שרת ספיישל

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• לא מצחיק :/
      בספיישל בדרך כלל אתה יכול לשלב כוחות תמורת זהב שמחירו כמחיר הכוחות על פי משאבים חלקי 40000 או על פי כמות משאבים מטורפת שאני לא זוכר את הנוסחא שלה (אי אפשר לשלב קאטות). נוסף על כך היה אופציה של העברת כוחות, אם מישהו מהברית תגבר אותך יכלת להעביר למישהו מהברית את הכוחות בלי להחזיר למי שתגבר אותך כמו שרת רגיל
      אז רציתי לדעת אם אפשר גם בשרת הזה לשלב כוחות כי זה בעקרון ספיישל אבל זה לא לפי אזורים
    • Iftah wrote:

יש שילוב כוחות בספיישל הזה?
      אין לי מושג אבל אני מקווה מאוד שלא.

אני לא מתרגש במיוחד מהשרת... לפי מה שהבנתי מחברים השבטים הם בסה"כ די דומים לקיימים (הונים לטאוטונים והמצרים לרומאים)
      אבל בכל זאת ישנן כמה תוספות. אני די עסוק כרגע בשרת אחר ככה שאני לא רואה את עצמי משחק בספיישל אבל הכל פתוח עדיין.

המשך יום נפלא :)
    • Iftah wrote:

לא מצחיק :/
      בספיישל בדרך כלל אתה יכול לשלב כוחות תמורת זהב שמחירו כמחיר הכוחות על פי משאבים חלקי 40000 או על פי כמות משאבים מטורפת שאני לא זוכר את הנוסחא שלה (אי אפשר לשלב קאטות). נוסף על כך היה אופציה של העברת כוחות, אם מישהו מהברית תגבר אותך יכלת להעביר למישהו מהברית את הכוחות בלי להחזיר למי שתגבר אותך כמו שרת רגיל
      אז רציתי לדעת אם אפשר גם בשרת הזה לשלב כוחות כי זה בעקרון ספיישל אבל זה לא לפי אזורים

יפתח אתה לוקח אותי ברצינות מידי :)
    • MarkK wrote:

Iftah wrote:

יש בזה משהו :D
    • Iftah wrote:

MarkK wrote:

Iftah wrote:

יש בזה משהו :D
      תמיד רציני מידי
      שחקני עבר:
      Lmao
      Illuminati
      Fearless
      Recovery
      (legendary8/Inferno)
      FantasticBaby
      (Vashta Nerada,חניבעל)
      Jon snow/Dracarys
      Medoza
      Drogon
    • JackReacher wrote:

Iftah wrote:

יש שילוב כוחות בספיישל הזה?
      אין לי מושג אבל אני מקווה מאוד שלא.
      אני לא מתרגש במיוחד מהשרת... לפי מה שהבנתי מחברים השבטים הם בסה"כ די דומים לקיימים (הונים לטאוטונים והמצרים לרומאים)
      אבל בכל זאת ישנן כמה תוספות. אני די עסוק כרגע בשרת אחר ככה שאני לא רואה את עצמי משחק בספיישל אבל הכל פתוח עדיין.

המשך יום נפלא :)
      המצרים וההונים לא ברמה של אף שבט הם מטורפים מידי
      Ilx26 - Dipsy
      עבר:
      Ilx25-Flashpoint -6717806.png
      Ilx23-Admiral
      Ilx22-Cipher- Screenshot by Lightshot
      Ilx21-Indomitable
      Ilx20-Jack Russell-סיירים בע"מ
      Il19-Ritalin

• הם זולים זה כן אבל הם לא ברמה אחרת משאר השבטים
      ממפריחי השממה שנקראת חדר צדSE ilx23
      אל תבכה על :teu01: שנהרג, אפשר לאמן שוב
      ILX25-Hammer1 ...ILX24-ME AGAIN/mem...ILX23-VandalisM...ILX20-MR.Boom...ILX21-K.G.C