TR Speed Server(3x) Raporlar & Diplomasi

• Speed 3x

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• Bazor_TR wrote:

henke_TR wrote:

Keşke aynı IP no vermeseymiş daha güzel olurmuş bunada bir açıklama yapmanız lazım, şifreyi bul içini boşalt yık :) tebrikler yunus çok kahramanca
      şifre girişi yaptınız dediniz bizim köylerimiz olduğunu ima ettiniz

Lastquarme wrote:

çok zorlandınız mı la yunus şifreyle girdiğiniz hesabı yıkmaya
      hala aynı

Fatih95 wrote:

hiç sektirmeden tüm def hesaplarını nasıl buluyosun onuda anlatta casusu bulmakla uğraştırma bizi :)
      hatta emin olamayıp casus mu var deiniz kendi kendinize

King imhotep wrote:

Biride cikip demiyor ki ayni ipten oynadığın adami niye yıkıyorsun :) gerçekten bu son serverimiz olsun hanifi abim yaş ilerledikçe bunları hazmetmem daha da zorlaşıyor sanki :)
      burda bide benim köyüm olduğunu iddia ettiniz

henke_TR wrote:

Bu raporda oynama olduğunun farkında değiller büyük zafer :) orjinalinde IP no aynı yazıyor :) helal olsun yakıp yıktığınız köyler :)
      orjinalde ip hatası yazdığını nerden biliyordunuz madem

henke_TR wrote:

sabrinin hesapları olduğunu biliyoz zaten :) defans hesaplarıydı kendi yıkıyo nerden çıktı benimle konuşurken diğer kulağına başkasımı üfledi
      şimdi sabrinin hesap diyorsunuz.

hanefi abi sana olan saygımı yitirdim sadece sana olanda değil testere ekibindeki tüm abi kardeşlerime olan saygımı bitirdiğim andır böyle ikili oynanmaz hadi eyvallah.
      çok büyük kayıp oldu yunus,

hesaplarımıza şifreli girildi sinemize çektik, abi sen ve sabri abi ile çok eğleniyoruz burda olduğunuz sürece sizle savaşmam dedin defans hesaplarımızı yıktın, bu ıp ve ortak kullanım çıktığında beni 5 defa aradın keşke 5. ye bakmasaydım şikayet etmeyeceğimi de söyledim, sana en ufak bi hakaretde de bulunmadım, mağdur olan ben ve ekibimdi buna rağmen saygınızı kaybettiysek sıkıntı yok

Ama ortaya çıkan sonuçtan dolayı ekibimi savunmasından dolayı, bastığınız ordulardan dolayıda sizleri tekrar tebrik ederiz....
    • henke_TR wrote:

hesaplarımıza şifreli girildi sinemize çektik, abi sen ve sabri abi ile çok eğleniyoruz burda olduğunuz sürece sizle savaşmam dedin defans hesaplarımızı yıktın, bu ıp ve ortak kullanım çıktığında beni 5 defa aradın keşke 5. ye bakmasaydım şikayet etmeyeceğimi de söyledim, sana en ufak bi hakaretde de bulunmadım, mağdur olan ben ve ekibimdi buna rağmen saygınızı kaybettiysek sıkıntı yok

Ama ortaya çıkan sonuçtan dolayı ekibimi savunmasından dolayı, bastığınız ordulardan dolayıda sizleri tekrar tebrik ederiz....
      çünkü gelip buraya forumda kendi multi hesaplarınızı savunacağın aklıma gelmezdi
      tek bir hesaba şifreyle giriş yapmadım . yapsam zaten günde o kadar şikayetten kitlenirdi hesap her şey ortada
      sordun cevapladım bir daha aramam çünkü ben size sordum neden bunu yaptınız sırf forum yapmak için yalan yanlış iş yaptınız
      sana göre bir kayıp olmayabilir ama ben size değer veriyordum.
      artık sende rakibim değilsin abi kusura bakma
      TX3-CHM/YUNUS
    • Bazor_TR wrote:

henke_TR wrote:

çünkü gelip buraya forumda kendi multi hesaplarınızı savunacağın aklıma gelmezditek bir hesaba şifreyle giriş yapmadım . yapsam zaten günde o kadar şikayetten kitlenirdi hesap her şey ortada
      sordun cevapladım bir daha aramam çünkü ben size sordum neden bunu yaptınız sırf forum yapmak için yalan yanlış iş yaptınız
      sana göre bir kayıp olmayabilir ama ben size değer veriyordum.
      artık sende rakibim değilsin abi kusura bakma
      ben seni hiç rakip gözüyle görmedim ki bana rakip olasın yunus

ben şifreden ceza yerim, siz multiden
      ben%10 ceza ile açılırım siz merkez silinip asker silinir öyle açılırsınız
      bana dürüstlük ve rekabetten bahsedecek son hesap bile değilsiniz....
    • New

Crixalis wrote:

AlpArslan wrote:

Beyler felaket tellalınız geldi...
      Ref işleri fena patlıyacak Ordu silinebilir benceeee...
      vurun elinizdeki orduları forum şenlensin :) ;)

Daha önce uyardım olmaz dedikleriniz oluyor :whistling:
      aferin valla cabani takdir ettim hemde cok helal olsun ne demisler inanmak basarmanin yarisidir..
      Yaklaşık 1 senedir aktif travian ve foruma takılıyorum.
      1 tane savundugum ve ısrar ettiğim konuda haksız çıkmadım.
      Yazdıklarımla herkese tiyo veriyorum aslında dikkate alan alıyor almayan ise sıkıntya düşüyor.

Bu arada mh 2 gün önce piyango vurmuş o yüzden parayla işleri yok sıkıntı ordan kaynaklanıyor sanırım :D :D :D
      ADALETİN OLMADIGI YERDE HERKES SUÇLUDUR
    • New

S.a beyler

Eskiden beraber oynayıp birbirlerini yaptığı hatayı yanlışı bilerek göz göre göre savunan adamlar şimdi nasıl böyle birbirinizi gömüyorsunuz en azından eski arkadaşlığınıza verin sizler beraber oynadınız

Askeri çakılan arkadaşlar da saten çakılsın istiyorduk demesin kimse ordusunun çakılmasını istemez Kimse kimseyi kandırmasın