S1 Atsidarymas?

• TS1

The Tournament 2018 Qualification starts on the 13th June 2018!
    Don't miss Safiren's Corner!

Dear community, We're happy to inform, that Tournament Qualification servers just started! More information about it you can find here!

• DumasLTU_LT wrote:

torai tu mums paslauga padarei , leidai acikratyti fermom ir ju padauginai :)

Kas roa Liecia tai roa jau verkslena , o dar tik pradejom karus , seip mes uz tai tau dekingi kad visus mus tik sustiprinai ir ++ regionas kaip niekad vieningi , atakos eina i roa kiekviena diena kaimai griuna tiesiog viskas idialu :)

RoA47 Dabar ju tiek yra , o buvo 59

DumasLTU_LT wrote:

RoA46

kaip diena taip trinasi po viena , offai beveik visu sugaudyti , kaimu net nezinau kiek apgriautu roa taip kad patykiek kom nori manau tai nera svarbu kom tyki , esme darbai ,o ne kalbos ar as klystu? jiems buvo pries karus siulyta sajungos , bet jie kaip ponai nesutiko ir paime tavo zaidejus ,todel musm regionas liko dar idomesnis ir yra ka griauti , ferminti , kur anksciau po 500k priferminau , nes nieko nebuvo ferminti dabr ciut ne po 2 milijonus ,tai zinai geriau mano zaidejas iskeps tos 2-3k daugiau negu ta ferma per visa serva tiek iskeps su 1 lvl gynklu ir su jo vargo tiek bus kad neduok tu d.... :D
      Gelbėkitės nuo Dumo iniršio, didysis vadas jau beveik užkariavo pasaulį. Kasdien po vieną žaidėją ištrina ir taip jau 5 mėnesius, jaučiu - paskutinioji ateina.
    • Amadeo wrote:

ruzlas wrote:

Reperis wrote:

Ruzlai, gal nori į komandą?
      ne supratau,isviarsk as,pats kei komanda ir gimias vadovautigeros dienos
      Ruzlas gal jau nebekomentuk nes akis skauda tavo nesamones skaityt. Adminai trynkit tuos offtopics
      laba. diena, pautmadeo

ismok rasiti. ar isvis pacai mokykla baiges, aikivaidzei nesuprantete ka saokote jir, kas tas oftoupic, smierda anglofeisizmu. pasiaiskinkite

geros dienos
    • ruzlas wrote:

Amadeo wrote:

ruzlas wrote:

Reperis wrote:

Ruzlai, gal nori į komandą?
      ne supratau,isviarsk as,pats kei komanda ir gimias vadovautigeros dienos
      Ruzlas gal jau nebekomentuk nes akis skauda tavo nesamones skaityt. Adminai trynkit tuos offtopics
      laba. diena, pautmadeo
      ismok rasiti. ar isvis pacai mokykla baiges, aikivaidzei nesuprantete ka saokote jir, kas tas oftoupic, smierda anglofeisizmu. pasiaiskinkite

geros dienos
      Uzjauciu. Visiems sunku, bet pats to nezinai.
    • Tai va, atranka prasideda jau uz poros savaiciu :)
      o cia pasirodo biski nelaiku papaisiau, paziurejau i tema, S1 restartas, tai neziuredamas kas buvo rasyta, maniau, kad kalba eina apie busimaji, startuosianti rudeni serva :)
      p.s. viena grupe su rusais :/
      SoulScar 4ever!
      Pagrindinis kelias tas, kuriuo vaziuoja tankas X(
    • DumasLTU_LT wrote:

Keitiklis - Kovų ataskaitų reporteris Traviane.

nezinau istrins ar ne ta posta , bet jei nepasakysiu griausiu save

Cia paskutinis mano parasytas pasisakimas , dar viena sulauksite po to kaip baigsis servas , sekmes visiems ji zaidziant :)

Iš pranešimo pašalinti įžeidimai. Shanti
      Seni, visa serva giriesi ne savo darbais, aciu GG kurie tave visa serva defino ir kurie mano cropa nugriove. Pasiziurek mano profili per GT jei sugebi ir ten pamatysi kiek kas malku gavo :D Geros vasaros visiems, rudeni susitiksim, paziuresim kaip be kruvos stukaciu zaisi :D
    • New

Amadeo wrote:

DumasLTU_LT wrote:

Cia paskutinis mano parasytas pasisakimas , dar viena sulauksite po to kaip baigsis servas , sekmes visiems ji zaidziant :)

Seni, visa serva giriesi ne savo darbais, aciu GG kurie tave visa serva defino ir kurie mano cropa nugriove. Pasiziurek mano profili per GT jei sugebi ir ten pamatysi kiek kas malku gavo :D Geros vasaros visiems, rudeni susitiksim, paziuresim kaip be kruvos stukaciu zaisi :D
      Amadeo, stukaciu nebuvo, visi jusu ofai pagauti deka geru ir aktyviu zaideju, o kas svarbiausia - protingos valdzios.
      O vysnele ant torto - jusu ww nunulintas

The post was edited 1 time, last by Sergej ().

• New

Sergej wrote:

Amadeo wrote:

DumasLTU_LT wrote:

Dumas, stukaciu nebuvo, visi jusu ofai pagauti deka geru ir aktyviu zaideju, o kas svarbiausia - protingos valdzios.O vysnele ant torto - jusu ww nunulintas
      Laukiau kol parasysit :D Jusu offai visi pagauti, du ally pries musu randomu ally kuris visa serva zaide aktyvu game, ir net ww nenuvalet :D Ir seni, kas griauna ww 60 lygio :D O del offu... pagal jus visa serva jus visus musu offus sugaude :D 6 pagrindiniai offeriai net is namu nejudejo, neskaitant likusiu mazesniu :D Jei zaideju Aras ir Kurmis offus pagavot mes be offu :P Apie ka ir sneka jau visas servas kad jus melagiai ir savo fantaziju pasaulyje gyvenat :D Kertam is stoliniko kad jei ir BG pastatys ww musu ww bus aukstesnio lygio nei jusu? :D Klaunai :D Puldami ww pralaimejome ne mes o jus, viskas pagal plana :D Mes per savaite priferminam resu dviem tokiems offams kaip siandien palikot, o jus du elitiniai ally nesugebat randomu isnesiot visa serva ir dar cia rekiat :D Jei nepatingesiu ikelsiu jusu elitiniu offu logus tai iki asaru juoksis visas servas kaip jus per 10 menesiu sugebejot offus po 40k grudo sukaupt :D