האגדה של 2017

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• האגדה של 2017

מי הוא האגדה של 2017? 13
      1.  
        lior07_IL - Prophet (4) 31%
      2.  
        Iftah (2) 15%
      3.  
        עידן המעניש (7) 54%
      4.  
        סמי (0) 0%
      תודה לכם על ההשתתפות.

הזוכה בתואר "האגדה של 2017" הוא "עידן המעניש" (kk?), ברכות על הזכייה!

לכל שאלה, בקשה, טענה והמלצה אתם מוזמנים לפנות לתמיכה במשחק.
      מחכים לכם!

The post was edited 5 times, last by Knuckles ().

• דוח אין לי אבל אם יש הישג שהפך קבוצה שלמה לאגדה זה ההישג הזה.
      לדעתי זה היה מאמץ קבוצתי הכי גדול שהיה בשרתים בישראל.
      שיא הגנות בפלא עולם בשרת מהיר ישראלי: (20M)
      Screenshot by Lightshot

זה צריך להחקק איפה שהוא אם זה לא המקום אז לא נורא :D
      עבר:
      Code Lyoko-ILX17/ ILX19-Basilisk /ILX23 -Paul Newman
      Animes-IL19/ Artemis-IL4/ Vevo-ILX13/ Gohan-ILX14

חוות מנצחות שרת(ים)
    • matan22_IL wrote:

דוח אין לי אבל אם יש הישג שהפך קבוצה שלמה לאגדה זה ההישג הזה.
      לדעתי זה היה מאמץ קבוצתי הכי גדול שהיה בשרתים בישראל.
      שיא הגנות בפלא עולם בשרת מהיר ישראלי: (20M)
      Screenshot by Lightshot

זה צריך להחקק איפה שהוא אם זה לא המקום אז לא נורא :D
      את תוכל להגדיר כאחראי על ההישג הזה?
      בסופו של דבר, מישהו צריך לזכות בפרס :)

לכל שאלה, בקשה, טענה והמלצה אתם מוזמנים לפנות לתמיכה במשחק.
      מחכים לכם!
    • matan22_IL wrote:

הפלא נבנה אצלי בחשבון אז אין לי בעיה להיות אחראי
      כל עוד זה יכתב כהישג של קבוצה שלמה
      זה בסדר אתה לא מחויב לקחת את האחריות על זה, בתור אחד מהתומכים והתורמים לשיא גם לי אין בעיה להיות אחראי.
      פרס לשלוח ל a snowy owl שרת 2 תודה
      ~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
      ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~
      ~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

• Hell's Lullaby wrote:

matan22_IL wrote:

הפלא נבנה אצלי בחשבון אז אין לי בעיה להיות אחראי
      כל עוד זה יכתב כהישג של קבוצה שלמה
      זה בסדר אתה לא מחויב לקחת את האחריות על זה, בתור אחד מהתומכים והתורמים לשיא גם לי אין בעיה להיות אחראי.פרס לשלוח ל a snowy owl שרת 2 תודה
      חחחח אני גם ככה לא משחק אתה מוזמן לקבל איזה פרס שאתה רוצה
      פרסמתי נטו בשביל המודעות להישג הגדול הזה מגיע לכל מי שהשקיע
      עבר:

חוות מנצחות שרת(ים)
    • שחקן: Prophet - מהיר 23.
      למה: שברנו את שיא ההגנות לגאלי באוצרות בשרת מהיר ישראלי בכ- 85 אלף אוכלי יבול.

השיא הקודם (Dancing Blade):
      Screenshot by Lightshot
      עם 340,928 אוכלי יבול הגנתיים.

השיא החדש:
      Screenshot by Lightshot
      עם 426,471 אוכלי יבול הגנתיים.
      סיקורים~ Code Geass , Sword Art Online , Attack on Titan , Angel Beats , Toaru , Anime of the Year 2014 , Another , Fate , Steins; Gate , AnoHana , Anime of the Year 2015, Re:Zero .
      ~לינקייה~ ~MyAnimeList~

~ Shigatsu wa Kimi no Uso - Your Lie in April ~
      ~סיקור קיץ כבר הגיע אל Re:Zero, קפצו לתגובה!~
      ~VON~
    • טוב אני לא יודע עד כמה זה משתווה ל20 מיליון הגנות בפלא אבל
      שרת 1
      שחקן שנכנס באיחור של בערך חמישים יום בלי כפולים ושנכנס אצלו פחות מ600 זהב כל השרת הגיע למצב שהוא מאמן שני האמרים עם גדולים ואחד עם שבועה+הגנות בכל תשעת הכפרים ובקרופר שדות 12 שלו ובוזז 100 מיליון בשבוע
      הוא סיים עם 110-50 שיצא לאיפוס הפלא (50 רעמים)
      הוא היה במינוס של 400 אלף במהלך שלושה שבועות והיה צורך בניפוס כל יומיים בערך.
      באמצע שרת הוא דחף 1000 שעות עם שבועה בקטנים גדולים ובית מלאכה וזה נטו מבזיזות
      הכמעט מהפך שעשינו בשרת הזה (הפסדנו על שטות) שלצד השני פי 3 יותר האמרים פי 3 יותר הגנות פי 4 יותר קרופרים ופי 3 יותר שחקנים (מ2 מיליון מאתיים בפלא סיימו עם פחות מ600 וזרקו מאפס על כלום)

קיצר לדעתי מה שקרה בשרת הזה יכול להיחשב כאגדה
    • עידן המעניש, ניהול פדרציית Ice Cream שמנתה כ120 איש בזמן היותו חייל, העמדת 20 מיליון הגנות בפלא של פאול ניומן, הוציא מבצעים דרך החשבון שלו, הוביל את הפדרציה מסף הפסד לניצחון מוחץ והשפלת הצד השני והיותו חוליה מחברת בין IC-SE לIC-SW .
      (כמובן שגם אחרים עזרו לכל ההישגים האלו אבל לדעתי לפחות עידן הקריב הכי הרבה והשפיע הכי הרבה על מהלך המשחק).
      | il19 - Unlimited | ilx18 - Random | ilx19 - Pink Elephant | ilx20 - Corrupt Hunter |

.
      ~ שיא הגנות רומאי לאוצרות לשעבר ~ מידע ומדריכים ~ ארכיון השרת המהיר ~ Hall of Fame ~

pure_evil wrote:

אף אחד לא מתעסק עם כלבלבלחם האיום !!!

kk? wrote:

צד של מושחתים.

• מחזק את kipud

בתור שחקן וותיק עידן ללא ספק הוביל כאן פדרציה בשרת הכי חזק ותמיד ותחרותי בפער של השנה שלקחה בענק

[SIGPIC][/SIGPIC]

קרדיט לRaging Phoenix על הסמל והלוגו!

[B]
      מדריך לשחקן המתקדם(שדות 18 ביום 87 -לגרסאות 3~4.2)

חלק 1
      | חלק 2
    • Kipud wrote:

עידן המעניש, ניהול פדרציית Ice Cream שמנתה כ120 איש בזמן היותו חייל, העמדת 20 מיליון הגנות בפלא של פאול ניומן, הוציא מבצעים דרך החשבון שלו, הוביל את הפדרציה מסף הפסד לניצחון מוחץ והשפלת הצד השני והיותו חוליה מחברת בין IC-SE לIC-SW .
      (כמובן שגם אחרים עזרו לכל ההישגים האלו אבל לדעתי לפחות עידן הקריב הכי הרבה והשפיע הכי הרבה על מהלך המשחק).
      עידן ללא ספק הוביל לניצחון בתור מנהל הפדרציה, דאג להמון דברים אבל הוא לא הוציא מבצעים דרך החשבון שלי,והוא לא מאלו שעבדו על כמות ההגנות בפלא והוא יוכל להעיד על זה בעצמו.

עידן כמעט ולא היה מעורב בפלא, ( לא בהחזקת המינוס ולא בכמות ההגנות הוא היה מעורב בהרבה דברים אחרים לא בכל מה שקשור לפלא) שוב לא מוריד ממה שהוא נתן אבל לא יהיה פייר כלפי ברית שלמה להזכיר שם ספציפי כמו שאני לא הזכרתי את התרומה שלי בלבד
      לכן רשמתי את ההישג כברית לא כשחקן יחיד.
      עבר:

חוות מנצחות שרת(ים)

The post was edited 6 times, last by matan22_IL ().

• לא אמרתי ולא טענתי שהוא הוציא מבצעים דרך חשבונך, זה ברור שהוא לא.
      כפי שאמרת, "עידן ללא ספק הוביל לניצחון בתור מנהל הפדרציה", אני חושב שאומנם אני, אתה, סמי ועוד מיליון אנשים אחרים היו מאוד משמעותיים לצד, אבל אני חושב שעידן הוא היחיד שאפשר להגיד עליו שאם הוא לא היה בצד היינו מפסידים הפסד מוחץ.
      נכון, אולי הוא לא דאג למיליוני ההגנות הללו בפלא, אבל בסופו של דבר לא רק ההגנות בפלא ניצחו את זה, ויותר חשוב מזה - אי אפשר לתת את ההישג הזה כהישג בריתי, ואני חושב שעידן צריך להיות נציג הברית :)
      | il19 - Unlimited | ilx18 - Random | ilx19 - Pink Elephant | ilx20 - Corrupt Hunter |

.
      ~ שיא הגנות רומאי לאוצרות לשעבר ~ מידע ומדריכים ~ ארכיון השרת המהיר ~ Hall of Fame ~

pure_evil wrote:

kk? wrote:

צד של מושחתים.

• אמממ בכל מקרה אני לא רואה סיבה לדיון הזה.. אלון לא ניסה לתת לעידן קרדיט על הישגים של הברית ו/או ה20 מיליון הגנות. הוא הציג אותו כשחקן שעומד בפני עצמו לתואר, ובצדק לחלוטין.
      סיקורים~ Code Geass , Sword Art Online , Attack on Titan , Angel Beats , Toaru , Anime of the Year 2014 , Another , Fate , Steins; Gate , AnoHana , Anime of the Year 2015, Re:Zero .
      ~לינקייה~ ~MyAnimeList~

~ Shigatsu wa Kimi no Uso - Your Lie in April ~
      ~סיקור קיץ כבר הגיע אל Re:Zero, קפצו לתגובה!~
      ~VON~
    • Kipud wrote:

לא אמרתי ולא טענתי שהוא הוציא מבצעים דרך חשבונך, זה ברור שהוא לא.
      כפי שאמרת, "עידן ללא ספק הוביל לניצחון בתור מנהל הפדרציה", אני חושב שאומנם אני, אתה, סמי ועוד מיליון אנשים אחרים היו מאוד משמעותיים לצד, אבל אני חושב שעידן הוא היחיד שאפשר להגיד עליו שאם הוא לא היה בצד היינו מפסידים הפסד מוחץ.
      נכון, אולי הוא לא דאג למיליוני ההגנות הללו בפלא, אבל בסופו של דבר לא רק ההגנות בפלא ניצחו את זה, ויותר חשוב מזה - אי אפשר לתת את ההישג הזה כהישג בריתי, ואני חושב שעידן צריך להיות נציג הברית (:C
      ברור שלא רק מיליוני ההגנות ניצחו את השרת, אבל זה תקף לגביי המון דברים אחרים.
      ההנהלה הייתה מוצקה טובה ויסודית חלוקת השלוחות SW וSE למנהלים בכל שלוחה הייתה טובה וזה הוכיח את עצמו וכמובן את כמות ההגנות והסדר בשתי השלוחות.
      לטעמי האישי למרות התרומה האדירה של עידן ואני שוב לא מוריד ממה שהוא נתן ואני מן הסתם מאלא שיודעים בדיוק את החשיבות שלו לצד,
      ועדיין לא הייתי רושם שם ספציפי.
      אני ניסיתי לרשום את ההישג הזה כקבוצתי אם מה שמפריע לכם זה מי שיהיה רשום "כמוביל" ויזכה בפרס אתן לעידן את זה באהבה
      לא הפריע לי אז שעידן הוביל וזה תקף גם על היום
      זה באמת הדבר האחרון שמשנה לי כל עוד תהיה תזכורת לברית כולה וזה בעצם מה שביקשתי מההתחלה.

ליאור אני מעריך אותך מאוד, אבל אני ואלון יכולים לערוך דיון גם בלי עזרות.
      אל תיקח אישי אחי.
      עבר:

חוות מנצחות שרת(ים)

The post was edited 2 times, last by matan22_IL ().

• מסכים ומחזק את kipud

[SIGPIC][/SIGPIC]

קרדיט לRaging Phoenix על הסמל והלוגו!

[B]
      מדריך לשחקן המתקדם(שדות 18 ביום 87 -לגרסאות 3~4.2)

חלק 1
      | חלק 2
    • בסך הכל מתן צודק. נכון לגמרי, ברית זה שילוב של הרבה מאוד אנשים שלוקחים בזה חלק.
      בכל מקרה, אני מציע אזי את עידן כשחקן נהדר שתפקד כראש לאריה.

.

pure_evil wrote:

kk? wrote:

צד של מושחתים.

• עם כל הכבוד שהיה ועדיין יש לי לעידן אם התחלנו להשוות אנשים מהשרת כנראה הכי איכותי שהיה בטרויאן ישראל אז סמי הוא הזוכה.
      עידן תחזק את הכל מההתחלה ועד הסוף לעומת סמי שהתחיל לעזור כמו שצריך רק מהאוצרות אבל סמי עשה זאת בכמה רמות מעל ומעבר והוא זה שהצליח לאחד את כולם וכל הבלאגן שהיה ועשה סדר.
      כבר 11 שנים אני חושב יש לי עם המשחק הזה וחשבתי שיצא לי לפגוש את כל סוגי השחקנים בטרויאן, סמי השחקן הראשון שפגשתי שעם כל הניסיון הידע הביצועים ובכללי הכל הוא עדיין שם כל אחד מחברי הברית לא משנה מי לפניו ולא דאג לעצמו לפני שדאג לכל אחד משאר האנשים שהיו צריכים שידאגו להם.
      אולי שכחו אבל היו הרבה מאוד פאשלות עם כל אחד מההנהלה שהייתה לנו, סמי בלי שום קרדיט לקח על עצמו כל אחת מהפאשלות של ההנהלה, סידר אותה לבדו בלי עזרה ולא דרש כלום בתמורה.
      אם יש אגדה של טרויאן גם אם אני עדיין כועס עליו מסיבות אישיות - אם הכנסתם אנשים רציניים לפרס אז אני אכניס את האדם הכי תותח שיצא לי לפגוש בטרויאן ומבחינתי זו אפילו לא תחרות.
      אם לא הוא אז הבא בתור זה או אמיר או עידן (השותף של ליאור ששברו את שיא ההגנות [מבחינתי גדולה בטרויאן מאוד משנה על כמה אתה עושה דברים עבורך לעומת עבור טובת הכלל ועידן הוא אחד מהם]).
      ~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
      ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~
      ~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

• לא יודע איך התחיל הדיון המביך הזה של מי תרם יותר, פשוט רדו מזה
      השרת נגמר, כל המנהלים היו מדהימים למרות שאתה טוען על פאשלות של ההנהלה.
      הפאשלה היחידה הייתה בחירה לא למגן את הפלא כשיצאו על המחסנים כמובן יכלה לעלות בשרת
      אבל רוב השרת ההנהלה הייתה מלוכדת ובלי טיפת אגו.
      כך שאין סיבה שאנשים פה יתחילו להעביר ביקורת מי תרם יותר הייתה חלוקה של העבודה כל אחד נאחז בשני
      וכולם אחראיים במידה שווה אחרי הכל זאת המשמעות של ברית.

אם אתה רוצה להגיד מי בעינייך השחקן הכי טוב, אין ספק שסמי ראוי להכלל ברשימה כזאת.
      אבל באופן כללי רדו מהעניין הזה.
      עבר:

חוות מנצחות שרת(ים)