POMOCY PROSZE

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• POMOCY PROSZE

MAM 188 STRON RAPORTÓW O TYM ZE MNIE KTOS GRABI NA KAZDEJ STRONIE PO 10 INNYCH GRACZY CO 2 MINTUY MI TO KTOS KRADNIE CIEKAWE JAK MAM SIE PRZED TYM BRONIC JAK KUPIC JAKIS OBRONCOW JAK MNIE ATAKUJA CO MINUTE A JA NAWET NIE MAM ZA CO TEGO KUPIC POMOCY PROSZE JESZCZE TYDZIEN TEMU PISALO ZE MAM OCHRONE 70 DNI DZISIAJ JUZ ZADNEJ NIE MAM ZNIKLA MI
  • 1. Buduj Kryjówki
    W Kryjówce chowane są surowce, dzięki czemu napastnik nie może ich zgrabić. Po rozbudowaniu pierwszej Kryjówki do 10. poziomu można budować w osadzie kolejne.

Pamiętaj jednak, że Germanie mają bonus do grabieży i w przypadku ich ataków Kryjówka chroni ok. 80% swojej maksymalnej pojemności.

2. Szkol wojsko
    Podstawowe jednostki można szkolić w Koszarach. Aby je wybudować należy posiadać w osadzie Budynek Główny na 3. poziomie oraz Miejsce Zbiórki na poziomie 1.

Szkolenie innych jednostek jest możliwe po przeprowadzeniu odpowiednich badań w Akademii. Wymagania dotyczące budynków niezbędnych do przeprowadzenia badań znajdują się w "Instrukcji". Musisz wybrać swoją nację oraz interesującą Cię jednostkę.

3. Pilnuj wojska.
    Jeżeli wychodzisz z domu na 2 godziny, to wysyłasz wojsko na godzinę w jedną stronę na słabszą osadkę. Wtedy wojsko wróci do osady jak i Ty już będziesz. Nazywa się to FS.

Jak uzbierasz dużo wojska def (obronnego) będziesz się mógł/mogła skutecznie się bronić. Dzięki Symulatorowi walki, który znajduje się w Miejscu Zbiórki sprawdzisz ile jednostek defensywnych wystarczy do zatrzymania napastnika.

4. Sojusz
    Jeżeli rozbudujesz osadę i wyszkolisz wojsko, możesz poszukać sojuszu. Jest na to kilka sposobów. Najprostszym jest rozejrzenie się po swojej okolicy. Jeżeli już wybierzesz sojusz, przeczytaj jakie mają dotyczące przyjęcia Zazwyczaj brany jest pod uwagę pop (czyli ludność) i wojsko. Jeżeli uznasz, ze spełniasz podane kryteria napisz do osoby zajmującej się rekrutacja i złóż podanie.

Jeśli zostaniesz przyjęty/a musisz mieć Ambasadę na 1 poziomie. Aby przyjąć zaproszenie należy wejść w nią i kliknąć "przyjąć"

5. Ucieczka
    Jeśli zauważysz idący na Ciebie atak zużyj wszystkie surowce, których nie jest w stanie pomieścić Kryjówka. Możesz rozbudowywać pola surowców lub szkolić wojsko.

Pamiętaj jednak, że napastnik może zrabować surowce wystawione przez Ciebie na Rynku.

6. Surowce
    Nie możesz jednak zapominać o rozbudowie swojej osady. Aby zwiększyć produkcję surowców musisz rozbudowywać pola surowców znajdujące się na zewnątrz osady.

7. Inne wyjście
    Jeżeli jednak uznasz, że nie będziesz umiał się wybić, to skasuj konto i załóż sobie nowe. Na tym samym serwerze, po wykasowaniu tego lub nowe na innym.
    Rekrutacja do sojuszu na najbliższe MŚ
    comx classic 3,6 oi40.tinypic.com/2mc7spj.jpg

plx rekord punktów off /największy off PL
    youtube.com/watch?v=BOMo1boEQ3Y

Legenda roku 2017 PL
  • Hmmm nawet mi Ciebie jest żal
    Jak widać ta gra jest dla Ciebie zapewne zupełną nowością
    No i oczywiście wydaje mi się że jesteś jeszcze bardzo młody
    Problem w tym że raczej nie znajdziesz pomocy u nikogo albowiem wszyscy którzy Cię atakują traktują jako farmę czyli dostawcę surowców
    Wpadłeś zapewne w okolicę starych wyjadaczy tej gry i to jest Twój paskudny pech
    Jak wyżej napisał Lord Turek polecam skasowanie konta
    I potem możesz ponownie zaczynać
    Radzę też byś najlepiej wybrał sobie nowy serwer tam będzie Ci być może trochę łatwiej
    Odnośnie pomocy to nawet nie napisałeś na jakim serwerze grasz
    Gdyby głupota miała nogi niektórzy na kolanach całowaliby księżyc w tyłek:grimace:
    Piszę dysertację "Wpływ faz księżyca na ilość trolli na FG
    Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu człowiekiem
    KUL-turalnym:grimace:
    " Nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie skorzystałem z internetu"
    A co jeśli tak naprawdę jesteś idiotą, ale jesteś za głupi, by zdawać sobie z tego sprawę
  • Gram na serwerze "Speed 3x" proszę o pomoc tylko odeprzeć 2 ataki wroga i już będę mieć na skrytkę, dalej sobie poradzę. Nie są to wyjadacze komu by się opłacało mnie atakować klikać co minute aby zdobyć parę sztuk i to jest 24/7 może ktoś postawił jakiegoś bota :(

Imgur: The magic of the Internet

Oni przyjeżdżają tylko 2 pałkarzami nic nie są w stanie zrobić jak ktoś chociaż pożyczy 1 konia to dam rade
  • ta gra na tym polega,miałeś info o tym w przeczytaj wiadomość
    wszyscy ci radzą zamknij konto i przenieść się na inny serwer ale do ciebie gadać to jak do obrazu
    ja już też przestanę odpowiadać na twój lament , szkoda czasu się tobą zajmować
    chwilami myślę że sobie kpisz z tych co ci odpowiadają
    Miejcie szacunek dla tych co o nich mówicie wbb.forum.travian.com/attachme…c0a07d67803176178f27ab2c9
  • To jest gra wojenna nie tylko budowanie domków
    Mogłeś się spodziewać że będą ataki w celu ograbienia Twojej osady
    Grabienie innych to podstawa w tej grze do szybkiego rozwoju konta
    Nie znając tej gry popełniłeś kilka kilkanaście fatalnych błędów
    Pierwszy to taki że nie powinieneś wogóle startować na speed x3
    Ten serwer nie jest dla nowicjuszy
    Dwa nie zabezpieczyłeś surowców budując kryjówki i nie wiem czy wiesz ale okres ochronny nie trwa 70 dni jak napisałeś
    A teraz już jest za późno na cokolwiek
    Pozostaje tylko kasacja konta
    Wystartował serwer specjalny więc może tam spróbuj i na początek radzę zagrać galami
    Gdyby głupota miała nogi niektórzy na kolanach całowaliby księżyc w tyłek:grimace:
    " Nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie skorzystałem z internetu"
    A co jeśli tak naprawdę jesteś idiotą, ale jesteś za głupi, by zdawać sobie z tego sprawę
  • Ale nowe na innym serwerze możesz już teraz założyć
    A tam odpalić kasację i nie przejmować się tym
  • Jak chcesz ale tyle powiem że nie masz tam szans i racji bytu