Pinned Turnuva finali sohbet ve tartışma

• International

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• SERO wrote:

Attıgım mail bana gelmedı bır arkadaşa geldı ona yazdım bana gonderdımı bende sana gonderecegım. bana gelen mail daha komık dur onuda paylaşım sankı benım hesap ceza almış gıbı yazdı bana
      Server başından beri ekip olarak ciddi emek sarfedip vakit ayırıyoruz . O kadar hazırlığın çabanın ardından yabancı bir birliğe yapılacak operasyondan 2 gün önce en kuvvetli hesaplarımızdan biri hiçbir illegal kullanım söz konusu değilken kilitleniyor.Yöneticilerin yaptığı açıklamalar ise daha komik.Bu ne yaptığını bilmez yöneticilerin alay edercesine fevri tavırları bu kadar emeğin tek çırpıda silinip üstünün kapatılması kabul edilemez.Umarım yöneticiler böyle devam eder ve bu oyunun ömrü fazla sürmez.

The post was edited 1 time, last by Sirius ().

• New

Yazılarımızda forum kurallarına aykırı olmadıgı halde duzeltılıp sılınıyor boylece haklı oldumuzu kanıtlamış olduk sılınen yazılı kanıtlar. bir kanıt nıtelıgındekı yazı nıye sılınır ? kanıtları temızlemek burdakı forum görevlisine duşmuş

The post was edited 1 time, last by Sirius: ! ().

• New

Sirius wrote:

Hangi mesaj düzenlenmiş numarası kaç söyleyin ya da moderasyona bir gönderin bakayım kim ak çıkacak bekliyorum raporu :)
      Neyın kafasını yaşiyorsunuz ? Örnek 280 numaralı msjda admının bana yazdıgı yazıyı paylaştım bu admının yazdıgı yazı sılınmış demekkı admın kurallara aykırı yazı yazıyor
    • New

Evet neden siliniyor bu tür belgeler. Bende gördüm adminin mesajını ne yani millet sesini duyurmaya çalışıyor.
      Sesimizidemi duyuramayacağız.
      Haklı olunan bir konuda; HER PLATFORMDA, Ulaşılabilecek her yerden deneniyor hakkımız.
      Forum neden var yanlış bir şey mi yaptı Sero hayır en iyisini yaptı. Herkes bilsin görsün diye.
      Oyunda zaten yeterince multihunterlerle başı derttte oyuncuların.

Odun gibi ot gibi koyun gibi Tamam mı diyecektik her şeye yaniii....
    • New

Ondan dolayı forumda bu tarz paylaşım dolu sakın bana şımdı nerede var demeyın işinize gelenı sılıyorsunuz bır suru gozume çarptı halada duruyorlar. BIr forum sıtesı konuşma tartışma paylaşım yerı degılmı bu forumda sadece gırgır trolmu olayuyor başka şey olamazmı bana gelen bır yazıyı paylaşmanın neresı yanliş bu kadar forum sıtesınde bulundum admınlık yaptım ılk defa bunu sızden duyuyorum valla gıt gıde bataklıga gırıyorsunuz
    • New

SERO wrote:

Ondan dolayı forumda bu tarz paylaşım dolu sakın bana şımdı nerede var demeyın işinize gelenı sılıyorsunuz bır suru gozume çarptı halada duruyorlar. BIr forum sıtesı konuşma tartışma paylaşım yerı degılmı bu forumda sadece gırgır trolmu olayuyor başka şey olamazmı bana gelen bır yazıyı paylaşmanın neresı yanliş bu kadar forum sıtesınde bulundum admınlık yaptım ılk defa bunu sızden duyuyorum valla gıt gıde bataklıga gırıyorsunuz

like the wind wrote:

Evet neden siliniyor bu tür belgeler. Bende gördüm adminin mesajını ne yani millet sesini duyurmaya çalışıyor.
      Sesimizidemi duyuramayacağız.
      Haklı olunan bir konuda; HER PLATFORMDA, Ulaşılabilecek her yerden deneniyor hakkımız.
      Forum neden var yanlış bir şey mi yaptı Sero hayır en iyisini yaptı. Herkes bilsin görsün diye.
      Oyunda zaten yeterince multihunterlerle başı derttte oyuncuların.

Odun gibi ot gibi koyun gibi Tamam mı diyecektik her şeye yaniii....
      Merhaba,

Özel mesajların silinmesinin sebebi vardır, daha önceki deneyimlere dayanmaktadır. Burada yer alan konuya bir bakın. Multihunter'a teşekkür edilen konuda yer alan ekran görüntüleri de silinmiştir.

Forumda istediğinizi paylaşabilirsiniz. Şikayetinizi dile getirebilirsiniz. Konularınız kilitlenmeyecektir sadece özel mesaj paylaşmayın, yeterli.
      Odin

Community Manager
    • New

Bu özel bir mesaj değildi TÜM birlik vede oyuncuları ilgilendiren bir mesajdı.
      Sistem ve hesap arasındaki herkesi ilgilendiren bir mesaj, ÖZEL olamaz.

Mesela burda birine iftira atılıyor karalamaya çalışılıyor Buna neden müdahale edilmiyor forum yetkilileri tarafınndan. Ben çok iftira eden kişi gördüm burdan. Muhattabı çıkıp kendini temize çıkartmak için yazışmayı yolladıgı zaman direk o yazışmalar resimler siliniyor.
      Üstünede kendini nasıl temize çıkarırsın diye ban yiyor.. Sap ile samanı karıştırıyorsunuz çogu konuda maalesef.

Bundan dolayı tüm iddia, iftira hakaret şu şöyle böyle yapmış tarzı TÜM mesajlar yasak olmak zorunda.... ESAS özel meseler bunlardır...
    • New

Elimde sm saymadım ama 21 tane admin panelinden yazılan email veya oyundan cevap niyetinde mesaj var . Durum vahim.

1. Hakikaten hile ve multi hesap ile oynamayı beceremedik bundan dolayı yaygara koparma hatta algı oparasyonu yapmaya çalılıyoruz.
      2. Suç teşkil edecek her hangi bir işlem eylem yapmadığımız halde onlarca hesaplarımız kilitlendi ceza aldı ve buna Travian tr yönetimi sessiz kalmasa da acziyet içerisinde bir durumdalar.

1 durumun varlığı da söz konusu lakin 2 durumda var ve çok kötü bir durum
      Biz bir vadiden Allah diye haykırırız;
      Bu ses diğer vadiden ...
      HÜRRİYET diye yankılanır....

• New

Nozzle wrote:

Peki sadece Turkler mi banlaniyormus diger ulkelere birsey yok mu? Bunun arastirmasini yapan takip eden biri varmi ? Hayir benim mantigim pek almiyor niye sirketin yoneticisi durup dururken sebepsiz banlayasin ki hesaplari sonuc olarak bu adam multi degil ki karin tokluguna TG icin calismiyor. Gayet pozisyonu olan birisi niye kendini riske atiyor ki? Veya niye kendi sirketini baltalasin ki adam benim kafam almiyor acikcasi bunlari. Kafamin almadigi ikinci nokta ise.Omer ada nin cevabi, eger diger ulkelerin multileri kitleseydi daha fazla inceleyebilir mis sirf yoneticisi kitledigi icin bu kisiye ceza vermek zorundayim gibi bir aciklama nedir cozemedim. KURAL BASIT OMER ADA HALA OGRENEMEDIYSEN BAK; KURALLARI CIGNEDI ISE CEZAyi VERICEN KURALLARI AMA CIGNEME YOKSA DA AZ ERKEK OLUP O YONETICINI USTUNE SIKAYET EDECEKSIN. AZ SEREF OLUR INSANDA SU CEVABI YAZARKEN. Isin komik kismi birde sen sifre paylasmissin su hesapla o yuzden ceza vericem degil. Yoneticim kitlemis ben cezasiz acamam. Gun gelecek devran donecek o KARMA gelip senide bulacak hayatta omer ada yedigin haklarin hepsi fitil fitil burnundan gelecek belki bugun degil belki yarin degil ama bir gun cekeceksin o zaman geldiginde cok ozur dileyip cok yalvaracaksin tanrina ama nafile olacak. Iste o zaman butun yedigin haklari hatirla ne kadar camura icinde yasadigini hatirla ki belki coluguna cocuguna dogru yolu ogretebilirsin.

SERO wrote:

ÇAHRA birligi Fınal serverinde pazar gecesi hesapları sılıyor. Hesaplarda yapılan haksızlıklar oyunun taraf olması oyun kontrolu ınsanlarda olması hiç açıklama yapmayıp serverın en buyuk ordularından bırını sılınmesı masum hesapların kapatılıp ceza verılmesı bızı enayı yerine koymalarına karşı duruşumuz olarak hesap sılıyoruz. admınlerle goruşmelerden gelen bır msjı sızınle paylaşmak ıstıyorum gulermısın aglarmısın adam açıklama yapamıyor bıle hesabın neden ceza aldını. Sadece adalet ıstedık bız

bu mesajına bir cevap vermek perde arkadasında serverın ruslara satıldıgına dair yogun bir dedikodu var bununda gerçek olduguna dair yanlı bir yönetim sergiliyor server adminini sahıs ve kişi olarak belirtmicem her ülkenin admini var bu adminlerden özür mesajları geliyor ve bu mesajlar duruyorda burda paylaşmak istemiyorum haklısınız ama birşey yapamıyoruz tarzı mesajlar geliyor...

Alkolamusy (14/-7) bu oyuncu kaç kez kitlettik bilmiyoruz hadi kitliyorsun oyun kural ihlali var neden cezasız acıyorsun hadi cezasız acıyorsun adamı niye kitliyorsun....

trabzonlu hesabı kac tane yıkım yaptı ben bilmiyorum arkadaşı bizzat tanırım bot scpritle hic işi olmaz sıralı attı bot scpirt uygulamasa dedi hesabı kitleyip sonunda askerini sildi...

r e v e n g e hesabında cok güzel ordumuz vardı yıkım yapmaya başladı tam bir rusa giderken saldırıya az bir süre kala kitlendi ordu ulaşmadan askeri sildiler....

cok iyi biliyorum tek ip tek pcden hesab acan ve hiç şifre paylaşımı yapmayan arkadaşlardan bazıları şifre paylaşımları diyerek bir sürü kişinin canını yaktı hesabını sildi....

gene aynı şekilde cok güzel bir ordumuz vardı aynı muameleyi gösterip askerimizi sildi silinen ordumuzun ve silenen hesablarımızın haddi hesabı yok.....

ve yukarıda belirttim üzere Alkolamusy hesabı gibi sahibile seylerde var....

sunuda eklemek isterim bu durumda sadece türk oyuncuları muzdalip degil yabancı ülkerde aynı dertten müzdalip...
      S2-BACKSTREET BOYS: http://www.youtube.com/watch?v=uvcGB9yMtnk
      S8
      -COFF!!!:
      https://www.youtube.com/watch?v=Act5AAAedvc&feature=youtu.be[HR][/HR]
      YANLIŞ ANLAŞILMASI 3X SERVER DEGİL KLASİK SERVER

The post was edited 1 time, last by sessizce_TR ().

• New

KuRGaN_TR wrote:

Elimde sm saymadım ama 21 tane admin panelinden yazılan email veya oyundan cevap niyetinde mesaj var . Durum vahim.

1. Hakikaten hile ve multi hesap ile oynamayı beceremedik bundan dolayı yaygara koparma hatta algı oparasyonu yapmaya çalılıyoruz.
      2. Suç teşkil edecek her hangi bir işlem eylem yapmadığımız halde onlarca hesaplarımız kilitlendi ceza aldı ve buna Travian tr yönetimi sessiz kalmasa da acziyet içerisinde bir durumdalar.

ahmet abi s2 de sana 1 defaçtım bi baktım ki sen hesap silmişsin
    • New

OYundan MH yazarız donuş yapmaz. Oyundan admıne yazarız donuş yapmaz. admına mail atarız alakasız cevap verır. almayadakı yere mail atarız donuş olmuyor skypta eklıyoruz admınlerı konuşabılmek ıcın kabul etmıyorlar Buraya yazarız kendımızı ıfade etmemıze ızın verılmıyor ben kanıt sunmadan herkes bana klasık hılecı gozuyle bakar normal olarak kanıtlarım sılınıyor. bız bu oyun muşterısı degılmıyız bu oyuna ben ve ekıbın ayda ortalama 10 bın tl yatırıyoruz kımle konuşacagız kıme dermızı anlatacagız hakmızı nerede arayacagız. şimdi mahkemeyemı gıdelım koca adamlar. yemın olsun mahkemeye gıderımde çevremdekı tepkılerden korkuyorum işin içine gırmeyen bır oyun yuzunden mahkemeylemı ugraşıyorsun dıye alay edecekler. Bız turkler olrak oyun oynuyoruz sız turk modorotor admınler Mhler bize destek olmanız yardımcı olmanız gerekmıyormu neden hep bır engel hep bır engel

ben burda hakkımı arayamadıkdan sonra burda olmanında anlamı yok
    • New

KuRGaN_TR wrote:

Ahmet abi seronun durumu farklı gelen mesaj çok farklı bir mesaj. ben o mesajdan şunu anladım. Yanlışım varsa affola;

Konu yönetici kilitlemiş hesabı bizimkilerde inceleyemediği için hesaba ceza verip askeri silmişler. Böyle bir şey olmaz olamaz. Oldu ben yöneticiyi tanıyım vede rica edeyim şu şu hesap bizi yıkacak bir iyilik yap deyim. Ben bunu anlarım o mesajda.
    • New

İllaki yabancılarda da muzdarip olan vardır.Ancak şahsen hiç kilitlenme yiyip cezasız açılan veya kilitlenen hesabı 1 saat geçmeden çok az bir cezayla açılan Türk hesabı görmedim.Bunu laf olsun diye yazmıyor bu insanlar.Cezalar herkes içindir.Her millete eşit cezalar verilseydi bu server bu kadar tepki çekmezdi.
      ÇELİK & EPSİLON************THE COF
    • New

Beyler kusura bakmayın ama, bizden de ceza yiyen çok.
      Tarlası silinen
      Askeri silinen
      Yüzde üzerinden ceza alan vesaire..

Şu var, tüm avrupa birleşip araplarla saldırmazlık imzalayarak rusları yenebildi. Ve bu sv daha kalabalıklar. Yanisi desteğe ihtiyaçları yok.
      zekiyim ama aptal değil.
      Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.
      FINAL (made in cccp) Union.
    • New

KuRGaN_TR wrote:

Ömer Ada yi hakkaten suçlamak kolay ama kolayı seçmenin manası yok. Çalışan sonuçta bir yere kadar.

Neyse olan oldu artık önümüze bakalım
      ömer adaya ben hiç birşey demiyorum bu adam gerçekten işini bence hakkanetiyle yapıyor suc diger adminlerde sonucda ömer ada bir yere kadar yetkisi var ve bazı seylere gördüm kadarıyla birşey yapamıyor
      S2-BACKSTREET BOYS: http://www.youtube.com/watch?v=uvcGB9yMtnk
      S8
      -COFF!!!:
      https://www.youtube.com/watch?v=Act5AAAedvc&feature=youtu.be[HR][/HR]
      YANLIŞ ANLAŞILMASI 3X SERVER DEGİL KLASİK SERVER
    • New

zekiLiseli_TR wrote:

Beyler kusura bakmayın ama, bizden de ceza yiyen çok.
      Tarlası silinen
      Askeri silinen
      Yüzde üzerinden ceza alan vesaire..

Şu var, tüm avrupa birleşip araplarla saldırmazlık imzalayarak rusları yenebildi. Ve bu sv daha kalabalıklar. Yanisi desteğe ihtiyaçları yok.
      Şimdi sen bizden dediklerin TÜRK oyuncularını mı yıkıyorsunuz FİNALDE. Bunu deki ona göre bilelim seni ona göre yazalım çizelim burda.