Zachowanie Multihuntera

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Zachowanie Multihuntera

Dobry,

Chciałbym zapytać czy zachowanie i podejście Multihuntera podlega jakimś regulacjom?
      Czy normalnym jest aby Multihunter był bezmyślnym lemingiem, który nie potrafi nawet odpowiedzieć własnymi słowami tylko przeklejać formułki? Już nie wspomnę o wyciąganiu własnych wniosków i logicznym rozumowaniu..
      Czy normalnym jest aby Multihunter blokując konto czy "wymierzając karę" kierował się tylko i wyłącznie osobistymi powódkami, zawiścią, uprzedzeniami i obrażoną dumą?
      Czy normalnym jest aby Multihunter nie okazywał szacunku graczom czy też ich zastraszał?

Pozdrawiam
    • Generalnie na forum nie można narzekać na pracę MH... Napisz do supermultihuntera (supermultihunter@travian.pl) jak chcesz się poskarżyć, potem możesz uderzać do Monachium, do UE, do Loży Masońskiej, ewentualnie jeszcze do samego Pana Boga i jak wszystkie kroki zawiodą to do mnie. Na pewno Pani Premier by ci pomogła, ale niestety jest zbanowana...

The post was edited 1 time, last by Pan Grzybek ().

• Ponarzekać zawsze możesz . Pytanie czy to coś da??
      Odnośnie pracy MH cóż niektóre decyzje bywają zaskakujące o czym sam się przekonałem
      Mam zablokowane konto za "obrazę"
      Dziś nawet stwierdzenie że komuś ego przerosło IQ podpada pod ten paragraf i jest to karane :D
      Gdyby głupota miała nogi niektórzy na kolanach całowaliby księżyc w tyłek:grimace:
      Piszę dysertację "Wpływ faz księżyca na ilość trolli na FG
      Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu człowiekiem
      KUL-turalnym:grimace:
      " Nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie skorzystałem z internetu"
      A co jeśli tak naprawdę jesteś idiotą, ale jesteś za głupi, by zdawać sobie z tego sprawę
    • Nawet nie chodzi o zaskakującą decyzję. Ale jeżeli Multihunter gubi się we własnych zeznaniach mówi pierw jedno, potem zmienia zdanie na całkowicie co innego, a po "wytknięciu" mu tego błędnego przekonania zapiera się w swoim "on nie będzie dyskutował" i dokleja 3x bardziej bolesną karę - jest coś nie tak. Dodam, że dwa te zarzuty były błędne. Co prawda udało się sprawę wyjaśnić dzięki admin@travian.pl, ale i tak uważam, że jakieś kroki w stosunku do tego konkretnego Multihuntera powinny zostać podjęte. Już nawet nie za nieprzyswajanie informacji, ale chociażby za zastraszanie gracza ("będziesz dyskutował, kara będzie surowsza xD") próbującego wyjaśnić sytuację - z pełna kulturą i szacunkiem. Na sam koniec, Multihunter wymaga szacunku a sam go nie okazuję. Tak chyba nie powinno być.

Dawaj tą loże masońska.
    • Skargę na Multihuntera czy tez odwołanie się od jego decyzji można napisać na adres admin@travian.pl
      Jeżeli napisanie na ten adres nie okaże się dla kogoś rozwiązaniem problemu, chętnie podamy adresy do odwołania się wyżej. Ja rozumiem, że można czuć się pokrzywdzonym, nikt nie lubi mieć zablokowanego konta, ale zasady obejmują wszystkich, również Multihunterów. Jeżeli w odpowiedzi od członka Zespołu Traviana dało się zauważyć jakiekolwiek nieuprzejme zwroty, proszę o informację na podany wyżej e-mail. Prywatne porachunki nie wchodzą tu w grę, to nie miejsce na załatwianie tego typu spraw.
    • Więc gdzie powinno się załatwiać sprawę "tego typu" ? Podać adres i wyczekiwać przyjazdu Multihuntera czy jak? "Prywatne porachunki" leżały tylko i wyłącznie po stronie członka Zespołu Traviana. To on z zawiścią i otępieniem nadużywał swoich uprawnień. W dodatku z pełną ignorancją podsyconą nieposzanowaniem graczy.

Na wspomniany przez Panią adres mailowy napisałem wiadomość z "zażaleniem" nt. wspomnianego zachowania tego konkretnego Multihuntera. Nikogo pewnie nie zdziwi, że została zignorowana. Rozumiem, swój broni swojego - nikt nie ma tego nikomu za złe. W odczuciu moim, jak i znajomych, zespół Traviana stracił jakikolwiek pozytywny wizerunek, który pozostawiam(y) w formie bezosobowej. Takie państwo policyjne, które tylko czai się z suszarką w krzakach.

Nie mam też zamiaru z uporem maniaka wypisywać kolejnych wiadomości do Państwa w sprawie, w której to Państwu powinno zależeć bardziej aniżeli zależy to graczom - można to ładnie określić "jakością świadczenia usług" (co rozumiem przez słowo "support"). Jeżeli przyjmujecie taką, a nie inną postawę - trudno. Próbowałem - bezskutecznie. Czas na Was, pokażcie jak zależy Wam na graczach.

PS: Tak, próbowała Pani załagodzić zaistniała sytuację - lecz nam chodziło tylko o to, by pokazać jak bardzo Multihunter kierował się swoimi OSOBISTYMI POWÓDKAMI przy "wymierzaniu kary". Po zdjęciu blokady razu pokasowaliśmy konta kończąc tym samym grę.
    • techno tworki wrote:

Na wspomniany przez Panią adres mailowy napisałem wiadomość z "zażaleniem" nt. wspomnianego zachowania tego konkretnego Multihuntera. Nikogo pewnie nie zdziwi, że została zignorowana.
      Nigdy nie zignorowałam żadnej wiadomości, jeżeli nie otrzymałeś odpowiedzi, to wiadomość do mnie nie dotarła. Proszę sprawdzić e-maile, czasami system antyspamowy blokuje wysłanie maila i wystarczy kliknąć w link załączony do odpowiedzi z systemu.

techno tworki wrote:

Nie mam też zamiaru z uporem maniaka wypisywać kolejnych wiadomości do Państwa w sprawie, w której to Państwu powinno zależeć bardziej aniżeli zależy to graczom - można to ładnie określić "jakością świadczenia usług" (co rozumiem przez słowo "support"). Jeżeli przyjmujecie taką, a nie inną postawę - trudno. Próbowałem - bezskutecznie. Czas na Was, pokażcie jak zależy Wam na graczach.
      Proszę pisać zawsze, gdy tylko są jakieś wątpliwości, jestem do Waszej dyspozycji i staram się odpisywać szybko i wyczerpująco na zadane pytania. Nie istnieje dla mnie coś takiego jak "swój broni swego", zależy mi na sprawiedliwym rozstrzygnięciu sporu, proszę wierzyć.

techno tworki wrote:

PS: Tak, próbowała Pani załagodzić zaistniała sytuację - lecz nam chodziło tylko o to, by pokazać jak bardzo Multihunter kierował się swoimi OSOBISTYMI POWÓDKAMI przy "wymierzaniu kary". Po zdjęciu blokady razu pokasowaliśmy konta kończąc tym samym grę.
      Jeżeli zdarzyło się, że członek Teamu zachował się w sposób naganny, to zostały wyciągnięte konsekwencje, jednak to już rozmowy i sprawy wewnątrz Zespołu i nie publikujemy ich na forum czy też w grze.

Graczom wydaje się, że Multihunter ma dostęp do wszystkiego i może to wykorzystywać jak chce, jednak jest to nieprawdą. Powtarzam kolejny raz, nie ma u nas miejsca sytuacja, którą nam zarzucasz. Członkowie Teamu nie załatwiają swoich prywatnych spraw za pomocą opcji, które mają w panelu.
    • Sprawdziłem e-maile, podczas konwersacji z Panią nie podjęła Pani tematu dotyczącego samego zachowania Multihuntera - tylko zajęła się Pani rozwiązaniem sporu. Jest to zgodne z tym co Pani mówi - sprawy z wewnątrz zostają wewnątrz, mogę się tylko domyślać czy została podjęta jakakolwiek reprymenda. Pierwotnie jednak wysłałem wiadomość o zaistniałej sytuacji na admin@travian.pl, która została zignorowana do tej pory ( sprawdziłem filtr - nie ma wzmianki), a wiadomość do Pani z prośbą o interwencje wysłałem gdyż zależało nam na czasie. Znów - mogę się domyślać czy sprawa została przejęta (scalona) przez Panią i uznana za załatwioną.

Czy członek "Teamu" zachował się nagannie? Kwestia ustalenia granic znaczenia słowa "nagannie". Dla mnie nagannym jest, aby człowiek zajmujący tak istotne stanowisko nie potrafił przyswajać informacji, traktował gracza "z góry", na próby wyjaśnień groził wyostrzeniem kar, ignorował poruszone wątki czy nawet nie mógł poprawnie i dostatecznie argumentować swojej decyzji. Na prośbę o zachowanie szacunku w wypowiedziach też oczywiście pokazowo w jednej wiadomości się dostosował, potem już klasycznie - ignorancja. Dla Państwa widocznie jest to normalne.Dla mnie niestety nie. Ale nie wnikam.

Jeżeli członkowie Teamu nie załatwiają swoich prywatnych spraw za pomocą opcji w panelu to rozumiem, że ten konkretny Multihunter został już z tej zaszczytnej drużyny wykluczony? Bo jak inaczej rozumieć zastraszanie intensyfikacją kar w stosunku do gracza próbującego wyjaśnić sytuację? Nieporadność intelektualna, która prowadzi do odreagowań na graczach może być interpretowana jako rodzaj przemocy psychicznej wywodzącej się własnie ze spraw prywatnych. Nie wiem skąd indziej niż z chęci odreagowania miałaby się budzić ta wrogość czy nienawiść...
    • Chloe wrote:

Graczom wydaje się, że Multihunter ma dostęp do wszystkiego i może to wykorzystywać jak chce, jednak jest to nieprawdą. Powtarzam kolejny raz, nie ma u nas miejsca sytuacja, którą nam zarzucasz. Członkowie Teamu nie załatwiają swoich prywatnych spraw za pomocą opcji, które mają w panelu.
      hmmm,... Dziwne że w korespondencji prywatnej między "walczącymi" graczami przyrównanie kogoś do leszcza jest powodem do nałożenia bana. Słownik Synonimów :
      leszcz: « np. jako potoczne określenie kogoś cienkiego w czymś »
      SaintS LC -> ktoś, rax, ktoś tu gra, cojaturobię, raxell
    • Witam owy temat to coś więcej niż standardowe narzekanie.

Multihunter na serwerze 6 to typowy psychopata albo osoba zaburzona która swoje frustracje przenosi na użytkowników.

krótki opis mojej sytuacji:

1.skuteczna obrona i wybicie kilku topowych offow wroga
      2. 24h na dobę serie ataków z użyciem nielegalnego oprogramowania (np 10 atakow wchodzacych w dokladnie tej samej sekundzie),wszyscy atakujacy tak samo "PRO",widocznie wymienili sie swoimi programikami,nie bylo przypadku 1 sekundy odstepu jezeli ktos wysylal pare atakow z katasami,technicznie rzecz niemozliwa,zadne tam zakladki itp... jakies takie troche to dziwne ?

3. po trzech dniach takich denerwujacych praktyk nazwalem atakowana wioske niecenzuralnie i tu sie przyznaje do winy
      4. prawie natychmiastowy ban i moja odpowiedz do mh
      5. mh grubo ponad dobe nie otworzyl nawet wiadomosci,miedzy czasie magazyny przelewajace sie,wojska na wielotysiecznych deficytach zboza
      6. dzis laskawie mh odpisal :

Witam,

proszę w takim razie o potwierdzenie decyzji o kasacji konta.

Pozdrawiam,
      Multihunter,
      Zespół Traviana PL

7.Jedno wrecz smieszne wykroczenie na tle tysiecy OSZUSTÓW,BOTÓW = koniec kariery i zlosliwe pytanie o potwierdzenie usuniecia konta,czy mh nie chce by jego firma zarabiala ? to jest tylko moj swiezy przyklad,niedawno rozpadl sie sojusz przez zbanowanie lidera tez za rzekoma obraze co bylo bzdura,innemu znajomemu zniknely wojska to dopiero kiedy zagrozil interwencja do wladz firmy wojska nagle znalazly sie.... leniwy beszczelny typ na stanowisku MH potrafi wypaczyc cala historie serwera...
    • Powinnam usunąć Twój post, ale jednak tego nie zrobię.
      Nie powinieneś obrażać innych i nie chodzi tutaj tylko o słowa obrażające Multihuntera.

Ad 1 Gratuluję ciekawej strategii i dobrej zabawy na serwerze
      Ad 2 i 3 Jeżeli podejrzewasz innego gracza o łamanie zasad gry, powinieneś zgłosić to do Multihuntera zamiast obrażać tego gracza.
      Ad 4 i 5 Wiadomość wysłana do Mh nie będzie widoczna w Twojej skrzynce jako odczytana, ma to związek z pewnymi rozwiązaniami i systemem odpowiedzi, którego używamy.
      Ad 6 wklejasz wiadomość od MH, ale swojej wiadomości do MH już nie, nie zrobię tego oczywiście za Ciebie, ale to bardzo nie w porządku z Twojej strony i zdajesz sobie z tego sprawę.
      Ad 7 W Travianie obowiązują pewne zasady i każdy gracz przed rozpoczęciem rozgrywki potwierdza zapoznanie się z nimi i zgadza się na ich przestrzeganie. Obrażanie innych graczy jest niedozwolone i było oraz będzie karane. Ostatnie zdanie jest już całkowicie Twoim wymysłem, jeżeli komukolwiek zniknęły wojska, to nie ma potrzeby pisania do naszej centrali, wystarczy wiadomość do MH lub Supportu, a my przesyłamy tę wiadomość do techników. Ja bardzo chętnie podyskutuję z Wami na te tematy, ale pod warunkiem, że będą to prawdziwe historie, a nie opowieści wyssane z palca.

Pozdrawiam serdecznie
    • Jesteście jedną kliką i wszelkie nadzieje,że któryś z was pociągnie do odpowiedzialności/potrząśnie kolegą z pracy to czcze życzenia.Jedyne na co my zwykli gracze możemy liczyć to na to,że nas jeszcze zbluzgacie i obgadacie we własnym gronie.

1.Dobra zabawa jak widać do czasu,przerwana przez widzimisię MH
      2. i 3. Szczerze to chyba musiałbym 90 % czas poświęcić na donoszenie tak dużo jest nieprawidłowości,nie potraficie wykryć nawet botów które od początku serwera robią codziennie to samo a serie atakow wpadające w tej samej sekundzie powinniście wykrywać systemowo.

4. i 5. pozostaje mi założyć,że tak jest i nie ma co tu komentować

6. Pozwoliłem sobie wkleić bo taką jedyną propozycje otrzymałem,żadnej alternatywy

7. Nie obraziłem nikogo osobiście w prywatnej wiadomości itp,nazwałem brzydko wioskę ale też bez wulgaryzmów,był to zwrot o negatywnym kontekście ale nie przekleństwa/obrazy.

Sytuacja z wojskiem miała miejsce u gracza bartek11,nie mam powodu by nie wierzyć,trwało to troche czasu a jego konto sprawdzali rozni ludzie i wojska nigdzie nie znalezli :P

ps. Z REGULAMINU nie wynika wysokość kary w przypadku np wulgarnej nazwy wioski,napisane jest,ze MH taka nazwe moze zmienic i zero konkretow.W moim przypadku wychodzi,ze np za nazwe wioski "wal się" jest koniec kariery w tej grze.Mam racje ?
    • Rozumiem, że Twoim celem jest obecnie zniechęcenie do nas wszystkich, ale zastanów się proszę czy jesteś sprawiedliwy w tej ocenie. Przeanalizuj dokładnie swoje zachowanie oraz korespondencję z MH. Donosu żadnego do nas nie napisałeś, więc troszeczkę znowu tutaj mijasz się z prawdą. Kolejna sprawa, sam donos nie wystarczy aby MH zablokował dane konto, jeżeli tak działalibyśmy, to byłoby to dopiero nie w porządku, prawda?
      Tak, nazwałeś brzydko swoją osadę, dwukrotnie. Pochwalisz się jaka to była nazwa? ^^ Może skoro już rozmawiamy o tym publicznie, to zróbmy to porządnie, niech inni mają możliwość oceny sytuacji.

Sytuacja z wojskiem u gracza, o którym piszesz została rozwiązana i gracz nie musiał nas niczym ani nikim straszyć.

Twoja wioska nie była nazwana "Wal się", ale znacznie dosadniej. Kolejny raz proszę Cię abyś przedstawiał fakty jeżeli chcesz o tym tutaj dyskutować, a nie swoje przypuszczenia.
    • Pasowałoby czytać ze zrozumieniem,oczywiście jestem rozgoryczony bo MH popisał się niezłą serią,mój przypadek to już sprawa uznaniowa i bardziej problem systemu karania,nieuregulowanego czasu blokady konta itp itd

1 Wróciłem do traviana po 8 czy nawet 10 latach... gralem na s4 i bylo sympatycznie az do momentu kiedy MH zbanował lidera i zniszczył tym cały sojusz,wiele osób przestało grać,teraz ja za obrazę praktycznie jestem wykończony,wróg się rozbudował i jest obstawiony a moje wojska są teraz pare dni za "murzynami" i jeszcze poumierają raz dwa w razie prawa "łaski"

- jeżeli jest Pani fanką podawania konkretów to proszę się pochwalić sytuacją w której gracz Aureus został zbanowany na serwerze 4
      - konkretnej nazwy nie chciałem podawać bo na prawde nie ma czym się chwalić ale skoro nie macie nic przeciwko to prosze bardzo... wioske nazwałem "pies Cię ruchał"
      - jaka była wcześniej wulgarna nazwa ??? proszę o informacje
      -a gdzie pisałem o tym,że składałem donosy ??? nie składałem i nie zamierzam,powinniście sami pewne zdarzenia wychwytywać,tak się składa,że jestem "z branży" i pod kuratelą mam ponad 3 miliony obiektów przy których każdy najmniejszy błąd,anomalie natychmiast muszę usuwać... nie wciśniecie mi kitu,że godziny wejścia ataków nie są przechowywane w logach,widocznie nikomu nie chce się ich przeglądać albo firma wypuszczajaca traviana jest jednak śmieszną firmą i prostego oprogramowania z gui,z setami atrybutów nie jest w stanie dać pracownikom by wydajnie pracowali... nie wierze w to,że panuje aż taka amatorka

-sytuacje z wojskiem mialem inaczej przedstawiona,ktos tu klamie ale ja nawet tego nie zweryfikuje bo nie moge rozmawiac z nikim w grze :P
    • REASUMUJĄC:
      -wcale nie czuje się niewinny,nie uważam,że w grze jest miejsce na wulgaryzmy,sęk w tym,że system kar to jakieś uznaniowe brednie i w przypadku na prawdę głupot potraficie zniszczyć graczowi karierę,samo czekanie na reakcje MH podczas blokady calej funkcjonalnosci na koncie to juz wyrok śmierci w wielu wypadkach...

-ja popisałem się mało eleganckim zwrotem ale kiedy ktoś nazwie drugą osobę np gówniarzem i ma czekać tydzień na reakcje łaskawego MH to jest patologia przez którą w ogóle stworzyłem wpis na forum,moja sytuacja tylko przelała czarę goryczy,jestem w ciężkim szoku jak bardzo na minus travian się zmienił przez te lata

- inwestowanie pieniedzy w ta gre to gorzej niz hazard,wystarczy zly humor MH i jest po wszystkim,pare miesiecy zmarnowane,sam system zmuszajacy do pisania wiadomosci do MH to jakas kpina i wrecz konwencja na zasadzie biczowania sie i blagania by jakis chudzielec przy komputerku mial satysfakcje,ze blagamy o litosc i o zdjecie bana.Kiedy MH łaskawie wymyśli sobie,że za słowo "gówniarz" stracimy 20 % punktów to jeszcze z zasady mamy potwierdzić,że kara jest wielce łaskawa,podziękować i uklęknąć... czy was nie po....??? nie istnieje nawet tabela kar,caly regulamin to jedna wielka zapętlona bzdura bez konkretow więc proszę się nie dziwić,że tacy jak ja są wściekli tym bałaganem.

Wciąż jestem w szoku sytuacja w grze do ktorej mam sentyment z dawnych lat...

ps.
      gdybyście jasno napisali w regulaminie,że za faktycznie wulagarne nazwy
      wiosek jest konkretnie dożywotni ban albo ucięcie x % punktów to nawet
      by nie było dyskusji ale tutaj nic nie jest jasne,nie ma żadnej
      sprawiedliwości