Server 4 WoW Gidişatı

• Battle Report
    • TS4
    • - | +

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• LODOS Birlikleri Genel Başkanı KIZKAPANI WOW köyü gönderilen orduların %30'unun kaybedilmesiyle 0 nüfusa indirilerekk kullanılamaz hale getirildi

OPERASYON ÖNCESİ

SONRASI

T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

• saldırı raporlarının bir kısmı aşağıdadır :

Travian Rapor Kaydetme

--- LODOS Birliklerinin, HUN-DİRİLİŞ Birlikleri WoW Hesaplarından Cihanbey'in NPC ve Yan köylerine yıkım saldırısı çıkartmaları üzerine bu operasyonu erkene çektik
      T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

• LODOS Birlikleri yöneticilerinin ağır küfür ve hakaretlerine karşılık KuRtKaLe (LODOS ANA WOWU) operasyonu başladı.Fakat rakip acizliğini anladığı için saldırılar yoldayken WoW hesapları dahil silme kararı alarak serverden çekilmişlerdir

• Kapalı kapılar ardında -/+ HUN ve DİRİLİŞ Birliklerine karşı SAYGI Birlikleri ile ittifak haline olan -/- HUN Birlikleri(!) WoWcusu Kayıp Süvari WoW durumu ; #HESAP VAKTİ !

ÖNCESİ :

HUN Birlikleri Genel Saldırı Komutanı Spectre tarafından tek başına sur seviye 20 iken yapılan saldırısı :

SONRASI :

• HÜKÜM ve BOZKURT Birlikleri arasındaki mevzudur. Alakamız olmamasına rağmen npc köylerimize + wow besleme köylerine mancınıklı saldırılar yapılmıştır gelenlerin hepsi imha edildi. W2_Mirhat NPC Köyümüzün 53k tokmağını kesen lodos birliğidir. cevap olarakta KIZKAPANI WoW sıfırlanmıştır

• Ben YaRGIC Saygı birliği Baş kumandanı buraya dönen olayı netleştirmek için yazıyorum.Bizim birliğimizin adı kullanılarak haberimiz olmadan sizleri ve birlikleri aptal yerine koyup kandırarak tehdit etmiş yine haberimiz olmadan birliğimizin ismi kullanılarak olaylara dahil edilmiştir biz -/- de bulunan hun birlikleri ile serverin başından itibaren ezeli rakibiz herhangi bir birleşme söz konusu bile olamaz ve serverde adı çıkan bize tutarsız tavırlar sergileyen bilinen bir oyuncu sorun çıkardığı için lodos ana birliğine rest çekercesine bağımızı kopardık tek başımıza servere devam ettik hiç bir birlikte ilişkimiz olmadığını özellıkle lodos birlikleri ile ayrıldığımızı birlik profılıne uzun süre önce yazmış bulunmaktayız birliğimizin adının kirlenmemesi adına oyun ve kişilik ahlakı dışına çıkan malum kişilerle beraber hareket etmediğimizi tüm servere beyan eder ve paylaştığınız fotoğraftaki saygı isminin kaldırılmasını veya düzeltilmesini talep ve rica ederim bu şekilde yanlış bilgiler paylaşarak birliğimizin ve kişiliğimizin yanlış tanıtılmasını istemiyoruz.
    • Karatashasan_TR wrote:

Ben YaRGIC Saygı birliği Baş kumandanı buraya dönen olayı netleştirmek için yazıyorum.Bizim birliğimizin adı kullanılarak haberimiz olmadan sizleri ve birlikleri aptal yerine koyup kandırarak tehdit etmiş yine haberimiz olmadan birliğimizin ismi kullanılarak olaylara dahil edilmiştir biz -/- de bulunan hun birlikleri ile serverin başından itibaren ezeli rakibiz herhangi bir birleşme söz konusu bile olamaz ve serverde adı çıkan bize tutarsız tavırlar sergileyen bilinen bir oyuncu sorun çıkardığı için lodos ana birliğine rest çekercesine bağımızı kopardık tek başımıza servere devam ettik hiç bir birlikte ilişkimiz olmadığını özellıkle lodos birlikleri ile ayrıldığımızı birlik profılıne uzun süre önce yazmış bulunmaktayız birliğimizin adının kirlenmemesi adına oyun ve kişilik ahlakı dışına çıkan malum kişilerle beraber hareket etmediğimizi tüm servere beyan eder ve paylaştığınız fotoğraftaki saygı isminin kaldırılmasını veya düzeltilmesini talep ve rica ederim bu şekilde yanlış bilgiler paylaşarak birliğimizin ve kişiliğimizin yanlış tanıtılmasını istemiyoruz.
      -/- HUNlarından bir kısım kişilerle yeni sv için kurduğunuz wp grubunu biliyoruz.içinde Baranimo25te var. chemin Huns birliğinden çıkıp 80 saat yoldan gelip DİRİLİŞ WoWcusu AS-AS tan 11 level alması ve bunu en başında baranimo25e söylememize rağmen geçiştirdi sonuc olarak birleşme birliklerinden diğerine saldırı geldi

Dahası kayıp süvari wowuna düzgün bir ordu saldırmadı svdeki saldırıların büyük çoğunlu cihanbey başta olmak üzere AS-AS ve Ferguson wowlarına geldi.

Kayıp Süvari grubunda 2 inşa planı bizde ise 3 tane olmasına rağmen inşa planı vermezsek ya da Cihanbey ile Kayıp Süvari aynı birlikte olmazsa ''poltlara destek veririz'' sözü öyle basit bir tehdit değil

seviye 97den itibaren SAYGI lar ve LODOSların Cihanbeye saldırması aklımıza başka bir şey getirmiyor.

gereği yapılmıştır

• Arkadasım neden anlamamakta israr ediyorsun.arada anlasma olsa neden -/- deki hunları yıkalım.veya onlar bizi yıksın.yeni server için wp grubu olusturduk bu dogru.ama bu serverla ilgili bir durum degil bu.zahmet edip sorsanız soylerdik.kısaca aranızdaki cekişmelere bizi alet edip bizi kullanmayın.SAYGI bu serverda var olmus bir birlik degildir. 4 sene gecmişi olan bir birliktir ve şimdiye kadar adımız hiç bu tarz işlerle anılmadı.
    • Dediğiniz whatsaps grubu yaklaşık 20 kişilik içinde dediğiniz isim var ve sadece yeni server için oyuncu toplamak adına kuruldu birlik olarak seçiciliğimiz yok aramıza katılmak isteyen davetlidir diye profılımızden görüp katılanlar var bir kişi o grupta var diye çok basit bir şekilde bu önyargıya kapılmanız hiç doğru değil . Ayrıca bahsettiğiniz tehdit yukarıda yazdığım gibi sizi aptal yerine koyup kullanmak amaçlı koz olarak kullanmışlar. Geri bahsettiğin hiç bir konu bizle alakalı değil sizi zarara sokan uğraştıran kişiler karsısında sizi aldatmak için kullandığı taktıkler sonucu sizin bu yargılara varmanızın sonucu biz ne as as biliriz nede ferguson biliriz huns birliği bize ölümüne düşman son güne kadar bizimle yüklü miktarda saldırı alışverişi yapmış bir birlik size paylaştıklarımı aldığınız istihbaratlarla karşılaştırarak bizi bu durumdan çıkartınız yukarıda yazdığımı tekrar ve üstüne ek olarak yazıcam bizim ne hunlarla nede lodoslarla ilişkimiz var size sorun çıkaranlar bizede sorunlar çıkardı
    • polt wrote:

Arkadasım neden anlamamakta israr ediyorsun.arada anlasma olsa neden -/- deki hunları yıkalım.veya onlar bizi yıksın.yeni server için wp grubu olusturduk bu dogru.ama bu serverla ilgili bir durum degil bu.zahmet edip sorsanız soylerdik.kısaca aranızdaki cekişmelere bizi alet edip bizi kullanmayın.SAYGI bu serverda var olmus bir birlik degildir. 4 sene gecmişi olan bir birliktir ve şimdiye kadar adımız hiç bu tarz işlerle anılmadı.
      ben sadece elde olan verilerle tahminlerimi birleştirdim ve gelen saldırılar sonucunda bu kanıya vardım. Fakat sv başından beri sizin ilkeli duruşunuz vardı kızkapanı ile olan olayda da bunu gördüm. siz böyle bir ittifak yok diyorsanız o zaman yoktur. HERKES GEREKEN CEVABI ALDI.Benim birliğimdeki çürük, bozuk yumurtalar da buna dahil.

26 saatlik bir hesap vakti oldu. herkes kendine yakışanı yaptı ve de hakeden hakettiğini

Karatas wrote:

Dediğiniz whatsaps grubu yaklaşık 20 kişilik içinde dediğiniz isim var ve sadece yeni server için oyuncu toplamak adına kuruldu birlik olarak seçiciliğimiz yok aramıza katılmak isteyen davetlidir diye profılımızden görüp katılanlar var bir kişi o grupta var diye çok basit bir şekilde bu önyargıya kapılmanız hiç doğru değil . Ayrıca bahsettiğiniz tehdit yukarıda yazdığım gibi sizi aptal yerine koyup kullanmak amaçlı koz olarak kullanmışlar. Geri bahsettiğin hiç bir konu bizle alakalı değil sizi zarara sokan uğraştıran kişiler karsısında sizi aldatmak için kullandığı taktıkler sonucu sizin bu yargılara varmanızın sonucu biz ne as as biliriz nede ferguson biliriz huns birliği bize ölümüne düşman son güne kadar bizimle yüklü miktarda saldırı alışverişi yapmış bir birlik size paylaştıklarımı aldığınız istihbaratlarla karşılaştırarak bizi bu durumdan çıkartınız yukarıda yazdığımı tekrar ve üstüne ek olarak yazıcam bizim ne hunlarla nede lodoslarla ilişkimiz var size sorun çıkaranlar bizede sorunlar çıkardı
      evet takip ettim o durumları. dediğim gibi eldeki veriler + tahminler + gelen saldırılar neticesinde bu kanıya vardım. sonuç olarak sizinle ilgili bir durum yokmuş.kusura bakmayın.

ayrıca bu tehdit meselesi bana değil spear a yapılmış, hemen bana yazmıştır.

bir server daha bitti. herkes bir ders çıkarır umarım