TURKUAZ & *** Raporları

• Battle Report
    • TS2
    • + | -

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• hello world_TR wrote:

ne güzel diyorsun anlaşamadık bitti bittikten sonra etik olan şudur ya ayrı oluşum olursun anlaşamadıklarınla savaşırsın (ki oda yanlış bu saatten sonra dostumuzumu yıkıcaz demen lazım ) yada hesap siler gidersin siz ne yaptınız direk rakibe geçtiniz sebebide rakipten fazla korkuyor olmanızdı olay bu kadar basit yok tılsım alamadım ayaklarına yatmayın onun için

Birlik isminin üstünde bir yerlerde cpt otağ tarzı birşey yazıyor :) onudamı göremedin

kendi yaptığını başkası yapınca bile delilere dönüyorsun kendinle çelişiyorsun yapma çelişme :)
      • Bak üstad yola Bora olarak başladık, bora Süvari oldu biz Turkuaz olduk. Bilmediğin konularda konuşup ta komik duruma düşme. İyice sor ve öğren ondan sonra yorum yapmaya kalk. Yani biz kendi yolumuzu çizdik hala kendi yolumuzdayız. Sizin gibi Her dönem bir başka kapıya gitmiyoruz daima aynı yerimizdeyiz.
      • Yukarıda bir laf ettin,
        " server başında seçim yapıp bir tarafta oynadın bu saygıyla karşılanılacak bir şey
        Kastettiğimi anlaması gereken anlar zaten"

bu dediğinin aksini yapanlar saygısız ise sen o saygısızları birliğine alıyorsan kendisiyle çelişen sen oluyorsun. Ayrıca deli olduğum falan yok gayet sakinim. Aksine sinirlenmiş olan sensin ki bilmediğin mevzuları açıp laf sokmaya kalkma cüretini gösteriyorsun.

TURKUAZKazım
    • hello world_TR wrote:

:)) bak işte biz kendi yolumuzu çiziyoruz normal
      başkaları kendi yolunu çizince saygısız kendinle çelişmeyi bırak sonra tartışırız benimde kimsenin kapısına gittiğim yok server başında konuştuk anlaştık server sonuna kadar beraberiz anlaşamazsak siler gideriz dedik sizin gibi süvariyle anlaşalım bize saldırmasınlar ama baktık otağ güçlü oraylada bi görüşelim belki olur mevzusu yapmadık diyeceğimi anladın 2 yüzlü olmak yakışmıyor 1 ekibe yık yıkıl ama duruşunu bozma korkak olma en fazla gidicek bir köyün olur daha fazla tartışmayacağım sizinle bol şanş diyerek kapatıyorum kendimce konuyu
      Sen önce konuyu öğrende sonra gel konuşuruz burda tekrardan.

Süvari ile anlaşmamız sizi neden bu kadar geriyor anlamadım hala aynı bölgede olsaydık anlam verebilirdim. Ama sonuç olarak birlikler kendi çıkarları uğruna farklı bölgelerle anlaşabiliyor bunu oyunun içinde ilk defa görüyormuş gibi davranıyorsun gerçekten çok ilginç aynı şeyleri kendin yapıp biz yapınca farklı algı yaratmaya çalışman 2 yüzlülüğün kimin yaptığını ortaya koyuyor.

Otağla hiç bir zaman biz görüşme sağlamadık. Bizzat Otağdan Adem abiden (şu an ki turnuvada ortağın) bize teklif geldi ve ondan sonra görüşüldü.

Biz server başladığından bu yana duruşumuzu bozmadık nasıl başladıysak öyle devam ediyoruz.

Konuları bilmiyorsunuz bilmediğiniz gibi çok farklı bir şekilde yorumlayabiliyorsunuz.

Önce konuları öğrende bi sonra gelip burda ahkam kesip bizi yarğıla.

geçen server ile bu serverı birbirine karıştırmışsın sen 2 farklı serverı kendi kafanda bir edip kurgulayıp yorum yapabiliyorsun, Asıl komik olanda bu ya :)
      • TR2-Nightmareee
      • TURKUAZ
    • Bari onu doğru bilsen iyi olurdu :)

Otağ'ın istemediği kadar emin olabilirsin bizde istemiyorduk, burda gelip siz otağın yakasına yapıştınız zorla anlaşmak istediniz onlar istemedi alğısı yaratman ne utanç verici bir durum. Çok uzağında arama cevabı Adem abi'ye sor bakalım olaylar nasıl gelişti diye.

Kısaca özet geçeyim ben sana( Anlamak istemediğini ve olayları kendi tarafına çekmeye çalıştığını bile bile niye özet geçeceksem.) :)

Adem abi benimle bu durumu görüştü çok da mantıklı şeyler söyledi, kendisine bunun zor olacağını iki tarafında kabul etmeyeceğini söyledim,
      Buna rağmen o tarafta Adem abi bu tarafta Kazım abi ve ben birliklerimize durumu bildirdik ve görüştük bizden bir tane evet oyu çıkmadı bir kişi bile evet birleşelim demedi aynı durum o tarafta da geçerli, en son 2 birliğin genel başkanı kendi arasında toplantı yaptı ve bu işin kesinlikle olmayacağı kararı çıktı.

Ha korkak falan diyorsun 2 yüzlü falan diyorsun, doğal sonuçta ağzı olan konuşuyor, Ama önce bir olayın içinde olmazsan bile olayları bilene sor.

Gelip burda otağ kabul etseydi şu an Turkuaz bizimleydi gibi şeyler, Senin gibi tecrübeli bir oyuncuya yakışmayan şeyler, :)

Birliğine (yani otağ birliğine ) Saygım sonsuzdur çokda sevdiğim değerli dostlarım vardır farkettiysen hiç birinde tutupta otağı veya kişisel olarak birini yargılamadım, Ama sen gelipte burda bilmediğin konularda Yok turkuaz böyle yok sizler 2 yüzlüsünüz korkaksınız deme cürretini bulabiliyorsun kendinde.

Öncelikle olayları doğru bildiğine emin ol Sonra saygı duymaya çalış, Bunları da beceremiyorsan kenara çekil bilmediğin konulara yorum yapma ;)
      • TR2-Nightmareee
      • TURKUAZ