Mistrzostwa Traviana 2017 [15.11.17 - ...]. O wszystkim i o niczym

• International

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• ZglenQa wrote:

adamosss87_PL wrote:

Aureus wrote:

A to dobre w życiu się tak nie ubawiłem :thumbsup:
      "Polski narodowiec" boki zrywać :rolleyes: :D :D :D
      W sumie to smętne to forum się robi gdy zaczyna się politykę mieszać do gry.
      Polityką zajmujcie się na odpowiednim do tego forum lub w sejmie :thumbup:
      Wyprowadzałem kolege z bledu ;) Kazdy moze byc Polskim narodowcem , nie ma na to wpływu kolor skóry czy religia . Liczy się to zeby kochal on Polske... P.S Andy znalazles juz nazwisko? podpowiem Ci ze ten "murzyn " ma tytuł doktora;)
      (...)Ot analogiczna sytuacja z Józefem Kościuszko, który ma swój pomnik przed Białym Domem w Waszyngtonie nie bez powodu (w stanach uchodzi za jednego z największych bohaterów w historii USA)!(...)
      Myślałem, że pomyliłeś imię, a jednak nie... Za Wikipedią dla ciekawych: "Józef Kościuszko (ur. 1 kwietnia 1269 r. w Sztumskim zakładzie karnym, zm. 32 grudnia 1999 r. na Diunie) – szwedzki piłkarz, autor tekstów, konstruktor, rycerz drużyny Mieszka I, uczestnik bitwy pod Bałutami, wynalazca spółgłoski "k", ostatni cesarz Rzymu, szesnasty prezydent USA, ghostwriter przemówień Martina Luthera Kinga, młodszy brat Tadeusza Kościuszko i dziad od strony matki Józefa Piłsudskiego. Przez większość historyków uznawany jest za osobiście odpowiedzialnego za politykę rasową nazistowskich Niemiec, Holokaust, Smoleńsk oraz za śmierć milionów ludzi

Był synem Władysława, urzędnika austriackiego, miłośnika Hot Wheels, oraz wnukiem Leopolda, lekarza, pochodzącego z Atlantydy, z rodziny żydowskiej, a wielce zasłużonego dla bośniackiej polonii. Mimo braków w formalnym wykształceniu Józef Kościuszko cenił wiedzę przydatną w sprawowaniu władzy. Dużo czytał, miał sporą prywatną bibliotekę. Często otrzymywał książki w prezencie od swoich współpracowników i podwładnych. Jego powszechnie znanym hobby było rzucanie książkami w starszych ludzi w parku. Po II wojnie światowej nie przykładano dużej wagi do określenia wpływu czytanych przez niego lektur na głoszoną i realizowaną politykę. 2 sierpnia 1954 roku został mianowany komisarycznym prezydentem m.st. Warszawy. Wielką jego zasługą jest uporządkowanie ustroju ówczesnej stolicy Macedonii – zastąpienie zarządzania komisarycznego demokratycznym samorządem stolicy, wybranym 18 grudnia 1958 r. zgodnie z ustawą o dekomunizacji komunistycznych komunistów m. st. Warszawy z 16 sierpnia 1958 r.

Józef Kościuszko zmarł 7 lipca 2006 w swoim domu w Cambridge w wieku 16 lat. Przyczyną śmierci były komplikacje związane z cukrzycą i rak piersi. Jego zwłoki zostały skremowane, a prochy prawdopodobnie przekazane siostrze i najbliższej rodzinie. Grobu Józefa nie ma na cmentarzu w Cambridge. Dla zmylenia opinii publicznej, podano informację, iż prochy Kościuszko zostały wystrzelone w petardzie (blasted into the skies in a rocket) w nocy z 31 grudnia 1999 na 1 stycznia 2000 roku. Prawdą jest jednak fakt, iż Sherlock Holmes rozsypał jego prochy w Darchan, w północnej Mongolii 18 czerwca 2005 roku."

The post was edited 2 times, last by Huragan ().

• Rudolfina wrote:

adamosss87_PL wrote:

Rudolfina wrote:

Ale tematy :D:D

Tak z ciekawości zapytam co to znaczy kochać swój kraj :D
      żeby Huragan zdązył zrobic popcorn :D
      A jak sadzisz?:) Dla mnie to dbanie o jego tradycje , honor, historie, a także bezpieczenstwo . Gotowosc poswiecenia wlasnej osoby dla dobra narodu :) To tak w skrocie:) Mam nadzieje ze pomoglem:)
      Tak, Ty byś chciał umrzeć za swoją ojczyznę a ja dla niej pracować, rozwijać, uczyć się, zatrudniać ludzi, płacic podatki, wychowywać w niej dzieci.
      Ja dla niej chce żyć nie umierać :)

Kościuszko miał na imię Tadeusz :)
      Dlatego dzialasz w partii finansowanej przez obcy kapitał?:D a co do tego ZglenQa wygladasz mi na typowego "lewaka" ktory pisze cos zeby tylko pisac:P Nie ma to zadnego sensu niestety:P Co ma wspolnego Kosciuszko z "murzynem na kółkach "z doktorem Bawer Aondo-Akaa?? Kosciuszko wslawil sie jako wojskowy a nie narodowiec , czy patriota USA chyba ze sie myle? To że walczyl o niepodleglosc USA nie ma nic wspolnego z wyzej wymienionym tematem...

• Sympatie partyjne nie maja większego znaczenia w odniesieniu do tego co piszę - pracuje w Polsce, zatrudniam tu ludzi, płacę podatki i wychowuję dzieci. Nikt z członków mojej rodziny nie piastował żadnego partyjnego komuszego stanowiska, wszystko co mam zawdzięczam mojej pracy i nauce. Nawet religijnie jestem zgodna z oczekiwaniami bo wiara moja katolicka, krew czysto polska. Pasuje idealnie do schematu "patrioty" - tylko on mi sie nie bardzo podoba.
      Polska to piękny dumny kraj fajnych ludzi, tylko ostatnio oni sie strasznie podzielili.

Dobrej nocy.
      Polish Hussars
    • Hmmm adamoss jak widzę takie pisanie to normalnie mnie odrzuca
      Każdy ma prawo do swoich poglądów i ich wyrażania
      Kaźdy ma prawo inaczej pojmować patriotyzm czy też demokrację
      Ty i Tobie podobni nie znacie co to znaczy demokracja uważacie że tylko Wy macie wyłączność na prawdę patriotyzm
      To przypomina lata 70-e gdy byli tacy którzy mieli jedynie słuszne poglądy
      Gdyby głupota miała nogi niektórzy na kolanach całowaliby księżyc w tyłek:grimace:
      Piszę dysertację "Wpływ faz księżyca na ilość trolli na FG
      Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu człowiekiem
      KUL-turalnym:grimace:

s1vol4 Aureus Horda^^WH
      x2 Aureus [R]Horda
      t1com Aureus PE-Omega
      s1vol12 Aureus Anty-Massuffka
      Ts20 Aureus
      Troll w spodnicy to nadal tylko troll :grimace:
    • adamosss87_PL wrote:

Rudolfina wrote:

adamosss87_PL wrote:

Rudolfina wrote:

Ale tematy :D:D

Tak z ciekawości zapytam co to znaczy kochać swój kraj :D
      żeby Huragan zdązył zrobic popcorn :D
      A jak sadzisz?:) Dla mnie to dbanie o jego tradycje , honor, historie, a także bezpieczenstwo . Gotowosc poswiecenia wlasnej osoby dla dobra narodu :) To tak w skrocie:) Mam nadzieje ze pomoglem:)
      Tak, Ty byś chciał umrzeć za swoją ojczyznę a ja dla niej pracować, rozwijać, uczyć się, zatrudniać ludzi, płacic podatki, wychowywać w niej dzieci.Ja dla niej chce żyć nie umierać :)

Kościuszko miał na imię Tadeusz :)
      Dlatego dzialasz w partii finansowanej przez obcy kapitał?:D a co do tego ZglenQa wygladasz mi na typowego "lewaka" ktory pisze cos zeby tylko pisac:P Nie ma to zadnego sensu niestety:P Co ma wspolnego Kosciuszko z "murzynem na kółkach "z doktorem Bawer Aondo-Akaa?? Kosciuszko wslawil sie jako wojskowy a nie narodowiec , czy patriota USA chyba ze sie myle? To że walczyl o niepodleglosc USA nie ma nic wspolnego z wyzej wymienionym tematem...

To cię zaskoczę bo nie jestem ani lewakiem, ani prawicowcem tylko Polakiem. Nie postrzegam świata w kolorze bieli i czerni jak ty, a w barwach Bieli i Czerwieni. Nie porównuję Kościuszki do dr. Bawer Aondo-Akaa, tylko przytaczam wcześniej analogiczną sytuację, o czarnoskórym powstańcu, który urodził się w jednym z Afrykańskich kraji i wyemigrował do Polski, gdzie założył rodzinę, a potem walczył w trakcie WWII z Polską flagą na ramieniu. W końcu sam coś wspominałeś o oddawaniu krwi i życia za WŁASNY kraj jeśli uważał za takowy Polskę, to w moim przekonaniu jest Polakiem. A mimo to ci sami narodowcy nie uważają go za Polaka. Jedna osoba urodziła się w Polsce więc jest Polakiem, podczas gdy druga przeniosła się do Polski i za Polskę walczyła w trakcie wojny, już nie może być nazwana Polakiem. Dziwna ta logika mimo że wspominałeś coś o oddawaniu krwi, a nawet życia za własny kraj... Ale może chodziło ci o oddawanie krwi do banku krwiodawstwa. Wtedy przepraszam za niezrozumienie twoich wypocin. Swoją drogą zaimponowałeś mi całe jedno zdanie udało się napisać w poprawnej polszczyźnie.

A Kościuszko to po prostu przykład analogicznej sytuacji. Jeszcze jedno: "Wsławił się jako wojskowy". Chcesz mi powiedzieć że działał jako najemnik w USA. Jeśli nie walczył o niepodległość USA z własnych pobudek, jak choćby odnalezienia w USA drugiej ojczyzny to z jakich? Może zarabiał tak $?

Aureus wrote:

Hmmm adamoss jak widzę takie pisanie to normalnie mnie odrzuca
      Ty i Tobie podobni nie znacie co to znaczy demokracja uważacie że tylko Wy macie wyłączność na prawdę patriotyzm
      Przypomina mi się sytuacja z dzisiaj w robocie. Gadka z klientem schodzi ciut na tematy polityczne, nagle podchodzi jego żona, szturcha go w ramię i mówi "Ciszej! Nie wiadomo kto podsłuchuje".
      TRAVA, kto zna ten wie ;]

The post was edited 2 times, last by ZglenQa ().

• Aureus wrote:

To raczej Ty nie mozesz sie pogodzic widze z demokratycznie wybranym rzadem :) Nie jestem jego sympatykiem ale szanuje wybór narodu . Ruda a co do sympatii politycznych ... niestety ale prawda jest taka ze Twoi "mentorzy" jezdza do Brukseli donoszac i żadając sankcji dla wlasnej ojczyzny.. to chyba niezbyt patriotyczna postawa:D ZglenQa gdzie wyczytales ze ten czarnoskory uczestnik powstania Warszawskiego jest odrzucany przez narodowcow? w Wyborczej czy widziales w TVN? Mysle ze to odpoweidni moment na zakonczenie tematu :) Co do demokracji no to spotkamy sie przy urnach ,, Pozdrawiam
    • adamosss87_PL wrote:

To raczej Ty nie mozesz sie pogodzic widze z demokratycznie wybranym rzadem Nie jestem jego sympatykiem ale szanuje wybór narodu . Ruda a co do sympatii politycznych ... niestety ale prawda jest taka ze Twoi "mentorzy" jezdza do Brukseli donoszac i żadając sankcji dla wlasnej ojczyzny.. to chyba niezbyt patriotyczna postawa:D ZglenQa gdzie wyczytales ze ten czarnoskory uczestnik powstania Warszawskiego jest odrzucany przez narodowcow? w Wyborczej czy widziales w TVN? Mysle ze to odpoweidni moment na zakonczenie tematu Co do demokracji no to spotkamy sie przy urnach ,, Pozdrawiam

Pomijając bzdury pisane przez Ciebie, to chciałbym zwrócić uwagę na jeden fakt. Mienisz się kolego patriotą i obrońcą Ojczyzny - a nawet nie chce Ci się używać polskich znaków. I błagam, nie tłumacz się "pisaniem z telefonu", "angielską klawiaturą", "brakiem czasu" itp. Po prostu Ci się nie chce okazać minimalnego szacunku dla jednego z najważniejszych elementów kultury kraju, w którym mieszkasz - języka. (Tak, każdy może popełnić błąd, ale Ty kolego w którymś poście z kolei olewasz polskie znaki i zasady pisowni).
      A o honorze, oddawaniu życia itp. lepiej nie wspominaj, bo nic o tym nie wiesz - łatwo tak w czasie pokoju snuć wizję o swoim bohaterstwie. Obyśmy nigdy nie musieli się przekonywać, czy faktycznie za Twoimi słowami stoją czyny.

Mam nadzieję, że jakiś Mod w końcu ogarnie te bzdurne wycieczki polityczne na tym forum. Jakoś 10 lat temu nikt by nie wpadł na pomysł, by kłócić się na forum Traviana, kto jest "prawdziwym Polakiem"... Śmieszne to i straszne...
      NCNS - The Best Team Ever Founded - 5517

[SIGPIC][/SIGPIC]
    • Nie olewam ale szczerze mowiac nie chce mi sie uzywac "polskich znakow" poniewaz nie jest to jakies wypracowanie czy praca magisterska ;)
      "A o honorze, oddawaniu życia itp. lepiej nie wspominaj, bo nic o tym nie
      wiesz - łatwo tak w czasie pokoju snuć wizję o swoim bohaterstwie.
      Obyśmy nigdy nie musieli się przekonywać, czy faktycznie za Twoimi
      słowami stoją czyny."
      Gdzie to wyczytales ze ja z kimkolwiek chce wojowac?:) Skoro jednak nawiazales do tematu to ciesze sie ze po 8 latach rozbrajania Polski , wreszcie ktos sie wzial za to ;) "Chcesz pokoju ,gotuj sie do wojny"

Poza tym pisalem juz ze chcialbym zamknac watek , bo to nie najlepsze miejsce na takie dyskusje:D
    • adamosss87_PL wrote:

Aureus wrote:

To raczej Ty nie mozesz sie pogodzic widze z demokratycznie wybranym rzadem :) Nie jestem jego sympatykiem ale szanuje wybór narodu . Ruda a co do sympatii politycznych ... niestety ale prawda jest taka ze Twoi "mentorzy" jezdza do Brukseli donoszac i żadając sankcji dla wlasnej ojczyzny.. to chyba niezbyt patriotyczna postawa:D ZglenQa gdzie wyczytales ze ten czarnoskory uczestnik powstania Warszawskiego jest odrzucany przez narodowcow? w Wyborczej czy widziales w TVN? Mysle ze to odpoweidni moment na zakonczenie tematu :) Co do demokracji no to spotkamy sie przy urnach ,, Pozdrawiam
      Nie powiedziałem że jest "odrzucany", tylko że nie jest uznawany za Polaka, mimo że za takiego się uważał. To jest spora różnica.

adamosss87_PL wrote:

Nie olewam ale szczerze mowiac nie chce mi sie uzywac "polskich znakow" poniewaz nie jest to jakies wypracowanie czy praca magisterska ;)
      "A o honorze, oddawaniu życia itp. lepiej nie wspominaj, bo nic o tym nie
      wiesz - łatwo tak w czasie pokoju snuć wizję o swoim bohaterstwie.
      Obyśmy nigdy nie musieli się przekonywać, czy faktycznie za Twoimi
      słowami stoją czyny."
      Gdzie to wyczytales ze ja z kimkolwiek chce wojowac?:) Skoro jednak nawiazales do tematu to ciesze sie ze po 8 latach rozbrajania Polski , wreszcie ktos sie wzial za to ;) "Chcesz pokoju ,gotuj sie do wojny"

Poza tym pisalem juz ze chcialbym zamknac watek , bo to nie najlepsze miejsce na takie dyskusje:D
      Rozbrajania Polski? To powiem ci inaczej są jednostki wojskowe w Polsce gdzie zawodowi mają na wyposażeniu karabiny osobiste z lat 60' i 70' i nowych karabinów nie dostaną w najbliższych latach Ahhh tak. WOT, efektem ubocznym istnienia ich jest fakt że armia zawodowa zmniejszyła się o 1/5. Ale przecież powstał WOT, do którego może się zgłosić każdy nawet z kategorią D, czyli bez ręki, nogi, albo po wyjściu lub ucieczce z wariatkowa ;] 3 lata takiej służby i może zostać żołnierzem zawodowym :D Jak chcesz mogę ci podesłać skan jednej z takich ulotek zapraszających do przeniesienia się tam.

Powiem to wprost. Nie mam za grosz szacunku do osób takich jak ty bo mówicie o tym jak bardzo oddani jesteście dla Polski i czego nie zrobicie dla niej, jak bardzo się dla niej możecie poświęcić i walczyć dla jej bezpieczeństwa, ale do policji nie wstąpicie bo JP i HWDP. Do wojska też się nie zgłosicie bo 4 miesiące służby i bycia tyranym przez cały ten czas jest zbyt ciężkie. Ot wielka gadka i pierś tak dumnie wypchnięta że głowa we własną d...e wciśnięta.
      TRAVA, kto zna ten wie ;]

The post was edited 1 time, last by ZglenQa ().

• Już wam pokazuję jak wygląda prawdziwy patriota!!!

Jeśli wasze stopy nie są mięciutkie i słodzieńkie niczym u samego dzieciątka Jezus, a wasze Polskie obuwie czyste i zadbane, nie jesteście prawdziwymi patriotami:

Jeśli wasze kolana uginają się od lewackich wpływów zgniłego, żydowsko-ubeckiego zachodu, a umięśnione i piękne uda nie wytrzymują ciężaru odpowiedzialności w nieustającej walce o Polskę, nie jesteście prawdziwymi patriotami:

Jeśli wasz brzuch nie jest pełen zdrowego i pysznego jedzenia Polskiej kuchni, nie jest okrąglutki i uroczy jak brzuszek niemowlaka, a ręce nieskalane ciężką, tytaniczną praca o dobro naszej ojczyzny, nie jesteście prawdziwymi patriotami:

Jeśli wasze serce nie krwawi na myśl o wielkiej Chrystusowej roli Polski w historii świata i nie jest pełne miłości do bohaterskiej misji biało-czerwonej drużyny o godne wstanie z kolan i pokój oraz zgodę od Bałtyku do Tatr, nie jesteście prawdziwymi patriotami:

Jeśli wasza twarz nie jest piękniejsza od każdej gwiazdki na niebie, wasz nosek uroczy jak mały kartofelek, bystre oczy zawsze zwrócone ku woli Bożej, a głowa pełna nie jest ojcowskich zmartwień nad losem milionów Polaków, nie jesteście prawdziwymi patriotami!

The post was edited 1 time, last by Huragan ().

• A ze Wam sie chce z ta polityka, nie pozabijajcie sie o to, ktory jest Naprawdziwszym Polakiem.
      Adamossowi (sorry Adas, jak Cie kocham, tak musze to napisac) po prostu ktos gruntownie mozg przepral, on nie mysli, tylko odtwarza cale fragmenty z jakichs stron dla "Prawdziwych Polakow", traktujacych o Polakach nadludziach i innych takich, wymachuje sztandarami w intenecie i pietnuje lewakow, cokolwiek by to mialo oznaczac. Ja juz sie przyzwyczailam, jak ktos Adasia nie zna, to jego poglady moga byc szokiem, a jeszcze sie nie rozbujal. ;]

Co do serwera, to bardzo ladnie wyglada, jak mi zal teraz, ze bylam tak slabo do niego przekonana, robi sie bardzo gesto w naszej okolicy, wies kolo wsi , rosyjskie, tureckie, chinskie. Miodzik. ;] Tlok, jak za starych czasow serwerow PL.
      DOM Alix
      FF Koan
      Wilki Lama.
      WTT Helleiser
      PCNN Hansklos
      Anarchy Olek641, Lama, Punks Not Dead, Abramakabra
      ZPL Leon Zawodowiec

[SIGPIC][/SIGPIC]

• New

LaleczkaVooDoo_PL wrote:

A ze Wam sie chce z ta polityka, nie pozabijajcie sie o to, ktory jest Naprawdziwszym Polakiem.
      Następny serwer po mistrzostwach jaki wystartuje powinien mieć tylko 2 koalicje Prawdziwi Polacy i Lewicowe Oszołomy. Oj krew by się tam lała strugami. Chloe z ekipą miała by pełne ręce roboty niczym Youtubowi i Facebookowi cenzorzy. Kasa na złote monety płynełaby niczym muzułmańscy "uchodźcy" do Niemiec po zasiłki. A zyski właścicieli TRAVIANA rosły by jak poparcie dla .N przed wyborami w TVN i gazecie wyborczej.