גיוס צוות משקיענים שרוצים לעלות ברמה

• PTR

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Dolevlevy_IL wrote:

מי שרוצה אני מתכנן להכנס לשרת הקרוב ולהביס את אמיר סבג, מי שרוצה נא לפנות אליי בסקייפ bambakola או BBOY.REVERSE
      תודה מראש

נכנס אחרי חודשיים כדי לגלות שאתה מטריל את הסקייפ שלי
      (מצקצק)
      ILX- Lana
      IL19x2-Jinx
      IL19x1-OneLastTime

ILX-Jinx

• Dolevlevy_IL wrote:

מי שרוצה אני מתכנן להכנס לשרת הקרוב ולהביס את אמיר סבג, מי שרוצה נא לפנות אליי בסקייפ bambakola או BBOY.REVERSE
      תודה מראש
      חה!!!

IL3 - Thebest1- לשעבר

נתנאל|Dahanim|king kill|Yinon09| - ilX

aWolfslife wrote:

"הגיבור האמיתי פה הוא יחזקאל! זה ברור כשמש!"

"הדבר היחיד שעומד בינך לבין המטרה שלך הוא הסיפור הזה שאתה ממשיך לספר לעצמך על למה אתה לא יכול לעשות את זה."
    • חבל על ההשקעה אמיר
      אתה תכניס אנשים טובים, הם ילמדו ויתפתחו ויתמכרו למשחק
      ואז יגלו שיש פה אנשים עם עדיפות רק כי הם משלמים מלא על זהב ות'כלס קונים חסינות..
      החבר'ה שלך ילמדו שאנשים מסויימים יכולים לפתוח 10 כפולים גלויים לחלוטין, לשחק במקרה הטוב על גבול המסריח ובמקרה היותר ריאלי עמוק בלא כשר.
      בשלב מסויים יבינו שלאף אחד לא אכפת ושיש פה פשע מאורגן ללא שליטה ויאלצו לפרוש.
      או להצטרף לזה, שזה אפילו פחות טוב.
    • לצערי , תמיד יהיו אנשים שיבחרו לשחק בצורה לא הוגנת. אבל אי אפשר להכליל את כל הקהילה בשחיתות. זה לא לעניין. צריך להכשיר את הדור הצעיר. ואם יעשו את זה טוב, אז יהיו יותר אנשים שמעדיפים לשחק ביושרה.
      לגבי הזהב, רובנו משתמשים, וכן בגבול ההגיון זה אמור לספק יתרון, כמו בכל משחק אחר...
      נתי

אנרכיהההה בטירוף שלנו :cool:

Anarcy Forever
    • נתי, אני חושש שלא ירדת לסוף דעתי.
      אני לא מכליל את הקהילה, אני מפנה אצבע כלפי גורמי האכיפה שמתעלמים מעבירות בוטות וחמורות של שחקנים כאלה ואחרים רק כי הם משקיעים אלפי שקלים בכל שרת.
      אין לי בעיה עם זהב, אני גם משחק עם זהב.
      יש לי בעיה ששחקן בעל כיס עמוק קונה לעצמו שקט מכל גורמי האכיפה, מכיוון שהרחקה שלו פוגעת בהכנסת הגרמנים.
    • MarkK wrote:

נתי, אני חושש שלא ירדת לסוף דעתי.
      אני לא מכליל את הקהילה, אני מפנה אצבע כלפי גורמי האכיפה שמתעלמים מעבירות בוטות וחמורות של שחקנים כאלה ואחרים רק כי הם משקיעים אלפי שקלים בכל שרת.
      אין לי בעיה עם זהב, אני גם משחק עם זהב.
      יש לי בעיה ששחקן בעל כיס עמוק קונה לעצמו שקט מכל גורמי האכיפה, מכיוון שהרחקה שלו פוגעת בהכנסת הגרמנים.
      אין קשר בין כמות הזהב ששחקן רוכש לצורה בה ההנהלה מתייחסת כלפיו.
      במידה ושחקן עובר על החוקים, הוא בהכרח ייענש ואין שום קשר לכמות הזהב שהוא רוכש.
      עם זאת, פעמים רבות, נראה כי שחקנים מסוימים עוברים על החוקים כאשר בפועל אינם עושים זאת.

אני יכול להבטיח לך שכל שחקן ולא משנה מי הוא, מהווה נתח מזערי מהכנסת הגרמנים ולא שווה קבלת יחס שונה.

כאן נסגור את הדיון הזה, אין לדון על דברים אלו בפורום, אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי ולדון איתי על כך, אני אשמח מאוד.

לכל שאלה, בקשה, טענה והמלצה אתם מוזמנים לפנות לתמיכה במשחק.
      מחכים לכם!
    • דבר ראשון, אתה מתאר מצב אופטימאלי, אבל איך שזה נראה זה לא מתקיים.
      ברור לי ששחקן בודד אמור להיות נתח קטן, לכן אני לא מבין את ההתעלמות המופגנת מהעבירות.

והייתי שמח להמשיך את השיחה הזאת בפרטי אם היית עונה.
    • MarkK wrote:

דבר ראשון, אתה מתאר מצב אופטימאלי, אבל איך שזה נראה זה לא מתקיים.
      ברור לי ששחקן בודד אמור להיות נתח קטן, לכן אני לא מבין את ההתעלמות המופגנת מהעבירות.

לא שלחת שום הודעה.

אם תשלח הודעה, אענה :)

מחכים לכם!
    • מארק
      כל הזלזול פה של המודרנים שעפים על עצמם כל שחקן עם אגו של לא דע מה
      טיפחתי ולימדתי עשרות אולי אפילו מאות שחקנים בשנים ששיחקתי שיהיו טופ בקהילה

אבל כל אחד שפקד את בטופ 10 פעם פעמיים חושב שכבש את המשחק היוצא דופן הזה

אני וויתרתי

[SIGPIC][/SIGPIC]

קרדיט לRaging Phoenix על הסמל והלוגו!

[B]
      מדריך לשחקן המתקדם(שדות 18 ביום 87 -לגרסאות 3~4.2)

חלק 1
      | חלק 2
    • MisterB_IL wrote:

מארק

אני וויתרתי
      לא מטפלים שחקנים בכך שמלמדים אותם לחגוג כדי לייסד קודם כי הם בוזזים כפולים אח שלייייייייייייי
      תלמד לשחק ואז אולי תוכל להשוות בין חגיגה גדולה לעבודת אומנות
      מהירים אחרונים:
      Masterpiece
      Valar Morghulis
      Anonymous
      normal ,tyrion
      Falcon punch

משתבח עם השנים

The post was edited 1 time, last by Knuckles ().

• סרחיו רמוס אתה אנונימוס החווה מהמהיר ה23?

לא יודע מה אתה רוצה מהחיים שלי אך אעשה השוואה קלה

שיחקת שרת שלם עם שבועתו ונמרחת בחוותיות על זיגזאג ברגע שההאמר שלך הוציא את.האף שלו
      אני הגעתי וקיבלתי האמרים קטנים בחצי ויותר ממה שהיה לך ועשיתי את הלא יאומן בכדי שתנצחו..

כולכם ידעתם להצדיע מרוב יראה בסוף השרת ההוא שאגב לא הסתיים כל כך מזמן כדי לשכוח

עכשיו כשהדברים מתחילים להשכח כל אחד נהנה לדמיין שהוא איזה משהו
      לא רואה במה אתה טוב חוץ מלהמרח על זיגזאג

אתה בדיוק הדמות השלילית והקלאסית שאני רואה לנגד עיניי כשאני חושב על שחקן הטופ הישראלי המודרני של היום. מחפש את הגאווה האישית שלו על פני המשחק הקבוצתי. אך ורק קרדיט לעצמו.

בגלל זה כבר אתה לא רואה את החבר'ה הטובים בפורום. אנשים לא רוצים יותר שיכירו אותם במשחק כי כל אחד מלכלך על חבר שלו רק כדי לקבל טיפה יותר תהילה וירטואלית טיפשית

לעומתך אני לעולם לא הרווחתי את הקרדיט שלי על ידי הקטנת האחר אלא אך ורק בעזרת דברים שעשיתי במו ידיי
      כמויות של ישראלים על רמה משחקים כבר שנים בבינלאומי והבריטי כי נמאס להם מעלובים כמוך

כמו שכתבתי בהודעה הקודמת
      אני וויתרתי
      אתה מוזמן להחנק עם הקהילה הגוססת שעוד נותרה ולהיות השחקן הכי הכי טוב ומהולל מבין ה10 שחקנים שעוד חצי יודעים לשחק שנותרו
      . אני כבר ב2014 אמרתי שאם אי פעם אשחק באמת ( לא עזרות קטנות בגיחה כמו שהיה המהיר ה23) זה לא יהיה בדומיין הישראלי.. למה? אתה מוזמן להביט במראה
      תמשיך לעשות מעצמך צחוק, לא אגיב באשכול זה שוב - אדמין אתה מוזמן לנעול

בברכה,
      אמיר

[SIGPIC][/SIGPIC]

קרדיט לRaging Phoenix על הסמל והלוגו!

[B]
      מדריך לשחקן המתקדם(שדות 18 ביום 87 -לגרסאות 3~4.2)

חלק 1
      | חלק 2
    • MisterB_IL wrote:

סרחיו רמוס אתה אנונימוס החווה מהמהיר ה23?

שיחקת שרת שלם עם שבועתו ונמרחת בחוותיות על זיגזאג ברגע שההאמר שלך הוציא את.האף שלו
      אני הגעתי וקיבלתי האמרים קטנים בחצי ויותר ממה שהיה לך ועשיתי את הלא יאומן בכדי שתנצחו..

אתה בדיוק הדמות השלילית והקלאסית שאני רואה לנגד עיניי כשאני חושב על שחקן הטופ הישראלי המודרני של היום. מחפש את הגאווה האישית שלו על פני המשחק הקבוצתי. אך ורק קרדיט לעצמו.

בגלל זה כבר אתה לא רואה את החבר'ה הטובים בפורום. אנשים לא רוצים יותר שיכירו אותם במשחק כי כל אחד מלכלך על חבר שלו רק כדי לקבל טיפה יותר תהילה וירטואלית טיפשית

לעומתך אני לעולם לא הרווחתי את הקרדיט שלי על ידי הקטנת האחר אלא אך ורק בעזרת דברים שעשיתי במו ידיי
      כמויות של ישראלים על רמה משחקים כבר שנים בבינלאומי והבריטי כי נמאס להם מעלובים כמוך

כמו שכתבתי בהודעה הקודמת
      אני וויתרתי
      אתה מוזמן להחנק עם הקהילה הגוססת שעוד נותרה ולהיות השחקן הכי הכי טוב ומהולל מבין ה10 שחקנים שעוד חצי יודעים לשחק שנותרו
      . אני כבר ב2014 אמרתי שאם אי פעם אשחק באמת ( לא עזרות קטנות בגיחה כמו שהיה המהיר ה23) זה לא יהיה בדומיין הישראלי.. למה? אתה מוזמן להביט במראה
      תמשיך לעשות מעצמך צחוק, לא אגיב באשכול זה שוב - אדמין אתה מוזמן לנעול

בברכה,
      אמיר
      א. לגבי המריחת האמר שיחקתם מלוכלך והשותף הלשין לכם איפה ההתקפה ומתו רק 60 אחוז
      אנונימוס הגיע עם 800 חנית לפלא ואיפס מלא חשבונות בהם עומר וי וכדומה יש מצב גם את אולד סקול

ב.מילים יפות לא קונות את האמת בדברים שלך הכל שקרים
      אני חרתי מפרישה של כמה שנים במשחק הזה והיו כמה שינויים ובכל זאת עשיתי יותר ממה שכולם עשו בתנאים פחות טובים
      זה שחפרת פה ודיברת שטויות לא אומר שאתה צודק או שאתה משהו

טוב תחזור לקלמירו תוציא רשימת חוות ישחקן בסתר
      מהירים אחרונים:
      Masterpiece
      Valar Morghulis
      Anonymous
      normal ,tyrion
      Falcon punch

משתבח עם השנים
    • Knuckles wrote:

MarkK wrote:

לא שלחת שום הודעה.
      אם תשלח הודעה, אענה :)

שלחתי לך הודעה לפני שבוע, אני לא יכול להציק למנהל הקהילה יותר מזה...

MisterB_IL wrote:

מארק

אני וויתרתי

עזוב אמיר, אני הבנתי שאין על מה לדבר.
      הקהילה תמשיך לשקוע לבינוניות שלה, וכולם יכולים להאמין עד מחר ש"מסע פירסום" כזה או אחר יעלה את כמות השחקנים, אבל אם לא מבינים את מהות הבעיה ובטח לא מטפלים בה, שום פלסתר לא יעזור.
      בטח הפוזה של המודרניים שמתגאים בכפולים(איפה האכיפה) ונצחונות לא כשרים מספקת את הרלוונטיים...

בהצלחה לטרוויאן ישראל
    • MarkK wrote:

Knuckles wrote:

MarkK wrote:

לא שלחת שום הודעה.אם תשלח הודעה, אענה :)
      שלחתי לך הודעה לפני שבוע, אני לא יכול להציק למנהל הקהילה יותר מזה...

MisterB_IL wrote:

מארק

אני וויתרתי
      עזוב אמיר, אני הבנתי שאין על מה לדבר.
      הקהילה תמשיך לשקוע לבינוניות שלה, וכולם יכולים להאמין עד מחר ש"מסע פירסום" כזה או אחר יעלה את כמות השחקנים, אבל אם לא מבינים את מהות הבעיה ובטח לא מטפלים בה, שום פלסתר לא יעזור.
      בטח הפוזה של המודרניים שמתגאים בכפולים(איפה האכיפה) ונצחונות לא כשרים מספקת את הרלוונטיים...

בהצלחה לטרוויאן ישראל
      לא שלחת הודעה.
      תשלח שוב בבקשה, אשמח מאוד לדון איתך על הדברים הללו.

מחכים לכם!
    • MisterB_IL wrote:

סרחיו רמוס אתה אנונימוס החווה מהמהיר ה23?

אתה יודע מה ההבדל בינכם אמיר?
      ברגע שלהם נמרח ההאמר הם לא פרשו וברחו לצד השני הם נשארו והרימו הגנתי מכובד.
      לעומת זאת, אולד סקול מרח האמר של 95 מניף? + - וסגרתם חשבון ואתה ברחת לצד השני.
      אני מבין את כל מה שאתה עושה פה בקהילה אבל תוריד קצת מהעץ שטיפסת עליו, יש שחקנים שעשו יותר ממך ולא משתחצנים כמוך.
      אל תחשוב שאתה שונה פה מכל שחקן אחר בטרויאן כי במהיר ה23 נכנסת לחשבון בנוי אחרי שפרשתם כמו חוות מאולד סקול.
      שוב יש יותר שחקנים בקהילה שעשו יותר אבל לא משתחצנים וחושבים שהם אגדת טרויאן שלא היית כמוה. אז אל תחשוב שאתה משהו מיוחד כי אתה כמו כל שחקן פה. חי בסרט שהוא משהו סתם שחצן אפס זה מוריד ממך כשחקן וחבל בישבילך.
      Ilx26 - Dipsy
      עבר:
      Ilx25-Flashpoint -6717806.png
      Ilx23-Admiral
      Ilx22-Cipher- Screenshot by Lightshot
      Ilx21-Indomitable
      Ilx20-Jack Russell-סיירים בע"מ
      Il19-Ritalin

The post was edited 1 time, last by Knuckles ().

• בואו נסגור עניין ונגיד שענווה זה משהו שלכולנו חסר, מספיק להצטנע, יש אנשים שצריכים את זה יותר מאחרים אבל לכולנו זה לא יזיק.
      בנוגע למעבר של אמיר לצד שלנו, זה לא היה קשור בשום דרך לכוחות או צבא, זה היה היחס שלכם והדרך התנהלות שהרחיקה אותו, התגובות כאן מדברות בשם עצמן.
      ~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
      ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~
      ~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

• Hell's Lullaby wrote:

בואו נסגור עניין ונגיד שענווה זה משהו שלכולנו חסר, מספיק להצטנע, יש אנשים שצריכים את זה יותר מאחרים אבל לכולנו זה לא יזיק.
      בנוגע למעבר של אמיר לצד שלנו, זה לא היה קשור בשום דרך לכוחות או צבא, זה היה היחס שלכם והדרך התנהלות שהרחיקה אותו, התגובות כאן מדברות בשם עצמן.
      מה זה צריך ? אתה לא צריך לעוף פה על כולם ולהגיד שאתה הכי טוב פה( לא מכוון אליך)
      ממפריחי השממה שנקראת חדר צדSE ilx23
      אל תבכה על :teu01: שנהרג, אפשר לאמן שוב
      ILX25-Hammer1 ...ILX24-ME AGAIN/mem...ILX23-VandalisM...ILX20-MR.Boom...ILX21-K.G.C

• ImogeE wrote:

מה זה צריך ? אתה לא צריך לעוף פה על כולם ולהגיד שאתה הכי טוב פה( לא מכוון אליך)
      א) הוא לא אמר פה בשום מקום שהוא יותר טוב מכולם והוא פתית שלג מיוחד שאין עליו עוררין
      ב) הוא עשה ותרם מספיק לקהילה שגם אם הוא היה רוצה לעוף על עצמו קצת מה שיש מצב זה הוא עשה זה בסדר גמור כי הוא מהאנשים שבאמת כולם יודעים שפשוט מותר להם כי זה בסדר, הוא לא אומר שהוא טוב יותר מכולכם, הוא רק אומר שהוא שחקן טוב ויש לו ניסיון וזה נכון אז אני באמת לא מבין מה הבעיה שהוא מציין את זה
      ג) מכל האנשים בפורום שמשבחים את עצמם דברים לא מהעולם הזה וכולם מתעלמים מהם ולא אומרים מילה דווקא על אמיר כשהוא רק מציין שהוא שחקן טוב כולם קופצים עליו?
      יש פה אנשים אומרים בניתי פלא עולם לבדי ומה לא אבל מי שמדבר על זה שהוא שחקן מעולה בזכות עבודת צוות זה לא מתקבל על הדעת? מה הולך פה
      ~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
      ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~
      ~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~