Przesyłanie jednostek def w ramach jednego konta

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• przesyłać można jedynie w obrębie własnego sojuszu, jednej ambasady
      nie można przesyłać do innego sojuszu posiłków od własnego sojusznika, a posiłki z innych sojuszy można odesłac jedynie do ich macierzystej wioski

tu z założenia wszystko jest nastawione na jedną ambasadę - artki, wojo, pkt zwycięstwa ...
    • to tylko zależy od popa kont, pop leci w dół jeśli przejmuje się wiochę od gracza o niższym popie,
      w tym przypadku będzie się liczył pop konta, które przejęło osadę (ten po przejęciu) i Twój pop konta,
      jeśli po przejęciu komuś wzrośnie pop ponad Twój, to Ty nie obniżysz budowli o 1 levl, lecz jeśli dalej będzie niższy niż Twój to obaj będziecie obniżać levle budowli
    • zasadniczo nie da się przejmować wiosek w sojuszu, są od tego wyjątki

cudwiocha, wioski z artkami (to dotyczy serwerów z cudakami, Ty chyba pytasz o FaS)

kolejnym wyjątkiem są "świeżo" przejęte wioski od graczy z poza sojuszu, nie wiem jak to dokładnie tu ustawili, ale ... było na to trochę czasu - oddawałem świeżo przejęte wioski nawet po dwóch dniach, ale nic w nich po przejęciu nie klikałem (ani domków, ani woja) ale jak to jest dokładnie to nie wiem

aby przejmować wioski od byłych sojuszników - musi upłynąć chyba 48h, dodatkowe ograniczenia są jeśli konta były powiązane np. sitterką (chyba musi upłynąć 7 dni, ale może 14ście od zerwania sitterki)

nie wiem dokładnie, bo jakoś zawsze szkoda mi było marnować PK na "martwe" konta, bo takie są zazwyczaj "rozbierane"
    • aviator_p09_PL wrote:

kolejnym wyjątkiem są "świeżo" przejęte wioski od graczy z poza sojuszu, nie wiem jak to dokładnie tu ustawili, ale ... było na to trochę czasu - oddawałem świeżo przejęte wioski nawet po dwóch dniach, ale nic w nich po przejęciu nie klikałem (ani domków, ani woja) ale jak to jest dokładnie to nie wiem
      Jak zadowolenie w wiosce wynosi 0 to możesz przejmować bez ograniczeń, nie ma znaczenia kiedy tą wioskę przejąłeś.

comx classic 3,6 oi40.tinypic.com/2mc7spj.jpg

plx rekord punktów off /największy off PL
      youtube.com/watch?v=BOMo1boEQ3Y
    • LordTurek_PL wrote:

aviator_p09_PL wrote:

Jak zadowolenie w wiosce wynosi 0 to możesz przejmować bez ograniczeń, nie ma znaczenia kiedy tą wioskę przejąłeś.
      tym razem ja dopytam
      czy to dotyczy tylko przejętych wiosek od kogoś, czy w ten sposób można oddać sojusznikowi np. własną startówkę po wcześniejszym samoprzejęciu?
      wiem, trąci to trochę kombinatorstwem, ale w szczególnych przypadkach może to być wskazanym posunięciem taktycznym, np. nam zwolni PK, a jest to wiocha oddalona od naszych pozostałych, ale jest blisko wioski strategicznej sojusznika

jeśli jest taka możliwość to czy konta mogą być powiązane sitterką?
    • aviator_p09_PL wrote:

LordTurek_PL wrote:

aviator_p09_PL wrote:

tym razem ja dopytamczy to dotyczy tylko przejętych wiosek od kogoś, czy w ten sposób można oddać sojusznikowi np. własną startówkę po wcześniejszym samoprzejęciu?
      wiem, trąci to trochę kombinatorstwem, ale w szczególnych przypadkach może to być wskazanym posunięciem taktycznym, np. nam zwolni PK, a jest to wiocha oddalona od naszych pozostałych, ale jest blisko wioski strategicznej sojusznika

jeśli jest taka możliwość to czy konta mogą być powiązane sitterką?

Taka praktyka jest powszechnie stosowana od dawna jeśli trzeba komuś z sojuszu oddać wioskę. Nie jest to w żaden sposób niezgodne z regulaminem.

comx classic 3,6 oi40.tinypic.com/2mc7spj.jpg

plx rekord punktów off /największy off PL
      youtube.com/watch?v=BOMo1boEQ3Y
    • Trzeba jakis rozlam w sojuszu DGB zrobic, inazej jest besz sensu dalej grac. Przewaga zdobywanych pkt zwyciestwa wynosi 2 do 1 nad pozostalymi sojuszami. Ewentualnie mozna poprosic administracje o zamknieie rozstrzygnietego serwera. Ewentualnie trzeba bedzie atakowac samego siebie lub sitowane konta. zwiadem szukalem defa. Najwieej znalazlem 10 k defa w odleglosci 60 pol. jesli ktos zbierze do kupy 100 k defu z przeciwnikow to poprosze pw na don corleone. po 10k nie lece.... bo po co.
    • Psikuta wrote:

Trzeba jakis rozlam w sojuszu DGB zrobic, inazej jest besz sensu dalej grac. Przewaga zdobywanych pkt zwyciestwa wynosi 2 do 1 nad pozostalymi sojuszami. Ewentualnie mozna poprosic administracje o zamknieie rozstrzygnietego serwera. Ewentualnie trzeba bedzie atakowac samego siebie lub sitowane konta. zwiadem szukalem defa. Najwieej znalazlem 10 k defa w odleglosci 60 pol. jesli ktos zbierze do kupy 100 k defu z przeciwnikow to poprosze pw na don corleone. po 10k nie lece.... bo po co.
      Dlatego zrezygnowałem z gry na tym serwie. Możliwość łączenie wojsk jest zbyt przegiętą opcją w połączeniu z resztą udogodnień dla graczy off. Nie upolujesz offa przy pomocy GR lub JS bo każdy ma uniki w stolicy, wyzerowanie stolicy też niewiele da bo można całe wojsko przenieść do wiosek obok, nawet złapanie całego offa daje guzik bo jak ktoś ma wsparcie sojuszu to ten cały off odbuduje w 3-4 dni + czas podróży wojsk. Pomijam że konto z niedorzecznym zasobem monet może latać z kilkuset tysięcznym offem po miesiącu (zboże można monetami klepać).
      TRAVA, kto zna ten wie ;]
    • New

Psikuta wrote:

Trzeba jakis rozlam w sojuszu DGB zrobic, inazej jest besz sensu dalej grac. Przewaga zdobywanych pkt zwyciestwa wynosi 2 do 1 nad pozostalymi sojuszami. Ewentualnie mozna poprosic administracje o zamknieie rozstrzygnietego serwera. Ewentualnie trzeba bedzie atakowac samego siebie lub sitowane konta. zwiadem szukalem defa. Najwieej znalazlem 10 k defa w odleglosci 60 pol. jesli ktos zbierze do kupy 100 k defu z przeciwnikow to poprosze pw na don corleone. po 10k nie lece.... bo po co.

powstaje nowa koalicja siła złego na jednego - :D :D :D

nie musisz robić rozłamu bo cały serwer ma się zjednoczyć przeciw wam
      a ja w takim molochu grać nie zamierzam
      komar tygrysi pokazuje się w Polsce,przenosi wiele chorób

The post was edited 2 times, last by przystojniaczek ().

• New

ZglenQa wrote:

Psikuta wrote:

Dlatego zrezygnowałem z gry na tym serwie. Możliwość łączenie wojsk jest zbyt przegiętą opcją w połączeniu z resztą udogodnień dla graczy off. Nie upolujesz offa przy pomocy GR lub JS bo każdy ma uniki w stolicy, wyzerowanie stolicy też niewiele da bo można całe wojsko przenieść do wiosek obok, nawet złapanie całego offa daje guzik bo jak ktoś ma wsparcie sojuszu to ten cały off odbuduje w 3-4 dni + czas podróży wojsk. Pomijam że konto z niedorzecznym zasobem monet może latać z kilkuset tysięcznym offem po miesiącu (zboże można monetami klepać).
      szczera prawda ,po wydaniu 300 zł i kilku nie przespanych nocach muszę przyznać że w tej postaci gra ta nie ma sensu,tym bardziej że święta za pasem
      komar tygrysi pokazuje się w Polsce,przenosi wiele chorób