[SI1] Splošna debata & bojna poročila

• TS1

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• New

Roberto Escobar TM wrote:

Eni pa res radi postavljate deff, v farme... Še dobro, da so medalje za branilce spremenili. Da lahk vemo vsaj kdo nastavlja te čudovite pasti ;) Da se vam zahvalimo osebno :love:
      Še js ga tu pa tam nastavim, vi botarji ste zadnji ki lahko kaj pametujete...toliko goljufanja je na tem serverju tak da kr glava boli, ko se mi zahoče nastavim deff pa tut če kr jutr končam s to blesavo igro, kjer je vse v goljufanju in goldu.
    • New

weisbier wrote:

Eni pa res radi postavljate deff, v farme... Še dobro, da so medalje za branilce spremenili. Da lahk vemo vsaj kdo nastavlja te čudovite pasti ;) Da se vam zahvalimo osebno :love:
      Še js ga tu pa tam nastavim, vi botarji ste zadnji ki lahko kaj pametujete...toliko goljufanja je na tem serverju tak da kr glava boli, ko se mi zahoče nastavim deff pa tut če kr jutr končam s to blesavo igro, kjer je vse v goljufanju in goldu.
      Na katerem račun pa klikaš gospod Pošteni. :D :D
    • New

rudolfo_SI wrote:

Hm, res je moteče, da so vsi najboljši obenem pa vsi igrajo na nepošten način. Jaz sem svoj deff vedno naklikal samo z enim računom, brez umetnih, ker ne farmam, pa vedno ga je bilo res veliko. Pač offerji.... Ja veliko ropotanja, če potegnem črto... Na pošten način vas je res malo
      Mas prav ja...RM tukaj prednjaci v prvi vrsti...jaz imam samo en pa se spilam ker je to samo igra...eni pa po moje imajo mokre sanje samo da lahko imajo 2 al 3 al se vec racunov..pol so pa top playerji :)
    • New

Roko na srce, glede na to kolk z Lovcem porabita na dražbah me čudi kako sploh furata vsak svoj acc, kaj šele kakšnega več. :D

dejc74 wrote:

RM tukaj prednjaci v prvi vrsti...
      Drugač pa lahko stojiš za temi besedami, ki si jih rekel in dokazes to? ^^
      Ali je to le zaradi tega, ker si mislil, da boš do zdaj že spucal vse? :D
    • New

sph1nX wrote:

Roko na srce, glede na to kolk z Lovcem porabita na dražbah me čudi kako sploh furata vsak svoj acc, kaj šele kakšnega več. :D

dejc74 wrote:

RM tukaj prednjaci v prvi vrsti...
      Drugač pa lahko stojiš za temi besedami, ki si jih rekel in dokazes to? ^^ Ali je to le zaradi tega, ker si mislil, da boš do zdaj že spucal vse? :D
      Ja lahko se dokaze ja...prvi je bil lord kity naslednji sarko...ampak sta bila tolko neumna da sta naredila napako...oba člana RM...in tam okoli je ze polno racunov zaklenjenih...sicer pa saj ves kako pravijo ko mački na rep stopiš ZACVILI...in ste že začeli cvilit :)
    • New

1. Sarko ni nas, torej dober poizkus ampak za vojaka dokaj slabo ciljas.

2. Kitty je le 1 racun, ki je to delal na svojo roko brez vednosti drugih in je bil zaradi tega tudi odstranjen... ponovno strel v prazno.

Pa brez skrbi, nihce nic ne cvili zaenkrat. Razen vasi doloceni clani, ko mi IGMje spammajo. ;)
    • New

weisbier wrote:

Ja itak bote, ni druzga.. na teden mamo tam okrog 15M naropanih... sam smo se MH zmenili, da nam briše 90% naropanega z top10... da ni sumljivo xD :thumbup: ;)
    • New

dejc74 wrote:

Mas prav ja...RM tukaj prednjaci v prvi vrsti...jaz imam samo en pa se spilam ker je to samo igra...eni pa po moje imajo mokre sanje samo da lahko imajo 2 al 3 al se vec racunov..pol so pa top playerji :)
      Kaj pa je tole Dejči? :D

Igralec zigi73 je blokiran zaradi kršitve pravil.
      Igralec iLuSioN je blokiran zaradi kršitve pravil.

Očitno ti vaši pobje niso prevec brihtni. Glede odhoda 2 min razlike med njima in oba accja dokaj isto gnila. Če ne druga imate vsaj še enga top heroja v aliansi... statistika šteje, kajne? :D
    • New

sph1nX wrote:

dejc74 wrote:

Kaj pa je tole Dejči? :D
      Igralec zigi73 je blokiran zaradi kršitve pravil.
      Igralec iLuSioN je blokiran zaradi kršitve pravil.

Očitno ti vaši pobje niso prevec brihtni. Glede odhoda 2 min razlike med njima in oba accja dokaj isto gnila. Če ne druga imate vsaj še enga top heroja v aliansi... statistika šteje, kajne? :D
      Kaj pa tole??nič kaj pa tole...to so vasi igralci ki smo mislili da so pošteni pa kot kaže je niso...AJA MORAM POUDARIT DA SO PRIŠLI OD RM TOREJ NOV DOKAZ VELIKE POŠTENOSTI VAŠE ALLY...in jaz na tvojem mestu nebi take pisal ker se lahko dokaze kje sta bila ta dva prej...malo zaćepi...ker vaša ally drugega kot to ne zna...kajne??
    • New

In vaša aliansa ju je vzela ker...? :D Ne bluzi preveč na pamet, ker več kot očitno so pri vas tudi takšni računi pa še kakšna skripta/bot pri komu. Na kratko rečeno, to je povsod, žal.... tudi SV. Deal with it.
      Lahko lažeš sam sebi kolikor želiš, zigi73 ti je dal zelo lep primer, da ti folk ni in nebo iskren pa še koliko boš svojo hupo trobil naokoli.

Tukaj se dejansko vidi vaš sistem ''rekrutacije''. Lahko si nekoristen idiot, ker pa imaš močnega heroja pa si lepo dobrodošel med nami, saj to zmaguje serverje!

The post was edited 1 time, last by sph1nX ().

• New

Gdo se to pogovarja,povej od kod je prišel not,iz najbolj nepoštene alianse kolikor jih je gdaj obstajalo.Pri nas ne rabimo več računov sploh pa za RM ne,saj tam se bojite lastne sence,strah vas je DP alianse pa jim dajete prostovoljno naselja da vas pustijo namiru,not pa davate MM da ne napadat določenih ker se bodo prevzela naselja.
      Ti si zadnji ki lahko pametuješ,saj se vidi pri reportah,date take gor ko vam pašejo,ostale pa ignorirate,bolje da se mal prizemljiš pa gledaš svoje napake ,res pa je da iz RM ne vzamem več nikogar ker potem je zaklenjen,vzel pa sem ga zato ker me je prosil da mu pri vas ne odgovarja da nebom nadaljeval.
      Tu pa ti jes dam nekaj reportev ostale ko pa smo vam rušili naselja pa naj da dejč74 če se mu da ubadat s takimi kot si ti.

Generator Travian bojnih poročil

• New

Lovec wrote:

strah vas je DP alianse pa jim dajete prostovoljno naselja da vas pustijo namiru,not pa davate MM da ne napadat določenih ker se bodo prevzela naselja.
      Joža, čakaj malo. Ti si res zabit ali se pač rad delaš, da si? Ti sploh neveš kakšno je stanje med nami in DP pa tukaj pametuješ. :rolleyes:

Glede reportov ne komentiram, ker jih sam ne objavljam, naših in nasprotnikovih...
      Bom pa naredil izjemo in rekel, da dejc74 dejansko kaj poruši, ti pa samo gorjače zabijaš za medalje.
      Seveda, da defa nekaj pobiješ ampak kaj si pridobil z tem? Surovinsko si v minusu, z enotami isto...

Drugače pa seveda, da zigi73 pri nas ni odgovarjalo, če smo mu dajali navodila, ki jih ni upošteval... edino kar je delal je zabijal srebro na pergamentih in račun skoraj nič razvijal. :rolleyes: Lahko ti kopiram skype pogovore 1 dan pred njegovim izstopom, ko je bila debata, da bi itak letel iz alianse zaradi nesodelovanja. ;)
    • New

Vidi ti njega ne da vasa ally samo da žali ljudi okoli ste pše postali lažnivci...če si takšen v realnem svetu ljubček drai upam da jih enkrat vredu dobis na lape od koga da neboš več toliko trosil laži...Splošno vaša ally ste en kup sedaj dokazano po reportu od lovca---kup laznivcev manipulatorjev...no tudi tukaj se vidi da naša država zato v kurcu ker že na eni igri ljudje bluzijo lazejo itd itd...skoda besed za lažnivce...in to ti si sph1nX....veliki laznivec
    • New

dejc74 wrote:

Splošno vaša ally ste en kup sedaj dokazano po reportu od lovca---kup laznivcev manipulatorjev...
      Čakaj, iz reportov ven si zdaj ti prepral, da je aliansa polna lažnivcev in manipulatorjev?

Brez besed. :rolleyes:

Drugače pa žaljivka je tudi obsojati celotno alianso po dejanju posameznikov, ali pač? ;)
    • New

dejc74 wrote:

Vidi ti njega ne da vasa ally samo da žali ljudi okoli ste pše postali lažnivci...če si takšen v realnem svetu ljubček drai upam da jih enkrat vredu dobis na lape od koga da neboš več toliko trosil laži...Splošno vaša ally ste en kup sedaj dokazano po reportu od lovca---kup laznivcev manipulatorjev...no tudi tukaj se vidi da naša država zato v kurcu ker že na eni igri ljudje bluzijo lazejo itd itd...skoda besed za lažnivce...in to ti si sph1nX....veliki laznivec
      Kaj žališ mojega dobrega prijatelja Vrbo? ;(
      si1: Horac
    • New

Pa kaj ne razumete hehe da so to napadi iz 1 naselja,brez oaz in tu lepo naredim teh nekaj gorjač zato da malo popestrim sosede okoli sebe in jih namerno pobijem,kaj pa naj drugega tisto naselje mi ne pomeni nič,je pa zelo dobro za take stvari in to bom delal še naprej,kar pa se medalj tiče,ja nekateri jih dobimo zasluženo nekateri pač ne kaj moreš.Vem pa res ne kaj vas toliko moti pri nas,vedno vi začenjate nas blatit kako dolkgo se nisem oglasil ker se mi ni zdelo vredno z vami sploh pogovarjat ker neznate druzga kot žalit druge igralce,če pa vam gdo kaj reče pa je ogenj v strehi.
      Kar pa se tiče da nevem kaj imate iz DP ti pa bom prilimal obvestilo ko ste ga dali ven da podarjate naselje enmu iz DP pa da naj zdaj tega ne napadat ki je izstopil iz alianse sam da ga dobim. Vidim da to jemljete toliko osebno to igro da ste pripravljeni iti do konca z žalitvami kot stem da ste samo vi dobri vsi ostali pa nič.Dobr vem da sem se raspisal in se opravičujem če sem katerega užalil ,ampak vse je to v manjši meri bilo dano,kot pa dobljeno pa lepo igro naprej.