Hráč hrajíci ze stejného PC

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Hráč hrajíci ze stejného PC

Zdravím, včera 7.11.2017 jsem vyslal jeden loupežný útok na jednoho hráče, který je pár políček od mě vesnice. V hlášení se mi ale objevilo, že útočím na hráče hrajícího ze stejného PC a tudíž ho mohu vyloupit pouze omezeně. Problém je v tom, že to není můj další účet a hráče vůbec neznám. Ano máme doma na jedné IP adrese dva různé účty, jsme spolu v alianci, ale není to ten, na který jsem zaútočil. Je možné, že to bylo způsobené včerejšími problémy na serveru? Přikládám report jako ukázku Konvertor - reporty z travian boje

Poradí mi někdo co s tím kdyby se to opakovalo?

Předem děkuji a přeji hezký večer

Sizer
  • mne sa to stávalo / aj stáva bežne s hráčmi z rovnakej dediny kedže u nás bol dlhodobo len jeden poskytovateľ internetu :D ...a viac menej cela IP adresa bola rovnaka okrem koncovky ( nevyhoda aj pri CS a pod. jeden ban a vsetko podobné :( ) ....
    Neznalosť neospravedlňuje ;) :)
    Vidíme sa na SKX ;)

SocrateS ;)
  • Nebylo by od veci si precist pravidla hry.

7.2 Řešit herní prohřešky je možné pouze s multihunterem prostřednictvím zpráv ve hře nebo v případě nesouhlasu s rozhodnutím multihuntera s community managerem (admin@travian.cz). Je zakázáno řešit blokace účtu, mazání účtu a jejich následky na veřejných místech. Travian: Legends team nesděluje informace o banech jiným osobám než majiteli účtu.

Nevidim tam zadnou zminku o psani Blackovi ve trictvrte roku starem tematu na foru, zato tam vidim e-mailovou adresu ;)