2017 m. legenda

• 2017 m. legenda

Legenda (plačiau skaitykite žaidėjų postuose) 36
      1.  
        M.J. s1 (Jofke): ts1 serveryje šis žaidėjas suburė didžiausią kariuomenę. (16) 44%
      2.  
        TORAS (VB88_LT): NES NEPADARIAU NIEKAM NIEKO BLOGO, BET ESU DAŽNAI MINIMAS. (20) 56%
      Čia galite nominuoti žaidėjus kategorijai 2017 m. legenda.

Čia mes kandidatais iškeliame žaidėjus, kurie pasiekė puikių rezultatų savo statybų / puolimo / gynybos / koordinavimo taktikoje. Nugalėjo daugumą priešų, suburė didžiausią kariuomenę ar didžiausią imperiją. Tai taip pat gali būti sėkmingiausias lyderis ar koordinatorius.

Pavyzdys:
      ŽAIDĖJAS: XXX (forumo slapyvardis YYY)
      KODĖL: [serveris] šis žaidėjas parengė 1 mln. falangų ir sėkmingai apgynė WW su jomis. Įrodymas: [nebūtina]

Kandidatai bus priimami iki 2018 m. sausio 22 d., 12:00

The post was edited 1 time, last by Shanti ().

• ŽAIDĖJAS: M.J. (forumo slapyvardis Jofke 8) )
      KODĖL: ts1 serveryje šis žaidėjas suburė didžiausią kariuomenę. Įrodymas: Keitiklis - Kovų ataskaitų reporteris Traviane.
      You know the old joke, Eiaiestyi? Man shows up at the Pearly Gates, sees this guy in a pin stripe suit, and a briefcase, a cigar, prancing about. He says to Saint Peter, 'who's that guy?' Saint Peter says 'ahhh, that's just God. Thinks he's Jofke.'
    • Žiūriu, lietuviškas kuklumas išgaravo LT servuose kaip dūmas.... (neįsižeisk, Dūmai :) )
      Visi deleguoja patys save. O dar sako, kad tai Toras pagyrūnas, savimyla ir garbėtroška.
      Taigi, bandysiu neišsiskirti iš kitų, deleguoju save patį. :D

AŠ 2017 METŲ LEGENDA, NES NEPADARIAU NIEKAM NIEKO BLOGO, BET ESU DAŽNAI MINIMAS.
      Kreipiausi net pas gydytojus dėl degančių ausų, bet mane nuramino, kad tai ne kiaulių maras.... Tiesiog apkalba.
      Na, logų nedėsiu, bet esu šį bei tą nuveikęs už ką būtų galima pagirti arba bent per petį paplekšnoti. :D
      Na, negi aš blogas koordinatorius? :)
    • As balsuoju uz Tora zaideja , nes manau jis tikrai vertas to , nes ne kiekvienas sugebetu taip zaisti kaip jis pagarba jam uz tai kad sugeba atgaivinti serva ir privercia per nervus gerti , bet kaip meta zaidima , tai net acigauni ir aukoholis buna nebe brolis :D
      Manau ne kiekvienas sugebetu atlaikyti tiek izeidimu ir uzgauliojimu per zaidima , bet jis verta vien del to kad nepasiduoda ir vistiek kovoja , bet jo minusas yra kad jam reik butent dabar ir sio metu nors servas trunka ne viena men ,to jis nesupranta , bet kaip strategas ir zaidejas balsuoju tik uz TORA (
      VB88_LT )

Pagarba tau :)
    • Oho, 15-ka balsavo už mane. Maniau, kad didžioji dalis žaidėjų manęs nekenčia. 10 metų jau man bandoma tai įteigti... Nesitikiu laimėti.
      15-kos žaidėjų palaikymas man jau yra laimėjimas.

Didžiulis "AČIŪ" Jums visiems!

Sveikinu Jofkę! ;)