Klasik Süvari ve Görülmemiş Olaylar !

• TS2

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• kuzeyce_TR wrote:

@yannis_TR ben ve ekipteki kardeşlerimle ve arkadaşlarımla mavi birlikleri olarak s2 de devam edeceğiz yunus bey.

Yıllarca sana abi dedim. İlk Genel başkan yardımcığılımıda senin genel başkan olduğun şehitte yaptım. her platformda seni konudum. Sana kattıklarımı sende inkar edemezsin. ŞEHİT BİRLİKLERİ'ni belki sen kurdun ama ŞEHİTİ ŞEHİT yapan @xBurakx @Buğra bey_TR ben ketum ve fatih abilerdi. Dün dediğim gibi kısmetse bir gun rakip olarak oynarız. Ama bu servere suvari de gelerek bizdeki saygınlığını daha alt seviyelere çektin abi içimizde kalan ufak değer ve anı parçalarını yıktın. Bugun mavi birliklerini oluşturan çoğu kişi senin kurdğun oluşumla 2 kere wowa yürüdü ama sen o imajı kendi ellerinle sildin hafızalardan.

Şimdi gelelim asıl konumuza. @ölümmeleği67_TR tayfun kardeşim server başlarken o kadar bölge içinde biz yine +/+ sırf suvari ile savaşmak için seçtik. ve en ufak bir diplomatik hareketim olmadı suvariye karşı. he lafların benim dışmda ise o konuyada değineyim:

@VİBE®_TR adem abı gecen sene suvarı ıkende benım saygımı ve sevgım kazanmış bir karakterdir. otağ turkuaz cpt birleşmesi ayrılmadan mustafa beni aradı. 'kardesim bu bolgede tek yetkı bende tum bırlıklerı bır araya toplayacagım adem soyledir boyledir diye salladı suvariyle hiç bir işim yok muttefikliği kuralım' dedi. bende önce bolgeyi topla bakalım. o zaman konusurz dedim. Bunu sınerji ye de yaptı. Şimdi bu mustafa kardeşimiz zannımca kendisine sıgınacak yer aradı. serverdeki tum birlikler reddederken suvarı neden havada kaptı boyle bir teklifi. bu etik midir sizce.? mustafı bende tanırdım bende mulletifklik atabilirdim. ama tılsım once oraya karısmamak ıcın herkez red cevabı verirken suvarinin eline geçen bu fırsatları etik,ahlah,karakter düşünmeden kabuyl etmesine akıl sır erdiremiyorum.
      kerem ben buraya süvari ile gelmedim bunu süvari birliğinede sorabilirsin sizle aynı bölgeye düşmemek için forumdan sizi duyurunuzu bekleyip köyü + + ya açtım ve siz bu bökgeye geldiniz skorumalar kalktıgında sizden bir çok oyubcu vardı tek saldırı atmadım sizle herhangi bi sorunum yoktu hatta burak bana yagma attıgı zaman bile ben karşı saldırı atmadım bunu burak çok iyi bilir ŞEHİT BİRLİKLERİ ni evet ben kurdum ve buragın bugranın senin katkılarını inkar etmedım sizlerde benim size ögrettıklerimi anlattıklarımı inkar edemezsınız hani abi diyorsunya kardeşim bana bir oyun için dümdüz soven oyuncuları barındırman sana yakışmadı eger burak bana ılkgün saldırı atacagına daha farklı yaklaşsaydı durum çok daha farklı olurdu senle 1 server burak ile 2 server oynadım sizin bazi konularda beni anlamamiş olmaniza üzüldüm
      YANNİS

TARIH KAN AKMADAN YAZİLMAZ :p
    • ölümmeleği67_TR wrote:

Seyis_ozgrgnr wrote:

VİBE®_TR wrote:

zaten bı siz dolu konusuyorsunuz :D
      Boşversene abi burda küfür etseler yoo biz küfür etmedik diye savunacak kıvama gelmişler :)

Seyis_ozgrgnr wrote:

VİBE®_TR wrote:

Boşversene abi burda küfür etseler yoo biz küfür etmedik diye savunacak kıvama gelmişler :)
      en azından kimseyi satıp yarı yolda bırakmadık özgür sizin gibi =) hala başladığımız noktadayız biz adımız değişmedi ;)
      Unutuyorsun galiba yada işine gelmiyor biz bu server wowa kadar birbirimize saldırmama anlaşması yaptık birleşme yapmadık süvari ile :)

Farklı bölgelerde süvaride bizde savaşıyorduk herhangi bir iletişimimiz bile olmuyordu doğru düzgün politakayı değiştirdik. :)

Sağda solda Turkuaz bizim k.k mız (yani maşamız) gibi açıklamalarda bile sizi satmadık. :)

Bunu satma olarak kendinizi avutuyorsanız avutun, Coskunun yaptıklarını bu şekilde örtbas edeceksiniz yapın, Oturup gülerim sadece size :)
      • TR2-Nightmareee
      • TURKUAZ!!!!
    • Seyis_ozgrgnr wrote:

ölümmeleği67_TR wrote:

Seyis_ozgrgnr wrote:

VİBE®_TR wrote:

Seyis_ozgrgnr wrote:

VİBE®_TR wrote:

en azından kimseyi satıp yarı yolda bırakmadık özgür sizin gibi =) hala başladığımız noktadayız biz adımız değişmedi ;)
      Unutuyorsun galiba yada işine gelmiyor biz bu server wowa kadar birbirimize saldırmama anlaşması yaptık birleşme yapmadık süvari ile :)
      Farklı bölgelerde süvaride bizde savaşıyorduk herhangi bir iletişimimiz bile olmuyordu doğru düzgün politakayı değiştirdik. :)

Sağda solda Turkuaz bizim k.k mız (yani maşamız) gibi açıklamalarda bile sizi satmadık. :)

Bunu satma olarak kendinizi avutuyorsanız avutun, Coskunun yaptıklarını bu şekilde örtbas edeceksiniz yapın, Oturup gülerim sadece size :)

Seyis_ozgrgnr wrote:

ölümmeleği67_TR wrote:

Seyis_ozgrgnr wrote:

VİBE®_TR wrote:

Seyis_ozgrgnr wrote:

VİBE®_TR wrote:

coskun bisey yapmadiki hepsini sen yaptun gecen sene =)

anlasmamiz tilsimdan sonrasi icin gecerliydi
      1 gece once sohbet ettik
      1gece sonra nokta oldunuz =)
    • ölümmeleği67_TR wrote:

Seyis_ozgrgnr wrote:

Unutuyorsun galiba yada işine gelmiyor biz bu server wowa kadar birbirimize saldırmama anlaşması yaptık birleşme yapmadık süvari ile :) Farklı bölgelerde süvaride bizde savaşıyorduk herhangi bir iletişimimiz bile olmuyordu doğru düzgün politakayı değiştirdik. :)

coskun bisey yapmadiki hepsini sen yaptun gecen sene =)
      anlasmamiz tilsimdan sonrasi icin gecerliydi
      1 gece once sohbet ettik
      Doğrudur meleksiniz hepiniz :)
      • TR2-Nightmareee
      • TURKUAZ!!!!

The post was edited 1 time, last by SlyCat: alıntıları eleyelim ltf. ().

• Seyis_ozgrgnr wrote:

ölümmeleği67_TR wrote:

Seyis_ozgrgnr wrote:

Unutuyorsun galiba yada işine gelmiyor biz bu server wowa kadar birbirimize saldırmama anlaşması yaptık birleşme yapmadık süvari ile :) Farklı bölgelerde süvaride bizde savaşıyorduk herhangi bir iletişimimiz bile olmuyordu doğru düzgün politakayı değiştirdik. :)

coskun bisey yapmadiki hepsini sen yaptun gecen sene =)anlasmamiz tilsimdan sonrasi icin gecerliydi
      1 gece once sohbet ettik
      Doğrudur meleksiniz hepiniz :)
      sevdiğim bir söz söyleyeyim bu konuşmaya da ‘tırpanla gelir en dürüst melek’

The post was edited 1 time, last by SlyCat ().

• ölümmeleği67_TR wrote:

xBurakx wrote:

ölümmeleği67_TR wrote:

kerem söylediğim yazıda senle alakalı herhangi bir içerik yok isim yazdım oraya özgür diyr yazıyor
      Mustafaya hakaret edildi bende o hakaretlerin ardında mustafaya destek oluyorum
      Anlaşma yapabilirim bunda bir yanlış yok yarın ortak çıkarlar dahilindr başka anlaşmalarda olabilir bunda bir yanlış yok
      Zaten var onlarıda biliyoruz rahat olun :) wow yolunda her türlü pis iş yapılır müracaat; süüüüüüüüüüüüüüüvvvvvv....... :)
      burak kardeşim burda yazı becerin kadar traviandaki oyun becerin de iyi olsaydı seninle bir diyaloğumuz olabilirdi ;) sen burdan devam edebilirsin suvariyi tartışmaya =) sana dokunmayacaz söz
      Size avans vermek için biraz vuruluyoruz :P
      Burakx | Mavi
    • New

Oyunu kuralları dahilinde oynamayan kim varsa hepsi cezayı hak ediyor. Benim birliğimde olup olmaması önmeli değil kim illegal işe bulaşmışsa hepsi kalıcı olarak banlansın. Banlansın ki biz de temiz bir oyun oynayalım. Multi hesap yağmalayan mı dersin ham satın alan mı dersin asker satın alan mı dersin düzgün oynayın kardeşim. Biz her şeyin farkındayız. Ayıptır söylemesi bir yerimizi yırtıp haftalarca basabildiğimiz askeri bir bakıyoruz adam 1 haftada basmış imkansız kardeşim senin onu legal yolla basman İMKANSIZ. Multihunter bunları görmüyor. Bu kişiler bu oyunda olduğu sürece bu oyunda daha böyle çok tartışma çıkar.

The post was edited 1 time, last by Samaryum ().