Beszélgetés a 2017. év legjobb klánja, legendája és kiemelkedő egyénisége díjról

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Beszélgetés a 2017. év legjobb klánja, legendája és kiemelkedő egyénisége díjról

A fórum szabályait betartva itt lehet megvitatni a máshol offtopiknak minősülő dolgokat a tárgyban jelzett dolgokról.

A fórum szabályainak megsértése warnnal jár, amiből ha eleget összegyűjt az ember, bizonyos időre elveszti a kommentelési jogát. Tartsátok ezt észben.
    • Woland wrote:

Jelölöm a HoA-t, mert ők sem maradhatnak ki a versenyből, és mert nekik tényleg volt nem egy sikeres támadásuk ellenünk a speeden.
      Ezúttal jelzem, hogy kalacs nem kicsit rasszista bejegyzése 11 órán keresztül volt a fórumon, és a főnök főnökénél kellett eljárnunk a törlés érdekében. Az illető még eltiltást sem kapott, míg súlytalan és veszélytelen bejegyzés miatt más esetben klánok kerülnek oszlatásra, és teljes üzenetek törlésre....
      (ez az üzenet sem hiszem, hogy megéli a nap végét).
      És ezúttal köszönöm a klánomnak, hogy kis jelzést adtak abból, hogy nem vagyok egyedül.

Kedves tőled, hogy a főnök főnökének tartasz, mivel én MODERÁLTAM kalacs kommentjét, de ez egyébként látszik a kommenten.
      Nagyon helyes, hogy jelentitek a megkérdőjelezhető tartalmakkal rendelkező kommenteket, ezért is van a jelentés funkció minden kommentnél.

Egyetlen klán került törlésre, az is miattad, mert előzetes kérés ellenére (ami egyébként nem kötelező) sem távolítottad el a fórumról az általad írt kommentet, amiben a Travian Team lejáratására toboroztál embereket. Ezt egyébként a főnököm főnökei sem tartják súlytalan és veszélytelen bejegyzésnek.

Az offolás miatt ismét warnt kaptál. Ha offolni akarsz, használd az Általános beszélgetés témát.

Köszönöm.
    • "Tegnap éjjel valaki bemásolt ide néhány (egyébként nem engedélyezett, tehát szabálytalanul közzétett) skype-beszélgetést."

Ez most akkor hogy is van..?
      Amikor téged negatív színben feltüntető skype beszélgetést tesz ki valaki, az már "nem engedélyezett, és szabálytalan" , ellenben amikor
      te teszel fel másról bármit, valóst, valótlant, az már a full korrekt kategória..?

Ne válaszolj, ugyis kimagyarázod... csak arra szerettem volna rámutatni, mennyire elvtelen, (és mint az autópályás dumánál kiderült) és hazug ember vagy.

MAD
    • Sziasztok. Sajnálom idáig bannolva voltam és nem tudtam írni de szeretném kérni, hogy a nevemet töröljétek a 2017 legjobb személyisége és 2017 Legendája nevű szavazásokból egyaránt. Nem akarok részt venni a szavazásokban ugyanis.Előre is köszönöm a megértést.És sok sikert a többieknek.
      A Legveszélyesebb ember az aki:
      Hallgat, gondolkodik és
      figyel. 8)
    • Juno77 wrote:

Sziasztok. Sajnálom idáig bannolva voltam és nem tudtam írni de szeretném kérni, hogy a nevemet töröljétek a 2017 legjobb személyisége és 2017 Legendája nevű szavazásokból egyaránt. Nem akarok részt venni a szavazásokban ugyanis.Előre is köszönöm a megértést.És sok sikert a többieknek.
      De hogyhogy? Ez egy pozitív elismerés, és akik rád szavaztak, azok azért tették, mert úgy gondolják, hogy különleges egyénisége vagy a magyar Traviannak.
    • @Bunkofon_HU:

Mindig mindenki tiszta lappal indul a szervereken.
      Aki elkövet egy hibát, az viseli a következményeit és legközelebb jobban odafigyel. Igazságtalan dolog lenne kizárni bárkit egy játékból csak azért, mert valamikor elkövetett egy hibát. :)
    • Mert megígértem egy igaz barátnak, hogy visszalépek miatta. ő jobban megérdemli, hogy nyerjen.:)

Cselekedj és élj úgy hogy észre se vegyenek de ha eltűnsz millióknak hiányozzál.
      Hallgat, gondolkodik és
      figyel. 8)
    • Baddy mielőtt lelájkolnád amit írok érdeklödj. Nem tetszik amit írtam? Hogy visszaléptem egy igaz barát miatt? Hát tud meg Lina miatt akartam volna vissza lépni vagy őt se kedveled?::P
      Hallgat, gondolkodik és
      figyel. 8)
    • Csabi, megint odáig értünk (veled is..) hogy (amikor már régen nem a CnQ vezeti a listát, hanem a ReD, és) itt b@sztatsz bennünket, meg képes vagy beregisztrálni a hux-ra Marchus néven csak azért hogy elkezdj zaklatni, miközben a kutya nem szól hozzád.. :D :D :D

Van baj nálad is.

MAD
    • Oké Csabi....nem szép dolog füllenteni, ugye tudod?

(Gondolom "Marchus" is pécsi, (véletlen, mint Te..) ahogy azt a levélben írja, hogy menjek le és verekedjünk meg. :D
      Sztem asztroikrek vagytok az eredetivel, ha ez megnyugtat.... )

Téma részemről OFF.