Zima je zde... diskuze?

  By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

  • No vím, že to bude znít divně, ale taková vánoční bezbojová přestávka by mnohým, hlavně našit rodinám, bodla.
   Už slyším ten řev a výčitky, že místo zpívání koled, krmím nějaké ...... vojáky. Já osobně bych to protáhl do úterý 2.1.2018, ale každý den by byl fajn. Tak se za to přimlouvám, a není to tím, že bych se bál soupeřů, ale když není klid v rodině, asi to znáš a další šance hrát další server by byla zase na pár let ztracená.

   Co na to vy ostatní?

   Krásné Vánoce a šťastný Nový rok,

   Robi na serveru CZ5
  • Předpokládám, že to překvapení bude přidání nových národů do normálního serveru s divy. Vlastně už něco podobného neznačili v posledním AskTravian... i když tam říkali "big might". Ale je to asi logický vývoj, zvláště k přihlédnutí k cenám aukcí na ts19 :)

   Osobně bych nové národy raději viděl na speedu, aly myslím, že až tak progresivní nebudou, že je dají jen na server s normální rychlostí.
   Další otázka je kdy? Myslím, že nemá moc smysl dávat je na nějaký server dříve než skončí Fire&Sand. Ten končí cca 10.4. Na druhou stranu v létě se zase tak moc nehraje, takže je tu zajímavé dilema jestli nové národy přidat dříve než skončí ts19 a riskovat, že lidé zůstanou na ts19 a po konci už na rozehraný server nepřijdou. Nebo přidat národy nejdříve na konci dubna a riskovat ne tak obsazený letní server :)
  • No když to má být nějaký novoroční speciál, "zima je tady".. to se nabízí nějaká tematika hry o trůny :D Že by místo natarů byli armády nemrtvých? No zajímavý by mohlo být i server hráči vs mrtvoly :D kdyby teda počítač dokázal hrát dostatečně dobře..