Artki na serwerze 19 Fire and Sand

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• Artki na serwerze 19 Fire and Sand

To nie jest dobry pomysł z tymi artkami przypisanymi do regionów
      ponieważ dobrzy gracze uciekają z sojuszu do sojuszu w regionie z artkiem

Np.ja ze względu że mam dużo surowców chciałbym robić dużo i szybko wojo to muszę przejść do soja z toporkiem
      a koledzy co mnie wspierali defem na pewno nie są z tego zadowoleni ,sojusz w rankingach zniżkuje
      a ja,ja zżyłem się z kolegami z sojuszu i co mam wziąść rozwód?

1/można łączyć wojo ktoś powie,tak ale jak ja gram bez monet to to jest zła podpowiedz
      2/można za łączenie płacić surowcami,to też nie jest wspaniałe
      3/i to wszystko jest bez sensu,gram pierwszy raz myślę że ostatni :(

bardzo proszę może ktoś poruszy ten temat na forum by artki mogły być zdobywane lub przekazywane sojusznikom w koalicji
      komar tygrysi pokazuje się w Polsce,przenosi wiele chorób
    • Zawsze sojusz może zająć region z potrzebnym artkiem
      Na Ts20 RoA nasz sojusz miał dostęp do z tego co pamiętam 10 artków
      W tym dwa duże i reszta małe
      No ale jest to kwestia zorganizowanego osadnictwa
      I nikt nie musiał zmienić sojuszu
      Pomijając początek serwera ale zawsze wracało się do swego odłamu
      Gdyby głupota miała nogi niektórzy na kolanach całowaliby księżyc w tyłek:grimace:
      Piszę dysertację "Wpływ faz księżyca na ilość trolli na FG
      Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu człowiekiem
      KUL-turalnym:grimace:

s1vol4 Aureus Horda^^WH
      x2 Aureus [R]Horda
      t1com Aureus PE-Omega
      s1vol12 Aureus Anty-Massuffka
      Ts20 Aureus
      Troll w spodnicy to nadal tylko troll :grimace:
    • Ale jaki masz problem??? Wyskakujesz z sojuszu na dwa trzy dni na czas potrzebny do zrealizowania czegoś tam na statku i wracasz do macierzystego odłamu
      Ja na ten bardzo żałuję że nie ma kolejnego ts20RoA
      Gdyby głupota miała nogi niektórzy na kolanach całowaliby księżyc w tyłek:grimace:

s1vol4 Aureus Horda^^WH
      x2 Aureus [R]Horda
      t1com Aureus PE-Omega
      Ts20 Aureus
    • Niesmak pozostałby tylko wtedy gdybym poszedł do wroga 8)
      Idąc do koalicyjnego sojuszu na kilka dni nie mam wyrzutów sumienia :thumbsup:

s1vol4 Aureus Horda^^WH
      x2 Aureus [R]Horda
      t1com Aureus PE-Omega
      Ts20 Aureus
    • Sęk w tym że ja się wcale nie znam na tej grze :D
      Zawsze wkręcę się do w miarę dobrego soja i udaje że gram :p
      @'edith
      A jak jeszcze daleko do końca serwera??

s1vol4 Aureus Horda^^WH
      x2 Aureus [R]Horda
      t1com Aureus PE-Omega
      Ts20 Aureus
    • w początkowych wersjach "urodzinowych" kontrola nad artkiem no i regionem była poprzez zdobycie wioski z artkiem, tak więc było już to testowane

tu nie trzeba bronić cudwiochy, więc po co te wielkie koalicje i pakty, TG stara się coś wymyślić aby walki toczyły się w wielu rejonach i między różnymi sojuszami

pomysł z możliwością przekazywania (wspólnego korzystania) z artków wewnątrz koalicji (a nie tylko sojuszu) to raczej zaprzeczenie idei powstania serwerów bezcudacznych
    • przecież tu nie chodzi o nic innego jak o punkty,bo tak wygrywa się serwer
      punkty to opanowane regiony
      OPANOWANIE REGIONOW TO WALKA
      jak walczyć bez woja,no chyba że z koalicjantem
      ale to nie możliwe skoro on ma toporki a tym więcej woja
      przecież to bezsens,wszyscy to mówią w sojuszu bez artka toporka,DM i DS
      jeśli ma być wszystko uczciwie i by każdy soj miał równe szanse to albo wszyscy niech mają
      artki albo ich nie mają

The post was edited 1 time, last by przystojniaczek ().

• tak jak napisałeś, na tych serwerach chodzi o punkty, więc po co te koalicje i punktu 2gich, 3cich, ... odłamów/koalicjantów
      proste, jedna amba i wtedy tylko od tych graczy zależy jaki artek posiadają, jakiś potrzebują to o taki walczą, zdobywają lub nie i mają lub nie mają

nie walczyliście o toporka jako sojusz to go nie macie,
      tu koalicjant to taki odpowiednik PF ze zwykłego serwera, taki był Wasz wybór gry - w koalicyknych molochach, więc teraz nie ma co narzekać - zasady i reguły były znane od początku
      tworząc takie koalicje sami zamkneliście sobie możliwość zdobywania i korzystania z danych artków

zaraz następnym będzie narzekał, że nie ma zwierciadła, a przeciwnik ma i cieżko go atakować i jest to nie uczciwe, a kolejny, że mu ciężej wyżywić wojo

to są serwery testowe, w każdym kolejnym coś znika, a pojawia się coś nowego, ale nie liczył bym na to, że w następnym wprowadzą artki dla całej koalicji, może powiększą pojemności ambasady, ale ... to też bez sensu bo i tak nie zmieni to zamiłowania graczy do molochów
    • w niczym się z tobą nie zgadzam
      niektóre sojusze od razu są wygrane bo mają rejon gdzie jest łatwo o artka i to nie chodzi o jakiś konkretny
      nic by się nie stało grze jakby każdy sojusz mały czy duży miał możliwość posiadania artków
      a mianowicie, postawienie skarbca już daje takiego co jest potrzebny sojuszowi czy graczowi
      i taka możliwość jest uczciwa każdy aktywuje sobie takiego jakiego chce

wtedy można walczyć o rejony z dużą ilością punktów i nie potrzeba by było przechodzić z sojuszu do sojuszu by mieć korzyści z artków bo takie przechodzenie jest głupie
    • Przystojniaczek jest z tych ktorzy uwazaja ze w kupie sila. Nie wazne z kim, nie wazne po co .... najwazniejsze to duzy sojusz i napy ze wszystkimi wokol. A najlepiej jeszcze gdyby wszystkie artki mieli dostepne. Trzeba najpierw pomyslec nad startegia zanim zacznie sie grac. Albo pomyslec o niej tuz po starcie. Masowki myslaly ze podobnie jak z serwerem z budowa cudu. Jak maja 90 procent graczy serwera wtedy sa miszcze trawki. A tu klops kilku graczy w DBG mialo pomysl na gre, organizacje soja i przede wszystkim myslenie o regionach z najbardziej potrzebnymi artkami.

A teraz przystojniaczek placze ze to niesprawiedliwe. Samym klikaniem w domki tutaj nie wygracie.
    • z kupy to jest ino smród
      nic takiego nie pisałem
      co tu na wyliczałeś to jakieś fałszywe brednie modne w polityce nie wiedziałem że tu też
      a płakać nie mam powodu bo zostałem przyjęty do soja co ma wszystko
      i całkiem dobrze mi idzie jak na pierwszy raz
      oczywiście dzięki życzliwym ludziom co mną poprawnie i życzliwie kierują

jesli chodzi o artki dla wszystkich sojuszy znajdujących się w skarbcach to przy tym obstaję

to by było dobre dla gry a i właścicielom gry przyniosłoby większe wpływy
    • 2+2=4 to powinien wiedzieć każdy
      na tym serwerze podobno zwycięża ten co ma najwięcej punktów
      a punkty są przypisane do rejonów i jak by tam nie było artków a byłyby w skarbcach to

tylko by podkręcało walkę i ekspansję na rejony z dużą ilością punktów
    • ale tu jest gra o punkty i to jest przewodnie, wszystko inne to tło
      lecz tło też jest ważne, daje piękno a każdy chce być przez nie otaczany :)
      tak więc by gra była dobra musi być piękna i ja chcę ją taką kreować

więc niech będą artki w skarbcach a nie regionach,w regionach niech będą punkty
    • Marudzisz i marudzisz poproś zarząd traviana najlepiej niech Ci stworzą serwer według Twoich sugestii a nie klepiesz w kółko to samo jak Hindus mantrę
      Nie pasowała Ci gra trzeba było odpalić kasację i po problemie

s1vol4 Aureus Horda^^WH
      x2 Aureus [R]Horda
      t1com Aureus PE-Omega
      Ts20 Aureus