The Animals

• C
    • + | -

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• aywen_TR wrote:

Turkish Power wrote:

İlla Alfa nın Wakeful a attığı mesajları mı paylaşalım.
      toygun abiye sor anlatsin.. koleyle forumda tartisdigimizda telde konusmustuk..biz burda yabancilara karsi oynuyoruz basimiz sıkissa sizxen yardim istiycez sizinki skissa bizden istiyceksiniz demisti.birbirimize sahip cikmaliyiz felan demisti ..yalanmiymis ?
      bireysel olarak yardim isteyene yardim ettik antonina bunun kanitidir hadi onu gectim senin birliginden tolga benden hesap etkili hiz tilsimi istedi ikilettim mi bi sor ? yardim etmek ayri hayali fantazilere alet olmak ayri eger adamusu kötü gostermek istesem başarisiz göstermek istesem hizi vermezdim ayni şekilde cof başarisiz olsun istesem oyuncusuna destek vermezdim daha fazla soru var mi ?

bide adamus forumunda benim için ayaklar baş oldu diye atip tuttugunuzda donüp ona ragmen hayali fantazinize destek mi verecektik ? bak ben sayfaniza yazmiyorum ikileyin sizde yazmayin boş yapmayin aglicaksanizda başka yerde aglayin .

son olarak

tüm başkanlari kandirdim hepsine inşa verecem destek verecem dedim sonra arkadan bicakladim ihanet ettim , dacia ve italyaya inşalari sattim türk degiliz biz ermeniyiz başka bi itiraf isteyen var mi istediginiz herşeyi kabul ediyorum golge etmeyin ikileyin yeter.
    • _köle__TR wrote:

aywen_TR wrote:

Turkish Power wrote:

toygun abiye sor anlatsin.. koleyle forumda tartisdigimizda telde konusmustuk..biz burda yabancilara karsi oynuyoruz basimiz sıkissa sizxen yardim istiycez sizinki skissa bizden istiyceksiniz demisti.birbirimize sahip cikmaliyiz felan demisti ..yalanmiymis ?
      bireysel olarak yardim isteyene yardim ettik antonina bunun kanitidir hadi onu gectim senin birliginden tolga benden hesap etkili hiz tilsimi istedi ikilettim mi bi sor ? yardim etmek ayri hayali fantazilere alet olmak ayri eger adamusu kötü gostermek istesem başarisiz göstermek istesem hizi vermezdim ayni şekilde cof başarisiz olsun istesem oyuncusuna destek vermezdim daha fazla soru var mi ?
      bide adamus forumunda benim için ayaklar baş oldu diye atip tuttugunuzda donüp ona ragmen hayali fantazinize destek mi verecektik ? bak ben sayfaniza yazmiyorum ikileyin sizde yazmayin boş yapmayin aglicaksanizda başka yerde aglayin .

son olarak

tüm başkanlari kandirdim hepsine inşa verecem destek verecem dedim sonra arkadan bicakladim ihanet ettim , dacia ve italyaya inşalari sattim türk degiliz biz ermeniyiz başka bi itiraf isteyen var mi istediginiz herşeyi kabul ediyorum golge etmeyin ikileyin yeter.
      köle zincirini kirmis yine :) neyse bizde kime ne anlatiyoz alin sayfanizda planinizda sizin olsun.. basarilar
    • wanlı_TR wrote:

Osman_TR wrote:

zekiLiseli_TR wrote:

wanlı_TR wrote:

forum baya hareketlendi :D daha başarisizligi trollere baglayan yok.
      Kemal Başer gelmedi ondan, açıkçası harbiden niye gelmedi merak ettim...
      marangayı uzak tutmakla meşgul bence :D malum konu ağır maranga gelirse armageddon savaşı çıkarrır :D :D
      puahahaha :D dostum başta biz uyarmadik mi herkes birbirinin ardindan iş ceviriyor.önune gelen bize troll dedi :) aslinda hepsi birbirini trollemiş.bu arada maranga olaylari anlamaya calişiyormuş.
      yok yaw herkes herşeyin farkındaydı da inanmak istemiyodu :D

WAGNER LOVE wrote:

çiçili_TR wrote:

günah keçisi trollermi oldu yoksa ihale animalsami kaldı büyük üstad kemal emmiden açiklama bekliyoruz :?:
      ihale animalsa kaldı :D troller zaferin kıyısında :D
      Az öncede dedim :D herkes sessizce köşesine çekilsin :D inşa alsanızda kuramıcaktınız. bari az bi farkla dacia yada ruslar kurarsa biz izin vermedik derler:D İnşa alsalar kuramadılar olacak :D

zeki_liseli wrote:

@Osman_TR @çiçili_TR @MeRt__ şş reyis online mısırları patlatın buralar karışacak
      tamda kulaklığı takdım cs giriyodum :D
    • wanlı_TR wrote:

Triska wrote:

essköylü_TR wrote:

Gelelim inşa planları konusuna , oylama yapıldı 11-8 sonuç..

Eleme serverında türk , türkü yıkar.Final serverına gelir türkler birbirleri arkasından iş çevirir küfür eder .

Türklerin bazıları kanlı bıçaklı olur , Cof(çinliler-vietnamlılar-araplar) , müfreze ( yunanlılar, fransızlar, endonezyalılar) ile birlikte olur.

Maraz , hababam ın elindeki wow u ordu çakarak reisler.
      Adamus bir cof bir müfreze bir orası bir burası gider gelir. Üstüne türklerin ittifak oldukları , (başta kendileri de öyle) birliğe inşa planı almak için asker çakar..

Bizim haricimizde griye inen tek hesabı yanlız bırakır, Wow kurucaz öyle yapıcaz böyle yapıcaz der gider rahat bölgeler de şöyle asker bastım böyle asker bastım diye havalara girer.

İnşa planları koordinatları forumda açıkca ilan edildi. Wow kurmak istiyordunuz neden buna yönelik çalışma yapmadınız ? (Müfreze bu konuda tebriği hakediyor.)

Beyler dönün bi kendinize bakın.. Oyun matematik oyunu , bir çok şey belli. Burda yazarak oyun kazanılmıyor.
      Yahu siz mi safsınız ??? Yoksa eşşekler ve atlar da genelde rastlanan bir durum mudur bu ???

Olayı nasıl bu kadar rosalinda formatına solabiliyorsunuz ??? Bu safsataları insanlar yiyecek birde gelip bizde sizinle seneye tepişmek isteriz mi diyecek ???

2 tane inşa planı aldınız ikisini de yabancılara verdiniz , elinizde wow var aylardır defansımız şöyle var defansımız böyle var diye kişneye kişneye yazıyorsunuz burada...

Çok demokratiksiniz, çok delikanlısınız çıkıp deseniz ey Türkler siz parça parça olmuş durumdasınız biz hayvanlar iki tane plan aldık bu işi biliyoruz gelin bizi destekleyin ....

Böyle bir çağrı yapmış olsanız size destek vermeyen eşşoğlu eşşektir....

Sizin yaptığınız yukarda yazdığımdan daha ileri boyutta maalesef....
      animalsin son yaptigina herkes şaşirdi ama gizli bi ittifak kurmuş.dacia bence animalsi kullanacak animalsda bizde wow kurduk diye bunu kullanacak alan razi satan razi misali

Bir tarafta Türk bir oyuncunun hesabında olan wow köyü var ve yabancılar tarafından destekleniyor...

Diğer tarafta maalesef abi peçete kağıdı olmaktan 1 dirhem öteye gidemeyecek yapılmış bir eylem var...

Ben ikisinde benzer bir taraf göremiyorum, kişneyen arkadaşlar bu benzetme üzerinden yaptıkları yanlışı pazarlamaya çalışıyorlar ama yemiyor Yani...

Bu lekeyi asla silemezler ....

#Dana Kavurma diye aldık At eti çıktı...

hgxf_TR wrote:

''2 tane inşa planı aldınız ikisini de yabancılara verdiniz ''
      Travian final serverlarında bir Türk birliginin yaptıgı en dogru hareketti. Bu hareketten hiçbir Anımals oyuncusu pişman degıl (son olaylardan sonra ne kadar dogru oldugunu da anladık )

''Çok demokratiksiniz, çok delikanlısınız çıkıp deseniz ey Türkler siz parça parça olmuş durumdasınız biz hayvanlar iki tane plan aldık bu işi biliyoruz gelin bizi destekleyin''

Eger birazcık oyunu okuyabılseydın bunu yazacagına ınanmıyorum. Adamlar 60 m def koymuş wow a siz 10 m bıle defi olmayan bırlıklere neden ınsa vermedınız dıye soruyorsunuz

Bu sw a anımals ın gelme sebeblerı arasında bır Turk bırlıgıne wow kurduralım gıbı hayaller yoktu ama Rusların yenılmez olmadıgını gostermek gelme sebeblerınden bırıydı Anımals oyunun ılk gununden son gunune kadar bu yonde hareket etmıştir.

Bir Rumen birliğine wow kurdurma gibi bir hayaliniz mi vardı Peki ???

Sorguladığım çok açık ... 2 tılsım aldın 1 tanesini stratejin doğrultusunda kullandın verdin dacia ya anladık...

2. Tılsımı kendin kullanmadın madem... Neden Türklerin wowuna vermedin, üstelik bu doğrultuda kamuoyunun ciddi bir talebi varken....

Savunma miktarını hiç bahane etme senin kadar bizde takip ediyoruz wowların içerisindeki savunma miktarlarını... Planların aktifleşmesi wow tahılının düşmesi ile birlikte blok savunmalarda wowa girdi... Eleştirdiğin 10m defanslı wowa uçsuz bucaksız Defansınızdan atardınız bir 10m hani hepimiz Türküz .....
    • aywen_TR wrote:

_köle__TR wrote:

aywen_TR wrote:

Turkish Power wrote:

bireysel olarak yardim isteyene yardim ettik antonina bunun kanitidir hadi onu gectim senin birliginden tolga benden hesap etkili hiz tilsimi istedi ikilettim mi bi sor ? yardim etmek ayri hayali fantazilere alet olmak ayri eger adamusu kötü gostermek istesem başarisiz göstermek istesem hizi vermezdim ayni şekilde cof başarisiz olsun istesem oyuncusuna destek vermezdim daha fazla soru var mi ?bide adamus forumunda benim için ayaklar baş oldu diye atip tuttugunuzda donüp ona ragmen hayali fantazinize destek mi verecektik ? bak ben sayfaniza yazmiyorum ikileyin sizde yazmayin boş yapmayin aglicaksanizda başka yerde aglayin .

son olarak

köle zincirini kirmis yine :) neyse bizde kime ne anlatiyoz alin sayfanizda planinizda sizin olsun.. basarilar
      size bir şey anlatin diyen oldumu önce inşadaki defin kesilecegi zamani dogru hesaplayip oraya manco yu ve kahoyu atip inşa almayi ögrenin ki sonra aglamayin inşa diye, vahada asker kestirmeyin oyun ogrenin sonra gelin bana ozmn oynu anlatin . hadi simdi kendi forumunuza bu kadar muhattablik yeter size bakin müfreze tarafinda bi inşa varin cofu satip bi daha müfrezeye dönün .
    • Triska wrote:

Bir tarafta Türk bir oyuncunun hesabında olan wow köyü var ve yabancılar tarafından destekleniyor...

Diğer tarafta maalesef abi peçete kağıdı olmaktan 1 dirhem öteye gidemeyecek yapılmış bir eylem var...

Ben ikisinde benzer bir taraf göremiyorum, kişneyen arkadaşlar bu benzetme üzerinden yaptıkları yanlışı pazarlamaya çalışıyorlar ama yemiyor Yani...

hgxf_TR wrote:

Travian final serverlarında bir Türk birliginin yaptıgı en dogru hareketti. Bu hareketten hiçbir Anımals oyuncusu pişman degıl (son olaylardan sonra ne kadar dogru oldugunu da anladık )

''Çok demokratiksiniz, çok delikanlısınız çıkıp deseniz ey Türkler siz parça parça olmuş durumdasınız biz hayvanlar iki tane plan aldık bu işi biliyoruz gelin bizi destekleyin''

Eger birazcık oyunu okuyabılseydın bunu yazacagına ınanmıyorum. Adamlar 60 m def koymuş wow a siz 10 m bıle defi olmayan bırlıklere neden ınsa vermedınız dıye soruyorsunuz

Bu sw a anımals ın gelme sebeblerı arasında bır Turk bırlıgıne wow kurduralım gıbı hayaller yoktu ama Rusların yenılmez olmadıgını gostermek gelme sebeblerınden bırıydı Anımals oyunun ılk gununden son gunune kadar bu yonde hareket etmıştir.

Sorguladığım çok açık ... 2 tılsım aldın 1 tanesini stratejin doğrultusunda kullandın verdin dacia ya anladık...

2. Tılsımı kendin kullanmadın madem... Neden Türklerin wowuna vermedin, üstelik bu doğrultuda kamuoyunun ciddi bir talebi varken....

Savunma miktarını hiç bahane etme senin kadar bizde takip ediyoruz wowların içerisindeki savunma miktarlarını... Planların aktifleşmesi wow tahılının düşmesi ile birlikte blok savunmalarda wowa girdi... Eleştirdiğin 10m defanslı wowa uçsuz bucaksız Defansınızdan atardınız bir 10m hani hepimiz Türküz .....

Bunun rumen veya baskası ıle alakası yok ruslara karşı en guclu onlardı o yuzden hamlemızı bu yonde yaptık ve birde gride bızım ıle işbirligi yaptıklarını da eklemek gerek.

''Neden Türklerin wowuna vermedin'' yeterli çalışma ve azim i sarfetmedıklerını dusunuyoruz

''Defansınızdan atardınız bir 10m hani hepimiz Türküz .....'' yarım yamalak iş yapmayı sevmıyoruz bır yere destek verıyorsak tam anlamıyla oraya odaklanmak ıstıyoruz.
      T4.4 Speed 3x Server- Roma- Vuruş Gücü, Emperyan, Ceasaris, Mancınık Rekoru

HGXF-BEST OF ROMA-HUGE-NOTA
    • Ben dünden beri ortalıkta gözlüklü at fotoları, veya zıplayan tepişen eşek fotoları göremiyorum ...

Ne oldu yaaaa hani eğleniyordunuz finallere kadar...

Eğlence bitti herhalde....

#alayınızatrolüm
      #osman+Zeki Benidekabuledinkardeşlerim...
    • Triska wrote:

Ben dünden beri ortalıkta gözlüklü at fotoları, veya zıplayan tepişen eşek fotoları göremiyorum ...

#alayınızatrolüm
      biz adamus muyuz ki çizgimiz olmasın. hadi ordan :D
    • Triska wrote:

wanlı_TR wrote:

Triska wrote:

essköylü_TR wrote:

Eleme serverında türk , türkü yıkar.Final serverına gelir türkler birbirleri arkasından iş çevirir küfür eder .

Türklerin bazıları kanlı bıçaklı olur , Cof(çinliler-vietnamlılar-araplar) , müfreze ( yunanlılar, fransızlar, endonezyalılar) ile birlikte olur.

Adamus bir cof bir müfreze bir orası bir burası gider gelir. Üstüne türklerin ittifak oldukları , (başta kendileri de öyle) birliğe inşa planı almak için asker çakar..

Bizim haricimizde griye inen tek hesabı yanlız bırakır, Wow kurucaz öyle yapıcaz böyle yapıcaz der gider rahat bölgeler de şöyle asker bastım böyle asker bastım diye havalara girer.

İnşa planları koordinatları forumda açıkca ilan edildi. Wow kurmak istiyordunuz neden buna yönelik çalışma yapmadınız ? (Müfreze bu konuda tebriği hakediyor.)

Beyler dönün bi kendinize bakın.. Oyun matematik oyunu , bir çok şey belli. Burda yazarak oyun kazanılmıyor.
      Yahu siz mi safsınız ??? Yoksa eşşekler ve atlar da genelde rastlanan bir durum mudur bu ???
      Olayı nasıl bu kadar rosalinda formatına solabiliyorsunuz ??? Bu safsataları insanlar yiyecek birde gelip bizde sizinle seneye tepişmek isteriz mi diyecek ???

2 tane inşa planı aldınız ikisini de yabancılara verdiniz , elinizde wow var aylardır defansımız şöyle var defansımız böyle var diye kişneye kişneye yazıyorsunuz burada...

Çok demokratiksiniz, çok delikanlısınız çıkıp deseniz ey Türkler siz parça parça olmuş durumdasınız biz hayvanlar iki tane plan aldık bu işi biliyoruz gelin bizi destekleyin ....

animalsin son yaptigina herkes şaşirdi ama gizli bi ittifak kurmuş.dacia bence animalsi kullanacak animalsda bizde wow kurduk diye bunu kullanacak alan razi satan razi misali

hgxf_TR wrote:

haklisin ama bu saatten sonra yapacak bişeyde yok takma kafani.
      At birligide iyi uyuttu bu arada milleti.
      Bu sayfaya gelip yazanda kemal bize laf ediyordu.sahi 2 kelamda ondan bekliyoruz.bakalim ne diyecek.
      Seyduna
      Her elini sıkanla dost,her canını sıkanla düşman olma...
    • Triska wrote:

Ben dünden beri ortalıkta gözlüklü at fotoları, veya zıplayan tepişen eşek fotoları göremiyorum ...

#alayınızatrolüm
      2 saattir buraya yazarken bir yandan Rus köyü yıkıyorum. Gece sakinleyince rapor falan atarım. Eğlence devam yani. Hani sizin için eğlence boş boş ortalarda takılıp nara atmak olsa da, bizim eğlence anlayışımız farklı.
      Tywin Lannister - FURY - AT KAFASI - Atın İntikamı

The Best Alliance of 2017(Animals)
    • wanlı_TR wrote:

Triska wrote:

wanlı_TR wrote:

Triska wrote:

essköylü_TR wrote:

Yahu siz mi safsınız ??? Yoksa eşşekler ve atlar da genelde rastlanan bir durum mudur bu ???Olayı nasıl bu kadar rosalinda formatına solabiliyorsunuz ??? Bu safsataları insanlar yiyecek birde gelip bizde sizinle seneye tepişmek isteriz mi diyecek ???

hgxf_TR wrote:

haklisin ama bu saatten sonra yapacak bişeyde yok takma kafani.At birligide iyi uyuttu bu arada milleti.
      Bu sayfaya gelip yazanda kemal bize laf ediyordu.sahi 2 kelamda ondan bekliyoruz.bakalim ne diyecek.
      uyutmadı :)tam tersine sonradan geliştirdikleri bir strateji oldu .gelen tebrik etti giden tebrik etti .e haliyle havaya girdiler .
      bir çuval inciri berbat ettiler farkında değiller .bu durum sürekli karşılarına çıkacak .çok rahatsız olcaklar bu durumdan ama nasıl toparlarlar bilemem artık....
    • Osman_TR wrote:

Triska wrote:

#alayınızatrolüm
      biz adamusmuyuz ki çizgimiz olmasın. hadi ordan :D
      Troll seçme sınavı ve sözlü mülakat var ohoo.. sicilden olmaz bu :D

O değilde şunu gördükçe gülüyorum
    • wanlı_TR wrote:

haklisin ama bu saatten sonra yapacak bişeyde yok takma kafani.At birligide iyi uyuttu bu arada milleti.
      Kimi uyuttuk ne söz verdikte yapmadık :D
      Mantıklı düşünenler kırgın olsa bile hak veriyor ama bazıları bu olaydan faydalanıp dikkatleri bizim üzerimize çekmeye çalışıyor terbiyesizce mesajlarla içlerindekileri kusuyorlar
      Tırsın Ulan-AT ın İntikamı
      Royal Flush-Tesla-Crixalis
      Gnc-Game of Teuton-AGA
      KB-Animals
    • hgxf_TR wrote:

Bunun rumen veya baskası ıle alakası yok ruslara karşı en guclu onlardı o yuzden hamlemızı bu yonde yaptık ve birde gride bızım ıle işbirligi yaptıklarını da eklemek gerek.

''Neden Türklerin wowuna vermedin'' yeterli çalışma ve azim i sarfetmedıklerını dusunuyoruz

''Defansınızdan atardınız bir 10m hani hepimiz Türküz .....'' yarım yamalak iş yapmayı sevmıyoruz bır yere destek verıyorsak tam anlamıyla oraya odaklanmak ıstıyoruz.

Tamam arkadaşım 1 tanesini verdin dacia ya anladık Hale’n aynı şeyi söylüyorsun... Ruslara karşı , alayına karşı forzadacia dedin verdin tılsımın bir tanesini ....

İkinci tılsım diyorum onu da Putin’e karşı olmak için mi verdiniz ???
    • ''Bu kadar tepki aldıktan sonra seneye bu ekiplerin sizinle hareket edeceğini düşünüyorsanız ve yaparsanız gerçekten saygı duyulacak bir iş yapmış olursunuz. Takdir ederiz.''

Dostum bu kısma da cevap vermemız gerekıyor gayet dogru bır konuya degınmıssın.

Bizim turnuvada amacımız bu ekıpler ıle hareket etmekten zıyade bu oyunu aklıyla oynayan bireysellıkden soyutlanmış oyuncular ıle devam etmek. Şayet kabul edersınız ki şu ortamda butun Türk birliklerini kucaklayacak bır ekıp kurmak neredeyse ımkansız a yakın bırsey. Bizim amacımız fikirleri bizim gibi olan, oyunu kafasının ıcınde ki organ ıle oynayan oyuncuları tabiri caizse ''cımbız'' ile cekip ekimize katmaktır

ZAHARYA_TR wrote:

Prometyum1967_TR wrote:

Finali kazanmak için Türklerle seneye gelmek istiyoruz. Bu mantık çerçevesinde çalışacaz. Çiçeğin de dediği gibi federatif yapılanma olarak örgütlenme düşüncemiz var.Zaman sizin mi yoksa bizim mi haklı çıkacağını gösterecek.
      Dostum
      Bu düşüncelerle buraya gelen çok oldu ama sonuç değişmedi, belki bir seviye üste çıktı daha önce.

Size tavsiyem önce aranızda oylama yapın, belki oylamada Dacia ile ilerlemenize dair karar alırsınız. Çünkü kişisel açıklamalardan sonra sonuçlar farklı yönde değişebiliyor.

Bizim seneye ne yapacağımıza arkadaşlarımızla karar vereceğiz. Ön yargıları yıkıp mevcut ittifakımızı genişletip ona göre hareket edebiliriz. müttefiklerimizle Konuşup GEP de seneye WOWu bir Türk'e kurdurabiliriz.

Bu kadar tepki aldıktan sonra seneye bu ekiplerin sizinle hareket edeceğini düşünüyorsanız ve yaparsanız gerçekten saygı duyulacak bir iş yapmış olursunuz. Takdir ederiz.

Selamlar.
      T4.4 Speed 3x Server- Roma- Vuruş Gücü, Emperyan, Ceasaris, Mancınık Rekoru

HGXF-BEST OF ROMA-HUGE-NOTA