Altın fiyatları

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• Siz Travian yönetimi Allah için ne yaptığınızı zannediyorsunuz.altın fiyatlarını indirin diyoruz siz tam tersi zam yapıyorsunuz. oyunu oynayan insanları çok mu zengin sanıyorsunuz zengin olsam oyunda ne işim var giderim Kıbrıs'a makinelerde oynarım . Telefonla altın alayım dedim gözlerim fal taşı gibi açıldı daha önce 20 tl. aldığım 135 altın şimdi 20tl. 75 altın el insaffff Allahtan korkun. Sizin amaç ne küçük oyuncuları bitirmek mi yoksa bizde bazı oyuncular gibi illegal yollardan altın almaya teşvik etmek mi? açıkça söyleyin bizde ona göre yapalım.

Travian da oynayan tüm arkadaşlara çağrımdır altın almayın altınsız oynayın. Yönetim altın fiyatlarını düzeltene kadar LÜTFEN ALTIN ALMAYIN.
    • GoldenRaptor wrote:

Siz Travian yönetimi Allah için ne yaptığınızı zannediyorsunuz.altın fiyatlarını indirin diyoruz siz tam tersi zam yapıyorsunuz. oyunu oynayan insanları çok mu zengin sanıyorsunuz zengin olsam oyunda ne işim var giderim Kıbrıs'a makinelerde oynarım . Telefonla altın alayım dedim gözlerim fal taşı gibi açıldı daha önce 20 tl. aldığım 135 altın şimdi 20tl. 75 altın el insaffff Allahtan korkun. Sizin amaç ne küçük oyuncuları bitirmek mi yoksa bizde bazı oyuncular gibi illegal yollardan altın almaya teşvik etmek mi? açıkça söyleyin bizde ona göre yapalım.

Travian da oynayan tüm arkadaşlara çağrımdır altın almayın altınsız oynayın. Yönetim altın fiyatlarını düzeltene kadar LÜTFEN ALTIN ALMAYIN.

sırf madalya icin 6k altın gömenler var. bu şekilde alan oldukca indirmezler fiyatları.

The post was edited 2 times, last by Odin: İllegal yollara teşvik etmeyelim 1 uyarı daha geçilmeyecektir ().

• Sevgili Odin, illegal yollarla anlatılmak istenen Botlar dan altın satışı oluyor bunu sizde biliyorsunuz cümle alem biliyor hem kanayan yaraya tuz basmak, botlardan altın alınmasın hem de altın fiyatlarının uygun bir şekle getirilmesidir. Siz ne anladınız ben anlamadım. Arkadaşın dediği gibi suç işleyin demiyoruz.

Sizde bize destek olacağınıza bizi suçlu gösteriyorsunuz.
    • YAAA NE KADAR BOŞ YAPAN Bİ GURUH VAR. ADAMLAR 600 ALTINI HALA 50 TL YE SATIYORLAR.Zahmet olmassa 5*6 kod alın kredı kartınada taksit yaptırın...1 AYDIR BAS BAS BAĞIRIYORLAR ALTINA ZAM DIYE. BI BU ZAM BIDE SİGARA ZAMMI GARANTİ
      Bu oyunlarda tek bi kural vardır...
      Altın kuraldır adı; Altını olan kuralı kor...

The post was edited 1 time, last by Sirius: site vermeyelim ().

• estelpado wrote:

oyuna bu kadar para vermeyi mantıklı bulupta vermeyenleri fakir görüyorsanız beyin fakirisiniz ne diyeyim
      Sanal tüccarlara kazandırmaya devam
      Adam oyuna o kadar para veriyorsa parasi var veriyordur. Sen simdi colugunu cocugunu disariya bir restorant a yemege cikardiginda beyin fakiri mi oluyorsun? Oysaki esin ve cocuklarin cok mutlu olmuslardi. Veya ne yapalim yani karnimizi doyuruyor diye sadece ekmek yiyerek mi gecirelim butun ogunlerimizi. Oda karnini doguruyor niye bir dunya para verip biftek aliyorsun ekmek yesene.
      Diger bir konu hayatindaki butun herseyi sanaldan halletmeye calisiyorsun hatta oyununu bile sanaldan oynuyorsun ama sanal tuccara para kazandirma. Oldu pasam sende ellemeden hissedemeyenlersin sanirsam ama dikkat et bole herseyi ellemeye calisma sorun yasarsin bazi alanlarda asdaljnasda :D
    • Bu zamana kadar çok kez altın aldım. Bu saatten sonra alırmıyım ? Tabiki hayır =)

Ben daha çok zam gelme sebebine taktım .

Lan bu BITCOIN mi kazma bedellerimi yükseldi ?

Lan bu size üretim maliyeti olan birşey mi =)) Bize geliş fiyatları yukseldi diyorsunuz .

Sms bedeli nedir?

Allah akıl fikir versin en önemliside AÇ Gözlüleri doyursun . YUH!
    • Nozzle wrote:

estelpado wrote:

oyuna bu kadar para vermeyi mantıklı bulupta vermeyenleri fakir görüyorsanız beyin fakirisiniz ne diyeyim
      Adam oyuna o kadar para veriyorsa parasi var veriyordur. Sen simdi colugunu cocugunu disariya bir restorant a yemege cikardiginda beyin fakiri mi oluyorsun? Oysaki esin ve cocuklarin cok mutlu olmuslardi. Veya ne yapalim yani karnimizi doyuruyor diye sadece ekmek yiyerek mi gecirelim butun ogunlerimizi. Oda karnini doguruyor niye bir dunya para verip biftek aliyorsun ekmek yesene.Diger bir konu hayatindaki butun herseyi sanaldan halletmeye calisiyorsun hatta oyununu bile sanaldan oynuyorsun ama sanal tuccara para kazandirma. Oldu pasam sende ellemeden hissedemeyenlersin sanirsam ama dikkat et bole herseyi ellemeye calisma sorun yasarsin bazi alanlarda asdaljnasda :D
      dediğimi anlamadın heralde dostum. ben oyuna bu kadar çok para veripte vermeyenleri fakir olarak görüyorsanız beyin fakirisiniz dedim.
      isteyen de verir banane. Verdiğin örnekle de konunun hiç alakası yok. Biraz kitap oku anlatımın kuvvetlensin.
      Bu arada hayatımda ki herşeyi sanaldan halletmeye calıstıgıma nereden kanaat getirdin ? Benim için internet amaç değil araçtır
      Ama sende haklısın devir değişti. İnternette yolunacak çok kaz var. Basit fonksiyonlu bir oyuna bile binlerce tl para yatıracak insanlar var. Çünkü onlar biftek yiyor ve mutlular değil mi?
      Sonda ki esprinine de kahkaha attım haberin olsun. Nereden buluyosun böyle zeka yüklü şakaları
    • estelpado wrote:

Nozzle wrote:

estelpado wrote:

Adam oyuna o kadar para veriyorsa parasi var veriyordur. Sen simdi colugunu cocugunu disariya bir restorant a yemege cikardiginda beyin fakiri mi oluyorsun? Oysaki esin ve cocuklarin cok mutlu olmuslardi. Veya ne yapalim yani karnimizi doyuruyor diye sadece ekmek yiyerek mi gecirelim butun ogunlerimizi. Oda karnini doguruyor niye bir dunya para verip biftek aliyorsun ekmek yesene.Diger bir konu hayatindaki butun herseyi sanaldan halletmeye calisiyorsun hatta oyununu bile sanaldan oynuyorsun ama sanal tuccara para kazandirma. Oldu pasam sende ellemeden hissedemeyenlersin sanirsam ama dikkat et bole herseyi ellemeye calisma sorun yasarsin bazi alanlarda asdaljnasda :D
      dediğimi anlamadın heralde dostum. ben oyuna bu kadar çok para veripte vermeyenleri fakir olarak görüyorsanız beyin fakirisiniz dedim.isteyen de verir banane. Verdiğin örnekle de konunun hiç alakası yok. Biraz kitap oku anlatımın kuvvetlensin.
      Bu arada hayatımda ki herşeyi sanaldan halletmeye calıstıgıma nereden kanaat getirdin ? Benim için internet amaç değil araçtır
      Ama sende haklısın devir değişti. İnternette yolunacak çok kaz var. Basit fonksiyonlu bir oyuna bile binlerce tl para yatıracak insanlar var. Çünkü onlar biftek yiyor ve mutlular değil mi?
      Sonda ki esprinine de kahkaha attım haberin olsun. Nereden buluyosun böyle zeka yüklü şakaları
      Vallaha sana ne anlatsam bos daha orneklerin arasinda bagi kuramiyorsan yapacak birsey yok. Birde internet amac degil arac dedin ya cok tesekkurler cok aydinlandim asdasd:D Kitap ne ki?
    • New

@Odin buraya millete sağa sola üslûp cezası verip boş yere ban atacana asıl işini yapta oyun içinden satılan altınları gör buda mı gol deil insaf adam resmen itiraf etmiş gel benden altın satın al şimdi sen bunuda görmez üstüne üstlük pm mesajı ifşa ettim diye bide ban atarsın yakışır sarı kadıma yakışır kara kadıma aynen böyle devam edin :|

server 7 kullanıcı ismim pirsultan köy ismim pir kontrol edebilirsiniz ;)

@Zeus a teşekkür ederim :D

Display Spoiler
      @Zeus imza yapana kadar @Zeus un imzasına el koyuyorum :D

The post was edited 2 times, last by SlyCat: burada ifşa etmek zorunda değilsiniz ().

• New

pir wrote:

@Odin buraya millete sağa sola üslûp cezası verip boş yere ban atacana asıl işini yapta oyun içinden satılan altınları gör buda mı gol deil insaf adam resmen itiraf etmiş gel benden altın satın al şimdi sen bunuda görmez üstüne üstlük pm mesajı ifşa ettim diye bide ban atarsın yakışır sarı kadıma yakışır kara kadıma aynen böyle devam edin :|

server 7 kullanıcı ismim pirsultan köy ismim pir kontrol edebilirsiniz ;)
      @Odin umrundamı sence ?

TG nin yerine olsam kingdoms a geri yollarım.
      boş beleş duruyor burda

The post was edited 1 time, last by SlyCat ().