Regulamin gry - zmiany których nie ma .....

We've implemented the New Combat Simulator and combat reports on the PTR server.
    Check it out and provide your feedback here!

• Jeżeli ktoś nie zgadza się z decyzją MH, proszę pisać na admin@travian.pl
      Forum nie jest miejscem na tego typu rozmowy.
      Nakręcacie się tutaj niepotrzebnie, jedna poirytowana blokada osoba doda dwa słowa, druga pięć i wychodzi później, że w zespole Traviana wszyscy jesteśmy złośliwi i blokujemy konta dla frajdy.
      Ja bardzo Was proszę o przemyślane posty, bo możecie kogoś tym sposobem mocno urazić. Przykro mi z powodu słów i opinii, jakie tutaj padły, są mocno niesprawiedliwe.
    • lepszy_PL wrote:

Chloe wrote:

Nakręcacie się tutaj niepotrzebnie, jedna poirytowana blokada osoba doda dwa słowa, druga pięć i wychodzi później, że w zespole Traviana wszyscy jesteśmy złośliwi i blokujemy konta dla frajdy.
      czasem dla frajdy nie blokujecie, choć złamanie regulaminu przez gracza jest oczywiste
      Daj przykład proszę, a nie słowa rzucane na wiatr, ale tak czy inaczej, masz wątpliwości to pisz do Chloe - ona jest po to, aby w ramach swoich możliwości udzielać Wam wyjaśnień i wszelkich informacji (chyba, że nie może ich podać to też o tym powie).
    • Glacier wrote:

lepszy_PL wrote:

Chloe wrote:

czasem dla frajdy nie blokujecie, choć złamanie regulaminu przez gracza jest oczywiste
      Daj przykład proszę, a nie słowa rzucane na wiatr, ale tak czy inaczej, masz wątpliwości to pisz do Chloe - ona jest po to, aby w ramach swoich możliwości udzielać Wam wyjaśnień i wszelkich informacji (chyba, że nie może ich podać to też o tym powie).
      bardzo proszę. przykład znajdziesz w poscie: jak uniknąć bana, mojego autorstwa. opisałem w nim jak MH odmawia nałozenia bana mimo złamania regulaminu (multi konto)
    • Oj widzę, że dajesz minusy nawet za samo pytanie. Widzisz, w tym momencie jesteś kimś gorszym niż opisywane przez Ciebie zachowanie MH. "Karasz" od razu. (EDIT: Albo, co jeszcze gorsze, bo ja Ci dałem minusa za pisanie według mnie bez wnoszenia czegokolwiek do dyskusji)

MH odmawia nałożenia blokady konta w momencie, gdy jest ona wymuszona - najczęściej "chętnymi" do bana są osoby posiadające np. artefakt lub nawet osoby, które chcą sobie zrobić przerwę. W takiej sytuacji MH (według mnie), ale może Chloe się wypowie lepiej, powinien poinformować o wysokości proponowanej kary i jej rodzaju za złamanie Zasad Gry i ustalić godzinę, do której gracz może się z nią zgodzić lub nie, a potem ją nałożyć (w przypadku braku odpowiedzi). Blokada konta służy temu, aby gracz chciał rozmawiać z MH i mu na tym zależało, bo wiąże się to z powrotem do gry. Inną sytuacją, która bardzo często miała kiedyś miejsce to po prostu było celowe łamanie zasad gry w celu np. nieumożliwienia przejęcia wrogom wiosek w momencie kiedy masz już włączoną kasację konta.

Przyznaj się jak było w Twoim przypadku to pewnie poznamy cały kontekst sytuacji, prawdy już pewnie nie dojdziemy, ale ponarzekać zawsze możesz.
      Moim zdaniem MH postąpił bardzo dobrze, bo na pewno miał ku temu powody, do których tutaj się nie przyznasz.

Nikt "na życzenie" bana dostać nie chce, chyba, że ma w tym swój ukryty cel.
    • minus nie był za pytanie a za wydanie wyroku bez poznania faktów. sam zminusowałeś mój wpis, bo w twoim mniemaniu zaatakowałem MH czyli obnażyłem jego niekompetencje.
      nie jesteś stroną w sporze, więc nie będe ujawniać żadnych szczegółów. natomiast daję zgodę na to, aby ujawnił je MH. jesli wstawi wymianę pw, to nie mam nic przeciwko temu.
    • Nie obchodzą mnie kompetencje MH ani jego odczucia co do Twoich wiadomości. Chcę pomóc i wyjaśnić sprawę. Ty, jedyne co mówisz to o swoich odczuciach odnośnie blokady czy też jej braku, nie podając kontekstu sprawy.

Mnie to naprawdę nie jest do niczego potrzebne. Post Twój zminusowałem bo to

niczego nie wnosi, naprawdę. Dla frajdy to można się bawić, a nie, blokować lub nie blokować.

Nie mniej to sprawa z innego wątku, więc ja się wycofam, a Ty możesz uznać, że "wygrałeś".
      Jak dobrze wiesz (a może i nie, więc dlatego o tym piszę) MH nie może pokazać niczego, nawet jeśli dajesz mu na to zgodę, patrz do zasad gry.

Miłego wieczoru.

The post was edited 1 time, last by Glacier ().

• Glacier wrote:

lepszy_PL wrote:

Chloe wrote:

zm za to i tak niedostaniesz
      więc nie adwokatuj
      komar tygrysi pokazuje się w Polsce,przenosi wiele chorób