Pinned TR Speed Server(3x) Raporlar & Diplomasi

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• PsiGoPaT_TR wrote:

astrea wrote:

akar19_TR wrote:

astrea wrote:

Öncelikle WOW u kuran TESTERE Ekibini ve servera emek harcayan tüm oyuncuları tebrik ederim.

S&S Ekibi; az kişiyle çok iş yapan ailem gibi gördüğüm birliğimin tek tek emeklerine sağlık
      Serverı 1. bitiren, saldırı ve savunmada güzel dereceler elde eden birliğimi
      ve birliğimizin nüfusçusu :) server sıralama 1.si ISSIZ ADAM'ı da tebrik ediyorum.

ve beni unutursun aralik yerde kirildim suan :(
      veeeserverdaki en büyük orduyu basan selim paşkana da tebrikler :))
      hani nerde la ordu bene de gosterin hayatta inanmam gozumle gorsem bilen :(
      pvp yi bırakıp vakit bulursa atar herhalde :P

@akar19_TR selim abiii halk ordu bekliyor :)
      Zeus'la&Themis'in kızı - fazilet ve adalet tanrıçası :saint:
    • astrea wrote:

PsiGoPaT_TR wrote:

astrea wrote:

akar19_TR wrote:

astrea wrote:

Öncelikle WOW u kuran TESTERE Ekibini ve servera emek harcayan tüm oyuncuları tebrik ederim.

S&S Ekibi; az kişiyle çok iş yapan ailem gibi gördüğüm birliğimin tek tek emeklerine sağlık
      Serverı 1. bitiren, saldırı ve savunmada güzel dereceler elde eden birliğimi
      ve birliğimizin nüfusçusu :) server sıralama 1.si ISSIZ ADAM'ı da tebrik ediyorum.

ve beni unutursun aralik yerde kirildim suan :(
      veeeserverdaki en büyük orduyu basan selim paşkana da tebrikler :))
      hani nerde la ordu bene de gosterin hayatta inanmam gozumle gorsem bilen :(
      pvp yi bırakıp vakit bulursa atar herhalde :p
      @akar19_TR selim abiii halk ordu bekliyor :)
      guleceksiniz ama rapor koymaini bilmio :)

KB
    • Öncelikle herkese merhaba

ESKİ 46LIKLAR birliği üyesi olarak...

Oyuna başlama taraftarı değildim, oyunun 10-12. gününde güzel bir hesap var yabancıya gitmesin, gel oyna şeklinde teklif geldi, ilk başta kabul etmesemde @Esterqon (play34) sedat abi "al birlikte oynarız" dedi.. TESTERE ekibinin de yoğun isteğini daha fazla kırmayıp oyuna başladım...

Şafak birlikleri ile kıran kırana bir savaş geçiyordu @King imhotep yıkıldı hesap silmeyi düşündü, Rakibimizin "Hesap silme bir şey denicez" lafından sonra "Nerede kalmıştık ? diyerek oyuna asılan sabri abi çok güzel bir ordu bastı, bu gece benim hesaba bak demesiyle temsilciliğini aldım.. :) Bir süre sonra @SiverekLi-Eyyup abinin asker köyüne düzenlediğimiz o büyük operasyon yapıldı.. Whatsapp grubumuzda "GIRGIRINA BİR WOW ALALIM" muhabbetinden sonra ("WoW köyüne bakmam" dediğim halde) Sabri abi gitti birde wow aldı. Sonra 70k tokmak 10 k toyton 2k manço wow dan 6 seviye (33-27) almıştı.. :) Biz hala WoW amacı gütmüyoruz..

Rakiplerimiz Şafak birliklerinin başına gelen olaylar silsilesinde Sabri abi bizde sizinle hesapları silebilirz teklifinde bulundu. - Hesapta mesaj belki hala duruyodur...

Gelişen olaylar bizi WoW kurmaya itti ve Başta GÖKTÜRK birliklerinin desteği ile tüm savunmalarımızı WoW a gönderip seviye basmaya başladık..

bir parantez açayım buraya @efsane_52_TR abi toplamda 5k asker öldürdüm :) Hakkınızı helal edin.. :)

Red Ekibi wowları yıkılınca mimar tılsımlarını bize verdiler.. Kendileri WoW kurmayı düşünmüyordu zaten :) Tılsım için ve destekleri için onlara Teşekkür ederim..

WoW köyümüze o kadar çok insan yardımda bulundu ki anlatamam, 4 bölgenin 4 ünden de şahsi ya da birlik olarak wow köyümüze destek gönderen, 24 saatte 30k tahıl komik olur mu kardeş ? elimden gelen bu diyen, Tüm askerim kesildi ama kahramanı size gönderiyorum diyen, Saldırı raporlarını görmek için 2-3 asker ile destek gönderen, tek tek herkese TEŞEKKÜR EDERİM/EDERİZ...

Oyunun benim için özeti buydu..

S&S ve RED TEAM Ekibinin oyuna kattıkları renk için onlara da teşekkür ederim..

Geceleri bana eşlik eden @HaydarPasa Tolga abiye
      Her konu da bana destek olan @efsane_52_TR İbrahim abiye
      Hesap senin diyen @King imhotep Sabri abiye
      Ben wow bakarken gezen @sp0kee_TR Furkan kardeşime. :)
      Beni TESTERE birlikleri ile tanıştıran @WaRLoRDS80.._TR emin abiye ve @henke_TR hanifi abiye Özellikle teşekkür ederim.. :)

Tekrar oynar mıyım bilmiyorum

Ama forumun düzenli kullanıcısı olmaya devam edicem.. :)

@zombine atilla abi oynayalım derse belki. :p
    • Herkese hayırlı akşamlar diliyorum ;

Teşekkür faslına geçmeden önce birkaç değinmek istediğim konu mevcut.Uzun olacak biraz şimdiden kusura bakmayın ;

Öncelikli olarak buraya wow kurma amacı ile değil , wow kurdurtmama amacı ile gelmiş olduğumuzu tekrardan hatırlatmak istiyorum.Ekip olarak tam kadro gelemesekte GÖKTÜRK birlikleri ile tam bütünleşerek iyi bir yapılanma ve iletişim sonucu -- de iyi işler çıkardığımızı düşünüyorum.

Wow kurmak aklımızın ucundan geçmezken , hatta hesabımı çeşitli nedenlerle silme aşamasına kadar gelmişken forumda konuşulanlar bizi ateşlemiştir. Hatırlarsınız son 3.6 serverda da wow kuran bizdik. Orada da hesaplarımızın hepsi silime alınmışken ve bunun nedeni bariz herkes tarafından bilinirken , bir densizin TESTERE ettiği küfür ve kaçıyorsunuz diye suçlamaları sonucu bir çok hesabımız silinmesine rağmen tüm server karşımızda dururken kurmuştuk. Sonuç olarak gördük ki TESTERE yi kızdırmayacaksanız :)

Şimdi gelelim asıl kahramanlara ;

En başa enes kardeşimi yazaraktan bir wow köyüne nasıl bu kadar kolay bakılırı bana yaşattığı için şükranlarımı sunuyorum :) Eşimden fazla görüştüğüm ,birlikler için gecesini gündüzüne katan Sezer kardeşime , Piskopat(gelibolu17) serdar a bir beni yıkmadı :) Mükemmel orduları ile talat ve ekibine , adeta bir birlik olan tolga abiye , bekir abi , gökhan , tahsin abi , neco isimlerini saymakla bitiremeyeceğim bütün GÖKTÜRK ekibine ve yıllardır omuz omuza mücadele verdiğim TESTERE ekibimin her bir ferdine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Rakıbalık furkan ve çağrıya bana verdiği özel destekten dolayı ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum.Profesörümüz ibo gardaşıma ,ozan , Taşdemir , Furkan ,emir , aykut ,hakan abim, halil abi ,hüseyin abiye, haşim dedem , mehmet abim ,çılgın galya ahmet kardeşim , süper galya emrullah ve Gönlümüzün genel başkanı astsubay emin kardeşim e böyle bir ekiple oynama fırsatı bulduğum herkese tesekkürü borç bilirim.

Hanifi abim için diyebileceğim bir söz yok kelimelerim kifayetsiz kalır mükemmel bir abi, orjinal bir adam o yüzden ben susayım slogan konuşsun ,, Hepimiz ölelim , Henke yaşasın :)

RED TEAM ekibi başta aydoğan abi , tuncay abi olmak üzere gerek mimar desteği , gerek orduları ile yanımızda olacağını dile getirdikleri için çok ayrı bir pencere açmak istiyorum onlara hepinizin emeğine sağlık.

S&S ekibinede servere kattığı değer için de ayrıca teşekkürü borç bilirim.

Ayrıca Akar selim abi ye o orduyu bana göndermediği için ayrıca teşekkürü borç bilirim :)

Son olarak Testereye wow kurması için destek veren bütün ekiplere minnettarız ,,

Yaklaşık olarak 10 yıllık travian hayatımı zirvede sonlandırıyorum :) Bütün serverın emeğine sağlık. Kalın sağlıcakla..

Son olarak ; sloganımı güncelliyorum KİNG İMHOTEP yıkılmaz , yıkılırsa wow kurar :))

The post was edited 2 times, last by King imhotep ().

• WOWU kuran TESTERE birlikleri ve oyuncularını tebrik ederim.Biz 57.ALAY olarak elimizden geldiğince her türlü mücadelemizi yaptık.WOW yolunda ve diğer her yolda oyun başından beri birlikte olduğumuz bir olduğumuz GELİBOLU VE TAARUZ ekibi oyuncu abi ve kardeşlerimin ellerine kollarına emeklerine sağlık.Ayriyetten TÜRKİYE birliklerine de yardımsever tavırlarından ötürü teşekkür ederim.Gönül isterdi ki biz kuramadık onlar kursun.Kısmet : )

Server başlamadan önce +,- de hesap kalmaz diyorlardı WOW'da 90 seviye bastık :) Hem bizden hem rakipten bazı arkadaşlar hesap sildi.Rakipten bazı arkadaşlar hesap silmek durumunda kaldı :) Ben inanıyorum ki biz çok güzel bir mücadele verdik.Oyunun başından sonuna kadar hakkını verdik ve eğlendik.Aramızdan çıkan hainler tadı tuzu oldu.O arkadaşlara en büyük ders Wowlarını reislememiz oldu daha da arkadaşların izini bulan yok :)) .İyisiyle kötüsüyle üzdüğümüz kalbini kırdığımız bir abimiz veya kardeşimiz olduysa hakkını helal etsin.

Kişisel olarak gelecek server her bölgede olabilirim :) Hanginizin başına bela olacağım onu da oyun başlayınca göreceğiz inşallah :)

RESTİNERESTUL4N - MERTCAN
    • İttifak kelimesinin anlamını bu server bizlere gösteren Testere & Göktürk birliklerini ayrı ayrı tebrik ederim. Bunu wowla taçlandırmaları bizleri ayrı memnun etti. Şafak ekibi de keşke bu wow sürecindeki olayı yaşamasaydı da daha heyecanlı bir wow dönemi yaşasaydık demekten alamıyorum kendimi.Son olarak SS ekibini rekabetinden ve sunduğu raporlardan ötürü tebrik ederim.

Bu manzara için tüm ekibime ayrı ayrı teşekkür ederim. Tek birlik olarak gelip elimizden geldiğince keyif almaya çalıştık. Başka serverlarda görüşmek dileği ile...

Bekir kenkin raporu unutmuşuz kendisinden özür diliyorum :)
      BEST OF ROMA / SOLLASİDO / Blitzkrieg / NOTA

t4.4 3x Speed Roma Rekoru / Emperyan-Caesaris-Mancınık-Vuruş Gücü
    • bir filmin sonuna daha iyisiyle kötüsüyle geldik . Bölgeye gelmeye karar veren göktürk ekibine (özellikle sezer,serdar,talat, ve ekiplerine) , Testere ailesine hanifi,sabri,enes,aykut,ozan,yahya,çağlar,emrullah, gökay,haşim, mehmet, ilker, emir,furkan, çağrı ve aklıma gelmeyen hepsine ,

4 bölgeden destek veren tüm dostlarımıza teşekkürü borç bilirim.

sadece savaş amacıyla başlayan bir sv bizim için buralara geleceği aklımızın ucundan geçmiyordu ama oldu. sv'a renk katan ReD TeAM ekibine , S.S ekibine özellikle tebrikler. tüm rakiplerimize bundan sonraki oyun dünyalarında başarılar. Oyun olduğunu bilen buna göre davranan herkese saygı ve selamlar...

Haydarpaşa Tolga....
      Bir gün mutlaka tüm TÜRK devletleri ile Çin Seddinde buluşacağız

• harmanim wrote:

Öncelikle herkese merhaba

ESKİ 46LIKLAR birliği üyesi olarak...

Oyuna başlama taraftarı değildim, oyunun 10-12. gününde güzel bir hesap var yabancıya gitmesin, gel oyna şeklinde teklif geldi, ilk başta kabul etmesemde @Esterqon (play34) sedat abi "al birlikte oynarız" dedi.. TESTERE ekibinin de yoğun isteğini daha fazla kırmayıp oyuna başladım...

Şafak birlikleri ile kıran kırana bir savaş geçiyordu @King imhotep yıkıldı hesap silmeyi düşündü, Rakibimizin "Hesap silme bir şey denicez" lafından sonra "Nerede kalmıştık ? diyerek oyuna asılan sabri abi çok güzel bir ordu bastı, bu gece benim hesaba bak demesiyle temsilciliğini aldım.. :) Bir süre sonra @SiverekLi-Eyyup abinin asker köyüne düzenlediğimiz o büyük operasyon yapıldı.. Whatsapp grubumuzda "GIRGIRINA BİR WOW ALALIM" muhabbetinden sonra ("WoW köyüne bakmam" dediğim halde) Sabri abi gitti birde wow aldı. Sonra 70k tokmak 10 k toyton 2k manço wow dan 6 seviye (33-27) almıştı.. :) Biz hala WoW amacı gütmüyoruz..

Rakiplerimiz Şafak birliklerinin başına gelen olaylar silsilesinde Sabri abi bizde sizinle hesapları silebilirz teklifinde bulundu. - Hesapta mesaj belki hala duruyodur...

Gelişen olaylar bizi WoW kurmaya itti ve Başta GÖKTÜRK birliklerinin desteği ile tüm savunmalarımızı WoW a gönderip seviye basmaya başladık..

bir parantez açayım buraya @efsane_52_TR abi toplamda 5k asker öldürdüm :) Hakkınızı helal edin.. :)

Red Ekibi wowları yıkılınca mimar tılsımlarını bize verdiler.. Kendileri WoW kurmayı düşünmüyordu zaten :) Tılsım için ve destekleri için onlara Teşekkür ederim..

WoW köyümüze o kadar çok insan yardımda bulundu ki anlatamam, 4 bölgenin 4 ünden de şahsi ya da birlik olarak wow köyümüze destek gönderen, 24 saatte 30k tahıl komik olur mu kardeş ? elimden gelen bu diyen, Tüm askerim kesildi ama kahramanı size gönderiyorum diyen, Saldırı raporlarını görmek için 2-3 asker ile destek gönderen, tek tek herkese TEŞEKKÜR EDERİM/EDERİZ...

Oyunun benim için özeti buydu..

S&S ve RED TEAM Ekibinin oyuna kattıkları renk için onlara da teşekkür ederim..

Geceleri bana eşlik eden @HaydarPasa Tolga abiye
      Her konu da bana destek olan @efsane_52_TR İbrahim abiye
      Hesap senin diyen @King imhotep Sabri abiye
      Ben wow bakarken gezen @sp0kee_TR Furkan kardeşime. :)
      Beni TESTERE birlikleri ile tanıştıran @WaRLoRDS80.._TR emin abiye ve @henke_TR hanifi abiye Özellikle teşekkür ederim.. :)

Tekrar oynar mıyım bilmiyorum

Ama forumun düzenli kullanıcısı olmaya devam edicem.. :)

@zombine atilla abi oynayalım derse belki. :p
      Sen Adamsın kardeşim siz nerde ben orda :thumbup: :thumbup: :thumbup:
      Zombine

46LIKLAR F.WAR TESTERE
    • Evettt... :D

Benim yazacağım pek bir şey yok :)

Ama Gönül ister ki Herkes potansiyelini ortaya koyup oyunun hakkını verip zevk alabilsin. Çoğumuzun sorumlulukları var işinde gücünde insanlarız bu sebeple yapabileceğimizin yarısını bile yapamıyoruz. Emeklerinin karşılığını alabilenleri tebrik ederim emekleri heba olanları kalben tebrik ederim.

Çok güzel orduları basanları tek tek tebrik ederim gerçekten büyük emek basmasından korumasına kadar. Özellikle desteksiz basmak. Galya rekoru kimde bu arada :)

The post was edited 2 times, last by darklord67 ().

• henke_TR wrote:

Şu an bu oyunu oynayan en eski ekip Olan Tesrete Birliği olarak wow sürecini ebedi dostumuz olan Göktürk Birliği ile bitirmiş bulunuyoruz...Bu süreçte yanımızda olan ekibimizin içinde bulunan tüm oyuncu arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim iyiki varsınız....

Asıl amacımız güzel bir savaş verip oyuncu arkadaşlarımızla eğlenmekti bunun garantisini vererek geldik farklı bir düşüncemiz kesinlikle yoktu, sadece TESTERE&GÖKTÜRK yazan bir wow a sahip olalım kalsın dedik bunu beceremediğimiz içinde üzülmüyoruz :)

Aslında her şey sabri kardeşimin merkezinin yıkılması burdan birisinin sakın hesap silme üstünde bi şey deneyeceğiz demesiyle başladı nasıl bir gaza geldiysek artık durum ortada....

Burdan bizi bu oluşumda destekleyen yanımızda duran Göktürk birliğinden SEZER,GÖKHAN,TALAT,BEKİR,AYKUT,SERDAR kardeşlerime RED birliğinden Cem,Aydoğan ve Tuncay kardeşlerime, Event oluşumundan dolayı hesap silen kasım kardeşim ve Birlikten kopup hesap silmeyip de Bize destek veren DEADMAN Mahmut kardeşim ve ekibine , Hükümdar Birliğinden aldığımız tüm tılsımlara rağmen biz dostuz diyen Samet kardeşime, Hesabı olmayan tek başına birlik olan TOLGA kardeşime, dostumuz olupda her türlü yönlendirmeye rağmen devasa ordusunu bize vurmayarak oyunu bitirmemize vesile olan Selim Paşkanıma çok teşekkür ederim....

Gerçek wowcumuz Enes kardeşim eline koluna sağlık tek başına nasıl wow a bakılır hepimize öğrettin, rakı Balık tayfasına, We Are testere tayfasına,henke&karadayı tayfası(ben)hariç, gökay,çağlar,ilter,sigortacı furkan,taşdemir,Ryu&ken dedeme ve halilcime,forum uzmanı olan darklord emrullaha ve ekibin son üyesi yahya kardeşlerime teşekkür ederim sizlerle yıkılmakta,kazanmakta çok zevkliydi benim hakkım size helal olsun varsa sizde helal edin bu son oyunumdu güzel bir yerde bıraktığımı düşünüyorum...

Emin Başkanımız astsubay olduğu için 1. aydan itibaren yoktu emeği bu ekipte baya fzlasıyla var Allah yolunuda bahtını da açık etsin...

Sabri kardeşim buda sana ekibimizin bir hediyesi olsun çoluğunla çocuğunla hayatın boyunca başarılar bir daha da oyun için arama len

Henke kadar ömrünüz olsun hepiniz çok yaşayın
      Adamsın reyizim ellerinden öperim... Baklava alırım
    • BamBamTestere wrote:

henke_TR wrote:

Şu an bu oyunu oynayan en eski ekip Olan Tesrete Birliği olarak wow sürecini ebedi dostumuz olan Göktürk Birliği ile bitirmiş bulunuyoruz...Bu süreçte yanımızda olan ekibimizin içinde bulunan tüm oyuncu arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim iyiki varsınız....

Asıl amacımız güzel bir savaş verip oyuncu arkadaşlarımızla eğlenmekti bunun garantisini vererek geldik farklı bir düşüncemiz kesinlikle yoktu, sadece TESTERE&GÖKTÜRK yazan bir wow a sahip olalım kalsın dedik bunu beceremediğimiz içinde üzülmüyoruz :)

Aslında her şey sabri kardeşimin merkezinin yıkılması burdan birisinin sakın hesap silme üstünde bi şey deneyeceğiz demesiyle başladı nasıl bir gaza geldiysek artık durum ortada....

Burdan bizi bu oluşumda destekleyen yanımızda duran Göktürk birliğinden SEZER,GÖKHAN,TALAT,BEKİR,AYKUT,SERDAR kardeşlerime RED birliğinden Cem,Aydoğan ve Tuncay kardeşlerime, Event oluşumundan dolayı hesap silen kasım kardeşim ve Birlikten kopup hesap silmeyip de Bize destek veren DEADMAN Mahmut kardeşim ve ekibine , Hükümdar Birliğinden aldığımız tüm tılsımlara rağmen biz dostuz diyen Samet kardeşime, Hesabı olmayan tek başına birlik olan TOLGA kardeşime, dostumuz olupda her türlü yönlendirmeye rağmen devasa ordusunu bize vurmayarak oyunu bitirmemize vesile olan Selim Paşkanıma çok teşekkür ederim....

Gerçek wowcumuz Enes kardeşim eline koluna sağlık tek başına nasıl wow a bakılır hepimize öğrettin, rakı Balık tayfasına, We Are testere tayfasına,henke&karadayı tayfası(ben)hariç, gökay,çağlar,ilter,sigortacı furkan,taşdemir,Ryu&ken dedeme ve halilcime,forum uzmanı olan darklord emrullaha ve ekibin son üyesi yahya kardeşlerime teşekkür ederim sizlerle yıkılmakta,kazanmakta çok zevkliydi benim hakkım size helal olsun varsa sizde helal edin bu son oyunumdu güzel bir yerde bıraktığımı düşünüyorum...

Emin Başkanımız astsubay olduğu için 1. aydan itibaren yoktu emeği bu ekipte baya fzlasıyla var Allah yolunuda bahtını da açık etsin...

Sabri kardeşim buda sana ekibimizin bir hediyesi olsun çoluğunla çocuğunla hayatın boyunca başarılar bir daha da oyun için arama len

başkası vurdumu bela okutur HENKE vurunca sela okutur ozaman :D

• HaydarPasa wrote:

BamBamTestere wrote:

henke_TR wrote:

Uuuuhhhh bu neydi bee :thumbsup:
    • Gelibolu17 wrote:

HaydarPasa wrote:

BamBamTestere wrote:

henke_TR wrote:

Uuuuhhhh bu neydi bee :thumbsup:
      yazdırma serdar :D