Düzeltme Göçmen Atılan Yer

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• Düzeltme Göçmen Atılan Yer

ABİ ÇOK SAÇMA BİR DURUM BU OYUNDAKİ. GÖÇMENİ HERKESTEN ÖNCE BASTIM. 9 SAATLİK MESAFEDE İDİ GÖÇMENİ YOLLAMAK.ADAM BENDEN SONRA GÖÇMEN BASTI. ONA 15 DAKİKA DİYE GİTTİ KÖYÜ ALDI. DÜZELTİN BUNU LÜTFEN. BİRİ BİR YERE GÖÇMEN ATTIYSA ORASI KİTLENSİN ABİ ALAMASINLAR LÜTFEN. ARKADAŞIM 3 KERE ATTI GÖÇMEN 3ÜDE DÖNDÜ. KONU ALTINA YORUM YAPAR ZATEN. YÖNETİCİLERİ BUNU DÜZELTMEYE DAVET EDİYORUM.

ŞİMDİ ADAMI YIKMAYA UĞRAŞACAĞIM. YAKIN OLAN RAKİP BİRLİKLER BENDEN ÖNE GEÇECEK. ZATEN KOORDİNATLARI ŞANSA ATIYOR SENİ BİR YERE. BİRLİKTEKİ HİÇ KİMSE İSTEDİĞİ KOORDİNATA KÖY KURAMADI YAKINDAKİLER KAPTI. DÜZELTİNNNNN
  • Sen ben kısaca biz. Göçmeni bastık kp tamam oyun stratejimize en uygun gördüğümüz 15 li 9 lu tarlalara göçmen yolluyor durumdayız. 9 saat 15 saat vs bu zaman dilimini göze alarak yolluyoruz sonuçta. Dediğiniz gibi sizden önce x/y koordinatına göçmen yollayan bir oyuncu yüzünden siz göçmeni atamayacak olursak aynı şeyi tılsım içinde yapalım. Ben sizden önce 24 saat mesafeye tılsım ordu çıkarayım ben sizden önce çıktığım için siz ordunuzu çıkaramayın.
    Makul mü sizce ?
    15 tarlalı köy nasıl bir değere sahip ise x tılsımca öyle bir değere sahip sonuçta.

NOT : göçmenin donme olayı sınır bozucu bir durum
    Biz bir vadiden Allah diye haykırırız;
    Bu ses diğer vadiden ...
    HÜRRİYET diye yankılanır....

• Başka bir düşünce etkinliği...
    Kahraman maceradan at buluyor ama yaya geliyor. Kahraman salak mi neden ata binip gelmiyor :D

Bulduğu haritayı eline alıp gelse dha hızlı gelir. Çuvala koyuyor mal geç geliyor :D
    Bu ses diğer vadiden ...

• asibozkurt_TR wrote:

ABİ ÇOK SAÇMA BİR DURUM BU OYUNDAKİ. GÖÇMENİ HERKESTEN ÖNCE BASTIM. 9 SAATLİK MESAFEDE İDİ GÖÇMENİ YOLLAMAK.ADAM BENDEN SONRA GÖÇMEN BASTI. ONA 15 DAKİKA DİYE GİTTİ KÖYÜ ALDI. DÜZELTİN BUNU LÜTFEN. BİRİ BİR YERE GÖÇMEN ATTIYSA ORASI KİTLENSİN ABİ ALAMASINLAR LÜTFEN. ARKADAŞIM 3 KERE ATTI GÖÇMEN 3ÜDE DÖNDÜ. KONU ALTINA YORUM YAPAR ZATEN. YÖNETİCİLERİ BUNU DÜZELTMEYE DAVET EDİYORUM.
    Sen de adamdan önce başlayıp 7-8 saatlik üretim fazlalığı elde ettin:)

• @asibozkurt_TR sistem 1 ila 0 aralığında php kodlaması ile yazılmış java ile desteklenmiş bir durum ile karşı karşıyayız. Çok sofistike düşünmeye kafa patlatmaya gerek olmayan bir durum var. O yüzden sadece ve sadece çocuk gibi düşüneceksin var veya yok.

Hem uzaklara gitme 9 saat nedir ya. :D
    Bu ses diğer vadiden ...

• @asibozkurt_TR

Bu konuda başka bir arkadaşımız da aynı şeyden şikayetçi olmuştu. Bu bir hata değil, oyunda ki reality. Mevcut konu linki ve görüşlere buradan ulaşabilirsiniz.

Sirius wrote:

Merhaba,

Siz kısaca sınava girip soruları cevaplamadan tam puan almak istiyorsunuz. Söylediğiniz şey bu sonuca çıkıyor Bu bir hata değildir. Sizden önce birisi aynı koordinata köy kurabilir ve fark edebilirsiniz ancak göçmenlere fısıldayarak geri dönmelerini sağlayamazsınız. Varış gerçekleştikten sonra bu bildirimi alıp geri döneceklerdir başka bir yolu yordamı yoktur bunun