Raporty wojenne Mistrzostw Traviana 2017 [15.11.17 - ...]

• International

The full calendar for Fire And Sand x3 is available here!

• Aciu wrote:

@LaleczkaVooDoo_PL A kto niby ma wyslac ten def poza PS i PRIME?
      ja :P

Vesevete_PL wrote:

Wiadomo że teraz deffa się dostawi ile się da ale czy ktoś to liczył czy piszesz o wyliczeniach Krystiana? Teraz jest mniejszy lvl cudu więc też to jest na atakującego korzyść :p Jak zbije 1 lvl cudu to będziemy bardzo blisko Włochów, pytanie czy przed czy za nimi :D
      Ja nic nie liczyłem :P z doświadczenia widać, że przy takim deffie jaki był i poziomie cudu zbiłby max 2lv. Dużo się nie pomyliłem bo widziałem później post Rumuna gdzie pisał że zakładali min 1 lv, max 3lv.

LaleczkaVooDoo_PL wrote:

Ci, co poluja na pkt? Ci ktorym sie nudzi i wzieliby udzial w jakiejs jeszcze obronie, niestety nikt juz nie atakuje, a tu taki ladny offik leci?I pewnie bym tak nie uwazala, gdyby nie to, ze tutaj "wszyscy" trzymali sztame ze wszystkimi jesli idzie o lapanie offow, nawet jesli mieli sprzeczne interesy (konkurencyjne cudaki).

"Wszyscy" w cudzyslowie, bo oczywiscie nie doslownie wszyscy, ale np my propozycje, zeby cos zadefic, miewalismy od roznych sojuszy, z jakimi nie mielismy nic wspolnego.

Raczej "kazdy" chce, zeby spadl cud Daci, a nie PS i Prime.
      Pkt z tego nie będzie dużo, no i co innego łapać offy podczas serwera, a co innego przy cudzie na sam koniec, gdzie ten hammer jedyne co może zmienić to wypchnąć Włochów/Rusków na podium .
      pzm / Czarne Owce / Black Sheep

• pit1_PL wrote:

Na węch ogólnie mi się wydaje ze DACIA chce takim posunięciem wyciągnąć cud WŁOCHÓW na 2-gie miejsce.
      Dacia (z resztą nie tylko Dacia) chce aby ruskie sojusze przegrały, a że PS jest w koalicji z PRIME to łatwe do przewidzenia było, że polecą na ten cud, a nie włoski.
      comx classic 3,6 oi40.tinypic.com/2mc7spj.jpg

plx rekord punktów off /największy off PL
      youtube.com/watch?v=BOMo1boEQ3Y

Legenda roku 2017 PL
    • Przecież oni z Włochami sztame trzymają :) Poza tym przed rollbackiem pisałem z liderem Daci i powiedział mi wprost, że ich zdaniem Włosi zasłużyli na drugie miejsce, bo byli lepsi, dlatego lecą w nas.
      Gamba Osaka Team - Nowe Miasto Crew
      a.k.a. Gamba Boy, AciutekPro, gambaosakateam
    • Aciu wrote:

Przecież oni z Włochami sztame trzymają :) Poza tym przed rollbackiem pisałem z liderem Daci i powiedział mi wprost, że ich zdaniem Włosi zasłużyli na drugie miejsce, bo byli lepsi, dlatego lecą w nas.
      Hehe to jest dobre - zasłużyli... Oni zasłużyli ale dla Dacii bo walczyli dla nich z RuTeam. Dlatego Dacia im pomaga atakując największymi offami nasz cud. Nas to Włosi akurat wykorzystywali... RuTeam by nas raczej nie atakował mając tyle wrogów na ćwiartce - a Włosi nas pchali do ataków na nich...
    • Pingwinos wrote:

Aciu wrote:

Przecież oni z Włochami sztame trzymają :) Poza tym przed rollbackiem pisałem z liderem Daci i powiedział mi wprost, że ich zdaniem Włosi zasłużyli na drugie miejsce, bo byli lepsi, dlatego lecą w nas.
      Hehe to jest dobre - zasłużyli... Oni zasłużyli ale dla Dacii bo walczyli dla nich z RuTeam. Dlatego Dacia im pomaga atakując największymi offami nasz cud. Nas to Włosi akurat wykorzystywali... RuTeam by nas raczej nie atakował mając tyle wrogów na ćwiartce - a Włosi nas pchali do ataków na nich...
      ja bym się nie doszukiwał spisku, w końcu 2gie i 3cie miejsce to i tak porażka - raczej walneli w cud na 2gim miejscu i tyle :) gdybym wyklepał tego offa też bym walił 1 miejsce poniżej mojego

po 2gie może być też coś w tym że nie lubią ruskich :) na ich miejscu też bym sympatyzował bardziej z Włochami (wiecie, bunga bunga i te sprawi) niż z ruskimi

reasumując ich off ich sprawa :)

• Pingwinos wrote:

Aciu wrote:

Niestety nie mam już tych wiadomości, bo był rollback (zresztą i tak nieładnie pokazywać wiadomości pisane z innymi graczami, dlatego bym tego nie zrobił), ale właśnie tak mi napisano. W ich ocenie Włosi zasłużyli na drugie miejsce, dlatego chcą zbić nas, żeby Włosi nas wyprzedzili :)

Z drugiej strony tak jak pisał neon to ich off więc oni sobie atakują kogo chcą (pokazać takie offa w końcu trzeba przed końcem serwera) :) Dlaczego mieliby atakować Włochów skoro jakąś współpracę z nimi mieli (początkowo def na cud, walka z Rosjanami). Wybrali nas i to tyle :)
      Gamba Osaka Team - Nowe Miasto Crew
      a.k.a. Gamba Boy, AciutekPro, gambaosakateam