S1 Atsidarymas?

• TS1

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• tranas wrote:

Suiciderboy wrote:

Tranai, man atrodo aš tave atsimenu iš pirmo S1 ar S2 su Elements aljansu žaidei. Jeigu taip užsiregink į ltx, turiu nesuvestų sąskaitų. X(
      gera atmintis,s2 buvo, vat tik aš tamstos nežinau/neatsimenu.Jei dar norėsi sąskaitas suvest - rašyk, nukreipsiu kur tuo metu žaisiu.
      Manęs neatsiminsit nes mano pasirodymas ten mažu mažiausiai skurdus sakyčiau :D Už tai aš atsimenu savo skriaudikus, gaila kad tikriausiai čia mano paskutinis ltx kurį lošiu. Dual ar triple labai nepatinka žaist, o vienam per daug laiko užima.
    • Tu apsispręsk, Shanti yra deivė ar žmogus, nes deivė - mitologinė butybė, todėl, logiškai mąstant, negali būti žmogus. :D
      SWU yra tas, kas yra dabar. (South West Union) Ten mus ir rasite jeigu priimsite iššūkį. O Ruslė pas mus mylimas it gerbiamas. (kad ir, kaip jums būtų skaudu girdėti). Niekada nevertinau tokių atskilėlių, savo vadus išduodančių prisiplakėlių, kaip RUSH. Tuo labiau, kad išdavę savo vadą nieko daugiau nepasiekė. Sakai, WW tai ne įvertinimas? Gal ir neįvertinimas kai komanda ateina tiesiog pasitaškyti be jokių pretenzijų į pergalę. Bet jeigu komanda bando pastatyti WC ir jiems neįšeina tai tuomet jau, brolyti mielas, tai jau įvertinimas. Visi atsimena atominių servą kai jie visus WW kaimus paėmė ir eilėraštį iš jų sudėjo - tai buvo komandos įvertinimas. O RUSH nieko panašaus išpildyti nesugebėjo... Taip, kad tik žodžiai iš jūsų kol kas... vien tik žodžiai ir tuščias garsas.

• Man nuoširdžiai tavęs gaila, nežinau kas tu, tačiau turbūt ne veltui. Kalbi apie kažkokias išdavystes... Tai čia 95% tokių žaidėjų, kurie yra žaidę ne su viena komanda. Pas mus situacija paprasta. Nepatiko vadovavimas, susirinkome savo komandą kitam serveriui. Tai vadinti išdavyste galėtų vadinti labai savotiško mąstymo žmogus...

Dėl praeito serverio mes ir nėjome statyti WW ir nesakome kad jį "laimėjome", nes jo "nelaimėjome". Ėjome gerai praleisti laiką, vėliau nusprendėme padėti Soulscar, kas kaip ir neįėjo į mūsų planą, bet kolektyvas to norėjo :) ww statymu to nepavadinčiau. Palyginimui jūsų aljansas ėjo statyti WW, o jums jūsų sąjungininkai to net nebūtų leidę :D :D :D . Atsitrenkėt veidų į purvą, net sulindę žmonėms į šikną, kurie tyčiojosi iš jūsų ir visaip niekino serverio pradžioje. Nieko nesugebėjote pasiekti, nors jūsų acc kiekis buvo +100. Kam kam, bet jums tikrai siūlyčiau patylėti. O tu nebedaryk gėdos savo aljansui, nes žinau kad ir pas jus yra puikių žaidėjų kuriuos tikrai gerbiu ;).

Kaip ten gausi sakė šiuolaikiniame Lietuvos traviane yra trys keiksmažodžiai - toras, woske ir rusle. O kai du iš jų viename aljanse, tai gero nelauk. :S
    • Jofke wrote:

Man nuoširdžiai tavęs gaila, nežinau kas tu, tačiau turbūt ne veltui. Kalbi apie kažkokias išdavystes... Tai čia 95% tokių žaidėjų, kurie yra žaidę ne su viena komanda. Pas mus situacija paprasta. Nepatiko vadovavimas, susirinkome savo komandą kitam serveriui. Tai vadinti išdavyste galėtų vadinti labai savotiško mąstymo žmogus...

Dėl praeito serverio mes ir nėjome statyti WW ir nesakome kad jį "laimėjome", nes jo "nelaimėjome". Ėjome gerai praleisti laiką, vėliau nusprendėme padėti Soulscar, kas kaip ir neįėjo į mūsų planą, bet kolektyvas to norėjo :) ww statymu to nepavadinčiau. Palyginimui jūsų aljansas ėjo statyti WW, o jums jūsų sąjungininkai to net nebūtų leidę :D :D :D . Atsitrenkėt veidų į purvą, net sulindę žmonėms į šikną, kurie tyčiojosi iš jūsų ir visaip niekino serverio pradžioje. Nieko nesugebėjote pasiekti, nors jūsų acc kiekis buvo +100. Kam kam, bet jums tikrai siūlyčiau patylėti. O tu nebedaryk gėdos savo aljansui, nes žinau kad ir pas jus yra puikių žaidėjų kuriuos tikrai gerbiu ;).

Kaip ten gausi sakė šiuolaikiniame Lietuvos traviane yra trys keiksmažodžiai - toras, woske ir rusle. O kai du iš jų viename aljanse, tai gero nelauk. :S
      kas yra woske ir rusle? :D Man idomu
    • Esmė ne tame, kad keiti komandą, o tame, kaip tu tai darai. Jeigu vaikštai į mytus, spaudi vadui ranką ir turi jo visišką pasitikėjimą, o paskui suskaldai komandą ir pasiskelbęs vadu išsivedi žaidėjus po kita vėliava tai joks čia komandos keitimas - zapadlo čia.
      Na, gal aš, kaip tu sakai, "savotiško mąstymo žmogus", bet tiek žaidime tiek gyvenime niekam nelipu per galvas ir neišduodu tų, kurie manimi tiki. Kas liečia WW statybas tai nežinau, kaip ten ta diplomatija susidėliojo, bet spėju, kad SWU vadai pasirinko mažesnę blogybę - geriau nepastatyti WW nei leisti pastatyti tiems, kas neverti laimėti. Kalbant apie traviano blogybes tai nereiktų Tomuko utėliuko šalia manęs ir Ruslės statyti. Čia tas pats, kas su šiltu š... į veidą. Bet jeigu jau woskę su manim gretini tai tu ir spirgius - broliai dvyniai. :D
    • Čia apie save pirmoje pastraipoje kalbi? Nes aš asmeniškai į meetus nevaikščiojau ir rankos nespaudžiau. Prašau nešmeižti. Pasiūlyti žaidėjui kitą serverį žaisti naujai buriamoje komandoje, o ne su sena nėra komandos skaldymas, tai patvirtins tau 99% žaidėjų.

Dar sykį paskaityk ką parašiau. Citavau kito žmogaus mintis. Nei pritariu, nei nepritariu jam ;)
    • Na, suk kaip nori, bet esamo aljanso vadui nežinant burti jo žaidėjus kitam servui, mano akimis žiūrint, yra išdavikiškas poelgis.
      Suprantama - visi skirtingi esame, su skirtingomis moralės normomis. Kai kartą žurnalistas paklausė žmogėdros ar jam negaila, kad jis ant kaklo turi pasikabinęs 9-nias žmonių kaukoles tai jis atsakė, jog labai gaila, nes jo pusbrolis turi 12-ka... Taip, kad man nuoširdžiai tavęs gaila...
      Žinoma, nesmerkiu tavęs, nes suprantu tokius, kaip tu. ;)
    • O aš ne vieno iš jūsų nesuprantu, nes aš buvęs seno SWU aljanso narys. Nebuvau aktyvus žaidėjas tuo metu ir nešnekėsiu iš tos pusės, nes aš tikrai nesu tiek nusipelnęs, kad galėčiau už SWU šnekėt, bet man tai liūdna matyt paimta žinomo aljanso pavadinimą... Man įdomu ar bent vienas iš jų yra su SWU žaidęs. Iš esmės čia nenusikaltimas, bet kai aš išgirdau kad yra SWU aljansas (Man buvo pasakyta TIKRASIS SWU aljansas) tai tikrai buvo įdomu sužinoti kas ten lošia, o pasirodo tik pavadinimas pavogtas. Jeigu žmonės sugeba už žinomo aljanso pavadinimą žaist, kai jie su tuo nieko bendra neturi, tai ko stebėtis kit kuo?
    • O, kas jeigu SWU dabartiniai nariai yra žaidę senajame aljanse? Atsiprašysi mūsų, kad nieko nežinodamas iškart vagimis apšaukei?

Džiaugiuosi, kad pavyko išlaukti 1s, nors žaidėjų ne daug, bet visi geriausi susirinko. Nors dar naujoko apsauga pas daugumą, bet mūšiai jau verda. Tiesa, kol kas mūšiai tik aukcionuose... Bet tikrai įspūdingi, kaip LT servams.

Screenshot by Lightshot
    • Thor88 wrote:

Ir dar ne pabaiga :D Kainos, kaip com prasideda.

Screenshot by Lightshot
      Pirmas salmas uz 1200 auksiniu parsidave. Apsaukiau, nes atejau, paklausiau kas sitam SWU is senu lose, bet negavau atsakymo. Cia kazkur pradzioj sitos temos apie tai snekejom.

rusle wrote:

trumpai atsakysiu kas toi SWU komandoi:

si SWU komanda yra praktiskai nauja bet su didelia perspektyva sis servas bus jai trecias LT serve,
      zinau kad seniau buvo SWU komanda,bent girdejau is senu zaideju
      as pats pradejau zaisti pries 4 metus ir patekau i SWU aljansa
      nepamenu del kokiu priezasciu zaidimo eigoje musu vadai mete zaidima ir as peremiau vadovavima
      taip ir liko tas pavadinimas SWU,todel ir toliau startuoju su situ aljanso pavadinimu

klausi kas toi SWU komandoi?
      geri ir draugiskiki linksmi zmones kurie nori tureti malonuma zaidziant traviana,o ne kaip kiti matuotis
      SWU dvasingumui palaikyti daromi meet minimum du kartus i metus
      zodziu SWU- tai labai gera komandine dvasia
      Is esmes sakau, nerupi man, as cia tik tarp kitko pasakiau. Tiesiog klaidinat zaidejus. Man asmeniskai SWU buvo ne tik ally, daug zmoniu pazinau, bendravau, is ju daug ko ismokau... KIek kalbejau apie nauja versija ir vel pasakysiu. Atsirado nauja versija daug normaliu ir rimtu zaideju paliko si zaidima, todel ir renkam servus kuriuose puse multu, o vaikai kurie turi pinigu bando irodyti, kad jie moka zaisti :/
    • Taigi Ruslė aiškiai viską pasakęs buvo: atėjo žaisti prieš 4 metus į JAU SUKURTĄ SWU aljansą. Taigi, sužaidė su ten surinktais žaidėjais raundą - patiko. Nutarė pakartoti. Pavadinimo kito nekeitė, nes jau buvo pripratę visi. O kai aljansas gyvuoja 4 metai tai nieko keisto, kad pavadinimas toks, koks yra ir nebebus jau keičiamas, nes pagal šio aljanso pavadinimą identifikuojami tam tikri žaidėjai (žaidėjų branduolys). Taigi, mano suvokimu:
      1. Ruslės valdomas SWU 4 metus vykdo nepertraukiamą veiklą ir jau yra atpažįstamas, o tas "senasis swu" yra senai pabaigęs savo gyvavimą.
      Jeigu susirinktų vėl ta senoji SWU komanda ir paprašytų Ruslės, kad pasikeistų pavadinimą tai esu tikras, kad Ruslė be jokių debatų persivadintų į "SWU-New" ;) Bet pats puikiai žinai, kad tos komandos jau senai senai nebėra ir nebebus. Čia lygiai tas pats, kas reikšti pretenzijas jeigu kas nors kokiais KOVAIS pasivadins (kur aljansas jau 10 metų, kaip išnykęs).

2. Niekas pavadinimo nevogė, nes Ruslė jau atėjo į taip pavadintą aljansą. O, kodėl jis buvo būtent taip pavadintas tai galima daryti prielaidą, jog jame žaidė (vadų tarpe buvo) kažkas iš senojo SWU.

3. Kalbant apie patį pavadinimą tai - South West Union yra tiesiog nuoroda į dislokaciją. - | - regionas. Šitaip gali bet kas pasivadinti ir nebus jokios problemos. Čia tas pats, kas pradėti persekioti sporto klubus, kurie naudoja Žalgirio pavadinimą. Nes juk jie nei velnio nėra tie žmonės, kurie kariavo Žalgirio mūšyje. Taigi, pagal tą logiką reiškiasi, jog jie pavogė mūšio pavadinimą. Žiūrėk kiek vagių (Kauno Žalgiris, Vilniaus Žalgiris, A.Sabonio Žalgirio krepšinio centras, Žalgirietis, BC Žalgiris...).

Tikiuosi, jog pagavai loginę mintį ir daugiau nebebus kaltinimų pavadinimų vogimu. ;)
      Nes žiūriu, kad dėl to pavadinimo jau tokios aistros keliamos, jog Gausiper... tuoj išifruos, kad SWU tai

Toras, Woskė, RUslė :D:D:D

The post was edited 1 time, last by Thor88 ().

• Thoras totaliai nusisneka kaip ir visada, jokio cia rimto raundo nebus baltic travas mire visiskai po keliu menesiu kai sujunge servus, kad kazkoks auksininkas paklojo beveik 50e ant salmo nereiskia kad servas bus idomus, kur cia idomumas kai i serva nesusirenka 1k zaideju, iki artu ju liks 200, ir kur cia idomumas, idomumas isikelti i sibira kai nera 1k zaideju haha.
    • /
      Siuntėjas: cezaris
      Tema:MM-diplomatija
      Išsiųsta:šiandien, 19:19
      Pranešti apie spamą Trinti delete
      trumpai apie diplomatija:

sąjungos-aljansai:
      SWU-N
      GG
      BG
      B
      GRIP
      MH

viskas pazimeta ant zemelapio
      ir atsiminkit jokiu pazeidimu negali buti

cezaris
      /

Labas rytas, serveryje 1000 žaidėjų, Ruslė sudarė sąjungas su visais serverio aljansais. Nu gal jau dabar pavyks :rep04: pastatyt jums? :) :D

Įrašas redaguotas dėl necenzūrinės kalbos. (Shanti)
      Ts8 - TheGeneral / Ts5 - RIP / Ts6 - Zulikas / Ts1 - Haremas / Ts1 - Criminal / Com3 - Thanatos

The post was edited 1 time, last by Shanti ().