Veteranų medaliai

The Tournament 2018 Qualification starts on the 13th June 2018!
    Don't miss Safiren's Corner!

The video diary of the Legends on Tour Event is now available!
    Don't miss it: Watch it now!
    Comments or questions? Discuss it here!

• Veteranų medaliai

Sveiki, Traviano kariai veteranai!

Per daugelį metų jūs įrodėte savo įgūdžius ir apgynėte savo strategijas Traviano kovos lauke. Jūsų neabejotina drąsa ir daugybė didingų žygdarbių jau tapo legenda ir žmonės pasakoja vieni kitiems istorijas apie jūsų nuotykius. Šiandien mūsų imperatorius davė savo tarnams įsakymą surasti geriausius karius apdovanoti juos specialiu garbės ženklus, kad būtų galima atskirti tuos, kurie buvo ištikimi jam ir SPQR paskutinius 5 metus.

Display Spoiler
      Taip, jūs supratote teisingai! Veteranai turėsi papildomą medalį, 5 metų veterano medaliai bus pristatyti 2018 m. sausio mėnesio gale.
    • Mieli žaidėjai!

Pradedant nuo šiandienos, jeigu sukursite naują paskyrą, jau gausite galimybę panaudoti 5 metų medalius savo žaidimo profilyje.

Atsiminkite:
      • Medaliai duodami tik žaidėjams, kurie žaidė paskutinius 5 metus iš to paties el. pašto adreso.
      • Medalių nebus galima gauti jau egzistuojančiose paskyrose. Jie bus gaunami tik naujai užregistruotose paskyrose pradedant nuo šiandienos.
      Sėkmės!
      Jūsų Travian komanda
    • Man dar įdomu kodėl "naujiems" 3 metų veteranams nebuvo išdalinti medaliai, o tik jau turintiems 3 metų žaidimo stažą "prikabinti" dar papildomai naujai? Aš suprantu, kad tai smulkmena ir iš esmės nieko nelemia, bet kai yra išskiriama viena žaidėjų grupė ir apie kitus sąmoningai pamirštama, tai tikrai motyvacijos nekelia. :whistling:
      You know the old joke, Eiaiestyi? Man shows up at the Pearly Gates, sees this guy in a pin stripe suit, and a briefcase, a cigar, prancing about. He says to Saint Peter, 'who's that guy?' Saint Peter says 'ahhh, that's just God. Thinks he's Jofke.'
    • Boikis wrote:

Tai va... O kad pliekiu jau aštuonis metus tai nieks nežino, nes keitėsi darbai ir elektroniniai paštai ir medaliams vsio...
      Labai gaila, bet nėra kaip sužinoti, kad skirtingais el. pašto adresais žaidžia tas pats žaidėjas. Aš irgi iš pradžių žaidžiau su kitu el. pašto adresu, o dabar net jo slaptažodžio neatsimenu...

Jofke wrote:

Man dar įdomu kodėl "naujiems" 3 metų veteranams nebuvo išdalinti medaliai, o tik jau turintiems 3 metų žaidimo stažą "prikabinti" dar papildomai naujai? Aš suprantu, kad tai smulkmena ir iš esmės nieko nelemia, bet kai yra išskiriama viena žaidėjų grupė ir apie kitus sąmoningai pamirštama, tai tikrai motyvacijos nekelia. :whistling:
      Medaliai yra dalinami nuolat, tikrai nėra pamirštami nauji veteranai. 3 metų veteranų medaliai duodami žaidus 3 metus iš eilės tuo pačiu el. pašto adresu, nė vienų metų nepraleidus.
    • Shanti wrote:

Boikis wrote:

Tai va... O kad pliekiu jau aštuonis metus tai nieks nežino, nes keitėsi darbai ir elektroniniai paštai ir medaliams vsio...
      Labai gaila, bet nėra kaip sužinoti, kad skirtingais el. pašto adresais žaidžia tas pats žaidėjas. Aš irgi iš pradžių žaidžiau su kitu el. pašto adresu, o dabar net jo slaptažodžio neatsimenu...

Jofke wrote:

Man dar įdomu kodėl "naujiems" 3 metų veteranams nebuvo išdalinti medaliai, o tik jau turintiems 3 metų žaidimo stažą "prikabinti" dar papildomai naujai? Aš suprantu, kad tai smulkmena ir iš esmės nieko nelemia, bet kai yra išskiriama viena žaidėjų grupė ir apie kitus sąmoningai pamirštama, tai tikrai motyvacijos nekelia. :whistling:
      Medaliai yra dalinami nuolat, tikrai nėra pamirštami nauji veteranai. 3 metų veteranų medaliai duodami žaidus 3 metus iš eilės tuo pačiu el. pašto adresu, nė vienų metų nepraleidus.
      Na man praeitas CM/admin sakė, jog buvo dalinami per kažkokį event'ą ir daugiau dalinami nebus.
      You know the old joke, Eiaiestyi? Man shows up at the Pearly Gates, sees this guy in a pin stripe suit, and a briefcase, a cigar, prancing about. He says to Saint Peter, 'who's that guy?' Saint Peter says 'ahhh, that's just God. Thinks he's Jofke.'