Yeni Server 2 - Mavi Birlikleri

• TS2

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• Yeni Server 2 - Mavi Birlikleri

Merhabalar Travian Ahalisi.

Yeni açılacak olan Server 2'de Mavi Birlikleri olarak geleceğiz, Bölgemizi stratejik açıdan açıklamama kararı aldık, Hedefimiz güzel arkadaşlık ilişkileri kurmak oyunu olabildiğince keyifli şekilde oynamaktır. Wow ikinci planımızdır.

Umarız geçen server 2 de ki saçma sapan taht oyunlarını, casusluk vakalarını, çeşitli hileleri tekrardan yaşamadan. Ter temiz bir server olmasını temenni ediyoruz.

Tüm birliklere şimdiden başarılar dileriz.

Mavi Birlikleri adına // Burakx
      Mavi // Burakx

The post was edited 2 times, last by xBurak ().

• -Devşirme politikasini osmanli imp kopyalayarak oyun oynadigini hatta ekip oldugunu zanendenler
      - Devlet yonettigini zannederek casusculuk oynayan.
      - Ben birligim icin her seyi yaparim diye cumleye baslayan ardinda kisiliginden odun vermede limit tanimayan
      - Oyun oldugunu unutup ahlaki elinden birakan
      .
      ..
      ...
      Şeklinde uzunca yazilacak ne varsa yapan zat-i muhteremlerin olmadigi yikilanin yikani tebrik ettigi bir server olmasi dilegi ile..

Basarilar
      Biz bir vadiden Allah diye haykırırız;
      Bu ses diğer vadiden ...
      HÜRRİYET diye yankılanır....

• Güzel bir servar olacak biz kadar rakipler de gereken özeni gösterirse taht oyunlarına gizli kapaklı işlere hiç gerek yok oyununuzu oynayın saldırın savunun yıkın yıkılın herşeyi yapın ama oyun çerçevesinde..

Servara gelecek tüm arkadaşlara başarılar dilerim ama kazanan biz olacağız..
      • COF(Beşikdüzülü)
      • SIR(Anarchy-67)
      • MAVİ(Anarchy-67)

• Ben size kehanette bulunayim...
      Şimdi s3 de Ekip-10 ( hikmetbaba) dan dayak yiyen K.Ç s2 ye gelir suvari kendi ekibi ile bir sey yapamayacagi icin cakma bir birlik kurar diger bolgelerde karistirir dururlar bu cakma birlik oyunculari genelde K.Ç nin dayak yemis ama cok iyi olduklarini iddea eden oyunculari olur.

Demedi demeyin ...
      Bu ses diğer vadiden ...

• KuRGaN_TR wrote:

Ben size kehanette bulunayim...
      Şimdi s3 de Ekip-10 ( hikmetbaba) dan dayak yiyen K.Ç s2 ye gelir suvari kendi ekibi ile bir sey yapamayacagi icin cakma bir birlik kurar diger bolgelerde karistirir dururlar bu cakma birlik oyunculari genelde K.Ç nin dayak yemis ama cok iyi olduklarini iddea eden oyunculari olur.

Demedi demeyin ...

:D kurgan
      .......

+/+ değil miydi arkadaşlar ?
      TURKUAZKazım
    • KuRGaN_TR wrote:

Demedi demeyin ...
      şimdi, kendi içinde ışık görse kç haklısın. ama şuan kum torbasından farksızlar. son umutları/şansları sabri-ahmet idi. onlarda ayrıldı. kç artık tarihe gömüldü.
      zekiyim ama aptal değil.
      Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.
      FINAL (made in cccp) Union.
    • KuRGaN_TR wrote:

Demedi demeyin ...
      ne diyon birader sen kimsin :D

KÇ birliği bizi sevmez pek ama :D

EyneL Mefer wrote:

.......

-/- olmuş

• Maskeli SÜVARİ_TR wrote:

KuRGaN_TR wrote:

Demedi demeyin ...
      ne diyon birader sen kimsin :D

KÇ birliği bizi sevmez pek ama :D

EyneL Mefer wrote:

.......

-/- olmuş
      @Maskeli SÜVARİ_TR biladerim ne deyim sarhosum alttan al :D K.Ç severmi sevmezmi gelirlermi gelmezlermi bakacagiz gorecegiz. 8)

@EyneL Mefer +/+ dan vaz gecmisler. Sende +/- den vaz gececekmisin :D
      Bu ses diğer vadiden ...

• Yasinim bu bizim ahmet abi tanisan sende cok seversin yasi 40 kusur biraz cetrefilli bir buyugumuzdur kendisini cok severim hele bide birseybsoyleyecekken ‘simdi bak kuzum suvarinin stratejisi ne biliyo musun...’ diye baslayan cumleleri varya bitiriyor beni. Girgiri birakayim. Ahmet abi 4 donemdir her sekilde benimle olan mukemmel ve saygideger birisi bendeki yeri cok ayridir. Zamaninda onu dinlesem simdi cok baskanyerlerde olurdum. Seviyoruz seni yasli kurt
      ***MAVİ BİRLİKLERİ***

The post was edited 1 time, last by kuzeyce_TR ().

• kuzeyce_TR wrote:

Yasinim bu bizim ahmet abi tanisan sende cok seversin yasi 40 kusur biraz cetrefilli bir buyugumuzdur kendisini cok severim hele bide birseybsoyleyecekken ‘simdi bak kuzum suvarinin stratejisi ne biliyo musun...’ diye baslayan cumleleri varya bitiriyor beni. Girgiri birakayim. Ahmet abi 4 donemdir her sekilde benimle olan mukemmel ve saygideger birisi bendeki yeri cok ayridir. Zamaninda onu dinlesem simdi cok baskanyerlerde olurdum. Seviyoruz seni yasli kurt
      Tam manasi ile 51 oldum ama ben hala 48 diyorum :D
      Bu ses diğer vadiden ...

• kuzeyce_TR wrote:

Yasinim bu bizim ahmet abi tanisan sende cok seversin yasi 40 kusur biraz cetrefilli bir buyugumuzdur kendisini cok severim hele bide birseybsoyleyecekken ‘simdi bak kuzum suvarinin stratejisi ne biliyo musun...’ diye baslayan cumleleri varya bitiriyor beni. Girgiri birakayim. Ahmet abi 4 donemdir her sekilde benimle olan mukemmel ve saygideger birisi bendeki yeri cok ayridir. Zamaninda onu dinlesem simdi cok baskanyerlerde olurdum. Seviyoruz seni yasli kurt
      Stratejimizi acıktan söylüyoruz ama oraya giden yol önemli:)

Bİde yukarıdaki teorilerini gördüm,insallah sana hep öyle teoriler söylemiyordur:):):)

• Maskeli SÜVARİ_TR wrote:

kuzeyce_TR wrote:

Stratejimizi acıktan söylüyoruz ama oraya giden yol önemli:)
      Bİde yukarıdaki teorilerini gördüm,insallah sana hep öyle teoriler söylemiyordur:):):)
      Gecen server sadece izlemek babinda tek koyle hesap takip eden biri olarak maskeli dostum. Teorilerden hic bahsetmedim teorisyen degilim . Kehanet diye basladim kehanet = teori algiladi isen esitlikde sorun var :D

Yazdigimda tek yanlis varmi bilemedim varsa duzeltirsen menmun olurum. K.K diye baslayan birlikte suvari degidiniz olusumun degirmenine su tasimak icin suvariden siyah suvari nickli arkadas ile birlikte k.ç poyraz turnuvacilardan vs arkadaslar vardi. Suan s7 bitirip dinlenmekte olan poyraz dan yine bir kac kisi sonuna suvari ekleyerek gele bilirmi gelir. Hikmetin ekibinden dayak yiyen k.ç den bir kac kisi yedigi dayagin intikami icin gele bilir. Turnuvada bizim gibi eleme bitiren ekiplerden bir kac kisi finale kadar suvari degirmenine su tasiya bilir. Diger sayfada analyser kullanarak mavi birliginin gecmisine ulasma basarisi elde etmistin aybi sekilde bu basarini tekrarlayarak dediklerime baka bilir bizleri aydinlata bilirsin.

Bu yazdiklarim husumet veya hasbihane bir tutum sergilemek amaci ile yazilmiyor. Bu bir oyun kimin ne yaptigi ne kadar yaptigi beni baglamiyor herkezde akil var izan var sadece gordugumu yazdim.Strateji dedigin olgu her beyne gore farkliliklar gostermekte. Kimine gore Birligi icin her seyi yapan cengaverler var. Bu her seyin icinde kufur etmek kufur yemek mevcut birliginden sozde ayrilarak baska birlik kurup rakip oyuncunun yan koylerini yikarak tekrar eski birligine dobmekte var. Hatta isi abartarak ikinci bir hat alarak rakip birliklerin wp lerine girip ajancilik oynayanlar dahi var. Ama bu dediklerim illa sizi kapsayacak diye bir sey yok. Birliklerinizin ( bilerek birliklerinizin diyorum. Yagma icin actiginiz multi birliklerinizi saymadim sadece degirmene su tasimak icin kullandiginiz taseronlari kast ediyorum ) meshur DACHAU kampi gibi olmasinin izahi var ise bebim yazdiklarimin Aksi bir seyi soyler isbat edersen yanlis gormusum gozlerim iyingormemeye baslamis derim yasimiz itibari ile normal bir durum derim.

Maskeli dostum selam ile kal saglicakla. Diger tarafta dedigim gibi finale kadar variz iste idare et :D
      Bu ses diğer vadiden ...

• KuRGaN_TR wrote:

Maskeli SÜVARİ_TR wrote:

kuzeyce_TR wrote:

Stratejimizi acıktan söylüyoruz ama oraya giden yol önemli:)Bİde yukarıdaki teorilerini gördüm,insallah sana hep öyle teoriler söylemiyordur:):):)
      Gecen server sadece izlemek babinda tek koyle hesap takip eden biri olarak maskeli dostum. (8)Teorilerden hic bahsetmedim teorisyen degilim . Kehanet diye basladim kehanet = teori algiladi isen esitlikde sorun var :D
      Yazdigimda tek yanlis varmi bilemedim varsa duzeltirsen menmun olurum. (9)K.K diye baslayan birlikte suvari degidiniz olusumun degirmenine su tasimak icin suvariden siyah suvari nickli arkadas ile birlikte (1)k.ç poyraz turnuvacilardan vs arkadaslar vardi. Suan s7 bitirip dinlenmekte olan poyraz dan yine bir kac kisi sonuna suvari ekleyerek gele bilirmi gelir. (2)Hikmetin ekibinden dayak yiyen k.ç den bir kac kisi yedigi dayagin intikami icin gele bilir. Turnuvada bizim gibi eleme bitiren ekiplerden bir (3)kac kisi finale kadar suvari degirmenine su tasiya bilir. Diger sayfada analyser kullanarak mavi birliginin gecmisine ulasma basarisi elde etmistin aybi sekilde bu basarini tekrarlayarak dediklerime baka bilir bizleri aydinlata bilirsin.

Bu yazdiklarim husumet veya hasbihane bir tutum sergilemek amaci ile yazilmiyor. Bu bir oyun kimin ne yaptigi ne kadar yaptigi beni baglamiyor herkezde akil var izan var sadece gordugumu yazdim.Strateji dedigin olgu her beyne gore farkliliklar gostermekte. Kimine gore Birligi icin her seyi yapan cengaverler var. Bu her seyin icinde kufur etmek kufur yemek mevcut birliginden sozde ayrilarak baska birlik kurup rakip oyuncunun yan koylerini yikarak tekrar eski birligine dobmekte var. (6)Hatta isi abartarak ikinci bir hat alarak rakip birliklerin wp lerine girip ajancilik oynayanlar dahi var. Ama bu dediklerim illa sizi kapsayacak diye bir sey yok. Birliklerinizin ( bilerek birliklerinizin diyorum. (5)Yagma icin actiginiz multi birliklerinizi saymadim sadece (4)degirmene su tasimak icin kullandiginiz taseronlari kast ediyorum ) (7)meshur DACHAU kampi gibi olmasinin izahi var ise bebim yazdiklarimin Aksi bir seyi soyler isbat edersen yanlis gormusum gozlerim iyingormemeye baslamis derim yasimiz itibari ile normal bir durum derim.

Maskeli dostum selam ile kal saglicakla. Diger tarafta dedigim gibi finale kadar variz iste idare et :D
      Numaralandırma yaptım:)

1-Eski K.Ç li ve Poyraz dan 4-5 arkadaş vardı.

Ve eski KÇ li olmalarının nedeni şu ki Onları hiç sevmiyorlar.

2-Hikmetin ekip bizle mi oynuyor ki KÇ intikam icin buraya gelsin.

3-K.K dediğimiz birlik SÜVARİ nin Özel Harekat ekibi gibi oraya gitti.10 kişiyi geçmeyen bi sayı ile.Görevleri o bölgedeki SÜVARİ karşıtı birlikleri kesmekti.Başarılı oldu.Üstüne o bölgede ki bazı arkadaşları da katarak güzel bi olusum oldu.Ne yani bizim kurduğumuz değirmen size mi su taşısa idi?

4-Biz kimseyi taşeron olarak görmedik,taşeron olarak kullanmaya çalısmadık.Kimle anlaşma yapmısız da kullandıktan sonra işimiz bittikten sonra atmışız.Geçen s2 de Lower oyunun erken safhalarında katıldı SÜVARİ ye .Oyunun sonlarına doğru ayrıldı.Bunun sebepleri vardı.Tek köylü hesabınızdan bu sebepleri gözlemleyemiyorsunuz.

5-Yağma için 1 tane bile multi açmadık.Sonradan herhangi bi sebeple oynayamayan veya oyunun ilerleyen safhasında canı sıkılıp oyunu bırakan kisileri tabiki yağmalayacağız.

6- Geçen sene bizim casusluk aktivitelerimize tonla laf atıldı.Sanki karsı taraflar yapmıyormuş gibi .Ama rakibin WoW yıkma planları bile bizim içimizden bize gelecek ordulara bağlıydı yani:) Biz herşeyden haberdar idik planlarımızı ona göre kurduk.Bu sene de aynısını diyor aynı kisiler . Sloganları da "Casussuz bir server olsun" .Güzel slogan ama inanır mıyım? HAYIR.

7-Bölgesinde güçlü olan birlik oyuna bireysel katılan oyuncuları toplar.Bu coğu kosulda geçerlidir.İzah da bu +/+ da bize oyuna başladığımızın 3 katı dısarıdan katılım oldu.

8-Ben Kerem in yazdıklarına istinaden teori dedim.Teori üretmek için teorisyen olmaya da gerek yok ayrıca ,bilgi ve takip yeterli bence.

9-Siyah Süvari nickli arkadaş SÜVARİ deki başkandan sonra en yetkili kişidir.KK da bi SÜVARİ birliğiydi.Bunu hiç anlayamadınız:)
      Adı niye K.K. o bölgeye giden arkadaşlar rica etti diye:)

Son olarak da Turnuvaya kadar bekleyecek veya suan boşta olan veya boşta olmasa bile bize destek için gelecek olanlar olabilir.Ayrıca bu ilk yazında da değinmediğin birşeydi.Ek olarak da bundan normal birşey yok :)