ucu acık kalan soruları cevaplamalarını bekliyorum forma gelen arkadaşlar bazı askıda kalan sorunları anlasın yoksa nazdrovya cofa finalde başarılar. birde abi sen sen ol sakın unutma bu sadece oyun sana emanet edilen bir şeyi başkasıyla paylaşma hele bu kişi sana güvenmişse saygılar.
    • arkadaşlar imza ekibi olarak 5 elemedir oynarız bircok arkadaşımız bilir bunlara kasis yücel,kemal başer de dahil ekip olarak hep yapıcı olduk kim isterse yanında olduk yada olmaya calıştık ama bu biten eleme kadar kötü bir eleme daha görmedim buna gruplar oluşmadan önceki türk elemeleride dahildir .
    • ersoy09_TR wrote:

münyemin abi ben sadece ucu acık kalan soruları cevaplamalarını bekliyorum forma gelen arkadaşlar bazı askıda kalan sorunları anlasın yoksa nazdrovya cofa finalde başarılar. birde abi sen sen ol sakın unutma bu sadece oyun sana emanet edilen bir şeyi başkasıyla paylaşma hele bu kişi sana güvenmişse saygılar.
      Dediğin gibi oyun Ersoy. O yüzden gerçek hayattaki emanetle karıştırmayın bence sizde.
      Kaldıki ben ordaki yani emanet dediğin şeyde en az 600 kişiyi etkileyecek yemleme gördüm vede önce kendini eleştirmeden milleti nasıl karalayacağız kampanyasına şahit oldum... Milleti enayi yerine koymaları gördüm.
      O şifre bana emanet değil yemleme için verilmiş ayrıca :) Bunu söyleyende ben değilim yaww...

Saygılar benden
    • bir soruda benden
      şimdii elemede cof dan saldırı almış turkey li oyuncular finalde cof a saldırsa kimin ne demeye hakkı war? cof un oyun kabiliyeti turkey ekibine gore kesinlikle cok daha ilerde bence bu tartışılmaz finaldede çok iyi temsil yapabilirlerdi ama turk oyunculara saldırarak büyük antipati kazandılar...tırsın ulanla anlaşmazlık yaşayarak bileti cebe koyduktan sonra elemeye weda etmiş birisi olarak yine turkeyde olucam...ama tırsın ulan ve ekibini çok sewdiğim için deil (nefret yok ) cof u sewmediğim için...ve emin olun bu düşünceye sahip düşündüğünüzden fazla oyuncu war
      daha öncede soyledim finalde bi başarı elde edilmek isteniyorsa cof da turkeyde egosunu bırakıp 2. planda kalmalı ve 2 tarafada eşit mesafede bi ekip dümene geçmelii..anca ozaman bütün türkler tek çatı altında toplanabilir
    • Millet bi düzgün tartışsa, eteğindeki taşları dökse... rahatlayacak... gel gör ki olmuyor.

Birkaç arkadaşım başlamışlar internasyonal diye. Fakat ne cof ne öteki birlik, ne siyaset anlamazlar. Forumda tartışıp duruyorlar diyorum. Biz girmiyoz foruma abi, böyle iyi diyorlar.

Hasbelkader cofta imiş köyler. Bildiklerinden, birşeyleri benimsediklerinden-reddettiklerinden filan değil. Oynarlar sadece sıradan bi travian oyuncusu misali... Bende bakımsız bi köylerine bakıcı oldum. Bu bakımsız köyü kurban bayramında verdiler bana bak diye. 1 ay kadar da foruma girmedim. Oyunda da bi cacık gözükmüyor.

Yani sizin ne önceki kavgalarınızı bilirim. Ne huyunuzu, ne tipinizi.

Yalnız, forumda ustalar birliğinin adını duyunca beni bi merak sardı, buldum birlik profilini.
      O profilden benim anladığım, hiçbir şeye maydonoz olmadan, ben türküm diyen herkese sorgusuz-sualsiz ve karşılıksız yardım vaad edilmişti. Bu server 1 baltaya sap olamazsak da, sizin sap olabilmeniz için kendimizi bitiririz diyorlardı. İstisnayı da reddederek.

Şahsen bu birlik profiline göre def yardımı isteyebilirdim. Şu yabancıyı bi dövüverin diyebilirdim. Köylerini yağmalayabilir, hatta reislemeye bile çalışırdım. Bunu rahatlıkla yapardım. Çünkü birlik profili bana bu güveni veriyordu.

Savaş bu, kardeş bile kardeşle savaşıyor. serverin yok başıymış, vay gıçıymış anlamaz kimse. Köprüyü geçinceye kadar da dayı denir. Kaldı ki savaş hiledir. Canın yanar, yüreğin cız gider, içine atarsın.. Beklersin beklersin... Hasmının en zayıf zamanında osurağını kesersin.

Olur bunlar, çok görmemek lazım.

Kananatimce ustalar ne yapsa yapsın, çok görmezdim. Ama birlik profili ile örtüşmediği ortada. O profil yok şuna sinirlendik, vay buna kızdık ve hatta şöyle küfür yedik gibi bahaneleri ortadan kaldıracak bir profildi.

Haaa, Cof'un milliyetçiliği de milliyetçilik değil zaten. Kaldı ki ister-istemez kendilerini savunurken açık ediyorlar bu durumu. Çünkü servere başlamadan Türkiye diye yola çıkıp, kimilerine kapılarını açıp, kimilerine açmamışlar.

Açmaları lazımdı. Sevmiyorum seni, ama bu server sana katlanacağım diye düşünmeleri elzemdi.

İşin özü hiçbiriniz bu serverde oynamayı hak etmiyorsunuz.
      Bu serverden önce bi türk serverinde oynayıp, kozlarınızı paylaşıp ak koyun-kara koyun ayrışıp, ayrışamadıysanız tekrar tekrar oynayıp, sonra buraya gelmeliydiniz.

Görüşüm budur.