Defování Farem

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• Defování Farem

Zdravím,asi každý kdo farmí se potýká s problémem že některé individua defují hrdinama či klasickýma jednotkama hráče ( farmy ) kteří jsou neaktivní a nehrají.

Můj návrh na vylepšení hry je zakázat podporovat hráče kteří jsou určitý čas ( napadá mě 7 dní jako optimál ) neaktivní a tudíž by se tady tomuto defování dalo zamezit.

Děkuji,snad můj návrh bude aspon vyslyšen.

pilum
    • To mi upřímně přijde jako pitomost ... Taky se mi stává že občas někam naletím, nebo že mi někdo něco defuje, ale s tím se musí počítat.... Pokud se rozhodnu že budu "farmit" musím počítat s možností, že si na mne někdo "počká" a vychytá mi desítky, někdy i stovky jednotek.

Spousta lidí to má jako strategii, jak oslabit útočníky, což mi přijde v pořádku, protože travian je hlavně strategická hra. A oslabovat strategický potenciál hry je nesmysl...

Nevýhoda pro "farmáře" , ale teoretická výhoda pro všechny ostatní jak snadno naexpit hera a oslabit off hráče, navíc třeba na TS19 se počítají def body tomu kdo defuje a ne účtu, který je defován, takže o motivaci víc aby to lidi dělali. To je ostatně věc co by měli udělat na všech serverech, protože defaři jinak moc ocenovaní nejsou i když jsou ve hře nepostradatelní :)