TR Speed Server(3x) Raporlar & Diplomasi

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

The Tournament 2018 Qualification has started!
    Don't miss Safiren's Corner!

The dev diary about The Journey of a bug is now available!
    Don't miss it: Dev Diary: The Journey Of A Bug
    Comments or questions? Discuss it here!

• ihsanmeric wrote:

SİZE DE HAYIRLI PAZARLAR :))) hükümdar birliği 2. mimar çalma operasyonu :D:D yine hüsran :D unutmayın TEK HÜKÜMDAR TÜRKİYEDİR!!
      Sabah ola hayrola denmiste hukumdarlar icin pek hayir olmamis :)

Mimara cakilanlar bu sekilde..

Wowumuzdan seviye alan ordulari paylasirlar o bize dusmez diyerek sadece mimari paylasiyoruz.

Ordu basan arkadaslarin ellerine saglik, bizimle yola cikan defans basan madde yollayan destek olan herkese burdan saygilar sevgiler

Bakalim serverin kalani neler getirecek..
    • Ordu basan arkadaşların ellerine sağlık. Gider ayak bir WOW sıfırlandı, bir WOW'dan da 45 veya 46 seviye alındı.

Defans basan arkadaşlarımızın emeği silindi gitti.

Saldırı basan arkadaşlar gider ayak saldırı yapmak zorunda kaldı, kısmen mutlu oldular.

Sonuç olarak bir daha öncelikle Speed oynamamak üzere veda ediyoruz. Altınları kalan arkadaşlar belki TR server'larında oynayabilirler. Bazılarımız da sadece yabancı server'larda oynayacak. Bazılarımız ise ki içlerinde Travian serverlarında efsane olmuş isimler vardır tamamen veda ettiler.

Gün içinde hesaplarımız da siliniyor zaten.

Bizden bu kadar. Hoşçakalın.
    • ŞAFAK , EFSANE , hükümdar, 3OK birliklerinin TÜRKİYE wowumuza yaptıkları operasyon.. Bu güzel orduları basan rakip oyuncuları yürekten tebrik ederim emeklerinize sağlık.. Savunmada emeği geçen tüm destekcilerimiz Göktürk, Testere, TÖH , ZYTNDLI birliklerine de teşekkürlerimizi iletiyorum. (raporların tümünü tek fotoda birleştirdim müsade olursa yüklerim)

Ayrıca; Bu operasyonda bile event denemesi yapan şafak birliklerini ayrıca tebrik ediyorum kendi mağduriyetlerini bizede yaşatmaya çalışmalarının 4. partıydı.. Geçen serwer 4 kez sıfırı görmesine rağmen 99. seviyeye tekrar basan, wowu 14 dakika ile kaçıran (best of roma rekor ordu sagolsun :D) bir ekibiz. Asla bıkmadan devam edeceğiz ve biz bu wowa. :)) Tekrardan tüm emeği geçen arkadaşları tebrik ediyorum...
    • tavşanlar gitti gerçek wow hesabı yDünya harikası

OyuncularİsimBirlikSeviye
      1.&esteredom&Red TeaMRed TeaM55
      2.king imhotepHenke Yaşasın !TESTERE™54-
      3.erhan_mamy57.ALay&TaaruZ&GelB57GLBTRZ52
      4.DeLiNiN BiRiHÜKÜMDARHÜKÜMDAR47
      5.tarık60GKTÜRK&STR&TÖH&TESTRTÜRKİYE35
      6.k1nG.S&S & ŞAFAK & 3OKSİLİYORU9-
      7.POWERALSANCAKALSANCAK0-
      8.GelikAlsancak wowALSANCK™0-
      9.REDs & BLADEaBest Of Red TeaMRed TeaM0-
      10.efe2008efeEFELERİN EFESİİİİEFSANE0-
      11.astrea*S&S* ERSAN ULUSANS&S0-
      12.DeFFMelank0liaHÜKÜMDAR0-
      13.DeePBoYMelank0liaRed TeaM0-

apanlar kaldı bakalım ordusu olanlar nasıl strateji izleyecekler göreceğiz hep beraber
    • Hesabımızın silinmesine kisa bir sure kalmisken kisa bi aciklama ile son noktayi koymak istiyorum tarafimca...

Öncelikle bugüne kadar kırdığımız incittigimiz olduysa affola..

Server basından beri yanımızda olan bize defans basan sayısız dostumuza binlerce kez teşekkür ederiz kendilerine karşı minnettarız...

Haksiz yere emeklerinin çöpe gitmesi yuzunden yaşadığımız üzüntü tarif edilemez..

Lakin bizler kendi aramızda bu serverin kazanan tarafı olduğumuzu biliyoruz ve inanıyoruz..

Bundan sonra Travian Türkiye , benim ve ekibim icin bitmiştir..

Kalan arkadaşlara başarılar dilerim güzel bir wow dönemi geçirmeniz dileğiyle...

Dip: Eğer oyun kalitesini üst seviyelere çıkartıp hakkaniyetli bir yönetim sergileme kararı verirse adminler mail yoluyla bana iletişime geçebilirler..
      Dr x & k1nG. Jakal_kurt k1nG.

• Babaokan wrote:

ihsanmeric wrote:

SİZE DE HAYIRLI PAZARLAR :))) hükümdar birliği 2. mimar çalma operasyonu :D:D yine hüsran :D unutmayın TEK HÜKÜMDAR TÜRKİYEDİR!!
      akşam oldu hükümdarlardan ses yok @ihsanmeric acaba pazartesi sabahı için mi dediler forumu takip edemedim sen bilirsin
      onlarin tek bildigi yancilik yapmak badka bir ise yaramazlar kendi kabiliyetleri olmadigi icin siginti olarak devam :)))

Baska bolgeden event gelir arkasina ordu koyarlar
      Baska bolge wowa op yapar mimara saldiri cikarlar

Yinede bu kadar seye ragmen 0 basari 0 icraat gecen mimar kacirdilar diyordu birisi aha iki op yaptilar kacirmadik ne hazineden seviye aldilar ne surdan

Butun server bu amatorlerle ugrastik yana geldiler vahaya geldiler devamli casus koydular bizim birliklerimize devamli multiye sikayet ettiler wow zamani deff hesaplarinin 6k nufuslu hesaplarin merkezlerine op yapip yan koylerini reislemeye kalktilar

Ben yinede butun ekipleri tebrik ederim bu travian yonetimine ragmen guzel emekler verildi

Bundan sonrasinda server ne getirir belli olmaz herkese basarilar daha biz son sozumuzu soylemedim...

Bu arada travian turkiye serverlarinda olup olmama konusunu kendi aramizda tartisacaz
    • Babaokan wrote:

ihsanmeric wrote:

akşam oldu hükümdarlardan ses yok @ihsanmeric acaba pazartesi sabahı için mi dediler forumu takip edemedim sen bilirsin
      bakma o birliğe YA ne kadar boş beleş Ada'm var toplanmış Oray'a burda bide sabahı bekleyin falan diyorlar ahahahahha hangi sabah acaba :D siz bize meydan okuyabilecek kapasitede bir birlik misiniz de meydan okuyorsunuz ?? Sizin çapınız belli öyle kafanızı çıkarırsanız vururuz kafanıza hadi işinize bakın şimdi. Kalan Ordu varsa gönder onlarıda ezelim ?? @ANGARAGÜCÜ_TR
    • ihsanmeric wrote:

ŞAFAK , EFSANE , hükümdar, 3OK birliklerinin TÜRKİYE wowumuza yaptıkları operasyon.. Bu güzel orduları basan rakip oyuncuları yürekten tebrik ederim emeklerinize sağlık.. Savunmada emeği geçen tüm destekcilerimiz Göktürk, Testere, TÖH , ZYTNDLI birliklerine de teşekkürlerimizi iletiyorum. (raporların tümünü tek fotoda birleştirdim müsade olursa yüklerim)

Ayrıca; Bu operasyonda bile event denemesi yapan şafak birliklerini ayrıca tebrik ediyorum kendi mağduriyetlerini bizede yaşatmaya çalışmalarının 4. partıydı.. Geçen serwer 4 kez sıfırı görmesine rağmen 99. seviyeye tekrar basan, wowu 14 dakika ile kaçıran (best of roma rekor ordu sagolsun :D) bir ekibiz. Asla bıkmadan devam edeceğiz ve biz bu wowa. :)) Tekrardan tüm emeği geçen arkadaşları tebrik ediyorum...

ihsanmeric wrote:

BÜTÜN RAPORLAR BU ŞEKİLDE.. Saldıran ekibi tebrik ederiz.
      raporlar sanki noksan gibi 3ok lRIN RAPORU GÖREMEDİM SANKİ ihsan 4 birliği kendine düşman etmissin performans düşüklüğü var diğerleride gelmesi gerekirdi.artık tek wow kaldı bakalım onun savunma performansı nasıl geriden geliyordu sessiz sessiz birten tepede kaldı kötü oldu hesaplar bozuldu gibi