Pinned TR Speed Server(3x) Raporlar & Diplomasi

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Gelibolu17 wrote:

BilgiliAdam wrote:

Gelibolu17 wrote:

BilgiliAdam wrote:

Höyttt ulan 2018 elemelere gelevek speed ci yokmu ?

nerde bu şafak ekibi finalden kaçan
      @SlyCat al bu çocuğu burdan herkes tatilde başka forumda takılsın...
      La biz snei 1915 de gömmedikmi ? Her yıl taaa uzaklardan gelip ayin yapıyorsunuz hatta.çocuk çocuk çocuk çocuk.

gece gece kaşındın şimdi mutlusumdur :D
      Gel çanakkale min tarihi ve trustik yerlerini gezdirim sana ... :evil:
      fazla ses etmeyin , arkadaş troll final forumunu trollüyo buraya gelmiş burayıda ,

hatta troll de değil öyle rastgele insanları sinirlendirmeye çalışıyor

THE ANİMALS TOURNAMENT SERVER

Abigor - Apocalypse Now - AT KAFASI - AT ın İntikamı

The post was edited 1 time, last by Satoshi ().

• Gelibolu17 wrote:

BilgiliAdam wrote:

Gelibolu17 wrote:

BilgiliAdam wrote:

@SlyCat al bu çocuğu burdan herkes tatilde başka forumda takılsın...
      La biz snei 1915 de gömmedikmi ? Her yıl taaa uzaklardan gelip ayin yapıyorsunuz hatta.çocuk çocuk çocuk çocuk.

gece gece kaşındın şimdi mutlusumdur :D
      Gel çanakkale min tarihi ve trustik yerlerini gezdirim sana ... :evil:
      Bal çocuk çocuk çocuk..

Çanakkalede turistik diye yazılır ( ingiliz kolonisi anzak vari yazma ) sonra çanakkalede turistik yer mi ? yoksa ibadetlik yermi ? sen nerenin sıgınmacısısın anlat bebaaam :)

. dediğim gibi bekliyorum mod umu :)

bu arada suçuk şarap yapıyorum gelsene :)
      • tırtıl ile böçüğün hikayesini bilinmi gardaşşşşş..
      nerden bileceksin sen hiç ayı olmadınki

The post was edited 1 time, last by Satoshi: Kelimelerimizi daha özenle seçelim. ().

• Jolly Joker_TR wrote:

harmanim wrote:

Wonder Woman wrote:

Turkish Power wrote:

2017-18 Kış Speedi En Büyük Ordu

Tebrikler AKAR
      Bu kadar askeri nasıl basıyorsunuz?
      Çok mükemmel yağma ve tılsım ile bu sayı çok rahat çıkabilir.. :)
      Yağmasız da çıkar.Altının olsun bir de tılsım yeter.
      tek ordu basarsan ilk başlarda basarsın. ancak tahıl üretimin düştükçe kışla ahır dolduramamaya başlarsın.
      başkasında besliyorsan askeri başka
      +1m tahıl tüketimi var orda
    • Hiçbirşey imkansız değildir,
      Tokmak Manço basılabilir,
      Hatta yardım almadan o toyton bile basılabilir lakin,

Askerleri kendi hesabında besleyerek basmak için oyun boyu tüm sanat eserlerini toplayıp surekli bas bitirle köy atman lazım kii herhalde tılsıma 50 den fazla köyle girsen ancak yeter tılsımla büyük ahırı yardımsız tek hesabın doldurması için 50 in üstünde köyü olması lazım kii o köy sayısı ile bile şişirme yapamazsın 153k toyton kolay basılmıyor sabah sabah hesaplamak ile uğraşmadım ama isterseniz çift kışla çift ahır tılsımlı saatlik kaç k üretim istiyor bu kaç köye denk geliyor bı bakın kirloidden

THE ANİMALS TOURNAMENT SERVER

Abigor - Apocalypse Now - AT KAFASI - AT ın İntikamı
    • Jolly Joker_TR wrote:

harmanim wrote:

Wonder Woman wrote:

Turkish Power wrote:

Tebrikler AKAR
      imkansız.. :D

Yağma olmadan çift kışla çift ahır çalıştırmak imkansız.. :D

Saatlik 750k üretimin olacak..
    • harmanim wrote:

Jolly Joker_TR wrote:

harmanim wrote:

Wonder Woman wrote:

Turkish Power wrote:

Tebrikler AKAR

Bonusu da ekle :D
      Tırsın Ulan-AT ın İntikamı
      Royal Flush-Tesla-Crixalis
      Gnc-Game of Teuton-AGA
      KB-Animals
    • harmanim wrote:

Jolly Joker_TR wrote:

harmanim wrote:

Wonder Woman wrote:

Turkish Power wrote:

Tebrikler AKAR

Yağmasız daha iyisini yapmayı garanti ediyorum. Bakınız gelecek server 8) Tılsımı alınca birlikten madde akıtırım köye onu peşinen belirtiyim :D

Yeter ki askeri orada burada yakalatıp kestirmeyecek, bir oyunu gözde ortağım olsun. Eski uykusuzlardan bakalım kimler kalmış :whistling:

O bu değil de böyle güzel ordunun önüne koyulacak koç ordusu bulamamışlar mı yahu? Siper inse WOW sıfırlanır dolayısıyla seyir keyfi artarmış :thumbup:
      Bazen olur öyle... :rolleyes:
    • harmanim wrote:

Jolly Joker_TR wrote:

harmanim wrote:

Wonder Woman wrote:

Turkish Power wrote:

Tebrikler AKAR

750k nedir ki 1 15 tala üretimi xd
      Emperor of HZZ/Mer-And&KaSiS/For Larathian/ F&S 3x BURSASPOR/// iso

• Hakan_Serin wrote:

harmanim wrote:

Jolly Joker_TR wrote:

harmanim wrote:

Wonder Woman wrote:

Turkish Power wrote:

Tebrikler AKAR
      imkansız.. :D Yağma olmadan çift kışla çift ahır çalıştırmak imkansız.. :D

Yağmasız daha iyisini yapmayı garanti ediyorum. Bakınız gelecek server 8) Tılsımı alınca birlikten madde akıtırım köye onu peşinen belirtiyim :D

Yeter ki askeri orada burada yakalatıp kestirmeyecek, bir oyunu gözde ortağım olsun. Eski uykusuzlardan bakalım kimler kalmış :whistling:

O bu değil de böyle güzel ordunun önüne koyulacak koç ordusu bulamamışlar mı yahu? Siper inse WOW sıfırlanır dolayısıyla seyir keyfi artarmış :thumbup:
      bastığın askeri sağda solda beslemiceğini de belirtirseniz her türlü bahse girerim. :D
    • BiLGiLi AdaM_TR wrote:

ŞAFAK EKİBİ OYUNDAN KAÇMADI..NEDEN KAÇSIN Kİ..BİZ HER ŞEKİLDE OYUNA DEVAM EDER YİNE DE WOW İÇİN İDDALI OLABİLİRDİK...AMA HEM BİZE RAKİP OLAN BİRLİKLERİN YAPTIKLARI VE ÜZERENE OYUN YÖNETİMİNİN YANLI VE RESMEN TARAF TUTAN TUTUMU BİZE OYUNU BIRAKMA KARARI ALMAMIZA NEDEN OLDU...BU BİR KAÇIŞ DEĞİL BOYKOTTUR..GEŞECEK SERVER ŞAFAK BİRLİKLERİ YERİNİ ALACAK AMA BU SEFER YAPICI DEĞİL YIKICI TARAFIMIZI GÖRECEKSİNİZ..ŞİMDİDEN SÖYLÜYORUZ KİMSE WOW KURMA HAYALİYLE OYUNA BAŞLAMASIN..WOW ANCAK NATARLAR KURABİLİR...
    • cemoka-67 wrote:

BiLGiLi AdaM_TR wrote:

ŞAFAK EKİBİ OYUNDAN KAÇMADI..NEDEN KAÇSIN Kİ..BİZ HER ŞEKİLDE OYUNA DEVAM EDER YİNE DE WOW İÇİN İDDALI OLABİLİRDİK...AMA HEM BİZE RAKİP OLAN BİRLİKLERİN YAPTIKLARI VE ÜZERENE OYUN YÖNETİMİNİN YANLI VE RESMEN TARAF TUTAN TUTUMU BİZE OYUNU BIRAKMA KARARI ALMAMIZA NEDEN OLDU...BU BİR KAÇIŞ DEĞİL BOYKOTTUR..GEŞECEK SERVER ŞAFAK BİRLİKLERİ YERİNİ ALACAK AMA BU SEFER YAPICI DEĞİL YIKICI TARAFIMIZI GÖRECEKSİNİZ..ŞİMDİDEN SÖYLÜYORUZ KİMSE WOW KURMA HAYALİYLE OYUNA BAŞLAMASIN..WOW ANCAK NATARLAR KURABİLİR...
      Her sene aynı tas aynı hamam :D

Medeni olmayan insanlar, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdurlar.
    • cemoka-67 wrote:

dostum hangi hesapta oynuyordun acaba şafak birliklerinin yerini alacağını sanmam geçen daha yusufla konuştum oda gidersek artık muhtemelen turnuva olabilir bi ihtimal gibi bir şey dedi zaten kurucusu o şafak birliklerinin belki şahmeranlar gelir onları bilmiyorum ha bizde gelir miyiz ben sanmıyorum ama belki gelenler olur ancak şuan bu olaylar belirsizliğini koruyor çoğu açıklaman bizi temsil etmiyor gibi ben 2-3 speedir şafakta yetkilim desek yanlış olmaz belki tanışıyoruzdur belki tanışmıyoruzdur ancak olaylar biraz garip ilerledi sen bi arayı kaçırmışa benziyorsun. bu yönetim bize yaptıklarından sonra ben en azından kedi adıma konuşursam bizi bu kadar sallamayan hatta umursamayan belkide taraf tutan bir yönetime para kazandırcak değiliz.
    • cemoka-67 wrote:

BiLGiLi AdaM_TR wrote:

güldürdü
      OLD BUT GOOD
      ltx Game of Teuton(KAZANDI) Videosunu TIKLA İZLE
      s9 Serintürk(KAZANDI)
      Inx Game of Teuton(KAZANDI) Videosunu TIKLA İZLE
      s5 4Monarch(KAZANDI)
      x2C Serintürk(KAZANDI)
      Fnls TIRSIN ULAN(KAYBETTİ) Videosunu TIKLA İZLE
    • cemoka-67 wrote:

ben şunuda söyliyim yapsak zaten bu speed yapardık herkeze ama neden yapalım insanların bastığı defi böyle eritmek en azından bence bi başarı değil utançtır. çünkü bu şekilde hiç kimse wow kuramaz eğer admin bize yaptığı gibi uyarılmasına rağmen hesapları kitlemez ve tahılsızlıktan ölümüde kapatmassa bu bug olayı zor bi olay değil ilkide olmasa 2-3 kere yapıp bütün wowlarda bi def koymayabilirdik bi olay kaçmak değil ama böyle bi serverde kazansak bile çok manalı gelmiyor artık bizim için ama yinede sabri abiyi tebrik ederim ben kendi adıma zaten ben kendi defanslarımı bile ona attım ana hesabımı sildim ama bazı ufak tefek hesapları toplasan 100k bile etmez ama neyse sabri abi raidcallda gerekirse bizde sizinle sileriz dedi hanefi abi bana mesaj attı ve ben ikna oldum hanefi abi gerçekten böyle bi olayın varlığından habersizmiş ki testerenin genel başkanıda o yani

diyeceğim o ki testere birliği

zaten bazı duyarlı insanların davranışları sayesinde bile wow kurmayı hak etmiştir. zaten hep böyle olur şafakda geçen serverler wow kurduysa bence 1-2 kişinin şafağı sevmesi en azından davranışlarına saygı duymasından dolayıdır diğer birliklerin kurmasından daha çok şafakların kurmasını istiyordur
      son olarakta bizim birliği temsil etmediğin zaten çok ortada öyle olsa ordular testereye kalkardı fakat 1 tanesi bile kalkmadı ben şahsi olarak göktürke düşmanım çoğu oyuncusu event olayından sonra gelip bide utanmadan bunu savundu ki bu birlik serverin başında beri bize server kurallırına göre oynamıyormuşuz felan diyen bi birlikti 1-2 yan köy yıkılmasına rağmen benim zoruma gidende bu çünkü adam baştan dese kazanmak için her yol mübah dese bende bir şey demem ama 1-2 yan köyü en fazla 5-6 olsun lafını 1 ay yapanlar bugün event ettikdir derse hatta birliğinin görüşünün bu olduğunu bilip derse bende o insana sevgi mi saygı mı yitiririm çıkarçı bi adam gözüyle bakarım ki bakıyorumda

genelde bizim hakkımızda çok yanlış açıklamalar var fakat sen bide şafak birliği açıklamasıymış gibi yapıyorsun bunu bari benim görüşüm de :D
    • cemoka-67 wrote:

BiLGiLi AdaM_TR wrote:

Hesapların Şifrelerinide Verelimmi ?
      DeePBoY
      "SaNcAk GökLeRDe"