Altın fiyatları

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• TemBiH wrote:

pir wrote:

@Odin buraya millete sağa sola üslûp cezası verip boş yere ban atacana asıl işini yapta oyun içinden satılan altınları gör buda mı gol deil insaf adam resmen itiraf etmiş gel benden altın satın al şimdi sen bunuda görmez üstüne üstlük pm mesajı ifşa ettim diye bide ban atarsın yakışır sarı kadıma yakışır kara kadıma aynen böyle devam edin :|

server 7 kullanıcı ismim pirsultan köy ismim pir kontrol edebilirsiniz ;)
    @Odin umrundamı sence ?
    TG nin yerine olsam kingdoms a geri yollarım.
    boş beleş duruyor burda
    hahaha catlayanlar tayfasi buradaymis :D
  • Benim kişisel fikrim , altın fiyatlarındaki yapılan zammın tr serverı ile alakası yok şimdi şöyle anlatayım bir oyun avrupada cıkış yapıyor ve Türkiyedeki bir ofis bu oyunun haklarını alıp türkçe çeviri yapıp Türkiyede oynanması için oyunu açıyor örnek olarak yada travian gibi...
    Bu oyunların haklarını satın alırken şu tarz maddeler var , oyunun orjinalliğini bozamazsın , kafana göre çeviriler yapamazsın yada ne bileyim kafana göre patch atamazsın kısaca merkeze bağlısın kafana göre herhangi bir hareket yapamazsın gibi...
    Aynı şekilde oyun içinde gerçek para ile satılan eşyalar içinde bu tarz bir kural vardır diye düşünüyorum yani Türkiyede yaşayan ve insanların maaşlarını bilen herhangi birisi traviandaki altın fiyatlarının cok yuksek oldugunu bilir ve kalkıpta zam yapmaz.Bence oyunun dünya genelinde altın fiyatlarında bir değişim oldugu için travian türkiye ekibide eli kolu bağlı olarak fiyatları yükselttiler diye düşünüyorum.Çünkü eğer altın fiyatları travian türkiye ekibinin yetkisi altındaysa ve türkiye şartlarını bile bile gözünü para hırsı bürüyüp bu fiyatları belirlemişlerse söylenecek bir şey yok...

The post was edited 1 time, last by Sirius: Farklı oyun ismi vermeyelim ().

• Hesaplarımıza haftada 2 X 1600 Altın alan 2 kişiden biriyim :D Zam dan bu yana 30 altın dahi almadım ve diger oynayan arkadaşımın da almadıgını bılıyorum ıllakı almayınca da oynanıyor ve ya oynanmasa da olur ayrıca çogu kıtlenın de almadıgını bılıyorum baya bi kar etti travıan com tr :D Tebrik ediyorum :D

• OYUNCUKEDİ_TR wrote:

HaNZaLa wrote:

Koli koli çektılerde kar mı ettıler :D yıne olan onlara oldu :D denge menge hıkaye travıan oyle de boylede satıyor şahane :D
    En azından bize satamıyor para mutlaka gidecek yeri bulur ama o yer artık travian degil
    Bana ver teyze. Zekattandır. Sevap pointstir.
    OLD BUT GOOD
    ltx Game of Teuton(KAZANDI) Videosunu TIKLA İZLE
    s9 Serintürk(KAZANDI)
    Inx Game of Teuton(KAZANDI) Videosunu TIKLA İZLE
    s5 4Monarch(KAZANDI)
    x2C Serintürk(KAZANDI)
    Fnls TIRSIN ULAN(KAYBETTİ) Videosunu TIKLA İZLE