Pinned Turnuva Finalleri Geliyor!

• International

We've implemented the New Combat Simulator and combat reports on the PTR server.
    Check it out and provide your feedback here!

• bin türk bir vietnamlı etmez gibi sözleri unutup ben merkezci rusçuluğu hedef almak garip.
      Cihat zerger kadar iyi niyetli
      Tırsın kadar adil
      Başer kadar vakit ayıran birini bulun, herkes birleşsin. Bu sene 12 kişi 20 bilet gittik, peki ya seneye? Bu rakam olacak 60 kişi 200 bilet..böyle artacak bu tepki, ne zaman güzellik uykusundan uyanırlarsa bölünmeler de kavgalar da bilet göçü de engellenir.
      Hadi başkasını elestirelim c grubundan bilet alıp dolarla yabancıya satanlara ne demeli ? Bu sene cekilisten çok az bilet reel insanlara geldi...

Uyanın, gec olmasin
    • made in cccp wrote:

bin türk bir vietnamlı etmez gibi sözleri unutup ben merkezci rusçuluğu hedef almak garip.
      Cihat zerger kadar iyi niyetli
      Tırsın kadar adil
      Başer kadar vakit ayıran birini bulun, herkes birleşsin. Bu sene 12 kişi 20 bilet gittik, peki ya seneye? Bu rakam olacak 60 kişi 200 bilet..böyle artacak bu tepki, ne zaman güzellik uykusundan uyanırlarsa bölünmeler de kavgalar da bilet göçü de engellenir.
      Hadi başkasını elestirelim c grubundan bilet alıp dolarla yabancıya satanlara ne demeli ? Bu sene cekilisten çok az bilet reel insanlara geldi...

Uyanın, gec olmasin
      insanların hatası ola bilir. Hatalarını anlamamışsa ola bilir. Dedim ya %100 haklı olsan dahi haksız olmanı sağlayacak cümlelerin mevcut.
      Alıntı yaptığım mesajın da dahi kinaye mevcut bu da antipati toplamama yeter li sebeb oluşturuyor.

Sana hayırlı sabahlar bu konu uzadıkça uzar
      Biz bir vadiden Allah diye haykırırız;
      Bu ses diğer vadiden ...
      HÜRRİYET diye yankılanır....

• xx_delis wrote:

@Odin Turnuva 2018 diye konu ne zaman açılacak ? Gruplar beli oldu bugün malum. Herkes hazırlıklarına başlasın, duyurularını yapsın.
      Seni kınıyorum

buradan haberleşiyoruz... lütfen kimseyi rahatsız etme paylaşımları paşqanım tırsın yapıyor
      tırtıl ile böçüğün hikayesini bilinmi gardaşşşşş..

nerden bileceksin sen hiç ayı olmadınki