Klasik Süvari ve Görülmemiş Olaylar !

• TS2

We've implemented the New Combat Simulator and combat reports on the PTR server.
    Check it out and provide your feedback here!

• xBurakx wrote:

Soldier wrote:

Burak seni forumdan tanıdım ve zeki biri olduğunu düşünüyordum lakin bu yaptığın olmadı. Nasıl insanların buna inanmasını beklersin. Bunu sizin yada başka birinin satım aldığı hesap olmadığını nasıl kanıtlayabilirsin çok ucuz olmuş sana yakışmadı.
      Sadece sana cevap vermek istedim.
      Ben bir şeyi kanıtlamak zorunda değilim. Attığım fotoğrafa inanıp inanmamak burada ki insanlara kalmış.

Süvari birliğini bilen biliyor, seninde gördüğün gibi yukarıda yazıya eleştiri yapmaya cüret edebilen utanmadan dalga geçmeye çalışan insancıkların hepsi Süvari adı altında oynamaktadır.

Oysa ki benim bu yazdıklarımı yalnızca Mavi birliği olarak biz düşünmüyoruz.

Farkımız da burada zaten, ve iyi ki bu farklar var.

Bundan sonra ki sloganımız da budur zaten;

"Sistem olmak zordur, insanlara karşı savaşırsın.
      İnsan olmak zordur, Sisteme karşı savaşırsın. "

Neymiş Süvari K birliği yokmuş o yokmuş bu yokmuş yok içindekiler multi değilmiş :) Bide gerçekten bunları söyleye söyleye inanmışlar buna :)

Asıl üzücü olansa gerçekten kendi emekleri varmış gibi övünmek..
      sadece sana cevap vermek istedim demişsin ama onun haricinde herkese cevap vermişsin
    • oymaağaç süvari_TR wrote:

xBurakx wrote:

Soldier wrote:

Burak seni forumdan tanıdım ve zeki biri olduğunu düşünüyordum lakin bu yaptığın olmadı. Nasıl insanların buna inanmasını beklersin. Bunu sizin yada başka birinin satım aldığı hesap olmadığını nasıl kanıtlayabilirsin çok ucuz olmuş sana yakışmadı.
      Sadece sana cevap vermek istedim. Ben bir şeyi kanıtlamak zorunda değilim. Attığım fotoğrafa inanıp inanmamak burada ki insanlara kalmış.

Süvari birliğini bilen biliyor, seninde gördüğün gibi yukarıda yazıya eleştiri yapmaya cüret edebilen utanmadan dalga geçmeye çalışan insancıkların hepsi Süvari adı altında oynamaktadır.

Oysa ki benim bu yazdıklarımı yalnızca Mavi birliği olarak biz düşünmüyoruz.

Farkımız da burada zaten, ve iyi ki bu farklar var.

Bundan sonra ki sloganımız da budur zaten;

"Sistem olmak zordur, insanlara karşı savaşırsın.
      İnsan olmak zordur, Sisteme karşı savaşırsın. "

Neymiş Süvari K birliği yokmuş o yokmuş bu yokmuş yok içindekiler multi değilmiş :) Bide gerçekten bunları söyleye söyleye inanmışlar buna :)

Asıl üzücü olansa gerçekten kendi emekleri varmış gibi övünmek..
      sadece sana cevap vermek istedim demişsin ama onun haricinde herkese cevap vermişsin
      Sus.
      Burakx