סוג של שרת חדש

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

The Tournament 2018 Qualification has started!
    Don't miss Safiren's Corner!

The dev diary about The Journey of a bug is now available!
    Don't miss it: Dev Diary: The Journey Of A Bug
    Comments or questions? Discuss it here!

• סוג של שרת חדש

הרעיון שלי בא מהירידה של האנשים בשרתים בכול העולם יורד

1. המפה תהיה כול העולם
      זה ילך ככה 7 יבשות בכול הרשמה לשרת הולכת ליבשת הבא או פשוט אם אנשים רוצים ביחד אז בחירה אבל שהיה שווה בין כול ה7

2. אפשר להוציא סירות מקרשים! לטרוויאן וכך יהיה תנועה בין היבשות אך לא תנועת סוחרים פלישות המטרה של כול יבשת היא לכבוש את כול העולם

3. בכול יבשת 2 בריתות כך שהיה איך לבזוז ולהתפתח וכמובן המנצחת מבחינת אוכלוסייה תשתלט על האזור וכך תוכל להמשיך במטרה של השרת
      לכבוש את כול היבשות או שהנטארים יכבשו

4.אפשר אפילו שבט חדש ויקינגים לדעתי יהיה מושלם לסירות וכול הדברים בהתחשב בכך שהם גילו את אמריקה באזור של תקופת המשחק

5. הכי חשוב שהשרת הזה יהיה שרת עולמי 1 כול פעם או 2 שמתחילים בהפרשים של חצי שנה אחד מהשני

6.בלי פלאים שכובשים את הכול מנצחים אוצרות רגיל

7. נטארים בכול היבשות אבל שולטים על יבשת אחת ואחרי זמן מה שהשרת לא מתקדם הם מתחילים לתקוף

8. כמובן שזה הרבה אבל הרבה עבודה אבל יבשנו על זה 10 חברה בהתחלה נשמע מטורף מבחינה לא טובה אבל שחושבים על זה זה רק נשמע יותר טוב

היה הרבה לקרוא מקווה שמקשיבים לי ואולי יהיה חלק ממה שאמרתי

כמובן שהרעיון הזה לא מושלם מי שחושב שיש הצעות לשיפור/שינוי יכול לשלוח פו אני יענה וישנה

The post was edited 1 time, last by Knuckles ().