Dual (czx) 28.11.2017

• PTR

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• Dual (czx) 28.11.2017

Zdravím, jak všichni víte, zítra startuje nový server czx, důvod, proč jsem píšu je jednoduchý, mám v plánu to na tomto světě rozjet, ale jsem bohužel limitován časem. To znamená, že bych byl moc rád, kdyby se do konce začátečnické ochrany našel hráč, který by měl zájem bojovat po mém boku. Mám v plánu hrát za germány a to vyžaduje aktivitu, jak posílání Fl apd. Každý, kdo Travian hrál, tak ví, co vyžaduje TOP účet. Takže pokud by se tu našel někdo, kdo by měl zájem, tak budu moc rád a jsem ochoten se s ním nějak domluvit na případné spolupráci. Díky za pozornost a přeji hezký zbytek pondělního večera a zítra se budu těšit !!!

s pozdravem BARBAR7
    • Ahoj ak by si chcel mozem ti pomoct s učtom som skuseny hrač hravam traviam asi 9 rokov s prestavkami mam 23rokov.Takysto sa povatujem za taktickeho a trpezliveho hrača.Určite sa viem na učet pozriet viac ako len 3x denne.Podla nalady niekedy som bol "online" non stop niekedy menej prave preto hladam dual alebo ponukam pomoc na učte nakolko pracujem a mam kopec povinnosti sam by som to nestihal.Zlatky mozem kupit občas podla potreby ale travian beriem ako hobby neriešim to nejako emočne.

ak by si mal zaujem o dual odpis sem alebo n marko9422@gmail.com to je najistejšie a najrychlejsie.

Marko