Defování Farem

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• Defování Farem

Zdravím,asi každý kdo farmí se potýká s problémem že některé individua defují hrdinama či klasickýma jednotkama hráče ( farmy ) kteří jsou neaktivní a nehrají.

Můj návrh na vylepšení hry je zakázat podporovat hráče kteří jsou určitý čas ( napadá mě 7 dní jako optimál ) neaktivní a tudíž by se tady tomuto defování dalo zamezit.

Děkuji,snad můj návrh bude aspon vyslyšen.

pilum
    • To mi upřímně přijde jako pitomost ... Taky se mi stává že občas někam naletím, nebo že mi někdo něco defuje, ale s tím se musí počítat.... Pokud se rozhodnu že budu "farmit" musím počítat s možností, že si na mne někdo "počká" a vychytá mi desítky, někdy i stovky jednotek.

Spousta lidí to má jako strategii, jak oslabit útočníky, což mi přijde v pořádku, protože travian je hlavně strategická hra. A oslabovat strategický potenciál hry je nesmysl...

Nevýhoda pro "farmáře" , ale teoretická výhoda pro všechny ostatní jak snadno naexpit hera a oslabit off hráče, navíc třeba na TS19 se počítají def body tomu kdo defuje a ne účtu, který je defován, takže o motivaci víc aby to lidi dělali. To je ostatně věc co by měli udělat na všech serverech, protože defaři jinak moc ocenovaní nejsou i když jsou ve hře nepostradatelní :)