Прихватљиве мобилне апликације

The Tournament 2018 Qualification has started!
    Don't miss Safiren's Corner!

The dev diary about The Journey of a bug is now available!
    Don't miss it: Dev Diary: The Journey Of A Bug
    Comments or questions? Discuss it here!

• Прихватљиве мобилне апликације

Драги играчи,

Добили смо много питања о томе коју Travian апликацију можете да користите на Вашем мобилном телефону. Постоје неки разлози због којих још увек немамо нашу званичну апликацију. У првој епизоди нашег #AskTravian видеа директор игре је одговорио на ово питање и објаснио са којим проблемима се Travian: Legends суочава када говоримо о апликацији која ради на разним платформама. Разумемо важност овог питања и тренутно наши програмери раде на прилагођавању игре мобилним телефонима.

Међутим, желимо да Вас информишемо да постоје 2 апликације које су тренутно прихватљиве у нашој игри.

Оне су:

Ове апликације су прихватљиве све док не садрже опције које не можете да одрадите на Вашем рачунару у стандардном претраживачу, или аутоматизују неке акције које бисмо сматрали вештином играча (као слање више напада у секунди и сл.).

Све друге апликације су строго забрањене и могу довести до тренутне блокаде и одговарајуће казне.

Ако се у будућности статус ових апликације промени из неког разлога, обавестићемо играче како би знали да престану са њиховим коришћењем и прилагоде своју игру према правилима игре.

Ваш Travian: Legends тим
    • Spanska serija wrote:

Mislim da je bolje koristiti obican broswer nego ovo.... Ovo je jezivo :D
      Samo neka programeri nastave da rade :D
      Ja sam u neverici, zali Boze bacenog vremena na skidanje aplikacije :D

Izvinjavam se ako sam nekog uvredio, ali ovo je surova realnost 8)
      Firefox za mobilni telefon i travian sasvim dobro funkcionise... bar za klikanje
      BUREK

Mudrost lisice često se precjenjuje jer joj se u zaslugu upisuje i glupost kokoši.
    • Jelena! wrote:

Spanska serija wrote:

Mislim da je bolje koristiti obican broswer nego ovo.... Ovo je jezivo :D
      Samo neka programeri nastave da rade :D
      Ja sam u neverici, zali Boze bacenog vremena na skidanje aplikacije :D

Izvinjavam se ako sam nekog uvredio, ali ovo je surova realnost 8)
      Firefox za mobilni telefon i travian sasvim dobro funkcionise... bar za klikanje
      Opera, Chrome, sve je bolje od ovoga :D
      Firefox nisam skinuo, ali aplikacija je presmesna :D
      Da se ne zaboravi Vendetta 2015/2016 :D
      prntscr.com/9usv4a

Uslikano sa Lightshot 8) Moramo i mi malo da se hvalimo :D
    • ma znam probala sam davno kad nisam ni znala da je legalno, al kakva je bolje da nije :D
      meni se firefox pokazao dobar za telefon, jos ako je sinhronizovan sa ovim na racunaru nije losa stvar zbog bookmarksa i sl.
      chrome onako, operu cu morati isprobati
      BUREK

Mudrost lisice često se precjenjuje jer joj se u zaslugu upisuje i glupost kokoši.