Trenutno stanje na bax serveru

• Speed 3x

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

We've implemented the New Combat Simulator and combat reports on the PTR server.
    Check it out and provide your feedback here!

• Elvir974_BA wrote:

Mislim da forum nije mjesto za privatna prepucavanja, ni s jedne strane. Naucite neke stvari zadrzati u privatnosti.
      Elvi-Anonimusi wrote:
      U cemu je problem amire?I ja sam igrao na vocu pa sam izbacen kulturno,to je i moj acc bio,i ljudi su se preko linka mojeg registovali,ja sam igrao na arrebeli,a uzeo sam acc jer je odmah pocela da kata jucersnje saborce,zato sam to uradjo Toliko amire
      Amir KOS wrote:
      Junače, samo tražim da obriše te Maglaj
      i SPIN i ostalo
      Elvi-Anonimusi wrote:
      OK
      Amir KOS wrote:
      ništa više
      Elvi-Anonimusi wrote:
      bice sredjeno

Misliš li doista da ovakve stvari treba zadržati u privatnosti.
      Ali shvatam vas. Da sam ja ukrao acc nekome....zasigurno ne bih želio da se piše o tome.
    • amirKOSioux wrote:

Elvir974_BA wrote:

Mislim da forum nije mjesto za privatna prepucavanja, ni s jedne strane. Naucite neke stvari zadrzati u privatnosti.
      Elvi-Anonimusi wrote:U cemu je problem amire?I ja sam igrao na vocu pa sam izbacen kulturno,to je i moj acc bio,i ljudi su se preko linka mojeg registovali,ja sam igrao na arrebeli,a uzeo sam acc jer je odmah pocela da kata jucersnje saborce,zato sam to uradjo Toliko amire
      Amir KOS wrote:
      Junače, samo tražim da obriše te Maglaj
      i SPIN i ostalo
      Elvi-Anonimusi wrote:
      OK
      Amir KOS wrote:
      ništa više
      Elvi-Anonimusi wrote:
      bice sredjeno

Misliš li doista da ovakve stvari treba zadržati u privatnosti.
      Ali shvatam vas. Da sam ja ukrao acc nekome....zasigurno ne bih želio da se piše o tome.
      Pisi sta hoces, al nista ne moze opravdati prelazak kod protivnika. Razumio bih da si izasao iz ally i otisam sam ili kod neutralne ally, al kod protivnika. Sta god ti pricao, svak zna na sta to lici. Il ste djeca pa furate neke besmislene osvete, il ste spijuni bili. ;)
    • Dusevna bolnica wrote:

CAROBNJAK wrote:

Ne mogu vise da citam ove budalastine kako smo Zile i ja izbacili Gileta sa naloga, covek krenuo preko mm-a da organizuje akciju, pustio mm gde su procitali najmanje 5 warovih igraca, Zile mu skine opcije da ne bi pravio slicne ispade, a u proteklih pet dana je visio na nalogu zabranjenog voca, pod izgovorom da Adela ne zna da salje vezane, sto je i tacno, ali zbog tudjeg naloga je zapostavio nas. I znate kako kazu, pre ce glup poverovati u laz, nego pametan u istinu. Covek je sam izasao sa naloga, a ja promenio sifru jer je bio frustriran cinjenicom da se napalio na adelu, pa da ne popijemo ban za dva naloga, jer je pisao mhu razne gluposti, a o ljudskosti necemo polemisati, jer je taj jedan isti Gile omalovazavao i vredjao osobe do kojih mi je stalo, covek koji podcenjuje osobe koje imaju manje novca od njega, zapravo nije covek i nikada se ne moze nazvati covekom, jer svi smo mi ljudi, ali retko ko je covek. I da ne zaboravim da demantujem tu glupu pricu kako je on goldao kod nas,sto znaci da po vasim pricama mi od arta nismo imali golde? Nemojte biti smesni... A evo u nastavku i skrinsot poruka mene i Gileta, pa sledeci put kada zelite da lazete, ili da prepricavate tudje lazi, dobro proucite celu pricu...
      Uslikano sa Lightshot Uslikano sa Lightshot

Ananas Team
      Ovako da pojasnim ljudima da ne bude kao samo pametujes ovamo na forumu a ja ni rjec ne pisem. Ja sam realno najvise igrao na acc Ananas Team i ti vi sami znate to. E sad ovo sto je Zile i njegova dama uvjek srali na mene i svaki drugi dan su se svadjali megusebno i ja sam im popravljao odnose jer su kao male dece svadjaju se za igracku (da ne kazem). Za jedan dan ova Ziletova dama da mi napise poruku kao ona nije 3 dana jela, nema sta da jede, nema pare ovo ono. Ok ja rekao haj mozda stvarno nema pare(tad su bile u losim odnosima sa njen Zile) i kaze ona meni daj mi pare vracam ti do petog obavezno. Ja naivan na -10 idem u banci i klecim tamo ko lud da posaljem pare preko money gram. Uzeli proviziju 7 eura za poslanih 20 eura. Haj ni to nije bitno rekla da ce sve vratit. Posaljem ja pare sve lepo ona jede ima da trosi, i doge petog na mjeseca kad mi treba ona pare vratit nema je nigde 3 dana niti se javlja na skype ovaj njen kralj(budala teska) kao on ce mi vrati pare ovo ono. Videh nema hleba od to, pare porpadaju rekoh aj bar uplatite golde na acc za te pare, ubacili jednom 250 golda i nakon toga sam ga molio 1 nedelju da ubaci opet golde. Vrh na sve ona pocela meni da pametuje kao ja igram na Adelin acc, ja ovo ja ono, ja se zaljubio u nje i rekao haj gonite se u pm i ti i tvoj zile i svih. Prekurcilo mi i izasao sam od acc i fino lepo sam otisao protiv njih samo da im stetu nanesem. Iako sam im skatao dosta igraca oni to ne priznavaju. Al haj nek bude po njihovo. Da znate samo da se tako travian ne igra ko vas, otisli gore u sumu i stekaju i deff i sve. Niste ni 1 put poslali svoj deff da branite igrace iz saveza. Zato su vas i pola prodali, jer niste bile ljudi samo ste svoj guz gledali. Inace da pojasnim acc Ananas Team sam ga ja izgradio i napravio kako treba. Kad sam izasao ostao sam ga spremen samo da se off stanca i da se suti gore u sumi. Znaci oni su radili samo NPC i slali resse u off selo i klikali off, nista drugo. Tako da nek znaju ljudi kakvi ste ljudi i kakav vam je obraz.
      A ti kao ljudina ispo jer si ovo javno napisao? i ku*cis se time, i to zbog nekih svadjica ne znaci da mozes govorit da je neko sirotinja, i takve stvari.I vise si akcijao sa njima a mi se zalili za neke napade da se rijese ti po svom udarao. Hvala lijepo , Dovidjenja.

A ovi warowci sto se ku*ce sa rusenim GG selima, pa ljudino mi smo isplanirali da idemo u šumu kao prvo smo rekli da se selimo gore kod wwa, pa onda niko na vrijeme nije javljao napade (za deff iz šume je trebalo po 4-5h da stigne a warovci sela pored tih "GG" sela", a ja prvi sam rekao da necu da deffam nek uzmu gg selo ako sam vec gore poceo da pravim i da se selim.Popišam se ja vama na vašu igru napravite 50 multiacc ubacite u nase saveze i vi ludi kao skatali nas sve :D Haslajte nam ČUNU!
    • Dusevna bolnica wrote:

CAROBNJAK wrote:

Ne mogu vise da citam ove budalastine kako smo Zile i ja izbacili Gileta sa naloga, covek krenuo preko mm-a da organizuje akciju, pustio mm gde su procitali najmanje 5 warovih igraca, Zile mu skine opcije da ne bi pravio slicne ispade, a u proteklih pet dana je visio na nalogu zabranjenog voca, pod izgovorom da Adela ne zna da salje vezane, sto je i tacno, ali zbog tudjeg naloga je zapostavio nas. I znate kako kazu, pre ce glup poverovati u laz, nego pametan u istinu. Covek je sam izasao sa naloga, a ja promenio sifru jer je bio frustriran cinjenicom da se napalio na adelu, pa da ne popijemo ban za dva naloga, jer je pisao mhu razne gluposti, a o ljudskosti necemo polemisati, jer je taj jedan isti Gile omalovazavao i vredjao osobe do kojih mi je stalo, covek koji podcenjuje osobe koje imaju manje novca od njega, zapravo nije covek i nikada se ne moze nazvati covekom, jer svi smo mi ljudi, ali retko ko je covek. I da ne zaboravim da demantujem tu glupu pricu kako je on goldao kod nas,sto znaci da po vasim pricama mi od arta nismo imali golde? Nemojte biti smesni... A evo u nastavku i skrinsot poruka mene i Gileta, pa sledeci put kada zelite da lazete, ili da prepricavate tudje lazi, dobro proucite celu pricu...
      Uslikano sa Lightshot Uslikano sa Lightshot

Ananas Team
      Ovako da pojasnim ljudima da ne bude kao samo pametujes ovamo na forumu a ja ni rjec ne pisem. Ja sam realno najvise igrao na acc Ananas Team i ti vi sami znate to. E sad ovo sto je Zile i njegova dama uvjek srali na mene i svaki drugi dan su se svadjali megusebno i ja sam im popravljao odnose jer su kao male dece svadjaju se za igracku (da ne kazem). Za jedan dan ova Ziletova dama da mi napise poruku kao ona nije 3 dana jela, nema sta da jede, nema pare ovo ono. Ok ja rekao haj mozda stvarno nema pare(tad su bile u losim odnosima sa njen Zile) i kaze ona meni daj mi pare vracam ti do petog obavezno. Ja naivan na -10 idem u banci i klecim tamo ko lud da posaljem pare preko money gram. Uzeli proviziju 7 eura za poslanih 20 eura. Haj ni to nije bitno rekla da ce sve vratit. Posaljem ja pare sve lepo ona jede ima da trosi, i doge petog na mjeseca kad mi treba ona pare vratit nema je nigde 3 dana niti se javlja na skype ovaj njen kralj(budala teska) kao on ce mi vrati pare ovo ono. Videh nema hleba od to, pare porpadaju rekoh aj bar uplatite golde na acc za te pare, ubacili jednom 250 golda i nakon toga sam ga molio 1 nedelju da ubaci opet golde. Vrh na sve ona pocela meni da pametuje kao ja igram na Adelin acc, ja ovo ja ono, ja se zaljubio u nje i rekao haj gonite se u pm i ti i tvoj zile i svih. Prekurcilo mi i izasao sam od acc i fino lepo sam otisao protiv njih samo da im stetu nanesem. Iako sam im skatao dosta igraca oni to ne priznavaju. Al haj nek bude po njihovo. Da znate samo da se tako travian ne igra ko vas, otisli gore u sumu i stekaju i deff i sve. Niste ni 1 put poslali svoj deff da branite igrace iz saveza. Zato su vas i pola prodali, jer niste bile ljudi samo ste svoj guz gledali. Inace da pojasnim acc Ananas Team sam ga ja izgradio i napravio kako treba. Kad sam izasao ostao sam ga spremen samo da se off stanca i da se suti gore u sumi. Znaci oni su radili samo NPC i slali resse u off selo i klikali off, nista drugo. Tako da nek znaju ljudi kakvi ste ljudi i kakav vam je obraz.
      E moj Gile, dokazao si vise puta da si nula od coveka, a postovao sam te. Prvo si nula jer podcenjujes ljude koji recimo nemaju sebi prijustiti hleb. Pa si onda nula jer lazes, na Boga ne mislis. Sta si bre ti napravio od acca? Jurio si mi oaze po celoj mapi sa selima, trgovci mi putovali 3 sata do off sela, kad treba da prebacujem rese smorim se, saljes mm za napade kroz celu ally? Pa zajebao si kralja ove igre makaaya... Serem ti se ja na te pare i na golde koje si ubacio kad nemas ni malo ljudskosti u sebi, kad ti je obraz kao djon, a gramatika prilici jednom poluretardiranom osnovcu koji pohadja treci razred.... Jebe mi se za travian, sramota sta pises i sta radis... A u ostalom, vise puta si dokazao da ne znas da igras, jer covek koji zna, ne pravi greske kao ti.. I molim te nemoj vise da se javno blamiras ovde na forumu jer si jedna neznalica koja se da iskompromitovati. Frustriran si ceo server, uzeo si brzinu kako bi se samo resio naseg offa, a na kraju vam taj nas off dosao glave. Necu vise pisati o tebi jer je ispod mog dostojanstva, nauci da budes pre svega covek i prijatelj, jer travian nije samo igra gde se mora sjebati neko, vec gde se sticu prijatelji... Srdacan pozdrav ti zelim i sledeci put kada budes hteo nesto da napises, ili sastavljaj taj tekst bar ceo dan ili daj nekom drugom da i sastavi pa prekopiraj samo...
    • Sablast_BA wrote:

Neal Caffrey wrote:

Sablast_BA wrote:

a valja li ta Adela? :p
      Adela kao Pamela :D Poznata od Bosne do Makedonije pa do Austrijsko-Nemackih granica
      jos se i rimuje hahahaha...Ako je tako kao sto kazes saljemo pozdrave Adeli...

Btw valjda se nece sada oni polupismeni lesinari iz wara nadovezati :)
      Prijatelju oni ce se uvek nadovezati, to je jace od njih, cak iako ispadaju sve gluplji i gluplji svakim novim postom :D A to sto sam rekao da je kao Pamela, znaci da je bila pic*a pa je propala :D mada ima ona njenog jeba*a, a Gile je tu samo sitter :D ili mozda cak threesome...
      Ali Gile ako primetis da pecka i da menja boje nemoj da panicis, primis par Penicilina, a ako ne pomaze, onda opusteno otpada sto posto.
    • Elvir974_BA wrote:

Pisi sta hoces, al nista ne moze opravdati prelazak kod protivnika. Razumio bih da si izasao iz ally i otisam sam ili kod neutralne ally, al kod protivnika. Sta god ti pricao, svak zna na sta to lici. Il ste djeca pa furate neke besmislene osvete, il ste spijuni bili. ;)
      e moj Elivre na šta si ti spao da s takvima igraš. Pročitaj samo komentare, ništa ljudi o igri ne pišu samo osobne uvrede znaju napisati ,nekad sam te cijenio sada si mi skroz pao u očima

CAROBNJAK wrote:

E moj Gile, dokazao si vise puta da si nula od coveka, a postovao sam te. Prvo si nula jer podcenjujes ljude koji recimo nemaju sebi prijustiti hleb.

žena ima computer i internet a nema kao za kruh, moš se misliti
      ali u pravu si, sam si je kriv što joj je slao novac,
      međutim jesu li nule od ljudi također ovi tvoji suigrači koju onu Adele onako jadno vrijeđaju?
      da vidim jesi li čovjek od principa ili samo običan licemjer
    • špijun_BA wrote:

Elvir974_BA wrote:

e moj Elivre na šta si ti spao da s takvima igraš. Pročitaj samo komentare, ništa ljudi o igri ne pišu samo osobne uvrede znaju napisati ,nekad sam te cijenio sada si mi skroz pao u očima

CAROBNJAK wrote:

E moj Gile, dokazao si vise puta da si nula od coveka, a postovao sam te. Prvo si nula jer podcenjujes ljude koji recimo nemaju sebi prijustiti hleb.
      žena ima computer i internet a nema kao za kruh, moš se misliti
      ali u pravu si, sam si je kriv što joj je slao novac,
      međutim jesu li nule od ljudi također ovi tvoji suigrači koju onu Adele onako jadno vrijeđaju?
      da vidim jesi li čovjek od principa ili samo običan licemjer
      Da igram s vama, onda bi se i ja pitao na sta sam spao, i jesam li dobar u glavi, a kad igras s bilo kim drugim, da su ne znam kakvi, bolji su od vas. Dokaze za to imas na čitavom serveru. A ti nisi me nikad cijenio, ne udaraj mi šupljake. :D