The Animals

• C
    • + | -

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Üstteki normal şartlarda plan koordinatları alttaki ise bu server çıkan koordinatlar.

Arkadaşlar şu tabloyu inceleyin planın nasıl yerleştiğini anlarsınız

[7/76=76,32] [-47/59=75.43] [-7/-79=79,31] [-75/-23=78.45] [78/28=82,27] [55/-62=82.88]

[31/-20=36.89] [-36/6=36.50] [-35/29=45.45] [-34/-33=47.38] [39/14=41,44] [10/55=55,90] [9/-53=53.76]
      Tırsın Ulan-AT ın İntikamı
      Royal Flush-Tesla-Crixalis
      Gnc-Game of Teuton-AGA
      KB-Animals

The post was edited 2 times, last by Turkish Power ().

• Osman_TR wrote:

Osman_TR wrote:

Triska wrote:

Ben dünden beri ortalıkta gözlüklü at fotoları, veya zıplayan tepişen eşek fotoları göremiyorum ...

Ne oldu yaaaa hani eğleniyordunuz finallere kadar...

Eğlence bitti herhalde....

#alayınızatrolüm
      #osman+Zeki Benidekabuledinkardeşlerim...
      biz adamus muyuz ki çizgimiz olmasın. hadi ordan :D

Triska wrote:

Osman_TR wrote:

eski coflu o . okadar cofla beraber oynuyonuz hiç mi duymadın namını :D oynuyonuz bari biraz bişiler kapın cof kültüründen
      Tam olarak ne saçmaladın şimdi sen osmancık !!!
      önce belli bi seviyeye gelmen lazım :D yoksa anlayamazsın yukardaki gibi saçmalarsın. Sen biraz lwl kas tekrar değerlendirecez :p iyi bir forumcu olursa belki birgün wp grubumuza katılabilirsin :thumbup:
      Ula ezükkkkzadee ben bir metafor yaptım orada sende kendini bir halt mı sandın :))))

Yazık sana :)))
    • TırTıl_TR wrote:

BilgiliAdam wrote:

1.Buraaı Müfreze tanıtım va sayfası değil git kendi sayfanda bu yazılarını yaz.

2. Arap müttefikliğinisenin üstün diplomasin ile kurlmuş cof istihbarat daire başkanlıgı yaptıgın süreçte beyanatlarım vardı. GEP oluşumunuda Müfrezenin istihbarat müsteşarı olarak yaptın. Burda insanlar sana ve stratejine Araplara wowu peşkeş çeken çocuk dediğinde bundan daha iyi zırvalıyordun. Onlar muazzam defans basacaktı siz akınlar düzenleyip haldır haldır rus yıkacaktınız. Şimdi bu güzel mükemmel stratejiyi şuan başka bir muhterem kurmuş gibi kaybedenler kulününe cof u katmışınız. Aslında bu kaybedenler kulubunun başkanı senin nezdinde Müfreze degilmi ?

3. Adamus a kıvırma çevirme gibi bir şeylerden bahsetmişin. Adamus yapılanmasını elemede hain ( benim için değil Türkey grubu nazarında ) ilan edilmesinde sizin hatta senin hani üstün istihbarat subaylığının parmagı olduğuna iman edenlerdenim. Finale gelindiğinde agızlarına bir parmak bal sürmeniz sizin menfaat ehli düzeninizin açıga çıkması ile aranızdaki bağın kopmasına neden olmuş olmasın.

4. Tırsın Ulan hesap sahibi Ömer için çok fazla bir kelime yazmaya gerek varmı bence yok. şahsi tercihidir diyorum oyın anlayışları budur diyiye düşünüyorum.Nasıl senin yunan wow unu destelemen bana göre saçma başkasına göre hainlikse sana göre olması gerekendi ömer içinde olması gereken diyorum.

5. Animal için final oyuncusu olarak birlikte olmayan türk birlikleri için kimse şuan animal si suçlama hakkına sahip olamaz. Her kez kafasına göre takılıyor.

6.Önümüzdeki eleme final için Ekip başı Müfrezd olur gibi düşüncen için geçtiğimiz ekemedeki gibi olmaz bu iş bilgin olsun multilerinize bilet aldırmak için canlı hesapları yıkma mantıgınız su anki yaşananlara bir mihenk taşı olmuştur.
      Abi cidden bazen şaşırıyorum bu ne kadar güzel bir mesajdır.
      ismin erdi idi sanırım forumda öyle duymuştum senin nezdinde yazayım. Fatu kadiri s1 An-As döneminden tanırım gün geçtikçe yaşda 39 lara yaklaştı sanırım kadiri in dahada oturaklı oldu dahada olhunlaştı.( bu geçmişte şöyle böyle anlamı taşımıyor )

Kadir in de eger gerçekten Kemal Başer gibi reklamını yapan ( cof ve cof oyuncularını piyasaya süren ve reklamlama işini üstlenen bunun hakkını veren dir gerçekten ) veya hani her devletin bir derin kısmı vardır ya travian ında derini ( dede nejdet ) Kurt birliğini ve bizzat kendisinin yetiştirdiği ( travian oyununda ilk zamanlarında erdi sende nejdetin yanında idin öyle hatırladım ) oyuncuları cof oluşumuna entegre etmesi gibi durumları FATU ( kadir ) hesabına entegre etse idi inan şuan muazzam komutan zaharya dan çok daha büyük işler yapardı.

elemede sırf kendi multi hesaplarına bilet almak için bilet alma noktasında sınırda olan özellikle hesaplara saldıdı çıkan bu cof dan ayrılma müfreze değilmiydiler. Muazzam komutanın profilinde yazanları unuttunuzmu ? Strateji uzmanı Emirhan ( buda dede yetiştirmesidir) Cof ismini tozlu raflara kaldırmak için ( gerçi K.B ye sen genel başkanlı bana bırak demiştirde olmayınca istediği ) tırsın ulan ismine yüklenerek aslonda amaçlanan olayı gerçekleştirdiler sonra yine bu forumdan bu sayfadan kebabcı oparasyonu adı altında polonyalıları ( türkey e karşı ortak hareket ettikleri ) yıkmaya başladılar bakın geçmişe Emirhan ın yazdıgı post hala var. Polonyalıların türk oyuncu yıkmasının cezasını kestik açıklaması. Polonya oyuncuları şok oldular finalde ihanet eden cof larım bölgesine geldiler. Nasıl tezgah ama . Bakın emirhan ve zaharya efendilerin zekasının igrençliğine .
      1.tırsın ulan a kızdık tüm türkey düşman yıkarız .yıktılar ve kendi multi hesaplarına bilet için sıralama açıldı

2. türkey e saldırı zamanları verildi polonyalı lara polonyanında saldırı def askeri eridi

3. şirin ve türkün hakkını korumak için kebabcı oparasyonu yapıldı . forumda zaharya ya tavır alınmasına önleyici.

4. sırtından vurulan polonyalı elemeden sonra cofa rakip aynı bölgeye girdi.

5. yıpranan cof ve K.B kaybedebler kulubünde oldu

6. Anşmalse gelecek final için mavi boncuk verildi.

7. Gelecek finalde ekip başı olundu ( müfreze ) aba altından sopa gösterildi ve daha önceki seneler deki gibi acımayacagız .( aman haaa müfrezeye karşı başka bir isim hain ilan edilmenize afaroz edilmenize neden olur yıkarız )

- Ottaman Animals ve Adamus oturacak piyasayı bu kendini olmadıgının üatünde gösteren insanların emegini çalan menfaat ehli emirha zaharya ve tayifasına bırakmamalı mevzu bu
      • tırtıl ile böçüğün hikayesini bilinmi gardaşşşşş..
      nerden bileceksin sen hiç ayı olmadınki
    • Aga_TR wrote:

handikap wrote:

Server başından beri herkesin bizleri çok iyi temsil ettiğini düşündüğü Animals birliği bana göre son vuruşu da kendilerine yakışır şekilde yapmıştır. Forumdan okuduğum kadarıyla server başında ne dedilerse sonunda da o şekilde davrandılar. Söylediklerine göre planları vermek için bile kendi aralarında oylama yapmışlar. Gelecek finaller için ortaya koydukları hedef düşündükleri federal yapı sadece bu davranışlarına bakılarak bile desteklenebilir. Oyundan zevk alıp bizleri de gelecek için umutlandırdığınız için hepinize teşekkürler dostlar :)
      #HAKLIYIZKAZANACAĞIZ
      Hacı abi dünden beri bizimkilerde federal yapıdan bahsedip duruyor bizim birlikte ben hariç herkes mühendislik tıp falan okyuor ztn bana biri şu fedarel yapıyı acıklasa ya:d
      federal yapı : benim herşeyi yönetmem lasdjfhaslkfjasf
      Emperor of HZZ/Mer-And&KaSiS/For Larathian/ F&S 3x BURSASPOR/// iso

• zekiLiseli_TR wrote:

E bunları zamanında bensöyledim fazlası zaten o saatlik ses kaydında var.
      O gün tek pişmanlığı bazılarının kitlenen cof wowa vurmamasıydı
      Senin adın çıkmış ya trol diye e birde hainsin . Sana taş atmak o kadar kolay ki . taş atasak iyi küfür dahi etsek kimse ayıp dahi demez .

Suçlu güçlü değildir.

Haklı da mazlum değildir.

emirhanın palavraları yaşına başına bakmadan millete küfretmeleri o küfür ettiği insanların çogu babası rahmetli oldugunda baş saglıgı da dilemiştir .

Ama ne yazıkki emirhan kendini hep haklı daha dogrusu travian ın en zekisi zanetmiştir.

Uranyum sporun uzun uzun yazması nasıl Hz.C.Z. denesine neden oldu ise seninde espirili yaklaşımın trol muamelesi görmene neden. Gerçi sende az değilsin :D
    • PsiGoPaT_TR wrote:

Aga_TR wrote:

handikap wrote:

Server başından beri herkesin bizleri çok iyi temsil ettiğini düşündüğü Animals birliği bana göre son vuruşu da kendilerine yakışır şekilde yapmıştır. Forumdan okuduğum kadarıyla server başında ne dedilerse sonunda da o şekilde davrandılar. Söylediklerine göre planları vermek için bile kendi aralarında oylama yapmışlar. Gelecek finaller için ortaya koydukları hedef düşündükleri federal yapı sadece bu davranışlarına bakılarak bile desteklenebilir. Oyundan zevk alıp bizleri de gelecek için umutlandırdığınız için hepinize teşekkürler dostlar :)
      #HAKLIYIZKAZANACAĞIZ
      Hacı abi dünden beri bizimkilerde federal yapıdan bahsedip duruyor bizim birlikte ben hariç herkes mühendislik tıp falan okyuor ztn bana biri şu fedarel yapıyı acıklasa ya:d
      federal yapı : benim herşeyi yönetmem lasdjfhaslkfjasf
      eşşegin aklina karpuz kabugumu sokuyon :rolleyes: bu soz buraya olmadi ne diyecektim ben neyse eşşegi kücümseyip iradesini çalmaya çalişan yanci bi diktatöre geçit vermeyiz :thumbdown:
    • Turkish Power wrote:

Üstteki normal şartlarda plan koordinatları alttaki ise bu server çıkan koordinatlar.

[7/76=76,32] [-47/59=75.43] [-7/-79=79,31] [-75/-23=78.45] [78/28=82,27] [55/-62=82.88]

[31/-20=36.89] [-36/6=36.50] [-35/29=45.45] [-34/-33=47.38] [39/14=41,44] [10/55=55,90] [9/-53=53.76]
      güzel çalışma, wow kuracak ekipler saklasın seneye lazım olur :D saf ayağına yatıp bu koordinatların birine yerleşicem seneye :D
    • BilgiliAdam wrote:

ismin erdi idi sanırım forumda öyle duymuştum senin nezdinde yazayım. Fatu kadiri s1 An-As döneminden tanırım gün geçtikçe yaşda 39 lara yaklaştı sanırım kadiri in dahada oturaklı oldu dahada olhunlaştı.( bu geçmişte şöyle böyle anlamı taşımıyor )

Kadir in de eger gerçekten Kemal Başer gibi reklamını yapan ( cof ve cof oyuncularını piyasaya süren ve reklamlama işini üstlenen bunun hakkını veren dir gerçekten ) veya hani her devletin bir derin kısmı vardır ya travian ında derini ( dede nejdet ) Kurt birliğini ve bizzat kendisinin yetiştirdiği ( travian oyununda ilk zamanlarında erdi sende nejdetin yanında idin öyle hatırladım ) oyuncuları cof oluşumuna entegre etmesi gibi durumları FATU ( kadir ) hesabına entegre etse idi inan şuan muazzam komutan zaharya dan çok daha büyük işler yapardı.

elemede sırf kendi multi hesaplarına bilet almak için bilet alma noktasında sınırda olan özellikle hesaplara saldıdı çıkan bu cof dan ayrılma müfreze değilmiydiler. Muazzam komutanın profilinde yazanları unuttunuzmu ? Strateji uzmanı Emirhan ( buda dede yetiştirmesidir) Cof ismini tozlu raflara kaldırmak için ( gerçi K.B ye sen genel başkanlı bana bırak demiştirde olmayınca istediği ) tırsın ulan ismine yüklenerek aslonda amaçlanan olayı gerçekleştirdiler sonra yine bu forumdan bu sayfadan kebabcı oparasyonu adı altında polonyalıları ( türkey e karşı ortak hareket ettikleri ) yıkmaya başladılar bakın geçmişe Emirhan ın yazdıgı post hala var. Polonyalıların türk oyuncu yıkmasının cezasını kestik açıklaması. Polonya oyuncuları şok oldular finalde ihanet eden cof larım bölgesine geldiler. Nasıl tezgah ama . Bakın emirhan ve zaharya efendilerin zekasının igrençliğine .
      1.tırsın ulan a kızdık tüm türkey düşman yıkarız .yıktılar ve kendi multi hesaplarına bilet için sıralama açıldı

2. türkey e saldırı zamanları verildi polonyalı lara polonyanında saldırı def askeri eridi

3. şirin ve türkün hakkını korumak için kebabcı oparasyonu yapıldı . forumda zaharya ya tavır alınmasına önleyici.

7. Gelecek finalde ekip başı olundu ( müfreze ) aba altından sopa gösterildi ve daha önceki seneler deki gibi acımayacagız .( aman haaa müfrezeye karşı başka bir isim hain ilan edilmenize afaroz edilmenize neden olur yıkarız )

- Ottaman Animals ve Adamus oturacak piyasayı bu kendini olmadıgının üatünde gösteren insanların emegini çalan menfaat ehli emirha zaharya ve tayifasına bırakmamalı mevzu bu
      Aynen hocam ismim Erdi.Kadir abi hakkında dediğin herşeye sonuna kadar katılıyorum tek ayrılgımız nokta var Fatu hala benim için travian tarihinin en kaliteli komutanıdır.Size belki basit kaçar ama bir serverda 2 wow reislemek bi tanesinide aynı anda sıfırlamak gibi yaptıgı operasyonlar belki sizin bulundugunuz arenalarda olmadıgı için pek bilinmez.Tekrar ediyorum benim için öyledir.Ama şu var hesap olarak güzel işler yapması için dediğini yapması çok güzel olurdu lakin hiçbir insan evladı fatu ile ortak oynayamaz:)

Diğer konular hakkında yazdıgın mesajların bir çoğuna katılıyorum ama direk yorum yaparak yeniden farklı insanlarla tartışmaya şuanda gücüm yok malesef yorum yapmayacagım kusura bakmazsan:)
      Deathstar - ADAMUS...!

• WAGNER LOVE wrote:

Turkish Power wrote:

Üstteki normal şartlarda plan koordinatları alttaki ise bu server çıkan koordinatlar.

güzel çalışma, wow kuracak ekipler saklasın seneye lazım olur :D saf ayağına yatıp bu koordinatların birine yerleşicem seneye :D

heee bizde enayiyiz ya işimizi şansa bırakcaz :)
      la siz kimin trolüsünüz necisiniz bi söylesenize ?
      harbiden merak ettim şu yeni açılan 3 troll hesabı len zeki sen misin yoksa içerden tepki gelmesin diye fakeden mi sallıyon :?: :D

@PsiGoPaT_TR yancı seneye uygun ortam oluşursa gelirsek her ekibini getiren emekçiye 3-4 kg midye veriyoz ona göre :rolleyes:

THE ANİMALS TOURNAMENT SERVER

Abigor - Apocalypse Now - AT KAFASI - AT ın İntikamı
    • BilgiliAdam wrote:

- Ottaman Animals ve Adamus oturacak piyasayı bu kendini olmadıgının üatünde gösteren insanların emegini çalan menfaat ehli emirha zaharya ve tayifasına bırakmamalı mevz

Hacı sen kimdin?
      3 Düşün 1 Oyna!
      AyyıldıZ TeaM-Karaca.s-Vardarian
      İttihat, İnkılap, İcraat.

• Emirhan Vardar_TR wrote:

Hacı sen kimdin?
      Ali olsam ne fark eder Veli desem ne fark eder. Dogrucu davut desem ?

Sen anlat gelecegin ekip lideri anlat hele güzel anlatıyorsun. Taktak neden hesap sildi Alamadınızmı endenozya lı pampalardan bir 15 li...

Bu bile sizin nasıl sömürü düzenine alışkın oldugunjz Rabbena hep bana hep bana duası ettiğinizin kanıtıdır. Hadi 2018 finalin kazananı olarak azıcık açıklama yapalım sen açıklar gibi yap ben inanmış gibi davranayım.

Zaharya yıda çagır sana gelsin fizibilite raporu hazırlasın. Dede nejdet ten en verimli eğitim alan sensin ama . Tek senin adına sevindiğim olgu budur.

Mesela elemede esip gürlüyordun ( uz ) şimdi neden esemediniz mazotmu bitti ?

o begenmediğin ( madalya aşıgı adam varya ömer paşkan ) cizgisini hiç bozmadı mesela hala madalya kovalıyor ;) sende cizgi falan da yok ;)

mesela talat yok 1000 tl ( iyi sövücledi ama ömer paşkanımı ) alıp wow kesecek.

mesela dem(lik) paşqanım yok sana küfredecek ( senin ayarındaki tek mubarek )

anlat hele anlat emir-han dinlerim ben
    • Cicek wrote:

WAGNER LOVE wrote:

Turkish Power wrote:

heee bizde enayiyiz ya işimizi şansa bırakcaz :)
      la siz kimin trolüsünüz necisiniz bi söylesenize ?
      harbiden merak ettim şu yeni açılan 3 troll hesabı len zeki sen misin yoksa içerden tepki gelmesin diye fakeden mi sallıyon :?: :D

@PsiGoPaT_TR yancı seneye uygun ortam oluşursa gelirsek her ekibini getiren emekçiye 3-4 kg midye veriyoz ona göre :rolleyes:
      trol değilim, beni kendiniz birliğe çağırıcaksınız zaten ben birşey yapmıcam :D sonra zamanı gelince mokoko :D